Kenge Rumune - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kenge Rumune

· 17 · 18319

Kenge Rumune

· 17 · 18319

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 09-06-2006, 10:00:25
  Nuk e di per anetaret qe jane ne kete forum, a kane degjuar ndonjehere kenge Rumune, "Manele Music". Per mendimin tim jane kenge shume te bukura sidomos per tu kercyer. Nese doni kenge rumune ose keni, postojini ketu. Une kam shume per vete, po te jeni te interesuar me thoni.
  « Editimi i fundit: 09-06-2006, 15:19:50 nga Tribbiani »

  • Postime: 1108
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 10-06-2006, 17:59:14
  te lutem te na postoni sa me shume kenge rumune :)

  • Postime: 1402
  • Karma: +18/-4
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 12-06-2006, 10:30:18
  Këtu keni disa këngë Rumune te bukura. ishin te vecuara, por unë i bashkova si këngë i kam perpunuar me një program për DJ dhe kanë dalë MANELE NON STOP . Keni 33 minuta muzikë qe mund te kerceni pa pushim. Nëse i doni këto këngët te vecuara me shkruani.

  Jane vertet kenge te bukura per qef.

  Degjojini, kerceni dhe terbohuni.

  Tribbiani - Manele Number 1.mp3

  Download Pjesa 1

  Download Pjesa 2

  Ska nevojë për password.

  Beni qejf.
  Kam akoma këngë Rumune nëse doni.

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #4 ne: 19-06-2008, 18:35:41
  MANELE MUZIK~~2008

  1.amor amor

  2.Damany & Benny & Kalibra - Inghetata

  3.Elvis - Ti-as pastra un loc in rai

  4.Florin Salam - Intreb luna,intreb o stea

  5.Fratii de Aur - Noi nu ne-am nascut bogatii

  6.Kristiyana & Bogdan Artistu - Pe cine nu lasi sa moara

  7.Marius de la Braila & Damany - Hai mai pune 10 mii

  8.Miracol - Sa n-ai incredere in mine

  9.Printesa Ardealului - Ce inima de belea

  • Postime: 33
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #5 ne: 25-06-2008, 02:08:15
  Mund te veni kengen e bukur nga   Alina & Costi quhet : "necazuri si suparari"
  flm
 • i identifikuar

  #6 ne: 26-06-2008, 12:32:50
  Mund te veni këngën e bukur nga   Alina & Costi quhet : "necazuri si suparari"
  flm

  Alina & Costi - Necazuri si suparari

  • Postime: 33
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #7 ne: 01-07-2008, 23:38:27
  Niki, shume flm per kengen!

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #8 ne: 22-02-2009, 23:00:30
  Nuk e di per anetaret qe jane ne kete forum, a kane degjuar ndonjehere kenge Rumune, "Manele Music". Per mendimin tim jane kenge shume te bukura sidomos per tu kercyer. Nese doni kenge rumune ose keni, postojini ketu. Une kam shume per vete, po te jeni te interesuar me thoni.

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #9 ne: 17-04-2009, 13:52:40
  na nxirrni nja ca kenge rumune po te jene ritmike se vdiqem

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #10 ne: 17-04-2009, 14:19:13
  po deshet na hidhni ca kenge rumune.thanks :D

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #11 ne: 17-04-2009, 14:19:58
  kenget qe i kishe bashkuar dergoj

  • Postime: 2870
  • Karma: +16/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #12 ne: 17-04-2009, 14:37:24
  na nxirrni nja ca kenge rumune po te jene ritmike se vdiqem

  Kengetarja eshte rumune, kenget jane anglisht:

  Inna - Hot

  Inna - Love

  Inna - On and on


  Inna - Fever

  • Postime: 1570
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #13 ne: 29-04-2009, 03:44:33
  dua kete kengen se vetem kjo adressa e ka te paster mund te me japi ndonjeri nga kjo adress se bej dot danload


  http://www.esnips.com/doc/550cdb0a-349f-45bf-93eb-c2715b7285ff/Dado-Polumenta-2007---Luce-malo

  • Postime: 2870
  • Karma: +16/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #14 ne: 29-04-2009, 08:09:19
  dua kete kengen se vetem kjo adressa e ka te paster mund te me japi ndonjeri nga kjo adress se bej dot danload


  http://www.esnips.com/doc/550cdb0a-349f-45bf-93eb-c2715b7285ff/Dado-Polumenta-2007---Luce-malo

  Dado Polumenta - Luce Malo

  • Postime: 425
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #15 ne: 22-04-2010, 10:57:07
  INNA - HOT (ALBUM 2010)  01. Hot 03:39
  02. 10 Minutes (Play&Win Radio Edit) 03:21
  03. Love 03:40
  04. Amazing 03:29
  05. Deja Vu (Bob Taylor and Inna) 04:24
  06. Days Nights 03:29
  07. Fever 03:27
  08. Left Right 04:32
  09. Don’t Let The Music Die 03:40
  10. On&On 04:40
  11. Ladies 05:08
  12. Hot (US Radio Version) 03:46
  13. On&On (Chillout Mix) 04:02
  14. 10 Minutes (Play&Win Club Remix) 04:08


  http://hotfile.com/dl/33342586/2c38224/innhot2010.rar.html

  • Postime: 425
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #16 ne: 22-04-2010, 11:15:54
  ELENA GHEORGHE - TE ADOR (2009)  01. The balkan girls
  02. The balkan girls (David Dee Jay Club remix)
  03. The balkan girls (DJ Daronee remix)
  04. Te ador
  05. O nouă viaţă
  06. Jumătate
  07. Până la stele
  08. Tot ce vreau
  09. Spune-mi
  10. Lângă mine
  11. Promisiuni
  12. Zile şi nopţi
  13. My superstar (feat. Ciro De Luca)
  14. I love u
  15. The balkan girls (Sthlm version) (Bonus track)
  16. The balkan girls (Karaoke) (Bonus track)

  http://hotfile.com/dl/8445652/45d35f7/Elena_Gheorghe_-_Te_ador__Editie_speciala__-_2009.rar.html

  Temat e fundit