×
Hyrja
Profili

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 201935

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 201935

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1075 ne: 07-02-2007, 13:26:41
  Kush mund te me ndihmoj me Eminem 50 Cent Lloyd Banks And Cashis - You Don't Know?

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1076 ne: 09-02-2007, 15:46:50
  You're Beautiful  | James Blunt
      

  Don't Let Go | En Vogue


  ju lutem


  James blunt - you're beautiful

  http://www.speedyshare.com/858944206.html


  En vogue  - dont let go

  http://www.speedyshare.com/619442496.html

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1077 ne: 09-02-2007, 15:49:24
  Kush mund ti gjej këto 3 këngë
  Snoop Dogg Feat. R.kelly - That's That
  Nelly Furtado - Say It Right
  Guns N Roses - One in a million?


  Nelly Fertado - Say it right

  http://www.speedyshare.com/408608811.html


  Snoop dogg ft R.Kelly - Thats that


  http://www.speedyshare.com/280416509.html

  Guns and roses  - one in a million

  http://www.speedyshare.com/855916767.html

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1078 ne: 09-02-2007, 15:59:58
  Kush mund te me ndihmoj me Eminem 50 Cent Lloyd Banks And Cashis - You Don't Know?


  http://www.speedyshare.com/669714139.html

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1079 ne: 09-02-2007, 19:05:06
  Hey

  Këngët :


  lionel richie- i call it love

  dhe këngën ma te re te Justin Timberlake ,

  a mund te mi gjeni ?
  Ju Flm shumë!

  Lionel Richie- I call it love

  http://www.speedyshare.com/971918489.html


  Justin Timberlake - Sexy Back

  http://www.speedyshare.com/818733789.html

  • Postime: 47
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1080 ne: 10-02-2007, 11:02:18
  kerkoj kengen
  Frozen Ghost - Dream Come True

  nese keni mundesi me rapidshare sepse speedyshare nuk po bene tek kompjuteri im

  flm

  • Postime: 37
 • i identifikuar

  #1081 ne: 10-02-2007, 13:17:49
  John Legend - PDA (We just don't care)
  John Mayer  - Waiting on the world to change
  Razorlight  - In The Morning
  Keane       - Is It Any Wonder?

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1082 ne: 10-02-2007, 14:24:47
  kerkoj këngën
  Frozen Ghost - Dream Come True

  nëse keni mundësi me rapidshare sepse speedyshare nuk po bene tek kompjuteri im

  flm

  http://rapidshare.com/files/15834730/frozen_ghost_-_dream_come_true.mp3.html

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1083 ne: 10-02-2007, 15:11:57
  John Legend - PDA (We just don't care)
  John Mayer  - Waiting on the world to change
  Razorlight  - In The Morning
  Keane       - Is It Any Wonder?


  John Mayer - Waiting on the world to change
  Razorlight - In The Morning


  http://www.speedyshare.com/195885960.html


  Keane - Is It Any Wonder?
  John Legend - PDA (We just don't care
  )

  http://www.speedyshare.com/282851403.html

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1084 ne: 10-02-2007, 15:56:03
  Ju lutem këngën Wisin Y Yandel ft. Aventura - Noche De Sexo
   Bob Sinclar Ft Farrell Lennon - Tennessee?

  • Postime: 83
 • i identifikuar

  #1085 ne: 10-02-2007, 17:55:19

  HI O NJESHA A SHTYHET JETA PO NA KENAQNI ME KETO KENGET QE NA DERGONI DHE JU FELERNDEROJME QE NA PLOTESONI KERKESAT  KERKOJ KENGEN :HEVIA NGA GRUPI BUSINDERIRE
   JU FALEMINDERIT

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1086 ne: 10-02-2007, 18:04:37
  Ju lutem këngën Wisin Y Yandel ft. Aventura - Noche De Sexo
   Bob Sinclar Ft Farrell Lennon - Tennessee?

  Bob Sinclar Ft Farrell Lennon - Tennessee
  http://www.speedyshare.com/740608742.html

  Wisin Y Yandel ft. Aventura - Noche De Sexo
  http://www.speedyshare.com/320199643.html

  • Postime: 1258
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1087 ne: 10-02-2007, 23:23:49
  justin timberlake-what goes around
  beyonce-irreplaceble ??

  Thanks ;)

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1088 ne: 10-02-2007, 23:29:47
  Bob Sinclar Ft Farrell Lennon - Tennessee
  http://www.speedyshare.com/740608742.html

  Wisin Y Yandel ft. Aventura - Noche De Sexo
  http://www.speedyshare.com/320199643.html

  shume shume flm honey

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1089 ne: 10-02-2007, 23:47:48
  Kërkojë këngën :

  Relight Orchestra-ELEGIBO

  Thanks.
   


  ja ku eshte kenga per ty ;)
  http://www.speedyshare.com/743138833.html

  • Postime: 61
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1090 ne: 11-02-2007, 01:05:44
  justin timberlake-what goes around
  beyonce-irreplaceble ??

  Thanks ;)


  http://www.speedyshare.com/785904143.html

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1091 ne: 11-02-2007, 02:56:57
  mund ta ma veni ju lutem

  sonudtrack te filmit stomp the yard
  dhe gjithashtu kerkoj soundtracks te filmit

  dirty dancing :havana night

  ju lutem shumm

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1092 ne: 11-02-2007, 10:53:33
  mund ta ma veni ju lutem

  sonudtrack te filmit stomp the yard
  dhe gjithashtu kerkoj soundtracks te filmit

  dirty dancing :havana night

  ju lutem shumm


  Stomp The Yard
  1. Go Hard Or Go Home
  - E-40 (featuring The Federation)
  2. Vans
  - The Pack
  3. Poppin’
  - Chris Brown
  4. Sign Me Up
  - Ne-Yo
  5. The Champ
  - Ghostface Killah
  6. Walk It Out
  - DJ UNK
  7. Pop, Lock & Drop It
  - Huey


  8. The Deepest Hood
  - Al Kapone aka Kapeezy
  9. Come On
  - Bonecrusher (featuring Onslaught)
  10. Supermixx’s Black In The Building
  - Public Enemy
  11. Storm
  - Cut Chemist (featuring Edan & Mr. Lif)
  12. In The Music
  - The Roots (featuring Malik B. & Porn)
  13. Ain’t Nothing Wrong With That
  - Robert Randolph & The Family Band
  14. Bounce Wit Me
  - R.E.D. 44

  http://rapidshare.com/files/12525712/Sound_Stomp_The__Yard__07.zip
  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1093 ne: 11-02-2007, 11:24:54

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1094 ne: 11-02-2007, 15:38:31
  po kengen e Eminem - My albanian brother e ka njeri?

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1095 ne: 11-02-2007, 16:35:37

  http://rapidshare.com/files/15960490/soundtrack___dirty_dancing_havana_nights.mp3.html


  ky linku qe me dhe esht vetem 1 keng
  te lutem mund te me  vendosni te tera kenget te filmit

  dirty dancing:havana night

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1096 ne: 11-02-2007, 16:45:31
  po këngën e Eminem - My albanian brother e ka njeri?

  ja ku  e ke ,por ket kengen nuk e kendon eminem esht shqiptar ky ket zonin shum te ngjashme si eminem.

  http://www.speedyshare.com/622501248.html

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1097 ne: 11-02-2007, 17:09:23
  ja ku  e ke ,por ket këngën nuk e këndon eminem esht shqiptar ky ket zonin shum te ngjashme si eminem.

  http://www.speedyshare.com/622501248.html

  nuk e kuptoj por kjo kenge nuk me hapet, nuk e degjoj dot :(

  neise zemra ke humbur fare :(
  me ka marre shume malli
  i miss u
  kisssssssssss forttttttttt

  • Postime: 830
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1098 ne: 11-02-2007, 20:46:39
  Kam nje kerkes per kenget e Jennifer Lopez...nqs ka mundsi mund ti postoni ne speedshare ju lutem -
  Jennifer Lopez ft Nas - I'm gonna be alright
  - Ain't It Funny
  - Love dont Cost a thing
  - Jenny From the Block :)

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1099 ne: 12-02-2007, 11:00:30
  Kam një kerkes për këngët e Jennifer Lopez...n.q.s. ka mundsi mund ti postoni ne speedshare ju lutem -
  Jennifer Lopez ft Nas - I'm gonna be alright
  - Ain't It Funny
  - Love dont Cost a thing
  - Jenny From the Block :)

  http://www.speedyshare.com/688807333.html
   

  Temat e fundit