Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 5 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234289

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234289

 • Postime: 830
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #100 ne: 28-06-2006, 12:17:15
  Pershendetje !
  Kisha nje kerkes per kengen e Kelly Kelekidou - Glyka Glyka Glykeia Mou  :)

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #101 ne: 28-06-2006, 16:01:04
  Përshëndetje !
  Kisha një kerkes për këngën e Kelly Kelekidou - Glyka Glyka Glykeia Mou  :)


  http://rapidshare.de/files/20265958/Kelly_Kelekidou_-_Glyka_glyka_glykia_mou.mp3.html

  • Postime: 5948
  • Karma: +9/-0
 • i identifikuar

  #102 ne: 29-06-2006, 05:02:53
  Ju lutem, a ka mundësi ndonjë te me gjej këtë këngën => KINGDOM nga Omar Kayam :-[

  Ju flm shumë :engjell: :perqafim

  Asnje s'mund te ma gjej kete kengen :S :(

  • Postime: 830
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #104 ne: 29-06-2006, 15:17:58

  Nuk me punon ky linku  :S :(


  linku eshte ne rregull megjithate merre ketu

  http://www.bigupload.com/d=93753C80

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #105 ne: 29-06-2006, 16:48:28
  Mi gjeni dot keto kenget

  Giorgia - Un Posto Migliore
  Giorgia - Prima Di Domani
  Giorgia - Qualcosa Cambierá
  Giorgia - Il Tempo
  Giorgia - Girasole Acoustica

  Ju lutem

  • Postime: 830
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #106 ne: 29-06-2006, 17:25:57

  linku është ne rregull megjithatë merre këtu

  http://www.bigupload.com/d=93753C80

  -Flm- :)

  • Postime: 27102
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #107 ne: 29-06-2006, 19:08:58
  Kush mundet tme gjej keto kenge,jane te reja po ishalla do i kete ndonjeri  :)

  Sergio Mendes & Black Eyed Peas - Mas Que Nada

  Gnarls Barkley - Crazy

  Yoomiii - Gimme, Gimme, Gimme

  Shanadoo - King Kong

  Crazy Frog - We Are The Champions  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #108 ne: 30-06-2006, 03:53:36
  Kush mundet tme gjej këto këngë,janë të reja po ishalla do i këtë ndonjëri  :)

  Sergio Mendes & Black Eyed Peas - Mas Que Nada

  Gnarls Barkley - Crazy

  Yoomiii - Gimme, Gimme, Gimme

  Shanadoo - King Kong

  Crazy Frog - We Are The Champions  I ke te gjitha ketu
  http://rapidshare.de/files/24536426/berni.rar.html

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #109 ne: 30-06-2006, 05:07:49
  tru pate mundesi kengen crazu frog-we are champions ne nje upload aqik te vetem ta sharkoj mos ti amr te gjithe keto ? :)

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #110 ne: 30-06-2006, 05:51:48
  tru pate mundësi këngën crazu frog-we are champions ne një upload aqik te vetëm ta sharkoj mos ti amr te gjithë këto ? :)

  http://www.megaupload.com/?d=4HIH1KY0

  • Postime: 27102
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #111 ne: 30-06-2006, 09:28:07

  • Postime: 122
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #112 ne: 30-06-2006, 10:39:03
  Last of Mohicans House Remix Po Deshet

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #113 ne: 30-06-2006, 17:18:19
  shume faleminer tru :perqafim

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #114 ne: 30-06-2006, 18:26:43
  Citim nga: .:: $tUp1d ::. ne 30-06-2006, 10:39:03
  Last of Mohicans House Remix Po Deshet

  Ja ku e ke nje se di a kerkon kete


  http://rapidshare.de/files/20884995/ENYA__THE_LAST_OF_MOHICHAN.mp3.html
 • i identifikuar

  #115 ne: 01-07-2006, 08:11:56
  eshte nje kenge " One " harrova kush e kendon do ma coj ndonje po mundi  Please..

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1
 • i identifikuar

  #116 ne: 01-07-2006, 09:36:06
  E kerkoj kengen e  

  Arash - Arash          dhe a mundet najkush te ma tregoje se per qfar behet fjal ne ket keng....???

  • Postime: 121
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #117 ne: 01-07-2006, 09:47:15
  Kerkoj nje kenge por nuk ia di titullin dhe kengetarin por eshte nje mix latin - dance me fjalet Mona liza

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #118 ne: 01-07-2006, 10:03:46
  është një këngë " One " harrova kush e këndon do ma çoj ndonjë po mundi  Please..

  Mos kerkon kete
  U2 & Mary J Blige - One

  http://www.bigupload.com/d=477A945B

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #119 ne: 01-07-2006, 10:06:52
  E kerkoj këngën e  

  Arash - Arash          dhe a mundet najkush te ma tregoje se për qfar bëhet fjal ne ket keng....???

  Per cfare behet fjale se di kengen merr ketu
  Arash ft. Helena - Arash
  http://www.bigupload.com/d=2620E133

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #120 ne: 01-07-2006, 10:12:32
  Kërkojë një këngë por nuk ia di titullin dhe këngëtarin por është një mix latin - dance me fjalët Mona liza

  Mua vetem kjo kenga me vjen ne mendje
  Britney Spears - Mona Lisa (DJ Volume Ulti-Remix)
  http://www.bigupload.com/d=1757E3F1

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1
 • i identifikuar

  #121 ne: 01-07-2006, 11:53:28
  A mundet najkush kengen e

  Pink - Who knew

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #122 ne: 01-07-2006, 13:45:30
 • i identifikuar

  #123 ne: 02-07-2006, 09:55:57
  Mos kërkon këtë
  U2 & Mary J Blige - One

  http://www.bigupload.com/d=477A945B

  Po kete kerkoj po se shkarkoj dot. Tru ma con dot ne email  delfiniblu@abv.bg

  • Postime: 9
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #124 ne: 02-07-2006, 16:33:08
  please mund te ma gjeni kengen:Love me-Morandi.

  Temat e fundit