×

Sondazh

Cmendim keni per tattoo

me pelqejn
49 (63.6%)
nuk me pelqejn
28 (36.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 60

Votimi mbyllet: 07-02-2106, 07:28:15

Tatuazhet

Tatuazhet

· 510 · 89072

  • Postime: 12746
Mishel...............
#500 ne: 04-05-2012, 07:47:09
Kujt mund tja thuash ate shprehje? Se ne ate forme ajo eshte e hapur ndaj interpretimeve!

Une nqs do beja ndonjehere do beja dicka shuuuume domethenese dhe ne ndonje vend qe nuk e shoh!  ;)

une i kam patur tmerr tatu-t.....por nuk di pse dua te gdhend emrin e saj ne nje pjese te dukshme.

Me dmth se kaq???

  • Postime: 1012
  • Gjinia: Femer
endrrimtare
#501 ne: 14-06-2012, 09:56:59
Me pelqen te bej nje. Por do e beja vertete nqs dikush ma aprovon si ide. Jo dikush kshu rastesisht por njeri dmth :D

  • Postime: 12746
Mishel...............
#502 ne: 14-06-2012, 11:45:38
E bera dhe me pelqen shume....ma ka zbukuro doren :P
Gerti1
#503 ne: 14-06-2012, 19:47:48
Me pelqen te bej nje. Por do e beja vertete nqs dikush ma aprovon si ide. Jo dikush kshu rastesisht por njeri dmth :D

Beje !
Gerti1
#504 ne: 10-07-2012, 17:29:33
Gerti1
#505 ne: 10-07-2012, 17:32:54
Isha n'merak t'madh a po m'jepje Like ti! :D

Like.
Gerti1
#506 ne: 10-07-2012, 17:48:09
You should have used attached function first. Stop hotlinking.

Retard.
Gerti1
#507 ne: 10-07-2012, 17:56:11

  • Postime: 481
  • Gjinia: Femer
NENSY
#508 ne: 27-07-2012, 14:44:59
do me pelqente nje dedikim, dicka e vogel, e jo te pikturoj nen lekure...dicka ku mund te pendohem...jo.....

  • Postime: 12328
  • Gjinia: Femer
Shej
#509 ne: 26-09-2012, 13:24:42
 

Cilat janë teknikat për të hequr tatuazhet

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 17-11-2010, 23:56:22
nga M A X