×

Sondazh

Cmendim keni per tattoo

me pelqejn
49 (63.6%)
nuk me pelqejn
28 (36.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 60

Votimi mbyllet: 07-02-2106, 07:28:15

Tatuazhet

Tatuazhet

· 510 · 88873

 • Postime: 6734
 • Gjinia: Femer
erlehta
#150 ne: 10-08-2005, 14:42:56
Mua me pelqejne tatuazhet por te jene te vogla  psh nje trendafil ne shpatull :)

 • Postime: 6734
 • Gjinia: Femer
erlehta
#151 ne: 11-08-2005, 08:55:07
Xhemla ime do qe une te kem nje tatuazh ne fund te shpines :)  Muahhhhhhhhhhhhhhhh h

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#152 ne: 13-08-2005, 10:27:06
Une e dua nje ketu... po jo kete qe ka kjo

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer
zeshkane
#153 ne: 14-08-2005, 16:07:44
E ka gabuar vendin ai, se nuk behet shqiponja afer prapanices. :@

Po do ta besh beje tek krahu i majt ose mbrapa shpatulles e jo aty!

Ajde njerezi koti keta!

E pra .. ate vendi sa te shpifur e ka gjetur .. ai mishi ter vija e celulite  Jojo: :@ Tek shpatulla shkon me shum ajo shqiponja ... po eshte shum cute ...

 • Postime: 1625
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#154 ne: 26-08-2005, 12:03:50
Ju pershendesh juve

Nje dit merre me mend nje djal Kishte bÚr ne te gjith fetyren nje tautazh vertet me terqethi trupin
Un per vete i urrej gjerat qe i vishen trupit kinse per  zbukurim
A ka ma mir te jesh i paster si loti pa asnje shybel

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#155 ne: 22-09-2005, 11:09:16
Tatu  :P :P :P

 • Postime: 403
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#156 ne: 28-09-2005, 13:38:04
Uaaa LinaVL paska te njejten ikone si unee....

Nejse mua tatuazhet me pelqejne shume dhe e kam nje por nuk jua tregoj dot foton se eshte ne nje vend sekret :-[ sshhhh....

 • Postime: 1161
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#157 ne: 30-09-2005, 09:31:20
Edhe mua me pelqejne tatuazhet por jo shume te egzagjeruar.

Kam kohe qe mendohem te bej nje por dua qe te kete nje kuptim dhe nje vlere te vecante qe mos te behem pishman pastaj mbasi ta bej.

Vendin e kam vendosur, tani pres te me mbushet mendja se jo per gje por kam nje tatoo shop as 20 metra nga shtepia dhe saher kaloj aty me kujtohet se kam per te bere nje tatoo :)

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#158 ne: 30-09-2005, 13:06:09
Une kisha qejf nje engjell pas qafe.. por s'jam e sigurte dhe nuk e di a mund te jete i demshem per shendetin aty..  :(

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#159 ne: 30-09-2005, 13:08:32
Une kisha qejf nje engjell pas qafe.. por s'jam e sigurte dhe nuk e di a mund te jete i demshem per shendetin aty.. :(

Po ku shihet nga floket pas qafes ai ?

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#160 ne: 30-09-2005, 13:12:54
Po ku shihet nga floket pas qafes ai ?
Nuk e kam qejf te duket lal se po ta doja ashtu e beja ne balle!
Nuk eshte e thene qe tatuazhet te behen ku ti shikojne te tere.... ku nuk behen... :D

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#161 ne: 30-09-2005, 18:59:31
Uaaa LinaVL paska te njejten ikone si unee....

Nejse mua tatuazhet me pelqejne shume dhe e kam nje por nuk jua tregoj dot foton se eshte ne nje vend sekret :-[ sshhhh....


Ina pse ma ke vjedhur Avatarin ti mua?  :(

Ku e ke ti moi e uruar tatuazhin?

 • Postime: 403
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#162 ne: 01-10-2005, 10:59:15
Nuk ta kam vjedhur Lina...ej po edhe emrin e paskemi pothuajse njelloj...damn

Nejse tatuazhin se them dot se ku e kam.....only for my bf's eyez ;)

Te kjo tema te gjith thone e dua nje dhe asnje nuk doli qe e ka.....goca t'mira ju shqiptaret  ^o)

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#163 ne: 02-10-2005, 12:53:23
Shume dirty keto tatuazhet,nuk i adhuroj hic. :@

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#164 ne: 04-10-2005, 11:26:52
Nuk ta kam vjedhur Lina...ej po edhe emrin e paskemi pothuajse njelloj...damn

Nejse tatuazhin se them dot se ku e kam.....only for my bf's eyez ;)

Te kjo tema te gjith thone e dua nje dhe asnje nuk doli qe e ka.....goca t'mira ju shqiptaretDoni te shikoni tatuazhin tim juve.  
Ja ku e keni.
PS: Tatuazhi eshte i imi po e pata vetem per 1 jav, eshte nga ato pikturat qe ngjit ne trup.  :P Jo per gje po un nuk jam e kaluar nga truri te kem nje tatuazh ne trupin tim per ter jeten.

 • Postime: 403
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#165 ne: 04-10-2005, 16:14:42
Ohhhh e cfare do te thote kjo?? :O Qe ato qe e kan ne trup per jeten kane kaluar nga truri?Kta duhet te kene nje si pune "policy" ktu te  Zeri Yt kunder ofendimeve Jojo:

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#166 ne: 04-10-2005, 18:36:49
nuk eshte ofendim ai, as sharje ajo qe tha LinaVl. She simply meant to say:
If you don't stand for something, you will fall for anything ;)

 • Postime: 403
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#167 ne: 04-10-2005, 21:47:22
Huh??? Stand for what?? And what did i fall for..? :O

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#168 ne: 04-10-2005, 23:30:38
jo mi zemer se nuk e kam me ty. thash per LinaVl, ajo beson ne ate qe beson dhe mos e gjyko, ashtu sic nuk i gjykojme ne ata qe bejne tatuazhe edhe pse mund te mos na pelqejne (I'm talking in general  :P), I don't really care much about them

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#169 ne: 05-10-2005, 11:22:57
Ina un nuk te shava ose ofendova gje ty.
Un thjeshte thash qe nuk jam un e cmendur te bei nje tatuazh.
Jo per gje por un jam pul kur vin fjala te cpohesh ne gjilpere.
Edhe nje gje tjeter mua nuk me pelqen te kem ne trup dicka permanente.Hi ParisNOTheHilton   perq :-*

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#170 ne: 05-10-2005, 17:00:43
Hi back! me thirr po ke nevoje per backup forces,
haha just kidding!......

 • Postime: 149
 • Gjinia: Femer
dorieta
#171 ne: 05-10-2005, 17:26:52
un vdes te kem tatuazh ne vetull, nje shoku im e ka dhe ma heq trunin. aj i bsb ka "nje milion" tatuazhe

 • Postime: 403
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#172 ne: 05-10-2005, 18:34:24
Ne vetull??? Oh aty po qe duhet te dhembi.....ok pra mqs asnje njeri nuk me paska shara as ofenduar ndihem me mire tani.....hahahhah dhe sa per dieni nuk te dhembin fare une kam edhe piercing dhe asnjeri nga ty nuk me ka dhimbur....sa per fallso ja ku e kam edhe une nje...

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#173 ne: 05-10-2005, 21:12:19
Si fallso qe eshte duket nice.  :)

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#174 ne: 05-10-2005, 21:21:45
I actually like that one too Ina