×

Veshje!

Veshje!

· 314 · 69313

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#50 ne: 23-09-2004, 05:20:40
po me pelqejne shume veshjet...pak a shume kur nuk jam ne pune eshte stili im :)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#51 ne: 26-09-2004, 23:26:42
Berno kjo veshja po me pelqen mua me shume .....edhe kte vesh shumicen e kohes (kte stil):)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22957
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#52 ne: 26-09-2004, 23:51:31
Ej, po pse nuk thua ti qe qeke yll fare ;)

:-*

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#53 ne: 26-09-2004, 23:57:23
yjet nuk rrine ne toke lol :P:P

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#54 ne: 27-09-2004, 06:18:03
LISA paske lek ti pse sthua :D :D

epo duhen harxhuar te shkretat se nuk bejne pune posht jastekut

Amela qenke me gusto moter kam pershtypjen dhe femer e bukur....:)
milanisti
#55 ne: 27-09-2004, 14:28:51
Berno kjo veshja po me pelqen mua me shume .....edhe kte vesh shumicen e kohes (kte stil):)

Veshje e bukur eshte Serioze me duket mua.

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#56 ne: 27-09-2004, 16:35:03


Nice!

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#57 ne: 27-09-2004, 16:39:16


I like!

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#58 ne: 28-09-2004, 06:33:41
ti je yll ne toke se si tja besh :D

Ateher shyqyr qe skam ra me turinj :P lol

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#59 ne: 28-09-2004, 06:34:44
Amela qenke me gusto moter kam pershtypjen dhe femer e bukur....:)

Lisa si eshte e mundur qe une kam po te njejten pershtypje per ty ?

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#60 ne: 28-09-2004, 06:35:47
Veshje e bukur eshte Serioze me duket mua.

:) Ashtu eshte......

 • Postime: 1621
 • Gjinia: Femer
TolindaKS
#61 ne: 05-10-2004, 14:23:04


Nice!

ehh sa PRINCESHA u bene ne kete toke.Secili i thote vehtes PRINCESHE. :hahaha
« Editimi i fundit: 05-10-2004, 14:24:51 nga Tolinda_19 »

 • Postime: 31
Ekstravagante_Omel
#62 ne: 09-10-2004, 20:22:16
veshja ime e preferuar!!!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 31
Ekstravagante_Omel
#63 ne: 17-10-2004, 02:05:44
 :)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#64 ne: 17-10-2004, 05:59:44
kjo je ti qe ta marrim vesh....

 • Postime: 331
redman
#65 ne: 17-10-2004, 08:44:51
o mish me hormone..nuk bo :D

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#66 ne: 17-10-2004, 08:51:06
shum zhvillim te mire paska kjo goca vetem se me shum me pelqeka veshja e saj ;)

 • Postime: 331
redman
#67 ne: 17-10-2004, 09:05:06
pa cohu n kom te t shohim? :P

 • Postime: 22957
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#68 ne: 17-10-2004, 20:16:02
mmmmmmmmmmmmm ca paske ketej :D

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#69 ne: 17-10-2004, 20:26:31
Gjoksi i bukur, veshja cka ;)


 • Postime: 331
redman
#70 ne: 17-10-2004, 22:35:02
mmmm sa e bukur ajo vija bardhhhh...shkon shum me rozen..model i bukur :lule

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#71 ne: 17-10-2004, 23:17:14
he mo sa turp ke dhe ti te thuash qe po me pelqen gjoksi i saj mos u bej merak se nuk e ofendon...kot nuk e ka nxjerre ajo aty..

 • Postime: 221
 • Gjinia: Mashkull
Vito
#72 ne: 18-10-2004, 01:32:38
Veshja?...

Varet, nga koha dhe se si ndihem ate dite. Personalisht nuk jame tip, qe me mendohem dy here se kush do me shofi rruges apo kush nuk do me shofi prandaj s`ja vej re fare, dhe vishem si te dua.

Ne nje dite me shi te vrenjtur do vishesha me tuta te gjera ngjyre gri, nje zipped hooded top gri,shall te mbeshtjellur rreth e qark qafes dy tre here dhe aklete sportive.

Dite vere xhinkse ndonje kemishe te hapur ngjyre verore kuptohet, syzet qe bleva ne aeroport kete vere.

Shumicen e kohes rri i veshur thjesht, por kuptohet kur duhet te vishesh, c`do njeri do vishej.
milanisti
#73 ne: 26-10-2004, 22:46:55
kjo je ti qe ta marrim vesh....

Spo na flet ma kjo Lisa?

Spo e dime se kush eshte kjo ne foto :)

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#74 ne: 27-10-2004, 05:07:28
AI duket eshte ajo vet sepse ngjaka si Shqiptare :D