Gezuar 2021 - Muzike Popullore Shqip - Muzika Popullore

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gezuar 2021 - Muzike Popullore Shqip

Gezuar 2021 - Muzike Popullore Shqip

· 8 · 1118

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 16-12-2020, 13:01:52
Këngë te zgjedhura popullore shqiptare per festat e fundvitit.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-12-2020, 13:02:43
Yllka Kuqi. Potpuri popullore 2021

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 16-12-2020, 13:03:32
Gëzuar vitin e ri 2021

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-12-2020, 13:04:09
Potpuri nga Rita dhe Fidani

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 16-12-2020, 13:05:08
Gezuar 2021 nga Arta Hajra dhe Ardian Mysliu

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 16-12-2020, 13:05:56
Sinan Vllasaliu dhe Vjollca Haxhia

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 16-12-2020, 13:07:00
Engjellusha Salihu - "Ti je" Gezuar 2021

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 26-12-2020, 05:33:16
Shumë emra të panjohur për mu 🙄

Temat e fundit