×

Veshje!

· 314 · 67270

Veshje!

· 314 · 67270

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#75 ne: 09-11-2004, 22:38:12
Nuk e di pse por gjoksi i saj me duket fallco. Ndoshta gabohem!!! Te me falni if so...

Hersia
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#76 ne: 11-12-2004, 19:27:45
Me Lisen dhe Hersin kam  qeshur , gjoksi i asaj vajzes mua me duket  falco se ne qe jemi  femra  i kuptojme me mire keto gjera ,  te na falni   por tjeter teme eshte tjeter po diskutojme , veshjet spotive jane te perdicmet ndersa ne ndonje mbremje  do i pershtates  veshjes se duhur..  
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 35
yllza
#77 ne: 08-05-2005, 12:13:56
turp i vajzave shqiptare asgje me tjeter vec se si te zbulohemi e?pune e thjesht gjoksi jasht pa pik kulture a edhe kesaj i themi njerezi a?lere pash Zotin ej zemer ti qe je dal kaq lakuriqe mos haro se ky trup mund te digjet e pervelohet ne xhehenemin e zi kjo nuk eshte mode, kjo eshte katastrofe e shekullit Zoti ju udhezofte shpirt  shpreh ngushellime per gjendjen tuaj me fal a?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1031
 • Gjinia: Femer
ThuPka
#78 ne: 11-05-2005, 13:05:41
un si person se kam shum problem veshjen sepse jam mesuar ne nje ambient ku nuk i ben pershtypje njeriu.
nqs ke nje trup elegant cdo gje te shkon
un vesh i pal  xhinse i bluze shapkat canten dhe he ne shkoll ;) (floket i krej ne makin :P)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3346
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#79 ne: 11-05-2005, 13:21:12
edhe dhembet ne makin i lan si mr bean? LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1031
 • Gjinia: Femer
ThuPka
#80 ne: 11-05-2005, 18:56:53
hahahaha uu te rent e mira ty sa kam qesh looool
jo ore se dhembet i laj kur lahem looooool  me peshqir ne kok shkoj ne makin kur afrohem ke shkolla krej floket edhe prandaj me zen gripi shpesh mua se iki me kok te lagur ne shkoll looool me behen floket rrelakacu ;) (por jo gjithmon , kjo ndodh kur jam e pergjumur )

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#81 ne: 12-05-2005, 21:13:48
looool e nget makinen me peshqir ne kok loooool me fal te te them por te te kisha pare une do me kishe bere te ndaloja mire makinen e te shikoja per te vertetuar mire ate qe me pane syte....une jetoj ne usa dhe te them te drejten ketu femrat edhe me bigudina ne kok dalin ne rruge....nuk e di perse nuk i gjykoj kurre femrat e tilla madje do te doja te isha me shume si ato por une me duhet te ngrihem nje ore me perpara per tu bere gati dhe nuk eshte se bej ndonje kushedi se c'fare apo ndonje tualet te madh jam shume e thjesht po ku di une 20 min me merr vetem te kreh floket :??? se nuk mund te shkoj en pune ashtu :???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1031
 • Gjinia: Femer
ThuPka
#82 ne: 12-05-2005, 22:29:54
lol  dhe un ne usa jetoj prandaj sme ben shum pershtypje pastaj  vetem ne shqiptaret  i kemi kto se vejm re shum, po eh varja them un i her edhe shikoj punen ate 20 minuta te flokve te tu  un shof i enderr te bukur looool
po si flej un vetem 3 ore gjum jo flok  te jen po kush e di ca te jen sme plas shum mua jam e vdekur fare per gjum ne mengjes  mir qe jam gjall lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3346
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#83 ne: 14-05-2005, 13:31:06
ta qaj hallin ene ty ene lises

un them krefini qe ne dark floket dhe mblidhinime qese e i keni gati per neser ske nevoj me i kref LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1031
 • Gjinia: Femer
ThuPka
#84 ne: 14-05-2005, 14:25:13
hahhaha sa leviz un se ke iden si behen ato loooool
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6649
 • Gjinia: Femer
erlehta
#85 ne: 30-08-2005, 12:30:41
Veshje                
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6649
 • Gjinia: Femer
erlehta
#86 ne: 30-08-2005, 12:31:24
Veshje        
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6649
 • Gjinia: Femer
erlehta
#87 ne: 30-08-2005, 12:33:11
Edhe nje                
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#88 ne: 14-09-2005, 18:16:17
ja disa                                        

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#89 ne: 14-09-2005, 18:17:53
................... ................... .

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#90 ne: 14-09-2005, 18:19:27
................... ................... .......

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#91 ne: 06-10-2005, 18:27:18
Kam disa veshje qe me pelqejne shuuuuuuume :love: :urra: :-[

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#92 ne: 06-10-2005, 18:39:40
     :X       :-[

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#93 ne: 06-10-2005, 19:23:48
Ja dhe dy te tjera qe jane mjaft te bukura... njera serioze :P e tjetra sportive :urra: :-[

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#94 ne: 11-10-2005, 04:38:47
Veshje elegante!!

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#95 ne: 11-10-2005, 04:39:31
___________________ ___________________ ___________________ __
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#96 ne: 11-10-2005, 04:40:20
___________________ ___________________ ___________________ _
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#97 ne: 11-10-2005, 04:41:38
___________________ ___________________ _
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#98 ne: 11-10-2005, 04:42:38
___________________ ______________

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#99 ne: 11-10-2005, 04:43:02
___________________ ___________________ _
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super