×

Veshje!

Veshje!

· 314 · 69327

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#125 ne: 16-12-2005, 10:11:43
___________________ _________________-

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#126 ne: 16-12-2005, 10:16:39
___________________ _______

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#127 ne: 16-12-2005, 10:28:05
___________________

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#128 ne: 16-12-2005, 10:31:40
___________________ _______

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#129 ne: 16-12-2005, 10:34:06
___________________ _____________

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#130 ne: 16-12-2005, 10:38:30
___________________ _______________

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#131 ne: 16-12-2005, 10:42:13
___________________ _____________

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#132 ne: 16-12-2005, 10:50:44
___________________ ___________

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#133 ne: 16-12-2005, 10:56:18
_________________-

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#134 ne: 16-12-2005, 10:58:46
___________________ _________

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#135 ne: 16-12-2005, 11:01:27
__________________

[attachment[/attachment]

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#136 ne: 17-12-2005, 00:34:51
Hallall Prishtinase...
Une kisha nje pyetje... per keto shoppaholic ketej nga USA, ku ka xhinse te gjata mi aman :D Nuk gjej xhinse Xlong enough.
Dmth jane mire per atlete, po kur do robi me veshe 2 cm taka, duken skandal... :(
Vetem nje pale Express kam qe jane Xlow Rise dhe Xlong.. te tjeret Pffffff

Hec na jepni ca idera
LOL

 • Postime: 19
 • Gjinia: Femer
DeeYa
#137 ne: 04-02-2006, 19:50:37
prishtinase ke  shije  shum të mirë
ok po i vendos edhe une disa  

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 19
 • Gjinia: Femer
DeeYa
#138 ne: 04-02-2006, 19:53:21
------------------

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 5966
SmiLey
#139 ne: 17-04-2006, 07:03:34
 :-x   :-[    :)
 • Postime: 5966
SmiLey
#140 ne: 17-04-2006, 07:11:34
Me poshtë do vendos disa veshje me punime & lidhese :engjell: qe për momentin janë shumë ne mode për vajzat e reja :-[ (veçse janë te shtrenjta, kushtojne me shumë se £100-150 :D) Mgjth, ia vlen t'i blesh nja 2 veshje  :X
 • Postime: 5966
SmiLey
#141 ne: 17-04-2006, 07:17:33
Uhhh dhe fundi im i preferuar per perdita ne pranvere :-[ :urra: • Postime: 5966
SmiLey
#142 ne: 28-04-2006, 12:37:32
             :)             :-[                :)

 • Postime: 5966
SmiLey
#143 ne: 28-04-2006, 12:39:23
      :X             :urra:           :X
 • Postime: 5966
SmiLey
#144 ne: 28-04-2006, 12:41:39
              :-x            :-[               :-x
 • Postime: 25
 • Gjinia: Femer
xhemile
#145 ne: 27-05-2006, 16:32:56
me pelqej shum sportivet

 • Postime: 5966
SmiLey
#146 ne: 03-06-2006, 07:41:09
                           :-[       :engjell:        :-[btw, veshjet jane nga Ted Baker, Morgan & Miss Sixty :X

 • Postime: 5966
SmiLey
#147 ne: 03-06-2006, 07:43:56
                        :-x       :love:      :-x


 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#148 ne: 03-06-2006, 13:44:30
une them qe ta bejme temen realiste, te vejme edhe veshje per njerez qe nuk jane fotomodele

ja per bukuri keto fustanet p.sh.

[attachment[/attachment]

 • Postime: 5966
SmiLey
#149 ne: 08-06-2006, 03:54:31
Sa bukur :love: :-x