Zerion

Zeri yt => Moda | Estetika => Teme e nisur nga: kart hadasht ne 07-05-2004, 16:13:53

Titulli: Veshje!
Postuar nga: kart hadasht ne 07-05-2004, 16:13:53
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: kart hadasht ne 07-05-2004, 16:16:55
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: kart hadasht ne 07-05-2004, 16:20:11
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: kart hadasht ne 07-05-2004, 16:21:34
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: kart hadasht ne 07-05-2004, 16:24:35
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: kart hadasht ne 07-05-2004, 16:24:58
 :lule

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: kart hadasht ne 07-05-2004, 16:27:12
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: kart hadasht ne 07-05-2004, 16:28:04
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: kart hadasht ne 07-05-2004, 16:29:42
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: kart hadasht ne 07-05-2004, 16:30:11
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: M A X ne 09-05-2004, 23:46:42
 :detari

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: mammasita ne 10-05-2004, 20:40:36
....
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: M A X ne 12-05-2004, 06:39:50
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: M A X ne 12-05-2004, 06:43:49
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: M A X ne 12-05-2004, 06:44:16
 :lule

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Seni Seviyorum ne 04-07-2004, 00:11:41
Veshjet e sotme jane nga me te ndryshmet dhe me te bukurat. Mbi te gjitha rrespektohet cdo lloj veshje pa asnje lloj paragjykimi. Sa do veshja tregon pak a shume personalitetin e cdo njeriu.   Sidomos ngjyrat e gjalla qe kane dale tani ndihmojne njeriun te vishen sipas humorit qe ndjehen.

Pa asnje lloj paragjykimi ndaj minifundit, apo barkut jashte , sepse i perdori.
Pa asnje lloj paragjykimi mbi moshen e njeriut , sepse lindin behemi femi- rritemi adoleshent - rinia - mosha me e bukur e jetes..por dale nga dale edhe plakemi.

Personilisht nuk me pelqen aspak te shoh nje grua rreth 50- 60 vjece te veshe po te njejten bluze o minifund sic e kam vete. Them se ka  kohe per cdo gje.

E njejta gje me adoleshentet qe jane ne moshen me te bukur te tyre. Vishen qe ka lezet syri me i pa, por kur ju hedh syte me i pa surratin ka 1 kile llac ne fytyre!


Bho..... Rrofte Moda!

Titulli: : Veshje!
Postuar nga: milanisti ne 16-07-2004, 18:34:27
Ju femrat e ndiqni shum moden? dhe vdisni per ta nxjerr pak barkun jashte mire ne vere po edhe ne dimer e keni per zakon do qe tju ngjaj vetja e bukur po bukurin duhet ta keni ne shpirt te cilen nuk e keni. :??? :??? :??? :D :tym
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 16-07-2004, 19:26:50
Hey, Milanist... frenohu pak more djale frenohu ;), se nuk e ke mire keshtu me ato qe shpreh per femrat ne pergjithesi >:(

Kush te ka thene ty ose ku i pe ti,,, qe te gjitha femrat jane te njejta dhe vishen njesoj, he? Me te vertete, qe ka ardhur nje kohe apo mode qe shumica e bluzave apo pulovrave tani jane me te dale stomaku perjashta... por kjo nuk do te thote ose nenkuptoje se ato persona qe veshin keto veshje jane jo te mire apo pa moral.
Mendoj se kur eshte e ekzagjeruar.... atehere ka vend per te folur e gjykuar rende, ok? Varet se kush e vesh e sesi e vesh (dmth menyren sesi e percjell tek ai qe e sheh ;))

Tani, eshte e vertete kur thua qe bukuria eshte me e rendesishme n.q.s eshte ne brendesi te njeriut por jo gjithmone eshte aq e lehte. Mendo kete, po te ishte ashtu gjithmone atehere nuk kishe pse te bleje veshje te reja e te zgjidhje kur beje pazar...., he pra, kjo tregon se nga natyra njeriu ka deshire te zgjedh si ne veshje ashtu dhe ne jete. Eshte nje instikt apo nje e prirur, nje deshire per te treguar i bukur e i paraqitshem, apo sic permenden dhe te tjeret me lart ne shkrimet e tyre,.... eshte nje shenje tregimi sesi ndjehet nje person ne ato momente :P

Dhe se fundi, mos mendo por as mos thuaj qe 'ne femrat nuk kemi bukuri brendesore', se nuk eshte aspak e vertete :???.
Ndaj nje keshille te vogel :) ---> po arrite te mendosh keshtu e te jesh kaq pesimiste per vajzat ne pergjithesi... do te kesh telashe serioze ne jete per te gjetur e besuar ate njeri qe ti do te duash por dhe respektuar.

Do te mbetesh 'beqare' more i uruar :D, ndaj kthjellohu mire ne mendimet e tua..., se nuk do te afrohet asnje vajze n.q.s arrin te kesh kete pershtypje per to, ok ;)

Dhe mos u merzit per keto qe te thashe :pafshim

Ne kujdesemi vetem per lumturine e popullit!!!!
<)>

Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Zhade ne 29-07-2004, 09:39:38
Kush te tha qe ne nuk kemi bukuri ne shpirt ore Milanisti???Madje ne kemi te dy llojet e bukurive edhe ate te pamjes se jashtme edhe bukurine shpirterore qe nuk na humb kurre.Ka nga ato vajza qe thua ti por nuk jane te gjitha ashtu.Te gjitha kane deshire qe te vishen bukur  qe ti shohin te gjithe por  bukurine  shpirterore  rralle ia sheh dikush ndonje vajze.
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Zhade ne 29-07-2004, 09:52:30
Dhe defekti juaj eshte qe nuk dini ta fitoni bukurine shpirterore te nje vajze!!!!!
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: milanisti ne 29-07-2004, 09:55:50
Dhe defekti juaj eshte qe nuk dini ta fitoni bukurine shpirterore te nje vajze!!!!!

  Pse nuk dime neve qe te fitojm bukurine shpirterore te nje vajze ?????
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Zhade ne 29-07-2004, 09:57:33
Shumica juaj jo. :(
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: M A X ne 04-08-2004, 13:26:19
Gusht 2004 - Armani

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: M A X ne 04-08-2004, 13:28:15
.

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: M A X ne 04-08-2004, 13:41:23
.....

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Lisa ne 09-08-2004, 04:28:38
MAX mos ja var fare ketyre ti vazhdo me fotot ne rregull je :)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: M A X ne 09-08-2004, 10:05:09
Si te duken ty keto veshje? ;)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: redman ne 09-08-2004, 14:42:06
..mua me duken veshje borgjezo revizioniste....shf aqje te .....huja....ky esht turp..!!
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: happy ne 09-08-2004, 17:35:04
Uaauuuuu na foli si komunist ky  :lalala
Apo dhe mos je ti, ku i dihet  :???

Thellohu pak me mire tek koncepti i 'turpit' se nuk eshte ashtu sic e koncepton ti  :-\

Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Gjumashi ne 11-08-2004, 04:17:05
Hugo Boss

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Gjumashi ne 11-08-2004, 04:32:56
Tash do u prezentoje disa veshje per vajza.

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Gjumashi ne 11-08-2004, 04:53:57
Disa veshje per djem

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Lisa ne 11-08-2004, 06:04:49
Rrofsh o gjumashi se na nxorre gjumin  me keto fotot... disa nga keto djemte ti pish ne kupe :)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Gjumashi ne 14-08-2004, 21:23:37
Shpresoje se ju kam ndihmuar.
Veshje te mbare.  :lule
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Zhade ne 27-08-2004, 13:21:42
Gjumashi shum te bukura keto veshjet punon per popullin ti ate kishte disa si puna jote Shqiperia sa do te kishim Hecur :occ :pafshim :pafshim
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Lisa ne 28-08-2004, 04:57:22
Fatkeqesisht si ato vajzat me kostume me bien te vishem perdite ato te tjetar me sportive ma nderruan pak syrin gjumash...megjithat e rrofsh
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: CL ne 29-08-2004, 21:51:28
ato 3 fotot ne fillim te kesaj faqe sme pelqejn jan veshje shum te thjeshta, sidomos kostumet si kam qef hic si per cuna ashu dhe per gocat.    mua me pelqejn veshje te ketyre llojeve

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fslimages.macys.com%2Fis%2Fimage%2FMCY%2F%2Fproducts%2F9%2Foptimized%2F133809_fpx.tif%3Fbgc%3D255%2C255%2C255%26amp%3Bwid%3D214%26amp%3Bqlt%3D90%2C0%26amp%3Blayer%3Dcomp%26amp%3Bop_sharpen%3D0%26amp%3BresMode%3Dbilin%26amp%3Bop_usm%3D0.7%2C1.0%2C0.5%2C0%26amp%3Bfmt%3Djpeg&hash=326c101d6e3355fe9e2076c7db4e910f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fslimages.macys.com%2Fis%2Fimage%2FMCY%2F%2Fproducts%2F0%2Foptimized%2F131470_fpx.tif%3Fbgc%3D255%2C255%2C255%26amp%3Bwid%3D214%26amp%3Bqlt%3D90%2C0%26amp%3Blayer%3Dcomp%26amp%3Bop_sharpen%3D0%26amp%3BresMode%3Dbilin%26amp%3Bop_usm%3D0.7%2C1.0%2C0.5%2C0%26amp%3Bfmt%3Djpeg&hash=0803bc03335e558a640d63eeab20d687)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fslimages.macys.com%2Fis%2Fimage%2FMCY%2F%2Fproducts%2F5%2Foptimized%2F130185_fpx.tif%3Fbgc%3D255%2C255%2C255%26amp%3Bwid%3D214%26amp%3Bqlt%3D90%2C0%26amp%3Blayer%3Dcomp%26amp%3Bop_sharpen%3D0%26amp%3BresMode%3Dbilin%26amp%3Bop_usm%3D0.7%2C1.0%2C0.5%2C0%26amp%3Bfmt%3Djpeg&hash=38c9c4002f6d4e44e1e1add958fa922b)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fslimages.macys.com%2Fis%2Fimage%2FMCY%2F%2Fproducts%2F3%2Foptimized%2F130213_fpx.tif%3Fbgc%3D255%2C255%2C255%26amp%3Bwid%3D214%26amp%3Bqlt%3D90%2C0%26amp%3Blayer%3Dcomp%26amp%3Bop_sharpen%3D0%26amp%3BresMode%3Dbilin%26amp%3Bop_usm%3D0.7%2C1.0%2C0.5%2C0%26amp%3Bfmt%3Djpeg&hash=e274db6ac97ffa90afe801920107ccf3)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fslimages.macys.com%2Fis%2Fimage%2FMCY%2F%2Fproducts%2F7%2Foptimized%2F137197_fpx.tif%3Fbgc%3D255%2C255%2C255%26amp%3Bwid%3D134%26amp%3Bqlt%3D90%2C0%26amp%3Blayer%3Dcomp%26amp%3Bop_sharpen%3D0%26amp%3BresMode%3Dbilin%26amp%3Bop_usm%3D0.7%2C1.0%2C0.5%2C0%26amp%3Bfmt%3Djpeg&hash=e8771b67fa1f952d8e24ebf8a4340e45)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fslimages.macys.com%2Fis%2Fimage%2FMCY%2F%2Fproducts%2F2%2Foptimized%2F136092_fpx.tif%3Fbgc%3D255%2C255%2C255%26amp%3Bwid%3D214%26amp%3Bqlt%3D90%2C0%26amp%3Blayer%3Dcomp%26amp%3Bop_sharpen%3D0%26amp%3BresMode%3Dbilin%26amp%3Bop_usm%3D0.7%2C1.0%2C0.5%2C0%26amp%3Bfmt%3Djpeg&hash=2d71d7b3105e22ca887eecfef1ead724)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fslimages.macys.com%2Fis%2Fimage%2FMCY%2F%2Fproducts%2F0%2Foptimized%2F133770_fpx.tif%3Fbgc%3D255%2C255%2C255%26amp%3Bwid%3D214%26amp%3Bqlt%3D90%2C0%26amp%3Blayer%3Dcomp%26amp%3Bop_sharpen%3D0%26amp%3BresMode%3Dbilin%26amp%3Bop_usm%3D0.7%2C1.0%2C0.5%2C0%26amp%3Bfmt%3Djpeg&hash=2de175d82597cb98f8023d778476ec08)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fslimages.macys.com%2Fis%2Fimage%2FMCY%2F%2Fproducts%2F0%2Foptimized%2F137530_fpx.tif%3Fbgc%3D255%2C255%2C255%26amp%3Bwid%3D214%26amp%3Bqlt%3D90%2C0%26amp%3Blayer%3Dcomp%26amp%3Bop_sharpen%3D0%26amp%3BresMode%3Dbilin%26amp%3Bop_usm%3D0.7%2C1.0%2C0.5%2C0%26amp%3Bfmt%3Djpeg&hash=4dabcac89f3014925e6b9e833cadc630)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fslimages.macys.com%2Fis%2Fimage%2FMCY%2F%2Fproducts%2F0%2Foptimized%2F132380_fpx.tif%3Fbgc%3D255%2C255%2C255%26amp%3Bwid%3D214%26amp%3Bqlt%3D90%2C0%26amp%3Blayer%3Dcomp%26amp%3Bop_sharpen%3D0%26amp%3BresMode%3Dbilin%26amp%3Bop_usm%3D0.7%2C1.0%2C0.5%2C0%26amp%3Bfmt%3Djpeg&hash=7d30d6abd3c8b4ee25491def01b1ed12)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.payless.com%2FImages%2Fbeauty%2F034927_beauty.gif&hash=2fba70734929706a8b81fddf3951eea4)

Titulli: : Veshje!
Postuar nga: tom ne 29-08-2004, 22:41:56
ca bohet kshu..shkova sot me ble i pal pantallona blue jeans..thash po mor noi pal disel(ishin tull fare)..cmimi 150 $ per icik qe tu mu prish menja po mir qe me terhoqen nga krahu..ne si pefundim mora i pal 'buffalo'...cmimi esht mo i arsyeshem dhe perjen e kon persmari fare.....
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: milanisti ne 30-08-2004, 07:13:15
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.elsiglodetorreon.com.mx%2Fimages%2Fgallery%2Fmoda%2F2003%2F09%2F7b8dd2baeadf574c8d837363e60229b3.jpeg&hash=845ab5d31d11bc878dced5b2b261ed14)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.elsiglodetorreon.com.mx%2Fimages%2Fgallery%2Fmoda%2F2003%2F09%2F5c6e72a151cf2234957c745daa878f16.jpeg&hash=1c917567bd4cd6c2a00ee5bf271de043)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.elsiglodetorreon.com.mx%2Fimages%2Fgallery%2Fmoda%2F2003%2F09%2Fe5b15a30bf9f7035c2b1cd355b2a76ca.jpeg&hash=fbc77e13dd79cbe9f6606b3707835557)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.elsiglodetorreon.com.mx%2Fimages%2Fgallery%2Fmoda%2F2003%2F09%2F0feb512d5f5b90de34a1c410716fe4d5.jpeg&hash=a2928948c66ac78a8e10afee9857a100)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.elsiglodetorreon.com.mx%2Fimages%2Fgallery%2Fmoda%2F2003%2F09%2F3fe4ea01a01a4088997306f0d8e64c35.jpeg&hash=16c89abff9c44f1dfff941c13a9db033)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F843%2F52%2F2175%2Fblumarine05.jpg&hash=6c9c42ad5d198111608e8b97a18a6ce8)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F843%2F52%2F2175%2Fblumarine02.jpg&hash=f56094bcc4f8b3bcef59ebb9ea0cb66b)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F843%2F52%2F2175%2Fblumarine06.jpg&hash=87a8dbc83c4858f58f763bf5afece72c)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F163%2F18%2F2254%2Fbyblos18.jpg&hash=3bb7096bff36796930c6a404f589f273)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2Ftendenze%2Fpe04%2F060404EArmani2.jpg&hash=e1ab103c793996ac79d2816c48c30c61)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F5168%2F817%2F2299%2Fbikkembergs04.jpg&hash=71a1ec24ce9d3db678cc9ce0a966a2d2)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2Ftendenze%2Fpe04%2F300404CP2.jpg&hash=94badb2f71dee09533399a69dc086f5c)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2Ftendenze%2Fpe04%2F300404Coq2.jpg&hash=ce60fa4e7c20338c9e87ebe7dce9d058)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2Ftendenze%2Fpe04%2F300404KL2.jpg&hash=18ed63b4c81ee9c138863a5fed9b46b3)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 30-08-2004, 07:36:54
Oboboo ai kostumi i kuq  tek fotoja e trete, yll qenka, yll  :love: :love:
Pa pa pa ashtu ta kem nji, apo nuk me shkon dhe e kuqja shume..., lene lene..., te gjithe pertoke bien  kur e veshim :D :P
Hajt mo, se do ta gjej dhe une nje si ai, se s'ben  <)>

Titulli: : Veshje!
Postuar nga: milanisti ne 30-08-2004, 07:42:18
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F4682%2F18%2F2599%2Fblugirl05.jpg&hash=b8d2c3e5eb8ef3818e9ba5baf260a1fd)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F4682%2F18%2F2599%2Fblugirl04.jpg&hash=433a01960621e62fef4e4f36f7eb6d9c)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F1100%2F18%2F2161%2Fcerruti03.jpg&hash=c0611ea54d6f32f821be20f8a1b7cc4b)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F1100%2F18%2F2161%2Fcerruti06.jpg&hash=f9a95451a815675f99179ea97ee5031d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F192%2F18%2F2161%2Fbiagiotti06.jpg&hash=f8f56efd999c461f50acf84754c1343b)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F192%2F18%2F2161%2Fbiagiotti01.jpg&hash=bd7e2c847e77ce4868fc1b8de007fdcb)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.modaonline.it%2FImages%2F855%2F18%2F2161%2Fcostume06.jpg&hash=766a17d36828749f016aa9710fa8dbdf)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.solomoda.com%2Ftendencias%2F110%2Fgraficos%2FPRabaneg.jpg&hash=9cde28f06638d1371ac28aafcf1fc0d9)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.solomoda.com%2Ftendencias%2F110%2Fgraficos%2FEArmanig.jpg&hash=0ae39c0dde05cfc24a4b13aa982a114f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F621132.jpg&hash=063d722a7bae87f6c629202225408b7f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F621202.jpg&hash=77836fb1b7d7bdc244bd8a2bdfa71790)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F621270.jpg&hash=35bd7a11c78f572b8903ee94462ffc7d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F607111.jpg&hash=4088e540cfe90a9f6ff719cd5480c266)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: milanisti ne 30-08-2004, 07:54:10
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F614333.jpg&hash=0befcf82a3760c3ccf2b75fa5f861520)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F621348.jpg&hash=6d6597ec8568e21e5a3d731681f326fd)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F621413.jpg&hash=f7c2c3001e7943b7fe173775f8fd7c24)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F621073.jpg&hash=9543f3200fec1bf6141507acd056d159)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F621413.jpg&hash=f7c2c3001e7943b7fe173775f8fd7c24)

Titulli: : Veshje!
Postuar nga: milanisti ne 30-08-2004, 08:00:57
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F607546.jpg&hash=a076efa11cab1e3506ce098b68eecd4c)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F607384.jpg&hash=7fe9b9be024d5460e04b09ebf93b6286)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F607511.jpg&hash=eda04e35475af9a1cc32b1bf48bfbad2)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F607581.jpg&hash=6120306fde3c092e3978f0ced5b8f38c)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F607467.jpg&hash=375e6c5a2482c200a756d5235935be58)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F607581.jpg&hash=6120306fde3c092e3978f0ced5b8f38c)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F607423.jpg&hash=2c142cb24e6250e55cb09ca0de5ca90a)

Titulli: : Veshje!
Postuar nga: milanisti ne 30-08-2004, 08:08:38
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F621250.jpg&hash=0405019e8d7ebbcf97bcd176a402bbda)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F613007.jpg&hash=2a2ed03f06ae75466e1cb641613c905f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F613010.jpg&hash=ce9827b712d74aecae581dba3382078b)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F613011.jpg&hash=9d94fe88c6c1ede05b5a93fd64b34e08)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F613012.jpg&hash=887226d5daabc89d274614eccdc3f022)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F613008.jpg&hash=6ca8124d99131d4c71d3f0a42efe93de)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F613009.jpg&hash=1fe2dced574feae275d30842072dc6ed)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.shopping24.de%2Fm3bilder%2FAlbaModaDe%2Fde_DE%2Fimages%2Falbamoda_formatb%2F614655.jpg&hash=f0f91b0ccaf6c98e5a743091c56e4a09)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: CL ne 30-08-2004, 08:21:39
them se gjith kto jan veshje te Armanit ......
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: QueeN ne 31-08-2004, 01:07:05
O berni kto rrobe shum te mira dhe nga firmat qe un vet i perdore por se paku per te hyre ne to duhet te jesh manekene modele ose se paku te kesh trup te mire sepse po nuk pate kembe te mira qte duhet minifundi , po nuk pate  vithe te mira qte duhen gjinset e ngushta , po nuk pate bel dhe gjoksa qte duhe nje bluz shume bukur dhe e hapur kur nuk ek as qa expozon se paku un kshtu mendoj :occ me vjen keq per ato qe se kan trupine  mire por kshtu eshte e verteta , por by the way skeni ca tbeni duhet te visheni jeni te mira ne trup apo nuk jeni sepse perndryshe do mbeteni lakuriq :perqafim :X
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Seni Seviyorum ne 18-09-2004, 00:43:14
 :tym

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.beauty.it%2Fimmaesterne%2Fmoda%2Ftrasp.gif&hash=6bf96b7ac75459b7f9eb90572434e275)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: milanisti ne 21-09-2004, 15:29:18
:tym

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.beauty.it%2Fimmaesterne%2Fmoda%2Ftrasp.gif&hash=6bf96b7ac75459b7f9eb90572434e275)

Aty ti je qe behesh forma forma :D :D :D
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: milanisti ne 22-09-2004, 16:06:49
aiutoooooooooooooooooooooooo MI SENTO MALE MA MOLTO MALE  :hahaha :hahaha

LOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOL
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: 0711 ne 22-09-2004, 19:13:22
shume pune e bukur qe keni bere me fotot
por me bukur do sihte sikur te venit dhe likns qe te kemi mundesine
te shikojme online
dhe sidihet te blejme ndonje gje :D --> se paska gjera te bukura :D
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Lisa ne 23-09-2004, 05:20:40
po me pelqejne shume veshjet...pak a shume kur nuk jam ne pune eshte stili im :)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Amela ne 26-09-2004, 23:26:42
Berno kjo veshja po me pelqen mua me shume .....edhe kte vesh shumicen e kohes (kte stil):)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: M A X ne 26-09-2004, 23:51:31
Ej, po pse nuk thua ti qe qeke yll fare ;)

:-*
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Amela ne 26-09-2004, 23:57:23
yjet nuk rrine ne toke lol :P:P
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Lisa ne 27-09-2004, 06:18:03
LISA paske lek ti pse sthua :D :D

epo duhen harxhuar te shkretat se nuk bejne pune posht jastekut

Amela qenke me gusto moter kam pershtypjen dhe femer e bukur....:)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: milanisti ne 27-09-2004, 14:28:51
Berno kjo veshja po me pelqen mua me shume .....edhe kte vesh shumicen e kohes (kte stil):)

Veshje e bukur eshte Serioze me duket mua.
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Seni Seviyorum ne 27-09-2004, 16:35:03
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F66.70.147.233%2Fb%2F388f009.jpg&hash=246ebc8448f1986ad3d85e1faeaa7ce8)

Nice!
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Seni Seviyorum ne 27-09-2004, 16:39:16
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.olivavesteinpelle.it%2Fimg%2Ff23.gif&hash=58d025e4a4ae610ed06e062260e97c1d)

I like!
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Amela ne 28-09-2004, 06:33:41
ti je yll ne toke se si tja besh :D

Ateher shyqyr qe skam ra me turinj :P lol
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Amela ne 28-09-2004, 06:34:44
Amela qenke me gusto moter kam pershtypjen dhe femer e bukur....:)

Lisa si eshte e mundur qe une kam po te njejten pershtypje per ty ?
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Amela ne 28-09-2004, 06:35:47
Veshje e bukur eshte Serioze me duket mua.

:) Ashtu eshte......
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: TolindaKS ne 05-10-2004, 14:23:04
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F66.70.147.233%2Fb%2F388f009.jpg&hash=246ebc8448f1986ad3d85e1faeaa7ce8)

Nice!

ehh sa PRINCESHA u bene ne kete toke.Secili i thote vehtes PRINCESHE. :hahaha
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Ekstravagante_Omel ne 09-10-2004, 20:22:16
veshja ime e preferuar!!!

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Ekstravagante_Omel ne 17-10-2004, 02:05:44
 :)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Lisa ne 17-10-2004, 05:59:44
kjo je ti qe ta marrim vesh....
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: redman ne 17-10-2004, 08:44:51
o mish me hormone..nuk bo :D
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: QueeN ne 17-10-2004, 08:51:06
shum zhvillim te mire paska kjo goca vetem se me shum me pelqeka veshja e saj ;)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: redman ne 17-10-2004, 09:05:06
pa cohu n kom te t shohim? :P
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: M A X ne 17-10-2004, 20:16:02
mmmmmmmmmmmmm ca paske ketej :D
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Seni Seviyorum ne 17-10-2004, 20:26:31
Gjoksi i bukur, veshja cka ;)


Titulli: : Veshje!
Postuar nga: redman ne 17-10-2004, 22:35:02
mmmm sa e bukur ajo vija bardhhhh...shkon shum me rozen..model i bukur :lule
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Lisa ne 17-10-2004, 23:17:14
he mo sa turp ke dhe ti te thuash qe po me pelqen gjoksi i saj mos u bej merak se nuk e ofendon...kot nuk e ka nxjerre ajo aty..
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Vito ne 18-10-2004, 01:32:38
Veshja?...

Varet, nga koha dhe se si ndihem ate dite. Personalisht nuk jame tip, qe me mendohem dy here se kush do me shofi rruges apo kush nuk do me shofi prandaj s`ja vej re fare, dhe vishem si te dua.

Ne nje dite me shi te vrenjtur do vishesha me tuta te gjera ngjyre gri, nje zipped hooded top gri,shall te mbeshtjellur rreth e qark qafes dy tre here dhe aklete sportive.

Dite vere xhinkse ndonje kemishe te hapur ngjyre verore kuptohet, syzet qe bleva ne aeroport kete vere.

Shumicen e kohes rri i veshur thjesht, por kuptohet kur duhet te vishesh, c`do njeri do vishej.
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: milanisti ne 26-10-2004, 22:46:55
kjo je ti qe ta marrim vesh....

Spo na flet ma kjo Lisa?

Spo e dime se kush eshte kjo ne foto :)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: QueeN ne 27-10-2004, 05:07:28
AI duket eshte ajo vet sepse ngjaka si Shqiptare :D
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Hersianna ne 09-11-2004, 22:38:12
Nuk e di pse por gjoksi i saj me duket fallco. Ndoshta gabohem!!! Te me falni if so...

Hersia
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: leni ne 11-12-2004, 19:27:45
Me Lisen dhe Hersin kam  qeshur , gjoksi i asaj vajzes mua me duket  falco se ne qe jemi  femra  i kuptojme me mire keto gjera ,  te na falni   por tjeter teme eshte tjeter po diskutojme , veshjet spotive jane te perdicmet ndersa ne ndonje mbremje  do i pershtates  veshjes se duhur..  
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: yllza ne 08-05-2005, 12:13:56
turp i vajzave shqiptare asgje me tjeter vec se si te zbulohemi e?pune e thjesht gjoksi jasht pa pik kulture a edhe kesaj i themi njerezi a?lere pash Zotin ej zemer ti qe je dal kaq lakuriqe mos haro se ky trup mund te digjet e pervelohet ne xhehenemin e zi kjo nuk eshte mode, kjo eshte katastrofe e shekullit Zoti ju udhezofte shpirt  shpreh ngushellime per gjendjen tuaj me fal a?
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: ThuPka ne 11-05-2005, 13:05:41
un si person se kam shum problem veshjen sepse jam mesuar ne nje ambient ku nuk i ben pershtypje njeriu.
nqs ke nje trup elegant cdo gje te shkon
un vesh i pal  xhinse i bluze shapkat canten dhe he ne shkoll ;) (floket i krej ne makin :P)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: STALoNE_TIRoNC ne 11-05-2005, 13:21:12
edhe dhembet ne makin i lan si mr bean? LOL LOL LOL
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: ThuPka ne 11-05-2005, 18:56:53
hahahaha uu te rent e mira ty sa kam qesh looool
jo ore se dhembet i laj kur lahem looooool  me peshqir ne kok shkoj ne makin kur afrohem ke shkolla krej floket edhe prandaj me zen gripi shpesh mua se iki me kok te lagur ne shkoll looool me behen floket rrelakacu ;) (por jo gjithmon , kjo ndodh kur jam e pergjumur )

Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Lisa ne 12-05-2005, 21:13:48
looool e nget makinen me peshqir ne kok loooool me fal te te them por te te kisha pare une do me kishe bere te ndaloja mire makinen e te shikoja per te vertetuar mire ate qe me pane syte....une jetoj ne usa dhe te them te drejten ketu femrat edhe me bigudina ne kok dalin ne rruge....nuk e di perse nuk i gjykoj kurre femrat e tilla madje do te doja te isha me shume si ato por une me duhet te ngrihem nje ore me perpara per tu bere gati dhe nuk eshte se bej ndonje kushedi se c'fare apo ndonje tualet te madh jam shume e thjesht po ku di une 20 min me merr vetem te kreh floket :??? se nuk mund te shkoj en pune ashtu :???
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: ThuPka ne 12-05-2005, 22:29:54
lol  dhe un ne usa jetoj prandaj sme ben shum pershtypje pastaj  vetem ne shqiptaret  i kemi kto se vejm re shum, po eh varja them un i her edhe shikoj punen ate 20 minuta te flokve te tu  un shof i enderr te bukur looool
po si flej un vetem 3 ore gjum jo flok  te jen po kush e di ca te jen sme plas shum mua jam e vdekur fare per gjum ne mengjes  mir qe jam gjall lol
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: STALoNE_TIRoNC ne 14-05-2005, 13:31:06
ta qaj hallin ene ty ene lises

un them krefini qe ne dark floket dhe mblidhinime qese e i keni gati per neser ske nevoj me i kref LOL LOL
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: ThuPka ne 14-05-2005, 14:25:13
hahhaha sa leviz un se ke iden si behen ato loooool
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: erlehta ne 30-08-2005, 12:30:41
Veshje                
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: erlehta ne 30-08-2005, 12:31:24
Veshje        
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: erlehta ne 30-08-2005, 12:33:11
Edhe nje                
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 18:16:17
ja disa                                        

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 18:17:53
................... ................... .

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 18:19:27
................... ................... .......

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 06-10-2005, 18:27:18
Kam disa veshje qe me pelqejne shuuuuuuume :love: :urra: :-[

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 06-10-2005, 18:39:40
     :X       :-[

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 06-10-2005, 19:23:48
Ja dhe dy te tjera qe jane mjaft te bukura... njera serioze :P e tjetra sportive :urra: :-[

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:38:47
Veshje elegante!!

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:39:31
___________________ ___________________ ___________________ __
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:40:20
___________________ ___________________ ___________________ _
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:41:38
___________________ ___________________ _
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:42:38
___________________ ______________

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:43:02
___________________ ___________________ _
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:43:34
___________________ _________________
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Capricon ne 11-10-2005, 04:44:12


 pershendetje

 Valla me ju tregu te drejten mu me shume po me pelqejn keto far femnat ketu se sa veshjet, se qenkan shume te bukura sa qe cka duash veshi prap se prap duken mire ato. hehhe


 Respekt
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:44:13
___________________ ________________
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:45:32
___________________ __________
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:46:09
___________________ ______________
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Capricon ne 11-10-2005, 04:46:41


  A prishtinase me mire mos me i shiku hic se edhe masi ramazan, e nuk ban me lakmu fort ,heheheh

 shpresojmeqe  edhe ti je kesi si keto te bukurat

  respekt
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:46:48
___________________ _______________
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 04:47:37
___________________ ___________________
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 11-10-2005, 07:34:44
Shume fantastike veshja e saj Prishtinase :)
Me pelqeka shume :-[
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-10-2005, 12:15:20
Shume fantastike veshja e saj Prishtinase :)
Me pelqeka shume :-[

Gjithashtu edhe mua me pelqen shummmm!!!!

te pershendes  :)
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 12-10-2005, 05:31:55

 A prishtinase me mire mos me i shiku hic se edhe masi ramazan, e nuk ban me lakmu fort ,heheheh

 shpresojmeqe edhe ti je kesi si keto te bukurat

 respekt


Capricon ne kosovaret thojm " Shiko me sy e sjam per ty """" !!!!!!!  :P :P
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Capricon ne 12-10-2005, 05:39:31

Capricon ne kosovaret thojm " Shiko me sy e sjam per ty """" !!!!!!! 


  PO prishtinase eedhe une jam kosovar, veq e di nje fjale popullore qe thojne " kurre mos thuaj kurre se nuk i dihet"  :P :P

 respekt
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 17-11-2005, 11:22:51
s. oliver  :)  :)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 29-11-2005, 07:50:17
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: ilir elb ne 29-11-2005, 07:53:07
ketu te une erdhi dimri sa ftohte qe ben
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 30-11-2005, 11:30:52
................... ................... ...

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 30-11-2005, 11:33:42
................... ................... .........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 30-11-2005, 11:38:51
................... ................... ...................

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 30-11-2005, 11:41:02
___________________ _________________

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 30-11-2005, 11:42:20
kjo veshje eshte shummm e bukur  :)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 30-11-2005, 11:44:04
___________________ _______

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 07:44:01
___________________ _________-

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 07:46:57
___________________ ________________
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:04:25
___________________ ___________________ ___
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:09:01
___________________ ______________
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:11:43
___________________ _________________-
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:16:39
___________________ _______
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:28:05
___________________
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:31:40
___________________ _______

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:34:06
___________________ _____________

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:38:30
___________________ _______________

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:42:13
___________________ _____________

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:50:44
___________________ ___________
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:56:18
_________________-

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 10:58:46
___________________ _________

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 11:01:27
__________________

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: AngelDeviled ne 17-12-2005, 00:34:51
Hallall Prishtinase...
Une kisha nje pyetje... per keto shoppaholic ketej nga USA, ku ka xhinse te gjata mi aman :D Nuk gjej xhinse Xlong enough.
Dmth jane mire per atlete, po kur do robi me veshe 2 cm taka, duken skandal... :(
Vetem nje pale Express kam qe jane Xlow Rise dhe Xlong.. te tjeret Pffffff

Hec na jepni ca idera
LOL
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: DeeYa ne 04-02-2006, 19:50:37
prishtinase ke  shije  shum të mirë
ok po i vendos edhe une disa  

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Veshje!
Postuar nga: DeeYa ne 04-02-2006, 19:53:21
------------------

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 17-04-2006, 07:03:34
 :-x   :-[    :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg232.imageshack.us%2Fimg232%2F4462%2Fsancwo3v1big0ge.jpg&hash=a34bb78bec09b217f0c42067b7bd39aa)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg160.imageshack.us%2Fimg160%2F1562%2Fsancwo3v3big2rx.jpg&hash=35101fa81c08c4055222d19b8c2356e5)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 17-04-2006, 07:11:34
Me poshtë do vendos disa veshje me punime & lidhese :engjell: qe për momentin janë shumë ne mode për vajzat e reja :-[ (veçse janë te shtrenjta, kushtojne me shumë se £100-150 :D) Mgjth, ia vlen t'i blesh nja 2 veshje  :X


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg160.imageshack.us%2Fimg160%2F6062%2Frobews12v1big0gd.jpg&hash=4bbf13ff53fe06cf9365340cd5192c16)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg160.imageshack.us%2Fimg160%2F3862%2Frobews12v3big8to.jpg&hash=add1ab495cfe2f2ded41010b0f23d4d1)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg107.imageshack.us%2Fimg107%2F8911%2Frobews9v1big5mp.jpg&hash=abe9b6dca1cab6f9e4243c79b3f2495d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg107.imageshack.us%2Fimg107%2F2055%2Frobews7v1big4sx.jpg&hash=98d50423e942d4bf67a163dee794cd66)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 17-04-2006, 07:17:33
Uhhh dhe fundi im i preferuar per perdita ne pranvere :-[ :urra:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg217.imageshack.us%2Fimg217%2F8358%2F55dswp2v1big2rv.jpg&hash=bf6eb1079e16c87984714aa632fee5ca)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg217.imageshack.us%2Fimg217%2F7688%2F55dswp2v3big0qm.jpg&hash=751d1ed80c49747446331545c95b6645)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 28-04-2006, 12:37:32
             :)             :-[                :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg45.imageshack.us%2Fimg45%2F8217%2Fpraabbp3939talcop0go.jpg&hash=15dd91f6e11ca33c12ed4759c52778bb)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg45.imageshack.us%2Fimg45%2F139%2Fpraabb21m187aitp9wu.jpg&hash=504aec8198747a03ae5c75c44ad3f23b)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg45.imageshack.us%2Fimg45%2F3326%2Fpraabb135170bip4oz.jpg&hash=11dce3a020e2da62e10f04d296c1938d)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 28-04-2006, 12:39:23
      :X             :urra:           :X

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg112.imageshack.us%2Fimg112%2F8866%2Fdg3qu.jpg&hash=0988efbe71114e7df3d9c6f121b0161d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg112.imageshack.us%2Fimg112%2F1299%2Fdgabbnd66b132800900nerop0ux.jpg&hash=2e6017ec32c9fbdbf652975ff68fe79d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg112.imageshack.us%2Fimg112%2F807%2Fdgabbnd6j3835561803beigep1dm.jpg&hash=567b06acf73e90eddc81279f3cac85b2)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg112.imageshack.us%2Fimg112%2F9523%2Fdgabbnd651035561801beigep6xl.jpg&hash=eafa13d178ec79323eaca9cbf0e002d3)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 28-04-2006, 12:41:39
              :-x            :-[               :-x


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg112.imageshack.us%2Fimg112%2F8687%2Fcavabbmo796533444900nep3zs.jpg&hash=07110f3b4f88c54c4676dad7005931b4)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg45.imageshack.us%2Fimg45%2F4357%2Fcavabbn0625636364001biap4yx.jpg&hash=1b59dbcfa043d66c86b0a58d8c400c4e)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg45.imageshack.us%2Fimg45%2F7371%2Fcavabbn0625636364900nerp7qk.jpg&hash=ab3dd34fc8d83ff4ac5d39564eb9ed47)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg45.imageshack.us%2Fimg45%2F6559%2Fcavabbrc15792777vep5bn.jpg&hash=671550d392278603a44d84a0d6ca586d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg112.imageshack.us%2Fimg112%2F809%2Fcavabbno848537152373orop1wu.jpg&hash=a46f92124d2cc6a34c12fe95670d475a)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg45.imageshack.us%2Fimg45%2F9340%2Fcavabbno831636876001minbiap9mu.jpg&hash=958dd2b5a6e454c9e79535dfc5110ce4)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: xhemile ne 27-05-2006, 16:32:56
me pelqej shum sportivet
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 03-06-2006, 07:41:09
                           :-[       :engjell:        :-[

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg150.imageshack.us%2Fimg150%2F4170%2Feh102v33m9xf.jpg&hash=c4a33f8c56eaa5e473ed7098031ff6b7)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg115.imageshack.us%2Fimg115%2F2750%2Fet039v32m5ps.jpg&hash=f78f0b6947fdf36bc6ac0225f0297d1f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg115.imageshack.us%2Fimg115%2F8652%2Fgp640v334iv.jpg&hash=714c354c33568ded91f4b8ab17bbf78c)(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg115.imageshack.us%2Fimg115%2F8624%2Fgf890v340px.jpg&hash=9db76b89a7304b67dda4ae80335b5283)(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg150.imageshack.us%2Fimg150%2F8831%2Fgf424v339ph.jpg&hash=295766cf976bdeef54bb77051cc3a4a7)

btw, veshjet jane nga Ted Baker, Morgan & Miss Sixty :X
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 03-06-2006, 07:43:56
                        :-x       :love:      :-x

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg150.imageshack.us%2Fimg150%2F5308%2Fgf895v34m1qo.jpg&hash=4a29dabaf82682b4a10739af3e59ed22)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg150.imageshack.us%2Fimg150%2F8590%2Fgp719v34m8oo.jpg&hash=0dbf04e96cfc521d9820498d2441e1d9)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg115.imageshack.us%2Fimg115%2F2189%2Fgp719v34a2lj.jpg&hash=ba908342047d0d99df29f7c1ee064fdd)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: kid ne 03-06-2006, 13:44:30
une them qe ta bejme temen realiste, te vejme edhe veshje per njerez qe nuk jane fotomodele

ja per bukuri keto fustanet p.sh.

[attachment[/attachment]
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 08-06-2006, 03:54:31
Sa bukur :love: :-x

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg197.imageshack.us%2Fimg197%2F5732%2Fmichws280v2big3vy.jpg&hash=be8dc35c7de38f5b04c41c9db66eb989)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg197.imageshack.us%2Fimg197%2F2433%2Fmichws280v3big0gc.jpg&hash=4736491db8deb6f5d5b44ba38122d671)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg197.imageshack.us%2Fimg197%2F8176%2Fcrisws28v4big9hg.jpg&hash=b4cd023c301537a3bc9a385ee7bf6381)

Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 08-06-2006, 03:55:57
         :engjell: :-[  :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg480.imageshack.us%2Fimg480%2F9282%2Facomws20v11uy.jpg&hash=acd94fc3bd05a23ff1da874c1942e8b8)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg197.imageshack.us%2Fimg197%2F643%2Fbailws8v1big4qt.jpg&hash=f397d5ab3197fe23c7099d7e71e1895d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg480.imageshack.us%2Fimg480%2F7271%2Fcigaws3v2big3wj.jpg&hash=0994a5b2f56d00aacfc03c949da240bc)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg480.imageshack.us%2Fimg480%2F845%2Fcigaws3v3big9hd.jpg&hash=48a4c036e945887268def8f123a417b4)


Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 09-06-2006, 09:35:13
Këto janë ne mode tani për pranveren dhe veren :engjell: a nuk janë te bukura e te thjeshta, si kukulla ngjajne, vet me pëlqen shumë ky stil :love: :-[

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F3977%2Fpaulwo2v1big1st.jpg&hash=af6cedec8853b65d0d1814e64f880702)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg373.imageshack.us%2Fimg373%2F8572%2Fsobewy8v1big4eh.jpg&hash=6d59643c45f875fe041345cd9a5fd0d7)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F1588%2Frobews14v27ke.jpg&hash=469d19053e3f2e9cb229a9a571d53dc4) (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F5286%2Frobews14v34pz.jpg&hash=e258ff95562b049b04a24508285135eb)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F680%2Frtws89v22rc.jpg&hash=0e4cb65c2a7c58a81393818c4322501b) (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg373.imageshack.us%2Fimg373%2F6438%2Frtws89v37ey.jpg&hash=df3ed97b68cd5b2c10c54d69b4f0ee2b)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F1315%2Fsalows21v22ax.jpg&hash=18336c68be01ab6b4abfd0d2e19c627e) (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg373.imageshack.us%2Fimg373%2F3680%2Fsalows21v30if.jpg&hash=476d49ca377de77a5873d2a4256554b2)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Capkenja ne 13-06-2006, 14:47:36
Këto janë ne mode tani për pranveren dhe veren :engjell: a nuk janë te bukura e te thjeshta, si kukulla ngjajne, vet me pëlqen shumë ky stil :love: :-[

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F3977%2Fpaulwo2v1big1st.jpg&hash=af6cedec8853b65d0d1814e64f880702)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg373.imageshack.us%2Fimg373%2F8572%2Fsobewy8v1big4eh.jpg&hash=6d59643c45f875fe041345cd9a5fd0d7)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F1588%2Frobews14v27ke.jpg&hash=469d19053e3f2e9cb229a9a571d53dc4) (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F5286%2Frobews14v34pz.jpg&hash=e258ff95562b049b04a24508285135eb)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F680%2Frtws89v22rc.jpg&hash=0e4cb65c2a7c58a81393818c4322501b) (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg373.imageshack.us%2Fimg373%2F6438%2Frtws89v37ey.jpg&hash=df3ed97b68cd5b2c10c54d69b4f0ee2b)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F1315%2Fsalows21v22ax.jpg&hash=18336c68be01ab6b4abfd0d2e19c627e) (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg373.imageshack.us%2Fimg373%2F3680%2Fsalows21v30if.jpg&hash=476d49ca377de77a5873d2a4256554b2)

Te kujt firme jane ketu se qenkan vertet te bukura?
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 13-06-2006, 18:50:47
1 & 2 - (d.m.th. xhaketat i ke nga PAUL & JOE)
3- nga Robert Rodriguez
4 & 5- nga Rebecca Taylor

 :) :)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 13-06-2006, 18:54:46
Kjo eshte perseri nga Robert Rodriguez :engjell:
Sa e bukur qe eshte eee :-[

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg209.imageshack.us%2Fimg209%2F7743%2Frobews1v1big9st.jpg&hash=503e73f77ccd5681a4e2c449fb75bdc9)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg102.imageshack.us%2Fimg102%2F9366%2Frobews1v4big1hl.jpg&hash=38458399a9100d32d6e80ebe86b6a478)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 14-06-2006, 13:17:51
Roberto Cavalli :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg487.imageshack.us%2Fimg487%2F6692%2Fcavabb00746337959s900nerp1ev.jpg&hash=33158b6871d4631a53f88640685c416c)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg487.imageshack.us%2Fimg487%2F7439%2Fcavabb00725637410900nerp6kj.jpg&hash=cf2b44a76e6bd7b2735cf2da2baf4673)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 16-06-2006, 12:22:49
Ja disa veshje pranverore dhe verore :engjell: :love:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F5884%2Fgm409v62m2ot.jpg&hash=36a5057375a953414fcf7c86feea79ff)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg204.imageshack.us%2Fimg204%2F9391%2Fvc509v32m3ls.jpg&hash=7f14d121d845ab8727695f85780caa5b)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F8420%2Fey147v32m3zw.jpg&hash=0fd123106ce254f99697baf103fcd9ba)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg397.imageshack.us%2Fimg397%2F6866%2Fet298v32m6ed.jpg&hash=2e464af0f1f7437a44183b5620de53c9)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 16-06-2006, 12:24:31
Ndërsa këto me poshtë, paksa me tepër formale :P

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F9131%2Fvn745v62m1zp.jpg&hash=e65b6bd335fff590315e0b221f6d4026)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg397.imageshack.us%2Fimg397%2F5056%2Fva602v62m4ml.jpg&hash=ddabe6bb62c2fcc34154d26ce6f3ebbc)


Titulli: Veshje!
Postuar nga: Lisa ne 17-06-2006, 01:02:52
Thuajse te gjitha ketu jane stili im ....shume te bukura pervec atyre fundeve te shkurtra mini (qe jane stili jot :D) nuk e di po nuk i vesh dot me duket vetja si vogelushe (nuk em pelqen ajo ndjenje :D)
Me i preferuari im ky kostumi i fundit fustan me xhakete (me dorashka) shume nice.....kam veshur nje here nje kostum thuajse te tille me dorashka (do dilja me shoqet nje mesdite ne nje restorant ne NYC dhe filluan te me qeshin shoqet ) ehh mua mu duk vetja si mbreteresha anglise :D
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 17-06-2006, 04:32:51
po si do të kompesoj vitet e rinise te humbura ne Tiron mi, apo harrove qe s'vishnim dot një fund se veç belaja te gjente me çunat :D  këtu as marshalla s'te thonë mileti, ohohooo kënaqen me sy... ama as te prekin e as te ndalojnë ne mes te rrugës "o goce, ke munsi nji min" LOL... he, i ma men apo jo :D
është e vërtetë, mua me pëlqen te vesh funde te shkurtra ama me raste, jo gjithmonë, sepse jo kudo mund te hysh e veshur ashtu :-[ pastaj ndac me kostum, ndac pa kostum, SmiLey prapë si teenager tregon :d thanks to my family genes :-[
Ene për pune tani ne vere, ja kështu vishemi :) Na duan serioz, pa nxjerr kocka e mish perjashta :D

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg205.imageshack.us%2Fimg205%2F8536%2Fgd802v35m5jb.jpg&hash=1ac61c5f953479ec28913459c18183ac)

p.s., edhe ai kostumi i zi poshtë, me dorashkat, është me pencil skirt, not with a dress :P
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 26-11-2006, 22:01:46
Ja, disa foto nga moda qe eshte tash "trend" : :)  :)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ea_1%2F1187825.jpg&hash=678eafa2dab5c2efa89f54af9f677443)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ds_a%2F1187821.jpg&hash=b95638ff7a3d57a8657e5296776b2f38)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 26-11-2006, 22:03:35

 :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ea_1%2F1269504.jpg&hash=27d3feecf76903f7d4bf6205b9fbe8ff)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ea_1%2F1260170.jpg&hash=5287de989b6faac470d40f79058b57dc)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 26-11-2006, 22:05:19
 :)  :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ds_a%2F1260210.jpg&hash=5ec74015fc3fa50da969aef89eb52b3a)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ds_a%2F1187608.jpg&hash=0d22b516b0d1658ba4be385af0186931)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 26-11-2006, 22:08:47
 :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ds_a%2F1187639.jpg&hash=1056ce846e118a12b59ea0fea8541d43)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ds_a%2F1260440.jpg&hash=5698b5386c7c263d232036ec8d5aaf04)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 26-11-2006, 22:13:05
 :)  :)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ds_a%2F1188161.jpg&hash=63ae02501aae2b6ba5433fe0d517b1bf)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ds_a%2F1187997.jpg&hash=df48a36dbbf289aa9988c62267573292)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 26-11-2006, 22:14:18
Sa bukur duket ky "corsage" !!

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ds_a%2F1188007.jpg&hash=c11e0000bf28b6e31e9c4f437e515245)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 26-11-2006, 22:17:52
__________
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ds_a%2F1260283.jpg&hash=875898ed38aa71df1d553c4fd55e957b)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ds_a%2F1260578.jpg&hash=0ed72034a4f23607ceaa8b609a20563b)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 26-11-2006, 22:18:56
Kjo veshje duket bukur !!

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformat_hv_ds_a%2F1187971.jpg&hash=91dde5f0e7e54c993ba11e7acf25ec9c)Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 28-11-2006, 18:57:44
 :)  :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformata%2F1306508.jpg&hash=7b81147e9c6496adbf1dc3a90b061a0b)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformatb%2F1240474.jpg&hash=18614353d96ab82c023fd539a5b8881d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformata%2F1306136.jpg&hash=de7cde8e62915489218302ff72f8f25f)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 28-11-2006, 18:59:48
Kjo veshje me pelqen shume !!

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformatb%2F1235210.jpg&hash=89317d8d51ff31bac5d823549bddfba8)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 28-11-2006, 19:05:48
 :)  :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformata%2F1273480.jpg&hash=f61f8a08179f22e374fe1946ad50b9bb)


Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 28-11-2006, 19:07:28
Veshje elegante  :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformata%2F1215817.jpg&hash=f522e1cdfa6d0a9c5f78432e69490322)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformatb%2F1315568.jpg&hash=b40b2fdd3e8c19536dec3125c7a37a7d)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 28-11-2006, 19:13:19
Veshje elegante

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformata%2F1306637.jpg&hash=d7b720bb3bf796d77d7d004ec80dcaaa)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformata%2F1280529.jpg&hash=c8b16a7438e1413c21d3078d93855803)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Prishtinasja ne 28-11-2006, 19:19:20
 :)  :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformatb%2F1235985.jpg&hash=2f0efed414a92fad40ceaec970f82efd)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformata%2F1241596.jpg&hash=35093af177c35ed2654b364979936260)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage01.otto.de%2Fpool%2Fformata%2F1216856.jpg&hash=7143d137e64cbbdf26e422f757af0ea5)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2006, 21:49:42
Edhe keto jane disa veshje elegante


Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2006, 21:58:08
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg66.imageshack.us%2Fimg66%2F6914%2Fmodaaaaaaaadt2.jpg&hash=b5837bd63377c43eb19397fa278eff89)Ja edhe nje

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg126.imageshack.us%2Fimg126%2F8918%2Fmodaaaaaaaaaagx8.jpg&hash=1f8e9ab63d99ecfcde70d5664a631d6b)

Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: sorelina ne 17-12-2006, 19:59:21
Keto fustane me duken shume te bukur

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg296.imageshack.us%2Fimg296%2F5586%2Ffustanya6.jpg&hash=ede2bec58edae04f2c21d70b5f5c88da)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F8449%2Ffustan1sn1.jpg&hash=21fc2207f6afc4d76486a3c2770f07d8)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg176.imageshack.us%2Fimg176%2F4408%2Ffustan2ag1.jpg&hash=492e4689b07987eb3abf6e56fd230954)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: sorelina ne 17-12-2006, 20:02:23
Keto jane disa te tjere

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg176.imageshack.us%2Fimg176%2F4449%2Ffustan3nh9.jpg&hash=5156a8c76c9a5297d0ce33a29fd3609a)(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg212.imageshack.us%2Fimg212%2F297%2Ffustan4ff4.jpg&hash=07a5ed51f3e18e70c62ae2ac0ce31c1e)(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg212.imageshack.us%2Fimg212%2F3064%2Ffustan5bf1.jpg&hash=978d78c884a7205ff7870a257825dc5e)


Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 23-03-2007, 12:00:40
aman se vdesss per keto modelet si gjys-franceze :love: :-x
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 23-03-2007, 12:02:02
ja dhe ca te tjera qe jane soooooo adorable :X :-*
Titulli: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 23-03-2007, 12:03:14
te fundit per sot :P :engjell:
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 27-03-2007, 16:31:07
O SmiLey, kam une nje pulover identik me kete puloverin krem tek fotoja e pare, ne postimin me poshte. Mesa shoh une kemi stil te ngjashem ne te veshur: te sofistikuara, elegante dhe seksi aq sa duhet. :)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 27-03-2007, 20:24:44
.......
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ardenb.com%2Fimages%2Flook%2F2819_full.jpg&hash=60a32788e0f05baee52422837b237681)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ardenb.com%2Fimages%2Flook%2F2820_full.jpg&hash=d576988df978da8d73b898a6c73ae795)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fec1.images-amazon.com%2Fimages%2FG%2F01%2F00%2F00%2F00%2F54%2F52%2F53%2F54525349._V43444781_.jpg&hash=a5785d40f3afabb5d846a38f2d276693)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fg-images.amazon.com%2Fimages%2FG%2F01%2F00%2F00%2F00%2F54%2F52%2F53%2F54525337._V43444816_.jpg&hash=ebba918ccb0c29b6b2f8fad42058208c)

Titulli: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 27-03-2007, 22:33:11
.......


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fec1.images-amazon.com%2Fimages%2FG%2F01%2F00%2F00%2F00%2F54%2F52%2F53%2F54525349._V43444781_.jpg&hash=a5785d40f3afabb5d846a38f2d276693)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fg-images.amazon.com%2Fimages%2FG%2F01%2F00%2F00%2F00%2F54%2F52%2F53%2F54525337._V43444816_.jpg&hash=ebba918ccb0c29b6b2f8fad42058208c)

Këtë xhaketen e bardhe nga bebe unë e bleva edhe këtë si fustan/tunic prej mendafshi poshtë dua ta blej. Ehhh unë tek bebe mbetem për jave. Edhe Arden B, Limited & Express me pëlqejnë ama. Mesa shoh unë Kristaline kemi shije te ngjashme ne veshje, ose me saktë na pëlqejnë te njëjtat gjëra. ;)

Kjo xhaketa këtu sipër është yll meqë ra fjala, para 4 ditesh e bleva. Rri aq shumë bukur ne trup, sa. Ahhh mezi pres ta vesh ne një okazion special. Them ta vesh mbi ndonjë fustan te lehtë pranvere me sandale ose wedgies ose nga ato me taka si kon, me taka druri, sandalet te jenë me ngjyrë ama si p.sh. portokalli, gurkali, terkuaz, jeshile apo te verdha. ;) I kam ne kokë si ide sandalet, kam disa te tilla si këto e ku i dihet për ditelindje blej edhe ndonjë pale te tjera. ;) Atë ditë qe bleva këtë xhaketen e bardhe, bleva edhe një pardesy te holle medafshi (Trech Coat) nga bebe, gjithashtu. :)

T'I GEZOJ RROBAT E REJA! :P ME SHENDET E ME FAT!!!

Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 05-05-2007, 06:16:49
shume nice keto, pse jo :P :)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 05-05-2007, 06:17:42
edhe ky fustani per vere te nxehte :D :P
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 05-05-2007, 10:31:43
SmiLey, tek këto dy postimet e fundit qe ke bërë, atje tek bluzat, atë bluzen e dytë (te bardhen prej atlasi) unë kam një identike me te, identike po të them. :) E imja është ngjyrë qumështi ama. O Zot sa e bukur qe është dhe mua me pëlqejnë shuuuuuuuuume kemisha/bluza te tilla. ;)

Ky fustani këtu poshtë (me një rrip) me pelqeka shumë. Materiali mendafsh duket alamet, modelin e ka te thjeshtë por shumë klasi dhe seksi njekohesisht dhe me pëlqen fakti qe është pak a shumë Black & White. Sa do me pelqente një fustan i tillë ta gjeja e ta vishja për My Birthday Party për dy jave. Ne fakt, cuditerisht diçka te bardhe me te zeze dua, kështuqë do të shkoj te blej një fustan tek "White House/Black Market". Ç'farë rrobash klas dhe te bukura (edhe pse një cike te kushtueshme) ka kjo kompani veshjesh për femrat. :)


P.S. SmiLey, te kam thënë unë ti edhe unë kemi shije te ngjashme përse u përket veshjeve. Plus qe s'thonë kot: "Great Minds Think Alike!" perq për ty e dashur. Javen qe vjen nga e Marta do të te shkruaj një E-Mail edhe do flasim OK?! :)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 05-05-2007, 16:54:53
papapapa cfare shijesh kane keto gocat siper  :love: :love: :love: :-* :-* :perqafim
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 06-05-2007, 01:05:34
papapapa çfarë shijesh kanë këto gocat sipër  :love: :love: :love: :-* :-* :perqafim

Shumë Faleminderit për Komplimentin zemra. Edhe ti ke shumë shije ama, se te kam pa, pa jo për gjë. ;)

Flmd edhe njëherë. :puth :perqafim
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 06-05-2007, 15:44:20
me vjen mire qe pelqeni ato qe vendos, ju flm :-[ :perqafim
sot jam bosh, por here tjeter do mundohem te vendos ca te tjera :)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 06-05-2007, 18:14:35
Goca,per ditlindjen time do ja u jap adresen une :D LOL LOL
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 07-05-2007, 21:38:36
 :love: :love:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ardenb.com%2Fstyle%2F37784126548.jpg&hash=8505b54117ed56f9633a50c21a2e55cd)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ardenb.com%2Fstyle%2F37754051622.jpg&hash=50337d1f37e10febe9658e9cdc6b8dcf)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ardenb.com%2Fstyle%2F38011535356.jpg&hash=0b287b60c954a3543329e103f5727cb8)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ardenb.com%2Fstyle%2F37958985423.jpg&hash=35f73180df8c98dc4400e61a89b9d824)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fec1.images-amazon.com%2Fimages%2FI%2F51fix8nOUoL._SX288_.jpg&hash=0b5bfe26f37a772005146cb2087e347f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.marciano.com%2FStyleImages%2FPM6H1018-BLK-RF.jpg&hash=0ca5cc9b5d29042e6233f2623694a7a7)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fec1.images-amazon.com%2Fimages%2FI%2F516Yq3oAe9L._SX288_.jpg&hash=5174caf66198df713e126a2e17dd22f7)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fg-ec2.images-amazon.com%2Fimages%2FI%2F51z6ZoHXEkL._SX288_.jpg&hash=e1af6603c204d87de80b6b9af26d4f2d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.marciano.com%2FStyleImages%2FPM7M1038-BLK-RF.jpg&hash=85d43150d32db955e57dc74720f0c3f3)Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 07-05-2007, 22:43:08
Sa te bukura keto bluzat moj Kristaline. Disa prej ketyre une i kam pare tek Arden B. Nese ty te pelqejne keto, ke shume stil te ngjashem me mua dhe ato qe vesh une, apo ato qe me pelqejne mua. Edhe mua me pelqejne shume veshje nga bebe & Arden B. si tipi i ketyre. Edhe njehere, keto tops jane te gjitha shume te bukura dhe shik. Apo s'vdes edhe per gjerat me ngjyra une (sa me shume color & bright - sidomos per veren) me pelqejne fort ashtu dhe jane shume femerore. Ne vecanti me pelqejne shuuuuuuume, keto:


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ardenb.com%2Fstyle%2F37784126548.jpg&hash=8505b54117ed56f9633a50c21a2e55cd)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ardenb.com%2Fstyle%2F37754051622.jpg&hash=50337d1f37e10febe9658e9cdc6b8dcf)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ardenb.com%2Fstyle%2F37958985423.jpg&hash=35f73180df8c98dc4400e61a89b9d824)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.marciano.com%2FStyleImages%2FPM6H1018-BLK-RF.jpg&hash=0ca5cc9b5d29042e6233f2623694a7a7)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fec1.images-amazon.com%2Fimages%2FI%2F516Yq3oAe9L._SX288_.jpg&hash=5174caf66198df713e126a2e17dd22f7)


:perqafim per ty.
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 07-05-2007, 23:08:37
Sa te bukura këto bluzat moj Kristaline. Disa prej këtyre unë i kam pare tek Arden B. Nëse ty te pëlqejnë këto, ke shumë stil te ngjashem me mua dhe ato qe vesh unë, apo ato qe me pëlqejnë mua. Edhe mua me pëlqejnë shumë veshje nga bebe & Arden B. si tipi i këtyre. Edhe njëherë, këto tops janë të gjitha shumë te bukura dhe shik. Apo s'vdes edhe për gjërat me ngjyra unë (sa me shumë color & bright - sidomos për veren) me pëlqejnë fort ashtu dhe janë shumë femerore. Ne veçanti me pëlqejnë shuuuuuuume, këto:


:perqafim për ty.

Kte vit po shoh qe po dalin plot rroba me ngjyra te celta dhe te hapura ashtu siç i do ti...qenka vere tamam për ty ;) edhe mua me pelqejn shumë ato se kam qejf ti kombinoj me bizhuteri dhe accessories të ndryshme. Kur jam ne pune dhe s'është busy e kaloj kohën duke bërë shopping ne internet LOL dhe me shumë blej nga Arden B, Bebe dhe Marciano.. se thjesht me pelqejn stilet qe kan dhe mënyra se si me rrijn ne trup. Nga Arden B. me pelqejn edhe xhinset shumë


:perqafim gjithashtu
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 10-05-2007, 05:18:46
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fec1.images-amazon.com%2Fimages%2FI%2F516Yq3oAe9L._SX288_.jpg&hash=5174caf66198df713e126a2e17dd22f7)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fg-ec2.images-amazon.com%2Fimages%2FI%2F51z6ZoHXEkL._SX288_.jpg&hash=e1af6603c204d87de80b6b9af26d4f2d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.marciano.com%2FStyleImages%2FPM7M1038-BLK-RF.jpg&hash=85d43150d32db955e57dc74720f0c3f3)

Mua me pelqyen vetëm këto, te tjerat mu duken si shumë "cheap" (të mos keqkuptohemi, jo ne çmim si te lira :D... por ne material, kombinim prerje - cope - nuance ngjyrë (?)).
Nga keto veshjet siper, me pelqeu sidomos ajo e dyta, ta veshesh dhe me një blazer te bardhe, uuu very sexy :urra: and girly ne te njëjtën kohe :engjell:
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 10-05-2007, 05:37:20
  :) disa veshje qe me pëlqejnë per perdita :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg155.imageshack.us%2Fimg155%2F9771%2F26182243oaixsz4.jpg&hash=cf8fae2eaec1306894ee00fdb555f7ee)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg155.imageshack.us%2Fimg155%2F9144%2F28040034oaixzo7.jpg&hash=8442fde277ff2cd4b8680ca275650f51)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg151.imageshack.us%2Fimg151%2F572%2F26579406oaixnz9.jpg&hash=e535d8c34918609d8e6d4d5433e3a469)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg155.imageshack.us%2Fimg155%2F2075%2F26193136oaixwa3.jpg&hash=da846e9ab082cabd313f9e3355724e8a)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg155.imageshack.us%2Fimg155%2F3308%2F26225043oaixnp7.jpg&hash=e2f49352e5e0942a37137c0477b55c9e)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 10-05-2007, 05:40:23
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg95.imageshack.us%2Fimg95%2F4425%2F29145368oaixgt5.jpg&hash=36ed9b8b5c659b9eb9724d8533a43a77)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg95.imageshack.us%2Fimg95%2F6256%2F26105318oaixon9.jpg&hash=ad4856fac8c6d67d50e4e91598c2a7df)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg510.imageshack.us%2Fimg510%2F5556%2F20069698oaixdw3.jpg&hash=303f5766d19d4819854b443a5cfbee39)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 10-05-2007, 05:43:31
ja dhe disa funde qe pelqej :X :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg510.imageshack.us%2Fimg510%2F4421%2F28991190oaixcd5.jpg&hash=b9d2ba58ad5bfe6a382301a7fce99ec3)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg516.imageshack.us%2Fimg516%2F2056%2F30112621oaixtu7.jpg&hash=902f698b9c55c81a09b1c1cea7758330)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg510.imageshack.us%2Fimg510%2F4007%2F29148656oaixyv4.jpg&hash=df32934b22f497e47de68d58350bdc58)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: erlehta ne 10-05-2007, 05:45:02
Ai fustani i zi me pelqen shume. Une fustanet i vesh vetem per dasma e fejesa...
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 10-05-2007, 05:48:09
Ai fustani i zi me pëlqen shumë. Unë fustanet i vesh vetëm për dasma e fejesa...

pse mi i vesh fustanet vetem atehere (?) po per ndonje darke, nuk i vesh ti :P
une s'i kam pas qejf kur kam qene e vogel (vishja me teper funde e pantallona athere :D) por tani i kam shume qejf, sepse dhe modelet qe kane dal jane shume femerore :engjell:
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: erlehta ne 10-05-2007, 05:49:09
O Smiley po na hap pune moj.... :D

Ky fundi roze me ate gjethkat qenka hata...Per kete periudhe eshte fantastik..
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 10-05-2007, 07:43:01
Edhe mua me pelqejne keto veshjet qe ke vendosur ti SmiLey, sidomos keto 2 me poshte. E para eshte sa klasi dhe sportive, aq edhe elegante, e vecante dhe e sofistikuar. Fustanin Kafe pastaj mos e pyet (wow sa dua ta kem kete fustanin, identik). Ne fakt ketu ka dale shume Kafja ne Mode edhe tani ne Pranvere dhe une kam marre disa fustane kafe, edhe nje i tille s'do ishte keq ta shtoja ne garderoben time. LOL Kjo vajza me ato cizmet shesh dhe shik, e ka kombinuar shume mire. ;)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg155.imageshack.us%2Fimg155%2F9771%2F26182243oaixsz4.jpg&hash=cf8fae2eaec1306894ee00fdb555f7ee)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg155.imageshack.us%2Fimg155%2F3308%2F26225043oaixnp7.jpg&hash=e2f49352e5e0942a37137c0477b55c9e)
[/quote]
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 10-05-2007, 07:46:50
Te Bukura edhe keto. Me pelqejne shume pantallonat capri si keto, tek outfit i pare. Si te tilla gjen plot tek dyqane si the Limites, J. Crew, Marciano & Express ketu. Kam edhe une plot capris te ngjashme si keto. Do marr edhe te tjera per Vere madje, jane ultra dhe shume te rehatshme per kete kohe. Bluza duket e bukur tek kjo vajza, por nuk jam e sigurte nese une do ta vishja nje te tille.

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg95.imageshack.us%2Fimg95%2F4425%2F29145368oaixgt5.jpg&hash=36ed9b8b5c659b9eb9724d8533a43a77)

Ndersa ky fustani i zi eshte klas fare, si edhe seksi. Te tille mund te gjesh tek bebe, Arden B. & Marciano. Biles edhe tek White House/ Black Market. Nje fustan i tille (1 little black dress si ky) mbetet gjithmone klasik dhe ne Mode!! :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg95.imageshack.us%2Fimg95%2F6256%2F26105318oaixon9.jpg&hash=ad4856fac8c6d67d50e4e91598c2a7df)

Ndersa fustani i trete s'me pelqen edhe aq me thene te drejten, edhe pse ngjan mire tek ajo vajza.
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 10-05-2007, 08:01:30
O Smiley po na hap pune moj.... :D

Ky fundi roze me atë gjethkat qenka hata...Për këtë periudhe është fantastik..

Edhe mua me pelqen shume ky fundi roze me lulet/gjethet jeshile. Une kam nja 3 funde me kete model dhe keshtu te lirshme, fiks. Njerin e kam edhe une me nje ngjyre solide ne background dhe me lule (gati identik me kete vetem se me ngjyra te tjera), tjetrin e kam me vija te pjerreta dhe vertikale kryesisht ne ngjyrat jeshile e bojeqielli. Dhe tjetrin e kam ngjyre jeshile si mente. Ja prit t'ju nis nje foto. ;)

Ja, ky eshte fundi im ngjyre mente (meqe me gjendet nje foto ne PC, sapo e bera crop):

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg258.imageshack.us%2Fimg258%2F9087%2Ffundimentepb8.jpg&hash=0e078c7c2722ab07dac8d1c8c9fd2921) (http://imageshack.us)


Mua me pelqen shume edhe ai fundi i trete ngjyre gri i celur. Sa klasi, shik dhe femeror, sidomos me ate fjongon poshte. Une vdes per fjongo. Ketu tek ne jane shume ne Mode (kane dale shume ne Mode gjerat femerore e klasike si te viteve 50 dhe 60) dhe mua vete me shkojne shume gjerat me fjongo. Plus qe stilin e kam shume femeror, dhe ndryshe nga ty Erlehta, une vesh GJITHMONE Fustane! Dmth preferoj fustanet dhe fundet sesa pantallonat (per Pranvere/Vere). ;)

Ja edhe nje tjeter fund (i ngjashem ne stil dhe model me ate rozin qe ka vendosur SmiLey), qe mua me pelqen shume. Eshte i zi me roze te celur fare dhe me xixa si dekorime te vogla atje tek motivet e luleve. Fundi im edhe ky (me pelqen shume edhe ky):

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg258.imageshack.us%2Fimg258%2F5360%2Ffundiizimerozebj4.jpg&hash=0b4a9956e279d6c1e487cd13baaef1a9) (http://imageshack.us)


Sic e shikoni pra, me pelqejne shume keta fundet si umbrella, pra verefe. Me duken shume klasi, femerore dhe te rehatshem biles. :) Madje mund te rrotullohesh e te besh Lambaden me keto. LOL
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 10-05-2007, 09:51:50
e shoh qe s'i paskam hap pune vetem Erlehtes, por edhe Elegances, nice! :D
hajt pra, kur do mi jipni leket mua t'ua blej keto gjerat qe pelqyet LOL se vec ketu blihen :P
po u vendos dhe nja 2 per ne plazh, se qepar s'pata mundesi se me duhej te dilja :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg249.imageshack.us%2Fimg249%2F1756%2Fripcurlhalterneckprinttjs3.jpg&hash=e36fa03145b12df1170c0e83bb3c4c7f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg405.imageshack.us%2Fimg405%2F1702%2F28991684oaixlh9.jpg&hash=28092a9e286dd555f1e8bce5232d0e47)Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 10-05-2007, 10:54:56
e shoh qe s'i paskam hap pune vetëm Erlehtes, por edhe Elegances, nice! :D
hajt pra, kur do mi jipni leket mua t'ua blej këto gjërat qe pelqyet LOL se veç këtu blihen :P
po u vendos dhe nja 2 për ne plazh, se qepar s'pata mundësi se me duhej te dilja :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg249.imageshack.us%2Fimg249%2F1756%2Fripcurlhalterneckprinttjs3.jpg&hash=e36fa03145b12df1170c0e83bb3c4c7f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg405.imageshack.us%2Fimg405%2F1702%2F28991684oaixlh9.jpg&hash=28092a9e286dd555f1e8bce5232d0e47)

Hahahaha, po moj kur behet fjala per Moden une mbaroj. Po ti e bere qe e bere/ Une kam kete mendim, kur t'i bledh per vete keto 3 fundet, na bli edhe nga nje mua dhe Erlehtes si kujtim, per respekt. He, s'e kam mire?! LOL Pastaj ti do kesh 3 per vete, neve vetem nga njecke. :D :P

Dhe s'me the keto dy fundet e mia te pelqyen apo jo?!


P.S. Ypp xhixhi qenka ai fustani mini gri, per ne plazh. Sa i thjeshte e sportiv aq edhe i bukur e seksi. ;) Ke gusto ti moj cupe! :)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 10-05-2007, 12:40:57
pse mi u lirun depot këtu :P
ec mi me hidhni ca pare, se ju te dyja te martume :D keni me shumë kursime sesa mua LOL
yes, fundet me pelqyen... sidomos ai mentia shumë i kendshem për vere, but you watch out that tummy of urs :D
Të shkojnë fundet goxha :lule


p.s.: flm për komentet e fustanit seksi, didnt i tell u... sexy is my middle name, cos my last is drop-dead gorgeous LOL (j/k :-[)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 10-05-2007, 17:15:17
pse mi u lirun depot këtu :P
ec mi me hidhni ca pare, se ju te dyja te martume :D keni me shumë kursime sesa mua LOL
yes, fundet me pelqyen... sidomos ai mentia shumë i kendshem për vere, but you watch out that tummy of urs :D
Të shkojnë fundet goxha :lule


p.s.: flm për komentet e fustanit seksi, didnt i tell u... sexy is my middle name, cos my last is drop-dead gorgeous LOL (j/k :-[)

Jo moj, perkundrazi neve te martuarat kemi me pak pare, me pak kursime dhe shume me teper harxhe, se sidomos ketej nga USA njehere, faturat jane pa fund. Pyet ate tjetrin nese s'me beson mua. :D

Fundi mente me pelqen edhe mua shume. E kam veshur nja 3 here - qe do te thote e kam veshur goxha, se une kam aq shume rroba saqe 30% e garderobes sime s'eshte veshur asnjehere, 30% tjeter eshte veshur vetem nje here, dhe pjesa tjeter eshte veshur me shume se nje here. Hahahaha. Sa per barkun, thjesht e kam nxjerre ashtu ne ate foto (eshte poza dmth, a little out). Nuk po them se kam stomak si te Gwen Stefanit jo, por une nickun e kam Elegante edhe per kete arsye, e dashur.


P.S. Ti duhet te ma besh dhurate nje fund per dy arsye: e para per ditelindjen time (Happy Birthday to Me), dhe e dyta se me shhkojne shume fundet (vete e the! :P  :-[)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 10-05-2007, 17:45:50
kur e ke ditelindjen moj :O
nëse s'te ka ardhur akoma, mos ia uro vetes para kohe, se thonë qe sjell bad luck :D
unë tani për tani iher, jam trok brok :P ato kursimet e mia s'po i kap me dorë iher për iher, se dhe unë pres te martohem e te parapergatitem për këto faturat qe thua ti LOL
Por gjithesesi, një dhurate edhe mund ta bëjmë me sa te na e lejoj kartagjena :D

Ika te fle gjume tani gjum: se m'ka ik dita sot në forum... edhe nji ditë qe nejta ne shtepi, jo te merresha me gjëra te tjera me te rëndësishme po u mora me forum :O naten e mirë befsh  :lule :pafshim
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 10-05-2007, 17:59:28
kur e ke ditelindjen moj :O
nëse s'te ka ardhur akoma, mos ia uro vetes para kohe, se thonë qe sjell bad luck :D
unë tani për tani iher, jam trok brok :P ato kursimet e mia s'po i kap me dorë iher për iher, se dhe unë pres te martohem e te parapergatitem për këto faturat qe thua ti LOL
Por gjithesesi, një dhurate edhe mund ta bëjmë me sa te na e lejoj kartagjena :D

Ika te fle gjume tani gjum: se m'ka ik dita sot në forum... edhe nji ditë qe nejta ne shtepi, jo te merresha me gjëra te tjera me te rëndësishme po u mora me forum :O naten e mirë befsh  :lule :pafshim

Flmd per Urimin per Ditelindijen. Nuk e urova veten para kohe jo pa merak. Packa se une s'besoj nga kesoj supersticiozitetesh . Nejse: HAPPY BIRTHDAY TO ME! Dhe fundin e ri e pres me poste, kur te jesh me pak broke nga Financat. Pres une deri ne fund te 2007-es, pa merak. "Me Mire Vone se Kurre" - s'thone kot! LOL

Flmd qe diten pushim (njesoj si une, se edhe une sot pushim isha dhe ja tere diten ne kete derbardhe e kalova LOL) E KALOVE MES GJIRIT TONE! Hajde Naten e Mire se vallaj ora 1.00 e mengjesit atje. Na iku dita edhe neve ketej, pa le juve andej! :)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: U.J.K.U ne 11-05-2007, 06:36:57
Shkuan cupat ne butik
Por te blenin kishin frik

Ku shikonte njera
Menjehere i merrte te tera

Nje moment u be puna keq
Per te kapur rrobat filluan te benin keç

Jep e merr perplas me koke e me bark
Rrobat u shperndane keq perqark

Aq keq e kishin ngaterruar kete pune
Sa edhe vete nga goja po dilte shkume

Me bukura e te terave ishta pamja e tyre
Kishin mbetur pa rroba para pasqyre

S'kish burre none ti pajtonte keto kokemushka
Per veshjet e tyre te vrisnin me ushta


 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 11-05-2007, 14:27:50
Shkuan çupat ne butik
Por te blenin kishin frik

Ku shikonte njera
Menjehere i merrte te tera

Një moment u be puna keq
Për te kapur rrobat filluan te bënin keç

Jep e merr perplas me kokë e me bark
Rrobat u shperndane keq perqark

Aq keq e kishin ngaterruar këtë pune
Sa edhe vete nga goja po dilte shkume

Me bukura e te terave ishta pamja e tyre
Kishin mbetur pa rroba para pasqyrë

S'kish burrë none ti pajtonte këto kokemushka
Për veshjet e tyre te vrisnin me ushta


 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL


Hahahaha, ti me shkrin mua, me shkrin. Si gjithmone shume gazmor dhe i kendshem. Nejse, une dal e bej shopping shume dhe shpesh por nje poezi e tille nuk do te me pershtatej se edhe sikur nga dora te ma merrte ndonjera ndonje gje, them me vete s'ka gje se ka me te mira per ty ose s'ishte e thene per ta patur/blere. :) Dhe keshtu, si perfundim me kete "rregull" hyj ne ndonje dyqan apo butik tjeter dhe shpenzoj akoma me shume. LOL

:perqafim Ujku i Paqshem dhe i Urte!
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Capkenja ne 12-05-2007, 06:42:24
Dje dola për te qerasur veten(këtë gjë e bëj gjithmonë kur jam e mërzitur dhe sa lek kam i bëj rrush e kumbulla )

kalova një herë nga C$A gjeta një fustan veror shumë i bukur deri tek gjynjte,i hapur lart ngjyra bardh e zi si me gjethe..edhe një blere shpejt e shpejt...pa e vrarë mendjen shumë(se kushtonte nja 40 euro po ç'të besh..)edhe fiks e kombinova me një pale sandale me tak te lartë...këto vine si bezhe...

pastaj kalova me një tjetër dyqan edhe bleva një bluze për vere kjo po material si kashmire(ngjyrë si qumeshi)..diçka si serioze kjo bluza (më duhet me raste kur kam takime pune)..

pastaj kalova me një tjetër tek Orsay..ehehe aty ja futa një fundi te kuq ky material si akllas pak a shumë.....kur erdha ne shtepi  pashë sa lek kisha prishur ehhe kisha lënë ca po ç'të besh po  vjen vera dhe kena nevojë për rroba të ndryshme...
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 22-05-2007, 14:41:48
Ja dhe disa veshje qe kane dal tani ne mode :) :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg511.imageshack.us%2Fimg511%2F7593%2Fgpaonline2va1.jpg&hash=09770f5c1e6c8016ae57ceb8145116e0)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F3620%2Fgpaonline3jm4.jpg&hash=ec578e0565cf954ac1fc4cb6c93814a5)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg511.imageshack.us%2Fimg511%2F7550%2Fgpaonline4df2.jpg&hash=aa9a2ec87d04dea30de1740abad4d48d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg511.imageshack.us%2Fimg511%2F3607%2Fgpaonline1dy5.jpg&hash=73aa1bad0a52eb2564b04a23f84ee8dd)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg511.imageshack.us%2Fimg511%2F1357%2Fgpaonline6ut1.jpg&hash=38c9c863154a181f8b44413e7d2fa535)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 22-05-2007, 14:44:20
 :engjell: :X

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg117.imageshack.us%2Fimg117%2F7655%2Fdscf7019ab4.jpg&hash=217acc5bc5ca25e65adb8b5b06e4f9e3)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg258.imageshack.us%2Fimg258%2F746%2Fgpaonline9cp9.jpg&hash=f24bd3c616f4a158a4e6957b64c90f82)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 22-05-2007, 14:48:45
Vet kam blere atë kanatieren e verdhe nga Miss Sixty :P duket shumë bukur me minifundin xhins :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg117.imageshack.us%2Fimg117%2F2634%2Fgpaonline8wq0.jpg&hash=f32be61139db7b2fdff27088e6f6ced3)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg258.imageshack.us%2Fimg258%2F6178%2Fgpaonline7qc5.jpg&hash=0949b8395094ddf500952a9c66b75ff9)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg258.imageshack.us%2Fimg258%2F4672%2Fdscf6479200611120114zs7.jpg&hash=6c05f39f421bcbd30c3b49a41a0ebcc8)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg258.imageshack.us%2Fimg258%2F6056%2Fdscf6551tw9.jpg&hash=824011833b70f9d8525f092e3bdf8bb7)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Capkenja ne 23-05-2007, 01:36:17
Mua po me pelqen ky fundi i fundit..qenka i lezecem vertet !
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: erlehta ne 23-05-2007, 04:07:10
e shoh qe s'i paskam hap pune vetëm Erlehtes, por edhe Elegances, nice! :D
hajt pra, kur do mi jipni leket mua t'ua blej këto gjërat qe pelqyet LOL se veç këtu blihen :P
po u vendos dhe nja 2 për ne plazh, se qepar s'pata mundësi se me duhej te dilja :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg249.imageshack.us%2Fimg249%2F1756%2Fripcurlhalterneckprinttjs3.jpg&hash=e36fa03145b12df1170c0e83bb3c4c7f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg405.imageshack.us%2Fimg405%2F1702%2F28991684oaixlh9.jpg&hash=28092a9e286dd555f1e8bce5232d0e47)


Smiley si keto veshje .kemi ketu tek H&M  :D

Para disa ditesh i pashe.

Tani per vere H&M ka veshje vertete te bukura.
Ne fillim une nuk e pelqeja sepse me teper modele te mira, vetem per djemte ka pasur..por tani na e ka bere qejfin dhe ne cupkave :D
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 23-05-2007, 15:06:56
Edhe ne kemi këtu H&M, por vallaj u be kohe qe s'kam hyrë atje... tani qe kujtoj i bie qe ne Janar te kem shkuar madje :O Edhe unë ndaj s'jam futur atje shpesh, sepse shpeshherë s'më kanë pëlqyer gjërat e tyre për vajza... por m.q.s. me thua qe e kanë rregullu doren, po dal nji xhiro për fundjave anej :P
Të flm :perqafim
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 23-05-2007, 15:13:10
Me pelqen shume ky fustani per vere por icik i shtrenjte £240 :S por them ta marr :-[

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg91.imageshack.us%2Fimg91%2F3352%2F54252787ww5.jpg&hash=52296c4ccabad59828c17a8af9e0d92b)

edhe kjo bluza me pelqen, shume sweet :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg46.imageshack.us%2Fimg46%2F685%2F71695441py4.jpg&hash=d9783f978d058cfd14de1a3624abd897)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg386.imageshack.us%2Fimg386%2F986%2F22wd6.jpg&hash=fd1ae08529e55fcb5cced1042f9ea716)


Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 23-05-2007, 22:18:25
Ja dhe disa veshje qe kanë dal tani ne mode :) :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg511.imageshack.us%2Fimg511%2F7593%2Fgpaonline2va1.jpg&hash=09770f5c1e6c8016ae57ceb8145116e0)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg230.imageshack.us%2Fimg230%2F3620%2Fgpaonline3jm4.jpg&hash=ec578e0565cf954ac1fc4cb6c93814a5)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg511.imageshack.us%2Fimg511%2F7550%2Fgpaonline4df2.jpg&hash=aa9a2ec87d04dea30de1740abad4d48d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg511.imageshack.us%2Fimg511%2F3607%2Fgpaonline1dy5.jpg&hash=73aa1bad0a52eb2564b04a23f84ee8dd)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg511.imageshack.us%2Fimg511%2F1357%2Fgpaonline6ut1.jpg&hash=38c9c863154a181f8b44413e7d2fa535)


Me vjen shume mire qe une s'qenkam jashte mode. LOL E di pse e them kete sesi ai fustani atllas ngjyre argjendi une kam jo nje po dy. Njeri eshte i bardhe fiks si ai model, material pambuk i perziere (vjen si i derdhur), ndersa tjetrin e kam te zi atllas, vetem se menget si ambazhure i ka pakez me te gjata. Me pelqejne shume qe te dy, sidomos i ziu (eshte nje cike me lluks) dhe eshte e vertete qe te tille kane dale shume ne Mode, tani. Kam edhe nje fustan shume te ngjashem me ate bardh-e-ziun si me globa, qe rri i pushtuar me ate dekoltene e ulur te gjoksit, pra puthit pas gjoksit. :) Kam edhe funde qe poshte jane te ngjashme me keto qe ke vendosur ti me siper, SmiLey. Te gjitha keto veshjet e mia, gati identike apo shume te ngjashme me keto, une i kam blere tek "bebe", "The Limited" & "Express".

Meqe ra fjala, gjerat Bardh e Zi kane dale shuuuuume ne Mode. Leqe per mendimin tim, ketij kombinimi ngjyrash, s'i del Moda asnjehere!
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 24-05-2007, 11:04:42
Keto veshjet besoj do dukeshin bukur te Smiley dhe Eleganca  :)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 24-05-2007, 11:08:23
Ja dhe kjo veshja me pelqen shume :)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 26-05-2007, 18:39:51
Kjo veshja e fundit qe ke postuar, Lepurushe, me pelqeka edhe mua shume. Qenka e thjeshte, e bukur dhe elegante. :)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 05-06-2007, 21:13:28
Vdes fare për këtë fustanin :love:
Kam një dasëm ne gusht dhe po me pëlqen shumë te blej këtë, po si thoni ju, duhet te marr diçka te bardhe si kjo :-x... mos dukem si nuse vet pastaj :D

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg115.imageshack.us%2Fimg115%2F9969%2Fashleyishamfr9.jpg&hash=2be4c7d453b25b05372c4a1a2184cb35)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 05-06-2007, 21:17:21
Ja dhe disa te tjera qe janë te lezetshme :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg512.imageshack.us%2Fimg512%2F6311%2Fjh5601lh5.jpg&hash=f8ace7e561fb73e4283ba2f62181d2c0)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg47.imageshack.us%2Fimg47%2F1291%2Fjh5617ko8.jpg&hash=0e3d2c8e4befed441ba2ed42b64fdf40)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg47.imageshack.us%2Fimg47%2F6411%2Fjh5701aa8.jpg&hash=bc1d325d5239aab822a5379f8ef4d8e6)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg510.imageshack.us%2Fimg510%2F4439%2Fjh5710kx9.jpg&hash=0d00d764c5e037449815503bde9222de)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg510.imageshack.us%2Fimg510%2F1639%2Fjh5722hv2.jpg&hash=38bd9dd7ae495b37bb9f72c15c9db770)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg515.imageshack.us%2Fimg515%2F3854%2Fgpaonline3nx5.jpg&hash=06de82f39762750f19fabdccaa712d84)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 05-06-2007, 21:21:48
ndersa ky me duket shume shik :D not really for the occasion :S

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg515.imageshack.us%2Fimg515%2F4697%2Fedressme19492960209dj0.jpg&hash=1fb233777cba22090b71b3a37a47ffec)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg523.imageshack.us%2Fimg523%2F8210%2Fedressme19493056908ht8.jpg&hash=d55437d760560b96b2c0962a38b33e84)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 05-06-2007, 21:24:53
keto fustanet per nje night-out tani ne vere :) cute right :P

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg116.imageshack.us%2Fimg116%2F9538%2Fkarenmillenwj7.jpg&hash=5985898399514c499c4a40d6f4d9ee20)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg116.imageshack.us%2Fimg116%2F5949%2Ftwelwd146v1jl6.jpg&hash=08d1c3000c47f9e90d0b855b331a4042)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg522.imageshack.us%2Fimg522%2F9691%2Fco06001vm7.jpg&hash=2474a2095805800fb740f278f4be5ec3)
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 06-06-2007, 23:36:21
ndërsa ky me duket shumë shik :D not really for the occasion :S

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg515.imageshack.us%2Fimg515%2F4697%2Fedressme19492960209dj0.jpg&hash=1fb233777cba22090b71b3a37a47ffec)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg523.imageshack.us%2Fimg523%2F8210%2Fedressme19493056908ht8.jpg&hash=d55437d760560b96b2c0962a38b33e84)

Kte fustan kam dasht me ble, e kam provu dhe me ka pelqyer shume por nuk kishin numrin tim... mua me duheshe 4 ato kishin vetem 6 dhe siper  :(
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 08-06-2007, 12:43:40
me fal se pyes, po ke konsideroni size 4 ju atje ne USA? :)
nëse mund te ma kthesh me atë italian (p.sh. eshte 36, 38 apo 40 me italianin) ose atë UK (4, 6 or 8) do të me beje nder... sepse asnjëherë s'kam ditur tamam numrat tuaja te kembyera me ato te Evropes :D
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 09-06-2007, 03:06:50
Me duket se njësoj si nga Anglia i kemi dhe ne numrat. Ne fustane numri me i vogël është 2-sh dhe gjithmonë shkojn numra ciftesh si pshm. 2, 4, 6, etj. Sa për vendet e tjera te Evropes se kam iden fare...vetëm te xhinset e di qe jam #27 se kam blere disa pale qe jan me numrat e Evropes nga firma qe kan...se këtu ne Amerikë xhinset shkojn nga 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10.. dmth dy numra bejn fjale per nje pale ...I hope I'm making sense  :)


Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: SmiLey ne 09-06-2007, 12:11:07
Yes, you are but not for UK though. S'kena numrin me te vogël 2-shin ne :D Me te vërtetë i kemi numrat çift si ju... d.m.th. 6,8,10,12, 14 etc. Por unë e di se s'kanë te njëjtin klasifikim ne masë apo numer si ju, ndaj doja ta dija me saktesisht nëse ishte e mundur :D Me duket se ndryshojmë me 2 numra... nëse për ju 2 është një xsmall, për ne këtu petite size 4 është xsmall, ndërsa për një femër normale ne build por te dobët kemi size 6 being as xsmall :) Ndërsa size 8 e kemi si small/te vogël.


ps. Nice pic :engjell:
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Belinaa ne 11-06-2007, 17:24:11
veshje
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Belinaa ne 11-06-2007, 17:32:22
a
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Belinaa ne 11-06-2007, 17:43:19
aaaa
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Belinaa ne 11-06-2007, 17:51:54
aaaa
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Belinaa ne 11-06-2007, 20:57:10
Veshje
Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: Elegance ne 12-06-2007, 16:56:47
ndërsa ky me duket shumë shik :D not really for the occasion :S

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg515.imageshack.us%2Fimg515%2F4697%2Fedressme19492960209dj0.jpg&hash=1fb233777cba22090b71b3a37a47ffec)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg523.imageshack.us%2Fimg523%2F8210%2Fedressme19493056908ht8.jpg&hash=d55437d760560b96b2c0962a38b33e84)

Goca, une e kam kete fustanin, madje aq shume me ka pelqyer saqe e kam te kuq dhe tiger print. ;) Dhe une kam masen 4, Crystal. Eshte fustan vertet shume klasik dhe luks dhe ate satinin e ka material ultra, edhe prerja ama, ato te qepurat dhe surret, sidomos tek gjoksi dhe ne kurriz, i shtojne elegancen. Mund ta gjesh akoma ne shitje kete tek department store "Lord & Taylor" dhe cuditerisht cmimi mbetet i njejte si 6-7 muaj me pare kur kam marre une te mite. Nuk eshte ulur fare pasi vazhdon te shitet dhe ka shume kerkesa per kete fustan. Si cmim (me gjithe takse) eshte nja 200$.
Titulli: Veshje!
Postuar nga: PLUMI ne 15-11-2007, 09:51:59
 hahahaha se di more pse po e permendni gjoksin e saj! valla bash mir ku me mar me pas gjoksin e dashura ime ashtuu.une per veten tim veq ne gjoksin e saj kisha fjet!!!! :P
Titulli: Veshje!
Postuar nga: erlehta ne 17-11-2007, 09:09:22
Me pelqen modeli i fustanit te zi, por si ngjyre do te me pelqente shume te ishte roze e embel :)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Belasweet ne 17-11-2007, 21:41:16
Ehe s'po kuptoj ku është temaaaa!!!!:)

Titulli: Veshje!
Postuar nga: erlehta ne 18-11-2007, 10:47:10
Cilen teme kerkoni???
Titulli: Veshje!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-12-2007, 22:36:13
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww2.victoriassecret.com%2Fimages%2Fprodlgvw%2FV250975_J76.jpg&hash=fa406a2051a474de21d5774d83be4cbe)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww2.victoriassecret.com%2Fimages%2Fprodlgvw%2FV269033_CROP1.jpg&hash=9be00dbf92226bb79cf53f5bc1c8ce76)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww2.victoriassecret.com%2Fimages%2Fprodlgvw%2FV267079_CMYK.jpg&hash=05fb15412d019dfb98059c869547b42f)

Titulli: Veshje!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-12-2007, 22:40:47
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww2.victoriassecret.com%2Fimages%2Fprodlgvw%2FV270198.jpg&hash=73d6708c387d0054b8895b290a4e545e)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww2.victoriassecret.com%2Fimages%2Fprodlgvw%2FV268088.jpg&hash=ebabdba631b1304a1adb84d006f265ac)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww2.victoriassecret.com%2Fimages%2Fprodlgvw%2FV248132.jpg&hash=5998e399c821e17ba382b6f110551718)

Titulli: Veshje!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-12-2007, 22:50:12
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww2.victoriassecret.com%2Fimages%2Fprodlgvw%2FV267290_CROP1.jpg&hash=083502df48226fd67b4850f524be6224)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww2.victoriassecret.com%2Fimages%2Fprodlgvw%2FV270001_COMBO_2R_SPLIT1.jpg&hash=510b57a5f89f396e107c54d296a26976)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww2.victoriassecret.com%2Fimages%2Fprodlgvw%2FV266701.jpg&hash=cb459353324434304675b4956454e66c)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww2.victoriassecret.com%2Fimages%2Fprodlgvw%2FV248037TOP_B02.jpg&hash=cd95d42ce2aafcd5bd4b306eda222f23)

Titulli: Re: Veshje!
Postuar nga: vildan ne 31-03-2009, 23:18:01
kto veshje qenkan metevertet elegante
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 29-10-2012, 09:24:52
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/562061_504840679534995_521785887_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 29-10-2012, 09:26:29
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/547044_503603172992079_2130894390_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 29-10-2012, 09:28:28
(https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/564857_501724286513301_1743119484_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2012, 10:41:33
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi50.tinypic.com%2Fmrtf8p.jpg&hash=77a8dd7fd11f48256b8158c224596967)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-11-2012, 12:34:33
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec2.pinterest.com%2Fupload%2F80713018292136126_N7VDExni_c.jpg&hash=052c3f3f5c63e99a56f9da43ce268cd5)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-11-2012, 12:36:10
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffashionistatrends.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F08%2Fcasual-fall-dresses-2012-1.jpg&hash=956f0936a01708c34aaceaefabaa87af)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-12-2012, 09:43:53
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg27.imageshack.us%2Fimg27%2F5448%2F53185456956367972380565.jpg&hash=f2149daba4745e844681528683c2ef0e)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: dreamm ne 12-03-2013, 15:28:00
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi46.tinypic.com%2F1enfol.jpg&hash=296bfff4f504a1e314c0c6ae63f99e73)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 12-03-2013, 15:30:34
(https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/295601_571793049506424_1836996336_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: BVDGF ne 20-03-2013, 14:00:21
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg27.imageshack.us%2Fimg27%2F5448%2F53185456956367972380565.jpg&hash=f2149daba4745e844681528683c2ef0e)
Keto cismet une i perdor kur bie shi :P
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-03-2013, 15:21:45
(https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/564857_501724286513301_1743119484_n.jpg)

shume kinge kjo veshja
Titulli: Veshje!
Postuar nga: BVDGF ne 20-03-2013, 16:03:13
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi46.tinypic.com%2F1enfol.jpg&hash=296bfff4f504a1e314c0c6ae63f99e73)
Dreamm ku e kam pare kete pallton me ndihmo cik e kujt firme eshte ?
Titulli: Veshje!
Postuar nga: dreamm ne 25-03-2013, 22:46:08
Citim nga: Before i&#039;m gone ne 20-03-2013, 16:03:13
Dreamm ku e kam pare kete pallton me ndihmo cik e kujt firme eshte ?

Zara me duket  :engjell:
Titulli: Veshje!
Postuar nga: dreamm ne 25-03-2013, 22:46:20
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi45.tinypic.com%2Fj0ya6v.jpg&hash=ef777916710daafe8963cf06d4285696)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: BVDGF ne 26-03-2013, 11:26:29
Zara me duket  :engjell:

Ka shume mundesi para 2 muajve e kam pare ,po mendoja mos ishte Promod.
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 18-04-2013, 13:10:52
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/62686_484053384981775_1487355333_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 18-04-2013, 13:11:27
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11891_483794091674371_1283480704_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 23-04-2013, 13:48:34
(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525348_486504338070013_1325090114_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 23-04-2013, 13:48:58
(https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/60550_486504231403357_1588907220_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 13:50:40
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11891_483794091674371_1283480704_n.jpg)

komplet tipi im  :P
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 23-04-2013, 13:53:02
po po
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 14:01:58
e mire edhe tipi jot :P
Titulli: Veshje!
Postuar nga: flutur ne 24-04-2013, 10:18:54
(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525348_486504338070013_1325090114_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 24-04-2013, 11:01:10
 :)

(https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/931227_486801711373609_994819761_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 24-04-2013, 11:01:37
(https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/936933_486550538065393_911303943_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-04-2013, 11:42:15
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fblogs.glam.com%2Fglamchic%2Ffiles%2F2013%2F04%2Fcharlize-theron-in-jason-wu-glaad-2013.jpg&hash=0cbe7cc2e97da7ca583634cf673b63fa)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-04-2013, 11:43:16
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsphotos-a.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-prn1%2Fp480x480%2F383133_523445214361010_1267634073_n.jpg&hash=19af493adfaf8bf80495527b06d40091)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-04-2013, 11:44:25
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F25.media.tumblr.com%2Ftumblr_lrwwf1EA6n1qzjhcmo1_500.jpg&hash=9f024e851be13e2d21a7a08f0d97fee0)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-04-2013, 11:47:48
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.blogcdn.com%2Fwww.mydaily.co.uk%2Fmedia%2F2011%2F05%2Fcherylcoleairport.jpg&hash=ec41b06745423d90453a3e938f7bdcd7)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 26-04-2013, 21:18:03
(https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/934022_476907109045575_610807425_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 26-04-2013, 21:19:13
(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/551457_487455777974869_435979331_n.png)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 26-04-2013, 21:20:57
(https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/400768_487110761342704_74155487_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 26-04-2013, 21:21:18
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/374651_487110934676020_1934843719_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: dreamm ne 26-04-2013, 21:28:35
Sa nice kjo e fundit...uff ca kepucash :love:
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 26-04-2013, 21:33:22
dream  :engjell:
Titulli: Veshje!
Postuar nga: dreamm ne 26-04-2013, 21:35:16
dream  :engjell:

 perq perq

Ngjyren e verdhe s'para e preferoj, ama ne ato kepuce u dukerka hata :D
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 26-04-2013, 21:39:52
shoqe  :puth

kombinimi i bezhes me ate lloj te verdhe eshte i papam, futi e ndonje aksesor floriri del yll
Titulli: Veshje!
Postuar nga: flutur ne 27-04-2013, 14:31:38
(https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/936933_486550538065393_911303943_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 28-04-2013, 21:41:14
si dite e nxehte qe ishte..

(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/923142_486547391399041_1135391096_n.jpg)

(https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/406999_487466677973779_1638173772_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: flutur ne 28-04-2013, 21:43:58
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bukuri.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F09%2Fmake-up-combination-dresses-fashion-collections-10_thumb.jpg&hash=77e54f0e8b153e69751e6a37517cf9ae)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 02-05-2013, 10:54:46
(https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/420752_488643331189447_334705284_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 02-05-2013, 12:04:56
(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943619_489660581087722_1799724421_n.png)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2013, 21:36:19


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi44.tinypic.com%2F301g5xg.jpg&hash=0d36e754c177b361eae82d9158cd4686)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2013, 21:53:01
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi41.tinypic.com%2F1zz2akx.jpg&hash=c733e79f795617d5dea66d81092f5e03)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2013, 21:56:20
:X

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi44.tinypic.com%2Fadkydv.jpg&hash=95c038073f6ce76be824b775321bd012)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2013, 21:58:44
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F347wgeo.jpg&hash=e9909ded5cc1f0f3e6b80aaef0593947)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: flutur ne 04-05-2013, 22:08:28
:X

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi44.tinypic.com%2Fadkydv.jpg&hash=95c038073f6ce76be824b775321bd012)

my style
Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-05-2013, 23:06:23
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg69.imageshack.us%2Fimg69%2F231%2F94203352363091103175444.png&hash=351657e227e0f8cbeba4bdaa340e35df)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 07-05-2013, 10:14:21
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bukuri.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F09%2Fmake-up-combination-dresses-fashion-collections-10_thumb.jpg&hash=77e54f0e8b153e69751e6a37517cf9ae)

lulushe :d
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 07-05-2013, 10:16:38
(https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945489_480746265328326_2097666319_n.png)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 10-05-2013, 10:16:22
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/197637_492181070835673_1957381365_n.jpg)

(https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/945374_492179687502478_668593417_n.jpg)

(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/253575_492179420835838_1567707398_n.jpg)

(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/270757_492178754169238_768124248_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-05-2013, 12:45:53
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg405.imageshack.us%2Fimg405%2F1646%2Fsh1io.jpg&hash=4c4c3fe3e7b2ae788b807a3885b120ce)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 10-05-2013, 12:50:32
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg405.imageshack.us%2Fimg405%2F1646%2Fsh1io.jpg&hash=4c4c3fe3e7b2ae788b807a3885b120ce)
Buqur
Titulli: Veshje!
Postuar nga: flutur ne 10-05-2013, 21:44:15
Buqur

shume buqur...ngela me tuta shpie ..s'po na bje koha me dal per kafe
Titulli: Veshje!
Postuar nga: flutur ne 10-05-2013, 21:45:02
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg405.imageshack.us%2Fimg405%2F1646%2Fsh1io.jpg&hash=4c4c3fe3e7b2ae788b807a3885b120ce)
shume buqur...ngela me tuta shpie ..s'po na bje koha me dal per kafe
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Mishel............... ne 13-05-2013, 13:47:51
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.madisonavenue.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F04%2FASC33334.jpg&hash=97cc38c1b90251544fb9722ac12cf3d4)

fustani qe kam vesh une pak a shume por i ndryshojne ngjyrat .....

kurse modelen e kam shoqe LOL
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Shej ne 13-05-2013, 14:11:46
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/931406_493530594034054_999551597_n.jpg)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: flutur ne 13-05-2013, 22:09:13
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.madisonavenue.al%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F04%2FASC33334.jpg&hash=97cc38c1b90251544fb9722ac12cf3d4)

fustani qe kam vesh une pak a shume por i ndryshojne ngjyrat .....

kurse modelen e kam shoqe LOLe sheh sa bukur me rri fustani LOL
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-05-2013, 15:20:34
ku e njeh ti Tilen mi??? :D

avash ti avash se gocen e kemi top modele
Titulli: Veshje!
Postuar nga: flutur ne 14-05-2013, 16:28:27
edhe une top jam :D
Titulli: Veshje!
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2013, 07:11:09
e mi mire te fala topave :)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: flutur ne 15-05-2013, 20:28:17
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.sekretemode.com%2Fweb%2Fwp-content%2Fblogs.dir%2F1%2Ffiles%2Ffoto-veshje%2Fveshje_0.jpg&hash=fbb88bbd805fab196ce775a1906d9c9f)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-05-2013, 10:53:46
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg841.imageshack.us%2Fimg841%2F7417%2F26880148352910505361417.jpg&hash=0b5a72f7c9556ba3d3f45af64fa7c76f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg594.imageshack.us%2Fimg594%2F1802%2F55809248331816840804118.jpg&hash=9bcd7dfa9370c2305f769280ce3e81ee)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg90.imageshack.us%2Fimg90%2F4193%2F37684848372325503419989.jpg&hash=74baff165b4177723e66eaff7afe0c88)

Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-05-2013, 10:54:12
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg24.imageshack.us%2Fimg24%2F9934%2F96997948352822172036910.jpg&hash=10e01fdc6466dc784a551872e90c6205)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: dreamm ne 18-05-2013, 13:11:15
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi43.tinypic.com%2F34htoyf.jpg&hash=4faac118f8b9c154deabf24f3b50e4b5)
Titulli: Veshje!
Postuar nga: erlehta ne 22-05-2013, 20:11:15
Ta heqin trurin  me gra.
Po vallaj ketu nuk vishet njeri kaq bukur.  Dhe ne nje here, dy here te pispillosur dhe si turma ne te shumten e rasteve
Titulli: Veshje!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2013, 22:45:44
Ta heqin trurin  me gra.
Po vallaj ketu nuk vishet njeri kaq bukur.  Dhe ne nje here, dy here te pispillosur dhe si turma ne te shumten e rasteve
Ti vishesh bukur :engjell:
Titulli: Veshje!
Postuar nga: erlehta ne 22-06-2013, 15:26:02
Me kete vape nuk te nevojitet asnje  gje, pervec ujit  :D