×

Xhinset!

· 85 · 14689

Xhinset!

· 85 · 14689

 • Postime: 22181
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 13-06-2005, 19:09:40
Ndoshta veshja me e perhapur sot ne bote. Vete simboli i koheve moderne. Nje pale pantallona xhinse, apo nje xhup, pak njerez ne bote mund te mos kene pasur mundesine t'i veshin te pakten nje here. Apo ajo pjesa tjeter e popullsise qe i ka veshje te perditshme. Atehere le te flasim pak rreth tyre; rreth shijeve, deshirave tona.

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#1 ne: 19-07-2005, 11:09:52
une per vete nuk i vesh dot po qene me shume se nje pellembe perpara! LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#2 ne: 19-07-2005, 12:24:55
The best thing ever created by the man kind (of course, among others 2)... I just loooooooove them :love:, n cant leave without them. Jojo:
Jane si uji per mua :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#3 ne: 20-07-2005, 16:03:34
I love them...i perdor shumicen e kohes dhe me pelqejn shume...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer
zeshkane
#4 ne: 24-07-2005, 23:52:39
ahhh kishin dalur ca xhinse te reja tek EXpress .. shume te bukura .. duhet ti blej nje pale .. po ishin goxha shtrenjt .. se fundja xhinse jan .. lol..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3107
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#5 ne: 25-07-2005, 00:12:26
Xhinset, sdi sa pal kam, kam nga gjithe llojet, Levi's, Diesel, Hugo Boss e shume lloje qe me pelqejn.

Dje bleva nje pal Levis, apo sme rrin ashtu sic i dua une. :P

BEfshi qef, ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer
zeshkane
#6 ne: 25-07-2005, 17:16:09
Une LEI kam me shum nga xhinset ...  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 462
 • Gjinia: Femer
jersey_gurl
#7 ne: 15-09-2005, 08:49:16
jeans jane gjeja me komforte qe eshte shpikur deri me sot.....
une jetoj ne to edhe kam disa te preferuar; 7 For All mankind, Citizens of Humanity, Diesel edhe True Religion.

keto jane me te fundit qe bleva para ca ditesh. exhe jane me te shtrenjtat qe kam blere ndonjehere $240
True Religion7 For All Mankind • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#8 ne: 11-10-2005, 07:12:07
Me te preferuarat per mua jane xhinset  D&G dhe Diesel


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#9 ne: 29-01-2006, 13:43:35
Me pelqejn shumë janë te thjeshta te modës dhe vishen ne çdo lloj rasti qe të kesh.Shumica e njerëzve nëpër botë Meshkuj & Femra xhinse përdorin ne shumicen e rasteve.« Editimi i fundit: 29-01-2006, 13:53:02 nga Berni »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 17
 • Gjinia: Femer
Elita AA
#10 ne: 01-02-2006, 13:16:36
Me pelqejn shume edhe i veshi shume shpesh
Ndihem shume rehat me xhinse
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 19
 • Gjinia: Femer
DeeYa
#11 ne: 01-02-2006, 19:17:58
my favorite jeans

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 394
 • Gjinia: Femer
babygirl
#12 ne: 01-02-2006, 20:51:20
mua me pelqejne xhinset levis

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#13 ne: 02-02-2006, 19:11:49
Xhinse me thek :O
Aren't they out of fashion now (?)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 394
 • Gjinia: Femer
babygirl
#14 ne: 02-02-2006, 19:23:17
jo mua me pelqejne

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#15 ne: 02-02-2006, 19:30:43
E dashur, nuk me kuptove :(
E kisha fjalën qe u ka ikur koha xhinseve me thek në fund te këmbës... e jo kur i ke te perhapura ne gjunjet apo xhepat e mbrapme apo te perparme Jojo:
Xhinset me thek në fund veç alabaket mbaj mend unë qe i vishnin njëherë e një kohe ne Shqipëri... tani s'para kam pare njerez te tjere qe i veshin ne kete style... boh (?)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#16 ne: 17-04-2006, 07:20:55
Keto jane xhinset qe kam una :) :-[

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#17 ne: 17-04-2006, 07:30:18
Po ju vendos me poshte dhe disa brand-e te tjera qe me pelqejne :urra: :-[
---------------------------------
Hajt pra, kaq per sot... se te jete per xhinse s'maroj kurr un :D :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#18 ne: 17-04-2006, 10:00:45
Keto te fundit po me pelqekan shume.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#19 ne: 17-04-2006, 16:04:33
Edhe mua me pelqejne.  :)
E kam fiksim te vesh njehere xhinse cuni LOL  :D  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#20 ne: 18-04-2006, 09:01:25
Po vesh ori lepurushe e heqe fiksimin :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#21 ne: 18-04-2006, 22:47:31
Po te kujt te vesh?  :D Kush do me japi nje pale?  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#22 ne: 19-04-2006, 15:08:47
Ja mund t'ia marresh"hua"xhinset Tom Cruise LOL

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#23 ne: 03-05-2006, 14:06:56
une perdori shum lloje te xhinseve si psh levis,little big,lacosta por me se shumti me pelqejne little big
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#24 ne: 15-05-2006, 14:07:33
Modele te tjera dhe mjaft te bukura :P :urra:

              :engjell:

                   :) • M'pelqe
  Kot fare
  Super