×

Veshjet e brendshme - Underwear/Lingerie!

· 119 · 8264

Veshjet e brendshme - Underwear/Lingerie!

· 119 · 8264

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 01-10-2004, 16:01:47
Po le vajzat me pare te na vendosin ndonje gje ketu ;)

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#1 ne: 01-10-2004, 17:34:31

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#2 ne: 01-10-2004, 17:55:39

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#3 ne: 01-10-2004, 17:56:21

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#4 ne: 01-10-2004, 17:57:21

 • Postime: 5966
SmiLey
#5 ne: 02-10-2004, 01:49:37
Ejjj ju djemte, se mos filloni te qani e  :D :lalala

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 02-10-2004, 01:53:28 nga Smiley »

 • Postime: 993
 • Gjinia: Mashkull
Hylli
#6 ne: 02-10-2004, 06:01:24
Me pelqen ajo e dyta me motive kombetare. Kuqezi.

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 02-10-2004, 16:51:06
Tani eshte radha ime ;)

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#8 ne: 02-10-2004, 16:51:42
..

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 02-10-2004, 16:53:18 nga M A X »

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 02-10-2004, 16:54:07
...

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 02-10-2004, 16:54:28
...

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22268
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#11 ne: 02-10-2004, 16:56:57
...

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#12 ne: 02-10-2004, 18:18:11
Max shije shume te bukur me pelqejn shume zgjedhjet..:D

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#13 ne: 02-10-2004, 22:08:34


Semplice, belle e comode!

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#14 ne: 11-12-2004, 23:43:51
Po per djemt pse nuk eshhte kujtuar njeri :???

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#15 ne: 11-12-2004, 23:44:30
 :D

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#16 ne: 11-12-2004, 23:45:35
edhe nje :D

[attachment[/attachment]

 • Postime: 5966
SmiLey
#17 ne: 12-12-2004, 03:07:17
Cfare ben mojjj... uee uee c'paska plasur kendej :???

Aman moj xhane, mos na prish terezine kot ;)... se po na hap ndonje oreks ashtu si papritur :D ....e pastaj, do thone...doli dhe kjo nga udha e Perendise :-[

 • Postime: 1395
 • Gjinia: Femer
Gaxhia
#18 ne: 12-12-2004, 05:33:18
ee MAX ato brek8t e kuqe ishin bomb fare

 • Postime: 1395
 • Gjinia: Femer
Gaxhia
#19 ne: 12-12-2004, 05:34:00
 :occ

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#20 ne: 12-12-2004, 08:30:41
Te gjitha bomba jane ato mi Gaxhie po lene mo ;)
Smiley epo he do kujtohej nje edhe per keta djemte tane se vetem ne na nxjerrin by.. zbuluar keta :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#21 ne: 13-12-2004, 06:28:45
Hajt mo po mendoj dhe ca per ne vajzat :D domethene ne kete rast kenaqen cunat me shume ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#22 ne: 13-12-2004, 06:29:53
:D :D :D

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#23 ne: 13-12-2004, 06:31:03
ja dhe dy dhe mjaft per sonte ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#24 ne: 13-12-2004, 06:32:25
uuu jo edhe nje se e kam pak per zemer kete ...;)

[attachment[/attachment]