×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 22-06-2013, 15:26:02 »

Me kete vape nuk te nevojitet asnje  gje, pervec ujit  :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 22-05-2013, 22:45:44 »

Ta heqin trurin  me gra.
Po vallaj ketu nuk vishet njeri kaq bukur.  Dhe ne nje here, dy here te pispillosur dhe si turma ne te shumten e rasteve
Ti vishesh bukur :engjell:
Postuar nga: erlehta
« ne: 22-05-2013, 20:11:15 »

Ta heqin trurin  me gra.
Po vallaj ketu nuk vishet njeri kaq bukur.  Dhe ne nje here, dy here te pispillosur dhe si turma ne te shumten e rasteve
Postuar nga: dreamm
« ne: 18-05-2013, 13:11:15 »

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 17-05-2013, 10:54:12 »

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 17-05-2013, 10:53:46 »Postuar nga: flutur
« ne: 15-05-2013, 20:28:17 »

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 15-05-2013, 07:11:09 »

e mi mire te fala topave :)
Postuar nga: flutur
« ne: 14-05-2013, 16:28:27 »

edhe une top jam :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 14-05-2013, 15:20:34 »

ku e njeh ti Tilen mi??? :D

avash ti avash se gocen e kemi top modele