×

Veshje!

· 314 · 68135

Veshje!

· 314 · 68135

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#300 ne: 10-05-2013, 21:45:02

shume buqur...ngela me tuta shpie ..s'po na bje koha me dal per kafe

 • Postime: 12738
Mishel...............
#301 ne: 13-05-2013, 13:47:51


fustani qe kam vesh une pak a shume por i ndryshojne ngjyrat .....

kurse modelen e kam shoqe LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#302 ne: 13-05-2013, 14:11:46

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#303 ne: 13-05-2013, 22:09:13


fustani qe kam vesh une pak a shume por i ndryshojne ngjyrat .....

kurse modelen e kam shoqe LOLe sheh sa bukur me rri fustani LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#304 ne: 14-05-2013, 15:20:34
ku e njeh ti Tilen mi??? :D

avash ti avash se gocen e kemi top modele

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#305 ne: 14-05-2013, 16:28:27
edhe une top jam :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#306 ne: 15-05-2013, 07:11:09
e mi mire te fala topave :)

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#307 ne: 15-05-2013, 20:28:17

 • Postime: 18294
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#308 ne: 17-05-2013, 10:53:46


 • Postime: 18294
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#309 ne: 17-05-2013, 10:54:12

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#310 ne: 18-05-2013, 13:11:15

 • Postime: 6674
 • Gjinia: Femer
erlehta
#311 ne: 22-05-2013, 20:11:15
Ta heqin trurin  me gra.
Po vallaj ketu nuk vishet njeri kaq bukur.  Dhe ne nje here, dy here te pispillosur dhe si turma ne te shumten e rasteve

 • Postime: 18294
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#312 ne: 22-05-2013, 22:45:44
Ta heqin trurin  me gra.
Po vallaj ketu nuk vishet njeri kaq bukur.  Dhe ne nje here, dy here te pispillosur dhe si turma ne te shumten e rasteve
Ti vishesh bukur :engjell:

 • Postime: 6674
 • Gjinia: Femer
erlehta
#313 ne: 22-06-2013, 15:26:02
Me kete vape nuk te nevojitet asnje  gje, pervec ujit  :D