Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 46 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 256445

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 256445

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1125 ne: 16-02-2007, 13:24:54
  Brenda mundesive kerkoj kenget ne vazhdim:

  N. Furtado - Maneater
  Take That - Patience
  Elisa - Eppure sentire

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #1126 ne: 16-02-2007, 20:55:54
  Brenda mundesive kerkoj këngët ne vazhdim:

  N. Furtado - Maneater
  Take That - Patience
  Elisa - Eppure sentire

  http://www.speedyshare.com/932864923.html

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1127 ne: 17-02-2007, 00:29:23
  ju lutem mund te me gjeni albumin e ri te gwen stefani

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1128 ne: 17-02-2007, 09:02:37
  e kam këtë po është një wondwrful life tjetër  :)
  ma gjeni pak se më duhet patjetër

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #1129 ne: 17-02-2007, 09:59:18

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1
 • i identifikuar

  #1130 ne: 17-02-2007, 13:54:42
  E kerkoj kengen:

  Justin Timberlake - What goes around ... comes around

  • Postime: 10
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1131 ne: 17-02-2007, 17:54:34
  Pershendetje

  Ka kohe qe une e kam postuar nje kerkese lidhur me nje kenge , por kerkesa si po duket eshte duke shkuar ne vesh te shurdhur
  Nuk di se cfare duhet per te bere per tju terhequr vemendjen

  Shpresoj se kesaj here do te jeni me shume te kthjellur dhe i pergjigjeni anetareve te juaj

  Grupi FIVE STAR - Somewhere somebody

  • Postime: 830
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1132 ne: 17-02-2007, 20:12:30
   :-[ Kerkoj kengen nga Luna - Još ti verujem
  Luna - Seceru  & IIo - Is It Love ne speed share ju lutem !

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1133 ne: 18-02-2007, 00:33:08
  E kerkoj këngën:

  Justin Timberlake - What goes around ... comes around


  http://www.speedyshare.com/389858145.html

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1134 ne: 18-02-2007, 00:40:56
  e kam këtë po është një wondwrful life tjetër  :)
  ma gjeni pak se më duhet patjetër


  Shifi mos eshte nje nga keto

  Gwen Stefani - Wonderful Life
  http://www.speedyshare.com/386470479.html

  How Wonderful Life Is
  http://www.speedyshare.com/238927491.html

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1135 ne: 18-02-2007, 00:52:18
  Përshëndetje

  Ka kohe qe unë e kam postuar një kërkesë lidhur me një këngë , por kerkesa si po duket është duke shkuar ne vesh te shurdhur
  Nuk di se çfarë duhet për te bërë për tju terhequr vemendjen

  Shpresoj se kësaj herë do të jeni me shumë te kthjellur dhe i pergjigjeni anëtarëve te juaj

  Grupi FIVE STAR - Somewhere somebody


  Ne me sa mundemi i ndihmojme gjithmone anteret,
  Kengen un e kam kerkuar po nuk e kam gjetur.

  Kam gjetur ca te tjera po me kete titull nuk e di nese te hyjne ne pune

  Loretta Lynn - Somebody, Somewhere
  http://www.speedyshare.com/867604871.html

  Moloko - Somebody Somewhere
  http://www.speedyshare.com/226748447.html

  Platinum Blonde - Somebody Somewhere
  http://www.speedyshare.com/138636632.html

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1
 • i identifikuar

  #1136 ne: 18-02-2007, 15:52:11
  FLM Tru per kengen ...!!!

  • Postime: 10
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1137 ne: 18-02-2007, 17:50:49
  Te FLM per mundim qe ke bere per te gjetur ate kenge , por nuk eshte ajo qe e kam kerkuar

  Por sidocofte te FLM qe je perpjekur

  Vetem vazhdoni te beni pune te mire


  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1138 ne: 19-02-2007, 10:54:24


  Shifi mos është një nga këto

  Gwen Stefani - Wonderful Life
  http://www.speedyshare.com/386470479.html

  How Wonderful Life Is
  http://www.speedyshare.com/238927491.html


  KETO JANE TE DYJA KENGET NJESOJ
  POR AJO QE KERKOJ UNE KA C AFJALE KESHTU
  I SE BLU ....WHAT A WONDERFUL LIFE

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1139 ne: 19-02-2007, 11:51:22
  E GJETA E GJETA ISHTE FAJI IM
  ISHTE WHAT A WONDERFUL WORLD JO LIFE :-[ :-[ :-[

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1140 ne: 19-02-2007, 15:50:33
  E GJETA E GJETA ISHTE FAJI IM
  ISHTE WHAT A WONDERFUL WORLD JO LIFE :-[ :-[ :-[

  Degjoje njehere kete "James Morisson - Wonderful World"
  http://www.speedyshare.com/285910323.html

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1141 ne: 19-02-2007, 15:53:12
  Ej gjeta dhe nje tjeter "Wonderful word-Luis Amstrong"
  http://www.speedyshare.com/496474356.html

  Kete me duket se e kam degjuar edhe aty tek "Kjo Ishte Loja"

  • Postime: 75
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1142 ne: 19-02-2007, 17:18:32
  a e ka kush kengen e massari - real love ju lutem dergoni linkun

  • Postime: 48
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1143 ne: 19-02-2007, 17:22:22
  Ju lutem kerkoj soundtracks nga tv show "Watch Over Me"

  Flmd  :perqafim

  Akoma asgje???  :(

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #1144 ne: 19-02-2007, 17:56:39
  POR AJO QE KËRKOJ UNE KA C AFJALE KESHTU
  I SE BLU ....WHAT A WONDERFUL WORLD


  Sipas pershkrimit tënd kjo duhet te jetë ajo këngë .... :)

  http://www.speedyshare.com/123305890.html


  Edhe diçka...heren tjetër sigurohu mirë për emrin e kenges apo kengetarit para se ta vësh këtu  :)

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #1145 ne: 19-02-2007, 18:05:16
  a e ka kush këngën e massari - real love ju lutem dergoni linkun

  http://www.speedyshare.com/475637626.html

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1146 ne: 20-02-2007, 09:24:21
  greatboy esht ekenga e dyte edhe ajo e lios thanks
  puc ;) ;) ;)

  • Postime: 2887
  • Karma: +16/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1147 ne: 20-02-2007, 15:27:26
  Brenda mundesive kerkoj kenget :

  Cosi Celeste - Zuchero
  Suddenly i see - KT Tunstall
  Beautiful Love - The Afters
  Rock Steady - All Saints

  Ju faleminderit!

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1148 ne: 20-02-2007, 19:00:55
  Akon- Don't Matter

  Flm :)

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #1149 ne: 21-02-2007, 00:25:30
  Brenda mundesive kerkoj këngët :

  Cosi Celeste - Zuchero
  Suddenly i see - KT Tunstall
  Beautiful Love - The Afters
  Rock Steady - All Saints

  Ju faleminderit!


  http://www.speedyshare.com/165704238.html

  Temat e fundit