×

Sondazh

Cmendim keni per tattoo

me pelqejn
49 (63.6%)
nuk me pelqejn
28 (36.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 60

Votimi mbyllet: 07-02-2106, 07:28:15

Tatuazhet

Tatuazhet

· 510 · 88964

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
cooldancer
#125 ne: 24-05-2005, 13:21:57


 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
cooldancer
#126 ne: 24-05-2005, 13:27:27kjo bjonde e ka tatuazhin "naser" emrin e mashkullit te saj i cili eshte shqiptar.

 • Postime: 3346
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#127 ne: 24-05-2005, 14:32:57
Stalone pse ma luan sycken djale ke ndermend te besh ndonje tatuazh :)
e kam ber qe u befsha lemsh ca te bej me ama ate qe kam e kam te bukur

 • Postime: 3346
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#128 ne: 24-05-2005, 14:34:35
une vdessssssssssssssss ss per tatuazhe (ishallah nuk e lexon stallone kete se me mbyti
me pelqen te kem nje tatuazh ne kavilje. nje tatuazh te vockel ndonje koke luani ;)
boje boje po ta majti  :@ :@LOL

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#129 ne: 24-05-2005, 15:56:52
cka do ti beje bjondja tatoos nese e len naseri dhe gjen nje bjonde tjeter?  :P

ju pershendes

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
cooldancer
#130 ne: 26-05-2005, 14:44:07
Ketu eshte per te folur per tatuazhet e jo per te bere chit chat. Postimet qe jane thashetheme dhe qe largojne temen nga qellimi i saj do te fshihen ne cdo rast. Dhe KUJDES ME OFENDIMET!
« Editimi i fundit: 26-05-2005, 15:51:14 nga M A X »

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#131 ne: 30-05-2005, 08:52:26

Kur isha njeher e vogel qe vajta ne Vlore, pash qe fshataret i benin nje stam ne b...th lopave,..dmthn si tatuazh lopave qe te dalloheshin e mos te ngatroheshin me lopt e fshatarit tjeter.....

kshuqe populli shkret e ka shpikur per hall.......pastaj me te zjuarit fare e kan ber per mod......pff....pik z e zez.....po ecen e njeriu ne gjurmat e kafshes.miss bukur e ke shkrujt :D !
tatoo eshte edhe pune e shijes dikush i preferon e dikush jo.
mua personalisht ajo tatoo e asaj vajze me emrin naser ne pjesen e poshtme te shpines sme pelqejti! ku ka garancion se lidhja e tyre eshte e perhershme ? pastaj edhe ja vendon vehtes nje "stam" si e quan ti qe te tregoje se "prone" e kujt eshte.
ne rast se e ndron partnerin se thjesht lidhja deshton dhe nuk funksionon, si do ta ndjeje ai tjetri vehten me nje femer qe mban emrin e tjeterkujt ne trup?
dashuria e sinqert ndaj dikujt mund te shprehet edhe ndryshe mjafton emrin e personit ta mbajsh ne zemer  ;) por ky eshte mendimi im personal shpresoj se ska keqkuptime dhe se nuk ndjehet kush i ofenduar nga shkrimi im. une nuk do te kisha bere kurr nje tatoo!

ju pershendes  :)

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#132 ne: 17-06-2005, 09:12:34
Hmmmmmmmmmmmmmmm

[attachment[/attachment]

 • Postime: 178
 • Gjinia: Mashkull
TajroncMeShonC
#133 ne: 19-06-2005, 05:28:08
Tatuazhet jan gjo e bukur po duhet ti bosh icik me tru ene te dish ku ti bosh qe te shkojn ene te dalin tamom. Un kom nermen me e bo nji ke krahu tshofim.

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer
..::xhan xhan::..
#134 ne: 19-06-2005, 16:50:17
Mua tatuazhet me pelqejn te cunat shume. nuk e di pse por sme pelqejn tek gocat

(?). une vete kurr skam per te verur nje nga qe sme pelqej e dyta nga dhimbja  :-[ ha

 ha ha. po kur cunat i kan ato, i preferoj shume shume :D ha ha

pershendetje
xhan-xhan

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#135 ne: 19-06-2005, 18:34:40
pse moj dreq te dhembkan ty?? hajde se i themi atit xhaxhit ta m'pije vendin edhe marrim nga nje te dyja.  :P mbase ne ndonje vend qe mos te na duket. LOL  :P

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#136 ne: 17-07-2005, 23:58:54
 :P :P :P tatu

[attachment[/attachment]

 • Postime: 3163
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#137 ne: 18-07-2005, 00:08:39
Une bera nje tek qafa.  :-[

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#138 ne: 18-07-2005, 03:27:40
ta gezosh :D ne dasem tani ;)

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#139 ne: 18-07-2005, 11:36:56
Une bera nje tek qafa. :-[


 :O Un nuk te besoi per vete.  Jojo:

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#140 ne: 18-07-2005, 15:00:18
:O Un nuk te besoi per vete. Jojo:
As une s'e besoj :o

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#141 ne: 18-07-2005, 16:24:19
As une s'e besoj :o

Ai eshte "a good boy", eshte e pamundur te ket ber nje tatuazh.
E per me teper ta ket ber ne qaf.

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#142 ne: 18-07-2005, 22:03:21
Ai eshte "a good boy", eshte e pamundur te ket ber nje tatuazh.
E per me teper ta ket ber ne qaf.
Mos ia fut kot edhe ti e...
Ca lidhje ka te qenurit Good boy me tatuazhin. Une thashe nuk e besoj se dua ta shoh :D :D

Gjumash na e co i foto... ;)

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#143 ne: 19-07-2005, 09:30:51
Mos ia fut kot edhe ti e...
Ca lidhje ka te qenurit Good boy me tatuazhin. Une thashe nuk e besoj se dua ta shoh :D :D

Gjumash na e co i foto... ;)

Duam Foto, Duam Foto, Duam Foto, Duam Foto

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer
zeshkane
#144 ne: 25-07-2005, 17:22:50
Mua do me pelqente dicka ne kembe (pran kyqit) .. nje lule psh ....

[attachment[/attachment]

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer
zeshkane
#145 ne: 25-07-2005, 17:28:44
E bukur dhe kjo .. po sme pelqen vendi ku e ka bere ...

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#146 ne: 26-07-2005, 03:39:23
mua do me pelqente nje tatuazh si i JOVANOTTIT gjys hene dhe gjys diell :)

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#147 ne: 04-08-2005, 09:22:34
E bukur dhe kjo .. po sme pelqen vendi ku e ka bere ...
Mua s'me pelqeka fare mi... ca eshte ajo shqiponje ... Ewwww nuk e di pse nuk me terheqka fare fare...

 • Postime: 3163
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#148 ne: 04-08-2005, 09:34:50
E ka gabuar vendin ai, se nuk behet shqiponja afer prapanices.  :@

Po do ta besh beje tek krahu i majt ose mbrapa shpatulles e jo aty!

Ajde njerezi koti keta!

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#149 ne: 04-08-2005, 09:43:07
E ka gabuar vendin ai, se nuk behet shqiponja afer prapanices. :@

Po do ta besh beje tek krahu i majt ose mbrapa shpatulles e jo aty!

Ajde njerezi koti keta!
Ate foton nuk na e cove ti.... :-[
 

Cilat janë teknikat për të hequr tatuazhet

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 17-11-2010, 23:56:22
nga M A X