×

Veshje!

Veshje!

· 314 · 69328

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#25 ne: 09-08-2004, 04:28:38
MAX mos ja var fare ketyre ti vazhdo me fotot ne rregull je :)

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#26 ne: 09-08-2004, 10:05:09
Si te duken ty keto veshje? ;)

 • Postime: 331
redman
#27 ne: 09-08-2004, 14:42:06
..mua me duken veshje borgjezo revizioniste....shf aqje te .....huja....ky esht turp..!!
happy
#28 ne: 09-08-2004, 17:35:04
Uaauuuuu na foli si komunist ky  :lalala
Apo dhe mos je ti, ku i dihet  :???

Thellohu pak me mire tek koncepti i 'turpit' se nuk eshte ashtu sic e koncepton ti  :-\

Gjumashi
#29 ne: 11-08-2004, 04:17:05
Hugo Boss

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 11-08-2004, 04:19:07 nga Gjumashi »
Gjumashi
#30 ne: 11-08-2004, 04:32:56
Tash do u prezentoje disa veshje per vajza.

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 11-08-2004, 04:38:18 nga Gjumashi »
Gjumashi
#31 ne: 11-08-2004, 04:53:57
Disa veshje per djem

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 11-08-2004, 04:58:09 nga Gjumashi »

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#32 ne: 11-08-2004, 06:04:49
Rrofsh o gjumashi se na nxorre gjumin  me keto fotot... disa nga keto djemte ti pish ne kupe :)
Gjumashi
#33 ne: 14-08-2004, 21:23:37
Shpresoje se ju kam ndihmuar.
Veshje te mbare.  :lule

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#34 ne: 27-08-2004, 13:21:42
Gjumashi shum te bukura keto veshjet punon per popullin ti ate kishte disa si puna jote Shqiperia sa do te kishim Hecur :occ :pafshim :pafshim

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#35 ne: 28-08-2004, 04:57:22
Fatkeqesisht si ato vajzat me kostume me bien te vishem perdite ato te tjetar me sportive ma nderruan pak syrin gjumash...megjithat e rrofsh

 • Postime: 505
CL
#36 ne: 29-08-2004, 21:51:28
ato 3 fotot ne fillim te kesaj faqe sme pelqejn jan veshje shum te thjeshta, sidomos kostumet si kam qef hic si per cuna ashu dhe per gocat.    mua me pelqejn veshje te ketyre llojeve
 • Postime: 274
tom
#37 ne: 29-08-2004, 22:41:56
ca bohet kshu..shkova sot me ble i pal pantallona blue jeans..thash po mor noi pal disel(ishin tull fare)..cmimi 150 $ per icik qe tu mu prish menja po mir qe me terhoqen nga krahu..ne si pefundim mora i pal 'buffalo'...cmimi esht mo i arsyeshem dhe perjen e kon persmari fare.....
milanisti
#38 ne: 30-08-2004, 07:13:15


 • Postime: 5966
SmiLey
#39 ne: 30-08-2004, 07:36:54
Oboboo ai kostumi i kuq  tek fotoja e trete, yll qenka, yll  :love: :love:
Pa pa pa ashtu ta kem nji, apo nuk me shkon dhe e kuqja shume..., lene lene..., te gjithe pertoke bien  kur e veshim :D :P
Hajt mo, se do ta gjej dhe une nje si ai, se s'ben  <)>

milanisti
#40 ne: 30-08-2004, 07:42:18
milanisti
#41 ne: 30-08-2004, 07:54:10


milanisti
#42 ne: 30-08-2004, 08:00:57


milanisti
#43 ne: 30-08-2004, 08:08:38


 • Postime: 505
CL
#44 ne: 30-08-2004, 08:21:39
them se gjith kto jan veshje te Armanit ......

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#45 ne: 31-08-2004, 01:07:05
O berni kto rrobe shum te mira dhe nga firmat qe un vet i perdore por se paku per te hyre ne to duhet te jesh manekene modele ose se paku te kesh trup te mire sepse po nuk pate kembe te mira qte duhet minifundi , po nuk pate  vithe te mira qte duhen gjinset e ngushta , po nuk pate bel dhe gjoksa qte duhe nje bluz shume bukur dhe e hapur kur nuk ek as qa expozon se paku un kshtu mendoj :occ me vjen keq per ato qe se kan trupine  mire por kshtu eshte e verteta , por by the way skeni ca tbeni duhet te visheni jeni te mira ne trup apo nuk jeni sepse perndryshe do mbeteni lakuriq :perqafim :X

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#46 ne: 18-09-2004, 00:43:14
 :tym

milanisti
#47 ne: 21-09-2004, 15:29:18
:tymAty ti je qe behesh forma forma :D :D :D
milanisti
#48 ne: 22-09-2004, 16:06:49
aiutoooooooooooooooooooooooo MI SENTO MALE MA MOLTO MALE  :hahaha :hahaha

LOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOL

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer
0711
#49 ne: 22-09-2004, 19:13:22
shume pune e bukur qe keni bere me fotot
por me bukur do sihte sikur te venit dhe likns qe te kemi mundesine
te shikojme online
dhe sidihet te blejme ndonje gje :D --> se paska gjera te bukura :D