×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 16-12-2013, 19:48:03 »

:P
Postuar nga: Shej
« ne: 16-12-2013, 19:39:18 »

mire.mi karamele  :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 16-12-2013, 19:22:34 »

cfar dhurateeee  ;)

Eheee vetem se ala si kam inaguru lol
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 16-12-2013, 19:22:02 »

Po ti shifi i here mi gru masanej thuj ta shpifin ajo

Se edhe mu sme pelqe ngjyra ...po ato ishin si karamele

Nejse
Postuar nga: Shej
« ne: 16-12-2013, 19:12:54 »

mua ngjyra bezhe ma shpif mi gra
Postuar nga: flutur
« ne: 16-12-2013, 18:49:29 »

nje nga dhuratat qe mora per Ditelindje...vetem se jane bezhe...super fantastike
cfar dhurateeee  ;)
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 16-12-2013, 16:24:34 »nje nga dhuratat qe mora per Ditelindje...vetem se jane bezhe...super fantastike
Postuar nga: flutur
« ne: 16-12-2013, 15:49:08 »

Meqe jemi kuqezinj dhe ne prag krishtlindjesh  :P


iii sa te shemtuara..s'paske gusto fare  :P
Postuar nga: ness uno
« ne: 16-12-2013, 15:20:10 »

Meqe jemi kuqezinj dhe ne prag krishtlindjesh  :P
Postuar nga: ness uno
« ne: 16-12-2013, 15:18:07 »