×

Veshje!

Veshje!

· 314 · 69186

 • Postime: 1580
sorelina
#175 ne: 07-12-2006, 21:58:08
Ja edhe nje • Postime: 1580
sorelina
#176 ne: 17-12-2006, 19:59:21
Keto fustane me duken shume te bukur
 • Postime: 1580
sorelina
#177 ne: 17-12-2006, 20:02:23
Keto jane disa te tjere
 • Postime: 5966
SmiLey
#178 ne: 23-03-2007, 12:00:40
aman se vdesss per keto modelet si gjys-franceze :love: :-x

 • Postime: 5966
SmiLey
#179 ne: 23-03-2007, 12:02:02
ja dhe ca te tjera qe jane soooooo adorable :X :-*

 • Postime: 5966
SmiLey
#180 ne: 23-03-2007, 12:03:14
te fundit per sot :P :engjell:

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#181 ne: 27-03-2007, 16:31:07
O SmiLey, kam une nje pulover identik me kete puloverin krem tek fotoja e pare, ne postimin me poshte. Mesa shoh une kemi stil te ngjashem ne te veshur: te sofistikuara, elegante dhe seksi aq sa duhet. :)

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#182 ne: 27-03-2007, 20:24:44
.......
 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#183 ne: 27-03-2007, 22:33:11
.......


Këtë xhaketen e bardhe nga bebe unë e bleva edhe këtë si fustan/tunic prej mendafshi poshtë dua ta blej. Ehhh unë tek bebe mbetem për jave. Edhe Arden B, Limited & Express me pëlqejnë ama. Mesa shoh unë Kristaline kemi shije te ngjashme ne veshje, ose me saktë na pëlqejnë te njëjtat gjëra. ;)

Kjo xhaketa këtu sipër është yll meqë ra fjala, para 4 ditesh e bleva. Rri aq shumë bukur ne trup, sa. Ahhh mezi pres ta vesh ne një okazion special. Them ta vesh mbi ndonjë fustan te lehtë pranvere me sandale ose wedgies ose nga ato me taka si kon, me taka druri, sandalet te jenë me ngjyrë ama si p.sh. portokalli, gurkali, terkuaz, jeshile apo te verdha. ;) I kam ne kokë si ide sandalet, kam disa te tilla si këto e ku i dihet për ditelindje blej edhe ndonjë pale te tjera. ;) Atë ditë qe bleva këtë xhaketen e bardhe, bleva edhe një pardesy te holle medafshi (Trech Coat) nga bebe, gjithashtu. :)

T'I GEZOJ RROBAT E REJA! :P ME SHENDET E ME FAT!!!

 • Postime: 5966
SmiLey
#184 ne: 05-05-2007, 06:16:49
shume nice keto, pse jo :P :)

 • Postime: 5966
SmiLey
#185 ne: 05-05-2007, 06:17:42
edhe ky fustani per vere te nxehte :D :P

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#186 ne: 05-05-2007, 10:31:43
SmiLey, tek këto dy postimet e fundit qe ke bërë, atje tek bluzat, atë bluzen e dytë (te bardhen prej atlasi) unë kam një identike me te, identike po të them. :) E imja është ngjyrë qumështi ama. O Zot sa e bukur qe është dhe mua me pëlqejnë shuuuuuuuuume kemisha/bluza te tilla. ;)

Ky fustani këtu poshtë (me një rrip) me pelqeka shumë. Materiali mendafsh duket alamet, modelin e ka te thjeshtë por shumë klasi dhe seksi njekohesisht dhe me pëlqen fakti qe është pak a shumë Black & White. Sa do me pelqente një fustan i tillë ta gjeja e ta vishja për My Birthday Party për dy jave. Ne fakt, cuditerisht diçka te bardhe me te zeze dua, kështuqë do të shkoj te blej një fustan tek "White House/Black Market". Ç'farë rrobash klas dhe te bukura (edhe pse një cike te kushtueshme) ka kjo kompani veshjesh për femrat. :)


P.S. SmiLey, te kam thënë unë ti edhe unë kemi shije te ngjashme përse u përket veshjeve. Plus qe s'thonë kot: "Great Minds Think Alike!" perq për ty e dashur. Javen qe vjen nga e Marta do të te shkruaj një E-Mail edhe do flasim OK?! :)

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#187 ne: 05-05-2007, 16:54:53
papapapa cfare shijesh kane keto gocat siper  :love: :love: :love: :-* :-* :perqafim

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#188 ne: 06-05-2007, 01:05:34
papapapa çfarë shijesh kanë këto gocat sipër  :love: :love: :love: :-* :-* :perqafim

Shumë Faleminderit për Komplimentin zemra. Edhe ti ke shumë shije ama, se te kam pa, pa jo për gjë. ;)

Flmd edhe njëherë. :puth :perqafim

 • Postime: 5966
SmiLey
#189 ne: 06-05-2007, 15:44:20
me vjen mire qe pelqeni ato qe vendos, ju flm :-[ :perqafim
sot jam bosh, por here tjeter do mundohem te vendos ca te tjera :)

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#190 ne: 06-05-2007, 18:14:35
Goca,per ditlindjen time do ja u jap adresen une :D LOL LOL

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#191 ne: 07-05-2007, 21:38:36
 :love: :love:

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#192 ne: 07-05-2007, 22:43:08
Sa te bukura keto bluzat moj Kristaline. Disa prej ketyre une i kam pare tek Arden B. Nese ty te pelqejne keto, ke shume stil te ngjashem me mua dhe ato qe vesh une, apo ato qe me pelqejne mua. Edhe mua me pelqejne shume veshje nga bebe & Arden B. si tipi i ketyre. Edhe njehere, keto tops jane te gjitha shume te bukura dhe shik. Apo s'vdes edhe per gjerat me ngjyra une (sa me shume color & bright - sidomos per veren) me pelqejne fort ashtu dhe jane shume femerore. Ne vecanti me pelqejne shuuuuuuume, keto::perqafim per ty.

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#193 ne: 07-05-2007, 23:08:37
Sa te bukura këto bluzat moj Kristaline. Disa prej këtyre unë i kam pare tek Arden B. Nëse ty te pëlqejnë këto, ke shumë stil te ngjashem me mua dhe ato qe vesh unë, apo ato qe me pëlqejnë mua. Edhe mua me pëlqejnë shumë veshje nga bebe & Arden B. si tipi i këtyre. Edhe njëherë, këto tops janë të gjitha shumë te bukura dhe shik. Apo s'vdes edhe për gjërat me ngjyra unë (sa me shumë color & bright - sidomos për veren) me pëlqejnë fort ashtu dhe janë shumë femerore. Ne veçanti me pëlqejnë shuuuuuuume, këto:


:perqafim për ty.

Kte vit po shoh qe po dalin plot rroba me ngjyra te celta dhe te hapura ashtu siç i do ti...qenka vere tamam për ty ;) edhe mua me pelqejn shumë ato se kam qejf ti kombinoj me bizhuteri dhe accessories të ndryshme. Kur jam ne pune dhe s'është busy e kaloj kohën duke bërë shopping ne internet LOL dhe me shumë blej nga Arden B, Bebe dhe Marciano.. se thjesht me pelqejn stilet qe kan dhe mënyra se si me rrijn ne trup. Nga Arden B. me pelqejn edhe xhinset shumë


:perqafim gjithashtu

 • Postime: 5966
SmiLey
#194 ne: 10-05-2007, 05:18:46


Mua me pelqyen vetëm këto, te tjerat mu duken si shumë "cheap" (të mos keqkuptohemi, jo ne çmim si te lira :D... por ne material, kombinim prerje - cope - nuance ngjyrë (?)).
Nga keto veshjet siper, me pelqeu sidomos ajo e dyta, ta veshesh dhe me një blazer te bardhe, uuu very sexy :urra: and girly ne te njëjtën kohe :engjell:

 • Postime: 5966
SmiLey
#195 ne: 10-05-2007, 05:37:20
  :) disa veshje qe me pëlqejnë per perdita :engjell:

 • Postime: 5966
SmiLey
#196 ne: 10-05-2007, 05:40:23
 • Postime: 5966
SmiLey
#197 ne: 10-05-2007, 05:43:31
ja dhe disa funde qe pelqej :X :engjell:


 • Postime: 6734
 • Gjinia: Femer
erlehta
#198 ne: 10-05-2007, 05:45:02
Ai fustani i zi me pelqen shume. Une fustanet i vesh vetem per dasma e fejesa...

 • Postime: 5966
SmiLey
#199 ne: 10-05-2007, 05:48:09
Ai fustani i zi me pëlqen shumë. Unë fustanet i vesh vetëm për dasma e fejesa...

pse mi i vesh fustanet vetem atehere (?) po per ndonje darke, nuk i vesh ti :P
une s'i kam pas qejf kur kam qene e vogel (vishja me teper funde e pantallona athere :D) por tani i kam shume qejf, sepse dhe modelet qe kane dal jane shume femerore :engjell: