Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 227313

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 227313

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  ne: 09-06-2006, 09:56:51
  Me qense është fshirë kjo teme për ca probleme te serverit .... unë po e hap prap këtë teme  ne mënyrë qe te kerkoni këngët tuaja ....  :)
  « Editimi i fundit: 19-12-2006, 13:52:23 nga CharLie »

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 09-06-2006, 10:23:42
  Kush mund te me gjeje ndonje nga keto kenget ju lutem
  I kam kerkuar dhe nuk mund ti gjeje ne asnje vend
  Faleminderit

  Blondie – heart of glass

  f.r. davis- word

  mel carter – hold me kiss me thrill me

  the la's – there she goes

  the monkees – i'm a believer

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3 ne: 10-06-2006, 02:43:35
  Greatboy, shume faleminderit per kengen

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1
 • i identifikuar

  #4 ne: 10-06-2006, 04:48:33
  Kerkoj kengen:

  The Veronicas - 4 ever

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #5 ne: 10-06-2006, 08:35:52

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1
 • i identifikuar

  #6 ne: 10-06-2006, 10:19:25
  Thanx tru per kengen...!!!

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #7 ne: 10-06-2006, 17:31:53
  Kush mund te me gjeje ndonjë nga këto këngët ju lutem
  I kam kërkuar dhe nuk mund ti gjeje ne asnjë vend
  Faleminderit  mel carter – hold me kiss me thrill me

  the la's – there she goes

  the monkees – i'm a believer
  The monkees  - im a believer

  http://www.megaupload.com/?d=J0PAUU1S


  The la's - there she goes again

  http://www.megaupload.com/?d=K7Z2O7YA


  Mel Carter - hold me, thrill me, kiss me

  http://www.megaupload.com/?d=C9Y3IZAL

  • Postime: 445
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #8 ne: 10-06-2006, 20:47:50
  Ju lutem kengen: Dire Straits - Walk of life?

  Faleminderit

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #9 ne: 11-06-2006, 04:15:00
  Ju lutem këngën: Dire Straits - Walk of life?

  Faleminderit

  http://www.megaupload.com/?d=FXNGS1P2

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #10 ne: 11-06-2006, 04:43:44
  Kush mund te me gjeje ndonjë nga këto këngët ju lutem
  I kam kërkuar dhe nuk mund ti gjeje ne asnjë vend
  Faleminderit

  Blondie – heart of glass

  f.r. davis- word

  mel carter – hold me kiss me thrill me

  the la's – there she goes

  the monkees – i'm a believer  mel carter – hold me kiss me thrill me
  http://www.megaupload.com/?d=POX1YETA

  the la's – there she goes
  http://www.megaupload.com/?d=7GXWUHRS

  the monkees – i'm a believer
  http://www.megaupload.com/?d=8J143WAJ

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #11 ne: 12-06-2006, 08:29:35
  hajde ju qe po an gjeni kenget e huaja ikam disa qe jan shtir me i gjet LOL

  fler-papa ist zuruek
  azad-eines tages
  agro berlin-deutsche welle

  jan kenge gjermane kush und tmi gjen flm shume!!

  • Postime: 445
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #12 ne: 12-06-2006, 09:01:00
  Tru faleminderit shumë për këngën, nëse ke mundësi me ma gjete edhe këtë:
   Wang Chung - To Live and Die in LA
  Faleminderit
 • i identifikuar

  #13 ne: 12-06-2006, 09:41:12
  mund te ma gjeni kengen, Sei bella----Gigi D'Alessio? Faleminderit.

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #14 ne: 12-06-2006, 10:58:54
  hajde ju qe po an gjeni këngët e huaja ikam disa qe jan shtir me i gjet

  fler-papa ist zuruek
  azad-eines tages


  jan këngë gjermane kush und tmi gjen flm shumë!!


  Azad - eines tages(feat cassandra steen)

  http://www.megaupload.com/?d=1ZRZL7FW


  Fler - papa ist zurück

  http://www.megaupload.com/?d=BUELTNTU


  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #15 ne: 12-06-2006, 11:20:21
  e hallal te koft ty se nime je ba i fort qitash goxha je ka me avytesh ngat LOL LOL
  nime edhe kete kenge nese e kie

  oliver pocher-schwarz und weiss

  charlie flm shume!

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #16 ne: 12-06-2006, 11:28:04
  Tru faleminderit shumë për këngën, nëse ke mundësi me ma gjete edhe këtë:
   Wang Chung - To Live and Die in LA
  Faleminderit  Wang Chung - To Live and Die in LA

  http://www.megaupload.com/?d=BTVLXMMR

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #17 ne: 12-06-2006, 11:35:20
  e hallal te koft ty se nime je ba i fort qitash goxha je ka me avytesh ngat LOL LOL
  nime edhe këtë këngë nëse e kie

  oliver pocher-schwarz und weiss

  charlie flm shumë!


  Oliver Pocher - Schwarz und weiss

  http://www.megaupload.com/?d=7385VJNH

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #18 ne: 12-06-2006, 11:36:24
  hmm duhet me pranu se VETEM sonte je number one charlie :P LOL
  flm shume shume nime je shume i mire!

  • Postime: 5948
  • Karma: +9/-0
 • i identifikuar

  #19 ne: 12-06-2006, 17:32:33
  Kush do ma gjej kete kengen e vjeter te 1999 (eshte british garage :d) edhe quhet...
  Sweet Like Chocolate --- nga Shanks & Bigfoot :-[

  Fenkju fenkju :perqafim :engjell:

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #20 ne: 13-06-2006, 07:02:47
  Kush do ma gjej këtë këngën e vjetër te 1999 (është british garage :d) edhe quhet...
  Sweet Like Chocolate --- nga Shanks & Bigfoot :-[

  Fenkju fenkju :perqafim :engjell:

  http://www.megaupload.com/?d=ZVXB2KDM

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #21 ne: 13-06-2006, 07:53:18
  kerkoj kengen qe permban keto fjale:
  baby dont go i am waitnig for you
  all i want is a night whith you

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #22 ne: 13-06-2006, 08:03:11
  kerkoj këngën qe përmban këto fjale:
  baby dont go i am waitnig for you
  all i want is a night whith you

  Shife njehere mos eshte kjo  boo
  Akcent - Jokero (Que Te Gusta)
  http://www.megaupload.com/?d=J9I275S6

  • Postime: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #23 ne: 13-06-2006, 09:31:46
  pershendetje ...Nese ka mundesi te me gjeni kengen e Black Eyed P.-Pomp it
  Shume flm.

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #24 ne: 13-06-2006, 10:45:54
  Përshëndetje ...Nëse ka mundësi te me gjeni këngën e Black Eyed P.-Pomp it
  Shumë flm.

  http://rapidshare.de/files/22960209/bep-pumpit.wma.html

  Temat e fundit