Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 26-12-2020, 05:33:16 »

Shumë emra të panjohur për mu 🙄
Postuar nga: M A X
« ne: 16-12-2020, 13:07:00 »

Engjellusha Salihu - "Ti je" Gezuar 2021
https://youtu.be/AhO5ONrRopI
Postuar nga: M A X
« ne: 16-12-2020, 13:05:56 »

Sinan Vllasaliu dhe Vjollca Haxhia
https://youtu.be/e5vW23utrBY
Postuar nga: M A X
« ne: 16-12-2020, 13:05:08 »

Gezuar 2021 nga Arta Hajra dhe Ardian Mysliu
https://youtu.be/-R4zCEY1crI
Postuar nga: M A X
« ne: 16-12-2020, 13:04:09 »

Potpuri nga Rita dhe Fidani
https://youtu.be/j1diGSChjUc
Postuar nga: M A X
« ne: 16-12-2020, 13:03:32 »

Gëzuar vitin e ri 2021
https://youtu.be/7krmS5ylnC8
Postuar nga: M A X
« ne: 16-12-2020, 13:02:43 »

Yllka Kuqi. Potpuri popullore 2021
https://youtu.be/ddqkVtdPanE
Postuar nga: M A X
« ne: 16-12-2020, 13:01:52 »

Këngë te zgjedhura popullore shqiptare per festat e fundvitit.

https://youtu.be/Okh15RGsN3s