×

Sondazh

Cmendim keni per tattoo

me pelqejn
49 (63.6%)
nuk me pelqejn
28 (36.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 60

Votimi mbyllet: 07-02-2106, 07:28:15

Tatuazhet

Tatuazhet

· 510 · 88872

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#200 ne: 22-10-2005, 00:09:38

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#201 ne: 22-10-2005, 00:09:59

 • Postime: 12210
Lefter
#202 ne: 03-04-2006, 15:41:24
E pash kete model te tauazhit,smujta te qendroj pa ju treguar..Se une per vete mbeta i magjepsur.... ;)

 • Postime: 2
vins
#203 ne: 21-04-2006, 09:10:02
ju jap fjalen se ju do tregoj tatuazhet  e mia qe i kam ne shpatull ne krah ne gjoks dhe ne shpatull afer qafes..........
dhe fotot e tjera qe i kam gati per tu bere.......
tatuazhet e juaaja ishin te bukura por te mite jane pak me te bukura  ..........
 nga vins elbasan..

 • Postime: 2
vins
#204 ne: 21-04-2006, 09:12:07
ju jap fjalën se ju do tregoj tatuazhet  e mia qe i kam ne shpatull ne krah ne gjoks dhe ne shpatull afër qafes..........
dhe fotot e tjera qe i kam gati për tu bërë.......
tatuazhet e juaaja ishin te bukura por te mite janë pak me te bukura  ..........
 nga vins elbasan..

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#205 ne: 22-03-2007, 09:16:36
Nuk besoj se do ndodhi por nqs ndonjehere do kem nje tatuazh te perhershem ne trupin tim,do vija ose emrin e vllait ne shpine,ose shqiponjen shqiptare.Me shume do me pelqente e para. Budalliqet e tjera,dhe gjerat e ekzagjeruara si lule,trendafila,shpata gjarperinj etj nuk me pelqejne aspak.Jam e sigurt qe vjen nje dite e te merziten (keto qe permenda me lart)  ;) e pastaj shkojne e paguajne miljona per ti hequr.

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#206 ne: 26-03-2007, 04:20:52
Une kam ven re ketu ku jam,se Gocat kane pothuajse te gjitha tatuazhe,po i bejn skandal fare dhe nuk i shkojn  ^o)

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#207 ne: 26-03-2007, 10:49:35
Me ka shku menja me e ba nji tatuazh..  :D

 • Postime: 2287
PetritKola
#208 ne: 26-03-2007, 18:45:12
Më ka shku menja me e ba nji tatuazh..  :D

Pse nje? Be dy!
Capkenja
#209 ne: 27-03-2007, 09:21:36
Dua tatuazh :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#210 ne: 28-03-2007, 06:44:24
un kam 1 tatuazh

nje posht barkut

tani do bej shqiponjen mbrapa ke shpatulla

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#211 ne: 28-03-2007, 10:37:54
Pse një? Be dy!

Ku i dihet edhe mbase i bëj 2... kishe gjë ti?  :P


P.S eurogina.. kot për kuriozitet çfarë tatuazhi ke ?  :)

 • Postime: 2287
PetritKola
#212 ne: 07-04-2007, 20:58:46
Ku i dihet edhe mbase i bëj 2... kishe gjë ti?  :P

Pse dy? Be tre. :D

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#213 ne: 15-04-2007, 19:31:28
Pse dy? Be tre. :D

Jo tre se s'ka me lezet... pastaj kjo puna tatuazhit është si pune droge.. sa me shumë te besh aq me shumë te kërkon trupi...kështu qe s'kam ndërmend te behem "freak"

 :pafshim

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#214 ne: 24-04-2007, 08:23:46
Crystal, edhe une nje dite do beja tatuazh se shkova me nje shoqe e cila po bente nje. Por me erdhi ne mendje fytyra e mamit kur e pa edhe thashe lere fare. :D :D

Po kur te shkosh ti, me merr edhe mua... mbase nderroj mendje. :D Une nje te vockel fare dua.. :D

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#215 ne: 24-04-2007, 10:18:01
Po mire mi ti beje me ndonje vend qe nuk ta shef jotem..pse ku do me e ba ti ne ball eh? LOL

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#216 ne: 24-04-2007, 12:16:44
Po mirë mi ti beje me ndonjë vend qe nuk ta shef jotem..pse ku do me e ba ti ne ball eh? LOL
LOL
Po kur te shkoje ne plazh si i behet :P

Nafije motra po ti cfare tatuazhi te pelqen te besh?

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#217 ne: 24-04-2007, 22:38:43
Une kam qef ndonje flutur mbrapa kurizit edhe nje lule te vogel ke gjoksi... aty afer dmth :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#218 ne: 25-04-2007, 00:37:14
Po kur te shkoje ne plazh si i bëhet :P

Se s'po me rrihet pa te pyetur: Pse, me mamin shkon ne plazh ti? :P :d

 • Postime: 1580
sorelina
#219 ne: 25-04-2007, 06:43:56
Ne pergjithesi me pelqejne tatuazhet por jo te jete i perhershem se pastaj te behet si dicka monotone e te merzitet.
 Mua do me pelqente te beja nje tatuazh ne pupul te kembes. Stili indian i tatuazheve me pelqen, dhe ndoshta kur ta bej nje dite nje tatuazh  nje nderthurje e ketij stili sdo ishte keq.

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#220 ne: 25-04-2007, 10:05:00
Se s'po me rrihet pa te pyetur: Pse, me mamin shkon ne plazh ti? :P :d
Epo edhe me familjen kam shkuar,edhe me shoqerine.   :engjell:


Apo ska ca plazhe te mira ketu ku jam une...  :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#221 ne: 25-04-2007, 10:26:47
Ku ne Kanada moj??? :D LOL LOL Aty te thahet byca. :D LOL LOL

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#222 ne: 25-04-2007, 10:31:21
Liqenin e kan plazh kto te Kanades LOL

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#223 ne: 25-04-2007, 11:16:30
Ku ne Kanada moj??? :D LOL LOL Aty te thahet byca. :D LOL LOL
O Nafije se kupton qe e thashë me ironi :D ne Kanada ka disa plazhe te mira,por fatkeqësisht jo ne provincen ku jetoj unë por ne provinca te tjera  si p.sh. ne PEI dhe ne Nova scotia  :)
Megjithëse ne Toronto vetëm  ne një pjesë te vogël te bregdetit te liqenit mund te bëhet plazh. Pastaj vera është shumë e nxehte këtu,tamam si ne Shqipëri,te paktën dy vera qe kam kaluar këtu unë kanë qenë shumë te nxehta.

Crystal,
Ne provincen ku jam unë plazhi me i mirë qe kam shkuar quhet Crystal Beach   :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#224 ne: 25-04-2007, 11:19:42
oooo pse prandaj e ka vene nickname ashtu Crystal?? :D Ah c'eshte ajo c'eshte. :PO Lepurushe, avash se mos mbytesh moj, e te keqen, ate bej. :D