×

Sondazh

Cmendim keni per tattoo

me pelqejn
49 (63.6%)
nuk me pelqejn
28 (36.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 60

Votimi mbyllet: 07-02-2106, 07:28:15

Tatuazhet

Tatuazhet

· 510 · 88871

 • Postime: 403
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#175 ne: 05-10-2005, 22:26:05
Thank you Lina dhe Paris muah.. :-* :-*

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#176 ne: 08-10-2005, 16:11:08
asgje mi zemer :)

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#177 ne: 09-10-2005, 15:45:47
Thank you Lina dhe Paris muah.. :-*

Ska gje Ina.  ;)

 • Postime: 1625
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#178 ne: 09-10-2005, 16:04:13
PÚr qkak nje tautazhi qÚ e kishte ba nje vajz u ndava dhe ajo qe ishte me keq ishte se familjarisht ishum njoftu dhe pÚr ket tautazh s deshta me ja pa kurr syt aspak sjam pishman  

gjdo njeri e ka trupin e vet dhe me te mund tÚ ben gjdo gje Por ne qofse esht diqka kundra familjes kundra zotit dine se Úshte gabib  a po gje e keqe ju lutem mos me keqkuptoni Po edhe nje gje desha tjav them qe shum me dhemb disa gjera  qe kan te bejn me karakterin e juv  beni) por disa qe karakterizojn poshtroj edhe te tjeret mos i bani fjalen e kam per tautazhe shqiponja dhe flamuri te mos totuvaten ne Mbrapanic theky Don arbas.

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#179 ne: 21-10-2005, 13:42:35

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#180 ne: 21-10-2005, 13:43:17

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#181 ne: 21-10-2005, 13:45:15

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#182 ne: 21-10-2005, 13:45:56

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#183 ne: 21-10-2005, 13:46:23

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#184 ne: 21-10-2005, 13:47:03

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#185 ne: 21-10-2005, 13:48:11

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#186 ne: 21-10-2005, 13:48:28

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#187 ne: 21-10-2005, 13:49:04

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#188 ne: 21-10-2005, 13:49:37

 • Postime: 403
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#189 ne: 21-10-2005, 13:50:41
Asnje nga kto nuk me pelqeka pervec ktij te parafundit

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#190 ne: 21-10-2005, 23:55:40 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#191 ne: 21-10-2005, 23:56:32


 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#192 ne: 21-10-2005, 23:57:55 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#193 ne: 21-10-2005, 23:58:56 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#194 ne: 22-10-2005, 00:00:12 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#195 ne: 22-10-2005, 00:01:32 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#196 ne: 22-10-2005, 00:05:41


 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#197 ne: 22-10-2005, 00:07:39


 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#198 ne: 22-10-2005, 00:08:14

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#199 ne: 22-10-2005, 00:08:57