×

Veshje te ndryshme

Veshje te ndryshme

· 206 · 69414

 • Postime: 296
Alban
ne: 07-05-2004, 16:13:53
Fotografi me veshje te ndryshme dhe moda me e fundit
 
« Editimi i fundit: 12-02-2020, 19:57:14 nga M A X »

 • Postime: 1271
Seni Seviyorum
#1 ne: 04-07-2004, 00:11:41
Veshjet e sotme jane nga me te ndryshmet dhe me te bukurat. Mbi te gjitha rrespektohet cdo lloj veshje pa asnje lloj paragjykimi. Sa do veshja tregon pak a shume personalitetin e cdo njeriu.   Sidomos ngjyrat e gjalla qe kane dale tani ndihmojne njeriun te vishen sipas humorit qe ndjehen.

Pa asnje lloj paragjykimi ndaj minifundit, apo barkut jashte , sepse i perdori.
Pa asnje lloj paragjykimi mbi moshen e njeriut , sepse lindin behemi femi- rritemi adoleshent - rinia - mosha me e bukur e jetes..por dale nga dale edhe plakemi.

Personilisht nuk me pelqen aspak te shoh nje grua rreth 50- 60 vjece te veshe po te njejten bluze o minifund sic e kam vete. Them se ka  kohe per cdo gje.

E njejta gje me adoleshentet qe jane ne moshen me te bukur te tyre. Vishen qe ka lezet syri me i pa, por kur ju hedh syte me i pa surratin ka 1 kile llac ne fytyre!


Bho..... Rrofte Moda!

milanisti
#2 ne: 16-07-2004, 18:34:27
Ju femrat e ndiqni shum moden? dhe vdisni per ta nxjerr pak barkun jashte mire ne vere po edhe ne dimer e keni per zakon do qe tju ngjaj vetja e bukur po bukurin duhet ta keni ne shpirt te cilen nuk e keni. :??? :??? :??? :D :tym

 • Postime: 5949
SmiLey
#3 ne: 16-07-2004, 19:26:50
Hey, Milanist... frenohu pak more djale frenohu ;), se nuk e ke mire keshtu me ato qe shpreh per femrat ne pergjithesi >:(

Kush te ka thene ty ose ku i pe ti,,, qe te gjitha femrat jane te njejta dhe vishen njesoj, he? Me te vertete, qe ka ardhur nje kohe apo mode qe shumica e bluzave apo pulovrave tani jane me te dale stomaku perjashta... por kjo nuk do te thote ose nenkuptoje se ato persona qe veshin keto veshje jane jo te mire apo pa moral.
Mendoj se kur eshte e ekzagjeruar.... atehere ka vend per te folur e gjykuar rende, ok? Varet se kush e vesh e sesi e vesh (dmth menyren sesi e percjell tek ai qe e sheh ;))

Tani, eshte e vertete kur thua qe bukuria eshte me e rendesishme n.q.s eshte ne brendesi te njeriut por jo gjithmone eshte aq e lehte. Mendo kete, po te ishte ashtu gjithmone atehere nuk kishe pse te bleje veshje te reja e te zgjidhje kur beje pazar...., he pra, kjo tregon se nga natyra njeriu ka deshire te zgjedh si ne veshje ashtu dhe ne jete. Eshte nje instikt apo nje e prirur, nje deshire per te treguar i bukur e i paraqitshem, apo sic permenden dhe te tjeret me lart ne shkrimet e tyre,.... eshte nje shenje tregimi sesi ndjehet nje person ne ato momente :P

Dhe se fundi, mos mendo por as mos thuaj qe 'ne femrat nuk kemi bukuri brendesore', se nuk eshte aspak e vertete :???.
Ndaj nje keshille te vogel :) ---> po arrite te mendosh keshtu e te jesh kaq pesimiste per vajzat ne pergjithesi... do te kesh telashe serioze ne jete per te gjetur e besuar ate njeri qe ti do te duash por dhe respektuar.

Do te mbetesh 'beqare' more i uruar :D, ndaj kthjellohu mire ne mendimet e tua..., se nuk do te afrohet asnje vajze n.q.s arrin te kesh kete pershtypje per to, ok ;)

Dhe mos u merzit per keto qe te thashe :pafshim

Ne kujdesemi vetem per lumturine e popullit!!!!
<)>

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#4 ne: 29-07-2004, 09:39:38
Kush te tha qe ne nuk kemi bukuri ne shpirt ore Milanisti???Madje ne kemi te dy llojet e bukurive edhe ate te pamjes se jashtme edhe bukurine shpirterore qe nuk na humb kurre.Ka nga ato vajza qe thua ti por nuk jane te gjitha ashtu.Te gjitha kane deshire qe te vishen bukur  qe ti shohin te gjithe por  bukurine  shpirterore  rralle ia sheh dikush ndonje vajze.

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#5 ne: 29-07-2004, 09:52:30
Dhe defekti juaj eshte qe nuk dini ta fitoni bukurine shpirterore te nje vajze!!!!!
milanisti
#6 ne: 29-07-2004, 09:55:50
Dhe defekti juaj eshte qe nuk dini ta fitoni bukurine shpirterore te nje vajze!!!!!

  Pse nuk dime neve qe te fitojm bukurine shpirterore te nje vajze ?????

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#7 ne: 29-07-2004, 09:57:33
Shumica juaj jo. :(

 • Postime: 23130
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#8 ne: 04-08-2004, 13:26:19
 
« Editimi i fundit: 12-02-2020, 20:08:59 nga M A X »

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#9 ne: 09-08-2004, 04:28:38
MAX mos ja var fare ketyre ti vazhdo me fotot ne rregull je :)

 • Postime: 23130
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 09-08-2004, 10:05:09
Si te duken ty keto veshje? ;)

 • Postime: 331
redman
#11 ne: 09-08-2004, 14:42:06
..mua me duken veshje borgjezo revizioniste....shf aqje te .....huja....ky esht turp..!!
happy
#12 ne: 09-08-2004, 17:35:04
Uaauuuuu na foli si komunist ky  :lalala
Apo dhe mos je ti, ku i dihet  :???

Thellohu pak me mire tek koncepti i 'turpit' se nuk eshte ashtu sic e koncepton ti  :-\

Gjumashi
#13 ne: 11-08-2004, 04:17:05
Hugo Boss

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 11-08-2004, 04:19:07 nga Gjumashi »
Gjumashi
#14 ne: 11-08-2004, 04:32:56
Tash do u prezentoje disa veshje per vajza.

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 11-08-2004, 04:38:18 nga Gjumashi »

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#15 ne: 11-08-2004, 06:04:49
Rrofsh o gjumashi se na nxorre gjumin  me keto fotot... disa nga keto djemte ti pish ne kupe :)
Gjumashi
#16 ne: 14-08-2004, 21:23:37
Shpresoje se ju kam ndihmuar.
Veshje te mbare.  :lule

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#17 ne: 27-08-2004, 13:21:42
Gjumashi shum te bukura keto veshjet punon per popullin ti ate kishte disa si puna jote Shqiperia sa do te kishim Hecur :occ :pafshim :pafshim

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#18 ne: 28-08-2004, 04:57:22
Fatkeqesisht si ato vajzat me kostume me bien te vishem perdite ato te tjetar me sportive ma nderruan pak syrin gjumash...megjithat e rrofsh

 • Postime: 505
CL
#19 ne: 29-08-2004, 21:51:28
ato 3 fotot ne fillim te kesaj faqe sme pelqejn jan veshje shum te thjeshta, sidomos kostumet si kam qef hic si per cuna ashu dhe per gocat.    mua me pelqejn veshje te ketyre llojeve
 • Postime: 274
tom
#20 ne: 29-08-2004, 22:41:56
ca bohet kshu..shkova sot me ble i pal pantallona blue jeans..thash po mor noi pal disel(ishin tull fare)..cmimi 150 $ per icik qe tu mu prish menja po mir qe me terhoqen nga krahu..ne si pefundim mora i pal 'buffalo'...cmimi esht mo i arsyeshem dhe perjen e kon persmari fare.....

 • Postime: 5949
SmiLey
#21 ne: 30-08-2004, 07:36:54
Oboboo ai kostumi i kuq  tek fotoja e trete, yll qenka, yll  :love: :love:
Pa pa pa ashtu ta kem nji, apo nuk me shkon dhe e kuqja shume..., lene lene..., te gjithe pertoke bien  kur e veshim :D :P
Hajt mo, se do ta gjej dhe une nje si ai, se s'ben  <)>

 • Postime: 505
CL
#22 ne: 30-08-2004, 08:21:39
them se gjith kto jan veshje te Armanit ......

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#23 ne: 31-08-2004, 01:07:05
O berni kto rrobe shum te mira dhe nga firmat qe un vet i perdore por se paku per te hyre ne to duhet te jesh manekene modele ose se paku te kesh trup te mire sepse po nuk pate kembe te mira qte duhet minifundi , po nuk pate  vithe te mira qte duhen gjinset e ngushta , po nuk pate bel dhe gjoksa qte duhe nje bluz shume bukur dhe e hapur kur nuk ek as qa expozon se paku un kshtu mendoj :occ me vjen keq per ato qe se kan trupine  mire por kshtu eshte e verteta , por by the way skeni ca tbeni duhet te visheni jeni te mira ne trup apo nuk jeni sepse perndryshe do mbeteni lakuriq :perqafim :X

 • Postime: 1271
Seni Seviyorum
#24 ne: 18-09-2004, 00:43:14
 :tym