×

Trendi i bikinit permbys

Trendi i bikinit permbys

· 2 · 155

  • Postime: 23158
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 07-07-2019, 01:18:28
 

Trendi i nisur nga modelja italiane, Valentina Fradegrada, tashmë ka pushtuar instgramin.
Ajo vendosi t’i veshë bikinit përmbys, gjë që tërhoqi shumë komentues. Pas saj, një kompani australiane veshjesh i dha edhe më shumë famë, duke u kërkuar ndjekësve në Instagram se ç’mendim kishin për këtë metodë, si dhe u bëri thirrje të postojnë fotot e tyre.

Kaq u desh dhe Instagrami u mbush me vajza që provonin metodën e veçantë. /lapsi.al

 

 


« Editimi i fundit: 09-07-2019, 15:29:40 nga M A X »

  • Postime: 1736
  • Gjinia: Femer
Parloté
#1 ne: 09-07-2019, 06:58:46
Biznes inovativ  :D
 

Pikat - trendi i vjeshtë / dimër 2011-2012

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 24-08-2011, 12:16:44
nga +ERELA+
Xhaketat, trendi i këtij sezoni

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 17-05-2012, 17:48:23
nga ßåßy ღ
Bratz make up, trendi më i ri

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 09-06-2019, 00:07:12
nga Poshnjari
Kordelet jane trendi më i preferuar i vitit 2019

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 11-09-2019, 13:48:13
nga M A X
Trendi modes - Moda me e fundit [2020]

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 01-12-2019, 14:51:01
nga M A X