Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 47 - Muzikë e Huaj

×
Hyrja
Profili

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 201958

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 201958

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1150 ne: 21-02-2007, 00:29:26
  Mariah Carey Feat. Snoop Dogg - Say Somethin' (Morales Radio Edit) ((dance mix)

  http://www.evilshare.com/7e337bfe-1288-102a-99fd-00a0c993e9d6

  • Postime: 75
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1151 ne: 21-02-2007, 10:02:33
  ja ku është kënga për ty ;)
  http://www.speedyshare.com/743138833.html

  Thanks.
  Vendose dhe nje here se e kane hequr nga speedyshare.com

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1152 ne: 21-02-2007, 14:20:19
  Thanks.
  Vendose dhe një herë se e kanë hequr nga speedyshare.com

  ja ku e ke edhe nje here kengen qe ke kerkuar ;)
  http://www.speedyshare.com/886895859.html

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1153 ne: 21-02-2007, 14:51:53

  • Postime: 77
 • i identifikuar

  #1154 ne: 22-02-2007, 01:37:31
  a ka mundesi te me gjeni nja dy kenge????
  " CANZONE "  te Lucio Dalla
  " NON E FRANCESCA "  Lucio Dalla
  " ARE YOU ALLRIGHT " Lucinda Williams

  falemnderit.....

  • Postime: 3003
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1155 ne: 22-02-2007, 03:43:50
  kisha edhe një kërkesë
  e dëgjova sot edhe me pëlqeu jashtzakonisht shumë
  me duket se quhet Outlandsh - Callin yo?

  Ja ku e ke kengen. Me te vertete eshte shume e bukur, prandaj dhe e bera upload.


  http://rapidshare.com/files/17642491/Outlandish_-_Callin_.mp3.html

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1156 ne: 22-02-2007, 07:35:14
  Ja ku e ke këngën. Me te vërtetë është shumë e bukur, prandaj dhe e bëra upload.


  http://rapidshare.com/files/17642491/Outlandish_-_Callin_.mp3.html

  shume flm per kengen megjithese kam 2-3 dite qe e kam gjetur
  gjithsesi flm :)

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1157 ne: 22-02-2007, 10:34:22
  Kerkoj "Nobody knows" nga Dido - theme song i "Grey's Anatomy".

  FLM!

  • Postime: 226
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1158 ne: 22-02-2007, 11:53:57
  JU LUTEM MUND TE ME NDIHMONI PAK ME NUMRIN E EMISIONIT NETET E KLIPIT SHQIPTAR QE FILLON TANI SE ME DUHET :)
  KUSH E KA LE TA VENDOSI
  JU FALEMINDERIT ;)

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1159 ne: 22-02-2007, 16:51:20

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1160 ne: 25-02-2007, 16:54:52
  ju lutem mund te vendosni ca keng nga grupi

  fly project

  • Postime: 10
 • i identifikuar

  #1161 ne: 25-02-2007, 17:45:04
  Ju lutem nese e keni kenge e DESPINA VANDI " Anavis Foties ( Remix) postojeni

  JU FLM shume

  • Postime: 77
 • i identifikuar

  #1162 ne: 25-02-2007, 20:04:35
  a ka mundësi te me gjeni nja dy këngë????
  " CANZONE "  te Lucio Dalla
  " NON E FRANCESCA "  Lucio Dalla
  " ARE YOU ALLRIGHT " Lucinda Williams

  falemnderit.....
    please.... :perqafim

  • Postime: 47
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1163 ne: 26-02-2007, 12:24:08
  A keni mundesi kengen: Elton John - This train don't stop there anymore ju lutem?

  Paraprakisht faleminderit

  • Postime: 5949
 • i identifikuar

  #1164 ne: 26-02-2007, 21:35:44
  Kush ka mundësi te me gjej keto 2 këngët e reja "Patience"  dhe "Shine" nga grupi Take That, plz :-[

  Shumë flm :)

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1165 ne: 26-02-2007, 23:37:22
  Ju lutem nëse e keni këngë e DESPINA VANDI " Anavis Foties ( Remix) postojeni

  JU FLM shumë


  http://www.speedyshare.com/989380129.html

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1166 ne: 26-02-2007, 23:40:42
  a ka mundësi te me gjeni nja dy këngë????
  " CANZONE "  te Lucio Dalla
  " ARE YOU ALLRIGHT " Lucinda Williams

  falemnderit.....
   

  Lucio Dalla - Canzone

  http://www.speedyshare.com/636421900.html


  Lucinda Williams - Are you alright

  http://www.speedyshare.com/947830516.html

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1167 ne: 26-02-2007, 23:42:17
  A keni mundësi këngën: Elton John - This train don't stop there anymore ju lutem?

  Paraprakisht faleminderit


  http://www.speedyshare.com/864553734.html

  • Postime: 77
 • i identifikuar

  #1168 ne: 26-02-2007, 23:51:40
   

  Lucio Dalla - Canzone

  http://www.speedyshare.com/636421900.html


  Lucinda Williams - Are you alright

  http://www.speedyshare.com/947830516.html

  falemnderit, shume....

  jam mundu me i gjet keto kenge po nuk ja kam dale dot, a me thua dot se cfare perdor me i gjet keto kange. Me kete rast mos ju bezdis dhe juve shume....edhe nje here falemnderit shume....
 • i identifikuar

  #1169 ne: 27-02-2007, 09:41:43
 • i identifikuar

  #1170 ne: 27-02-2007, 09:43:29
  Nga Lucio kam vetem Caruzo,Sei fosi un angelo,Piazza Grande,Cara,Felicita..nqs te duhet ndonje nga keto ti coj me email po deshe !
 • i identifikuar

  #1171 ne: 27-02-2007, 09:54:44
  Përshëndetje

  Ka kohe qe unë e kam postuar një kërkesë lidhur me një këngë , por kerkesa si po duket është duke shkuar ne vesh te shurdhur
  Nuk di se çfarë duhet për te bërë për tju terhequr vemendjen

  Shpresoj se kësaj herë do të jeni me shumë te kthjellur dhe i pergjigjeni anëtarëve te juaj

  Grupi FIVE STAR - Somewhere somebody


  me co emailin sepse kam nja dy versione te kesaj kenge,se di kush eshte e sakta !
 • i identifikuar

  #1172 ne: 27-02-2007, 09:59:10
  Me duket se i kendon ai Maloko mesa po shoh..
 • i identifikuar

  #1173 ne: 27-02-2007, 10:01:43
  Degjoje njëherë këtë "James Morisson - Wonderful World"
  http://www.speedyshare.com/285910323.html
  Eshte nje kenge tjeter qe i ka kushtuar henes ky e kendonte apo ndonje tjeter?
 • i identifikuar

  #1174 ne: 27-02-2007, 10:05:14
  ju lutem mund te vendosni ca keng nga grupi

  fly project
  Degjo se ti e meriton per te postuar per ty Eurogina :) kam gjetur nga ky grup keto kenge :Ate Raisa,edhe kengen Cheynne nqs e do me co email sepse ketu si bej dot shkarkimet !

   

  Temat e fundit