Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Pergjigje nga: 1dhe1.com, pella01

Kenge Greke

1dhe1
14-03-2021, 21:43:33
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

MP3

1dhe1
14-03-2021, 21:01:25
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: AlbQikaa, Anastasis

Kenge Arabe

Dyelless
17-12-2013, 14:43:34
Assalamu Alayka (Në gjuhën shqipe) E di kush emrin e kesaj qe po kendon?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Anastasis

Latin Music

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, AlbQikaa

Muzikë Italiane

Shej
02-08-2012, 14:18:40
ndonje album i ri?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: inteligjent1, Anastasis

Video Muzikore te huaja

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, ~AnnA~, charlie

Kenge Gjermane

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Anastasis, misterdoublem

EUROVISION 2012

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: AlbQikaa

Muzikë Suedeze

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dyelless
29-07-2011, 10:02:25

Muzike Irlandeze

JEDWARD - JEDWARD PLANET (2011)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, KeshetielleKeqe, pella01

Greek Video

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, Anastasis

House Songs

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, AlbQikaa

Kerkoj kenge te Nancy Ajram

M A X
24-06-2010, 14:41:05
Rrofsh
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: mmihanovic8

World Music

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: darknet02, mmihanovic8

Various Artists - Eurovision Song Contest: All The Songs From The Show

DiniL
29-01-2010, 00:14:00
thank you
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Masha, Dora

Kenge Hindi ( indiane )

Masha
18-08-2009, 12:22:54
rrofsh! 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Dora, shejtania, hungry mind

Hitet verore ballkanike 2008

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ami
01-11-2008, 08:53:21

Muzikë sllave.

Ska muzike sllave ketu ;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: guest16356

Love Songs

guest16356
23-05-2008, 17:35:37
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe