×

Sondazh

Cmendim keni per tattoo

me pelqejn
49 (63.6%)
nuk me pelqejn
28 (36.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 60

Votimi mbyllet: 07-02-2106, 07:28:15

Tatuazhet

Tatuazhet

· 510 · 88965

 • Postime: 274
tom
#75 ne: 12-12-2004, 02:37:50
jo binjak o leni, dashnore thuaj :occ ej ne fakt ajo e imja e ka nji tatooazhke ke kyci i komes...a e di sa i shko apo jo...

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#76 ne: 12-12-2004, 08:31:56
Ueeee Ueeee plasi oree ke tradheton ti mo muve re mire mire ta gadis une ty sa te te fus ne shtepi :D

 • Postime: 274
tom
#77 ne: 12-12-2004, 21:05:54
hahahahaha .e di o rrusho ca mpret ,pranej jom tu i gezu ne kto dit 't   e funit beqar.... :puth

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#78 ne: 12-12-2004, 21:24:54
hajt mo bej qef sa je beqo se ta gadis une ty...maje dhe ca ate shalthaten dhe hec se vi ja fus une shqelmin :D

 • Postime: 274
tom
#79 ne: 14-12-2004, 03:31:30
hallall ta boft zoti...mos harro,vish ato cizmet me majuc....

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#80 ne: 14-12-2004, 05:48:03
ke mo ato qe nuk mi ke ble ti akoma...apo i ke lon per nishonet ;) :D

 • Postime: 274
tom
#81 ne: 15-12-2004, 01:25:54
jo mo tkeqen tomi se ste blej un ty cizme me majuc.. ku i dihet mvje dhe mu rradha me von si puna asaj shalthates...sdu me ja bo gropen vetes :D
« Editimi i fundit: 15-12-2004, 01:27:38 nga tom »

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#82 ne: 15-12-2004, 03:34:30
Tom  mbase  ajo shprehja ime  GJEJA ME E NEVERITSHME PER MUA ESHTE  TATUAZHI    mos te ofendoj,  nganjeher   nuk i mendojme fjalet qe flasim por  per kete kerkoj falje  :pafshim

 • Postime: 274
tom
#83 ne: 15-12-2004, 04:05:53
ska gjo ti rrusho..sme ngel hatri mua me ty.. :perqafim...fundi fundit ti mund te kesh dhon mendimin tat dhe ska noi gjo te keqe..
« Editimi i fundit: 15-12-2004, 14:16:41 nga tom »

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#84 ne: 15-12-2004, 05:10:53
Tomo po te futa ne dore nuk te qis mo lali po do jesh aq i zoti  te vish te dora ime pa ;) :)
Leni nuk i mbet hatri Tomit jo po e pata pelqy un aq ka rendesi :P :)

 • Postime: 274
tom
#85 ne: 15-12-2004, 14:13:04
ku di gjo un o tkeqen tomi... per i zoti esht shpejt me thon, po un e di qe jom icick i turpshem ...
po no i gjo  te re spo morim vesh ..a ka bo no njoni noi tatoo apo keni ngel me te vjetrat..ene ju qe si pelqeni tatoo spo shani hic...shani  pra se na bohet qejfi... :D

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#86 ne: 27-12-2004, 06:19:17
Keto tatuazhe jan per Tom se ai i pelqen shum.

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1650
 • Gjinia: Femer
Hatixhe
#87 ne: 05-01-2005, 00:13:30
Une per veten time kam 2 tatuazhe ne trupin tim ! perderisa i kam vene me pelqejne edhe kur ua shoh te tjereve me pelqejne ....

Qejfe Qejfe kjo dynja :)

Kalofshi mire .

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#88 ne: 05-01-2005, 03:15:02
Une per veten time kam 2 tatuazhe ne trupin tim ! perderisa i kam vene me pelqejne edhe kur ua shoh te tjereve me pelqejne ....

Qejfe Qejfe kjo dynja :)

Kalofshi mire .Hatixhe po ku i ke tatuazhet, ne qoftese deshiron ma thuai.

 • Postime: 1650
 • Gjinia: Femer
Hatixhe
#89 ne: 05-01-2005, 21:22:13
yeah no prb.

1 e kam ne shpatull (back)

tjetrin tek beli (back)  :) :P

bye!
Gjumashi
#90 ne: 05-01-2005, 21:26:12
yeah no prb.

1 e kam ne shpatull (back)

tjetrin tek beli (back)  :) :P

bye!


Mund do ti shof une tatuazhet ty?  :detari  :detari

 :pafshim

 • Postime: 1650
 • Gjinia: Femer
Hatixhe
#91 ne: 05-01-2005, 21:39:31
 :)   :perqafim  :pafshim
milanisti
#92 ne: 05-01-2005, 21:42:53
yeah no prb.

1 e kam ne shpatull (back)

tjetrin tek beli (back)  :) :P

bye!

Si cun Haram dukesh me tatuazhet mua sme pelqejn femrat me tatuazhe i urrej shum :)

 • Postime: 1650
 • Gjinia: Femer
Hatixhe
#93 ne: 05-01-2005, 22:20:53
Berni urrej sa  te mundesh!  :hahaha :lalala

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#94 ne: 05-01-2005, 23:06:10
yeah no prb.

1 e kam ne shpatull (back)

tjetrin tek beli (back)  :) :P

bye!

Si cun Haram dukesh me tatuazhet mua sme pelqejn femrat me tatuazhe i urrej shum :)


 ;) <>
milanisti
#95 ne: 06-01-2005, 01:29:14
Berni urrej sa  te mundesh!  :hahaha :lalalaMua me pelqejn Femrat serioze jo ato me tatuazhe dhe ato qe pijn cigare ;)

 • Postime: 1650
 • Gjinia: Femer
Hatixhe
#96 ne: 06-01-2005, 02:27:26
Berni good luck  :hahaha

kush te tha  te me pelqesh ty ???   :lalala :???
milanisti
#97 ne: 06-01-2005, 02:40:56
Berni good luck  :hahaha

kush te tha  te me pelqesh ty ???   :lalala :???

As un ste thash qe te pelqej ty po e pata fjalen keshtu me pelqejn gocat e thjeshta.

E lejm me kaq kete muhabet se zgjat e zgjat nuk mbaron fundi :)

 • Postime: 1650
 • Gjinia: Femer
Hatixhe
#98 ne: 06-01-2005, 02:45:40
 <> <> per Bernin  :D

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#99 ne: 07-01-2005, 01:25:12
Berni urrej sa  te mundesh!  :hahaha :lalalaMua me pelqejn Femrat serioze jo ato me tatuazhe dhe ato qe pijn cigare ;)
Kur do rritesh ti aman? Tatuazhi as duhani nuk percakton femren!
MOS U MESO ME PARAGJYKIME SE JE AKOMA I RI! :'(
 

Cilat janë teknikat për të hequr tatuazhet

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 17-11-2010, 23:56:22
nga M A X