×

Veshje!

· 314 · 68136

Veshje!

· 314 · 68136

 • Postime: 261
kart hadasht
ne: 07-05-2004, 16:13:53
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 261
kart hadasht
#1 ne: 07-05-2004, 16:16:55
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 261
kart hadasht
#2 ne: 07-05-2004, 16:20:11
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 261
kart hadasht
#3 ne: 07-05-2004, 16:21:34
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 261
kart hadasht
#4 ne: 07-05-2004, 16:24:35
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 261
kart hadasht
#5 ne: 07-05-2004, 16:24:58
 :lule

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 261
kart hadasht
#6 ne: 07-05-2004, 16:27:12
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 261
kart hadasht
#7 ne: 07-05-2004, 16:28:04
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 261
kart hadasht
#8 ne: 07-05-2004, 16:29:42
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 261
kart hadasht
#9 ne: 07-05-2004, 16:30:11
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 09-05-2004, 23:46:42
 :detari

[attachment[/attachment]

 • Postime: 40
mammasita
#11 ne: 10-05-2004, 20:40:36
....
« Editimi i fundit: 04-08-2004, 13:28:34 nga M A X »

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#12 ne: 12-05-2004, 06:39:50
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#13 ne: 12-05-2004, 06:43:49
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#14 ne: 12-05-2004, 06:44:16
 :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#15 ne: 04-07-2004, 00:11:41
Veshjet e sotme jane nga me te ndryshmet dhe me te bukurat. Mbi te gjitha rrespektohet cdo lloj veshje pa asnje lloj paragjykimi. Sa do veshja tregon pak a shume personalitetin e cdo njeriu.   Sidomos ngjyrat e gjalla qe kane dale tani ndihmojne njeriun te vishen sipas humorit qe ndjehen.

Pa asnje lloj paragjykimi ndaj minifundit, apo barkut jashte , sepse i perdori.
Pa asnje lloj paragjykimi mbi moshen e njeriut , sepse lindin behemi femi- rritemi adoleshent - rinia - mosha me e bukur e jetes..por dale nga dale edhe plakemi.

Personilisht nuk me pelqen aspak te shoh nje grua rreth 50- 60 vjece te veshe po te njejten bluze o minifund sic e kam vete. Them se ka  kohe per cdo gje.

E njejta gje me adoleshentet qe jane ne moshen me te bukur te tyre. Vishen qe ka lezet syri me i pa, por kur ju hedh syte me i pa surratin ka 1 kile llac ne fytyre!


Bho..... Rrofte Moda!

milanisti
#16 ne: 16-07-2004, 18:34:27
Ju femrat e ndiqni shum moden? dhe vdisni per ta nxjerr pak barkun jashte mire ne vere po edhe ne dimer e keni per zakon do qe tju ngjaj vetja e bukur po bukurin duhet ta keni ne shpirt te cilen nuk e keni. :??? :??? :??? :D :tym

 • Postime: 5966
SmiLey
#17 ne: 16-07-2004, 19:26:50
Hey, Milanist... frenohu pak more djale frenohu ;), se nuk e ke mire keshtu me ato qe shpreh per femrat ne pergjithesi >:(

Kush te ka thene ty ose ku i pe ti,,, qe te gjitha femrat jane te njejta dhe vishen njesoj, he? Me te vertete, qe ka ardhur nje kohe apo mode qe shumica e bluzave apo pulovrave tani jane me te dale stomaku perjashta... por kjo nuk do te thote ose nenkuptoje se ato persona qe veshin keto veshje jane jo te mire apo pa moral.
Mendoj se kur eshte e ekzagjeruar.... atehere ka vend per te folur e gjykuar rende, ok? Varet se kush e vesh e sesi e vesh (dmth menyren sesi e percjell tek ai qe e sheh ;))

Tani, eshte e vertete kur thua qe bukuria eshte me e rendesishme n.q.s eshte ne brendesi te njeriut por jo gjithmone eshte aq e lehte. Mendo kete, po te ishte ashtu gjithmone atehere nuk kishe pse te bleje veshje te reja e te zgjidhje kur beje pazar...., he pra, kjo tregon se nga natyra njeriu ka deshire te zgjedh si ne veshje ashtu dhe ne jete. Eshte nje instikt apo nje e prirur, nje deshire per te treguar i bukur e i paraqitshem, apo sic permenden dhe te tjeret me lart ne shkrimet e tyre,.... eshte nje shenje tregimi sesi ndjehet nje person ne ato momente :P

Dhe se fundi, mos mendo por as mos thuaj qe 'ne femrat nuk kemi bukuri brendesore', se nuk eshte aspak e vertete :???.
Ndaj nje keshille te vogel :) ---> po arrite te mendosh keshtu e te jesh kaq pesimiste per vajzat ne pergjithesi... do te kesh telashe serioze ne jete per te gjetur e besuar ate njeri qe ti do te duash por dhe respektuar.

Do te mbetesh 'beqare' more i uruar :D, ndaj kthjellohu mire ne mendimet e tua..., se nuk do te afrohet asnje vajze n.q.s arrin te kesh kete pershtypje per to, ok ;)

Dhe mos u merzit per keto qe te thashe :pafshim

Ne kujdesemi vetem per lumturine e popullit!!!!
<)>

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#18 ne: 29-07-2004, 09:39:38
Kush te tha qe ne nuk kemi bukuri ne shpirt ore Milanisti???Madje ne kemi te dy llojet e bukurive edhe ate te pamjes se jashtme edhe bukurine shpirterore qe nuk na humb kurre.Ka nga ato vajza qe thua ti por nuk jane te gjitha ashtu.Te gjitha kane deshire qe te vishen bukur  qe ti shohin te gjithe por  bukurine  shpirterore  rralle ia sheh dikush ndonje vajze.

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#19 ne: 29-07-2004, 09:52:30
Dhe defekti juaj eshte qe nuk dini ta fitoni bukurine shpirterore te nje vajze!!!!!
milanisti
#20 ne: 29-07-2004, 09:55:50
Dhe defekti juaj eshte qe nuk dini ta fitoni bukurine shpirterore te nje vajze!!!!!

  Pse nuk dime neve qe te fitojm bukurine shpirterore te nje vajze ?????

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#21 ne: 29-07-2004, 09:57:33
Shumica juaj jo. :(

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#22 ne: 04-08-2004, 13:26:19
Gusht 2004 - Armani

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#23 ne: 04-08-2004, 13:28:15
.

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#24 ne: 04-08-2004, 13:41:23
.....

[attachment[/attachment]