Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 51 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 204274

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 204274

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1250 ne: 26-03-2007, 19:54:50
  keroj kengen

  hotel california
  ju lutem

  • Postime: 10
 • i identifikuar

  #1251 ne: 27-03-2007, 02:44:02
  Mund te me gjej ndonjeri kengen  Jeanny nga FALCO

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1252 ne: 27-03-2007, 06:52:48

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1253 ne: 27-03-2007, 06:53:57

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1254 ne: 27-03-2007, 06:56:07
  rrofsh për këngët.

  kerkoj një keng tejter

  quhet

  chiki chiki--esht ne anglisht esht një goc qe e këndon
  de refreni shkon kshu

  chiki chiki

  kaq di,ishalla ma gjeni se esht e bukur

  mos e kendon Dr.Alban kete kenge :D

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1255 ne: 27-03-2007, 14:26:19
  mos e këndon Dr.Alban këtë këngë :D

  me thon te drejten se kam iden ma jep iher ate verisonin me dr alban po un nigjova ze goce

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1256 ne: 28-03-2007, 02:57:48

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1257 ne: 28-03-2007, 06:00:03
  ehe kjo esht flm.

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1258 ne: 28-03-2007, 20:32:24
  kerkoj kengen drop it like its hot--kenduar nga snoop dogg

   gjithashtu kerkoj vetem kengen pa fjalet  ju lutem shum.

  • Postime: 10

  • Postime: 43
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1260 ne: 29-03-2007, 11:53:15
  hey njerez pershendetje tani sapo po bej upload disa kenge greke per ata qe kane deshire dhe i pelqejne t'i degjojne (edhe pse i kemi inat kenget i kane te bukura ata  :D :D )nejse si eshte e mundur qe kenget qe jane vendosur ne speedy nuk mundem ti shkarkoj vetem ti degjoj me lejon??a e ka ndonjeri iden?? hmmmmm:


  bye by me

  • Postime: 43
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1261 ne: 29-03-2007, 12:00:28

  • Postime: 43
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1262 ne: 29-03-2007, 12:33:54

  • Postime: 43
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1263 ne: 29-03-2007, 23:21:00

  • Postime: 27103
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1265 ne: 30-03-2007, 00:16:22
  hey njerëz Përshëndetje tani sapo po bëj upload disa këngë greke për ata qe kanë dëshirë dhe i pëlqejnë t'i degjojne (edhe pse i kemi inat këngët i kanë te bukura ata  :D :D )nejse si është e mundur qe këngët qe janë vendosur ne speedy nuk mundem ti shkarkoj vetëm ti dëgjoj me lejon??a e ka ndonjëri iden?? hmmmmm:


  bye by me

  Hej lal shkarkohem me Mozilla Firefox e ke 100 % te sigurte,kam hasur dhe une keto veshtirsi po me Mozillen ja arrita qellimit  :)

  • Postime: 43
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1266 ne: 30-03-2007, 02:07:28
  Hej lal shkarkohem me Mozilla Firefox e ke 100 % te sigurtë,kam hasur dhe unë këto veshtirsi po me Mozillen ja arrita qëllimit  :)
  kam  kohe qe e perdor Firefox-in por me nxjer vetem per te degjuar more Berno ty apo juve te tjereve ua nxjer direkt per download??

  gjithsesi faleminderit per pgj

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1267 ne: 30-03-2007, 06:04:41
  kam  kohe qe e perdor Firefox-in por me nxjer vetëm për te dëgjuar more Berno ty apo juve te tjerëve ua nxjer direkt për download??

  gjithsesi faleminderit për pgj  tek kenga be click me te djathten dhe me pas click Save Taget As

  nuk e di sa mund te ndihmoj po dhe un per te marre kengen bej te njejten gje.

  • Postime: 674
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1268 ne: 30-03-2007, 11:10:11
  ido ke temen qe flet per top fest ne muzike per shkarkim
  ciao

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1269 ne: 30-03-2007, 21:40:54
  ju lutem mund te mi gjeni keto kengent

  christina aguilera & p.diddy--( nuk ja di titullin kenges)

  pressure--belly ft ginwine

  girl fight--brooke valentine

  concentrate--xzibit

  dhe

  snitch--obie trice,akon dhe eminem

  ju lutem shummmmm

  • Postime: 674
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1270 ne: 31-03-2007, 00:40:20
  ju lutem mund te mi gjeni këto kengent

  P.Diddy ft. Christina Aguilera - Tell me
  Snitch - Obie Trice , Akon & Eminem

  ju lutem shummmmm

  Vetëm 2 këngë kam nga këto qe ke kërkuar.
  Snitch - Obie Trice , Akon & Eminem
  http://www.speedyshare.com/461540251.html

  ----

  P.Diddy ft. Christina Aguilera - Tell me
  http://www.speedyshare.com/307428224.html
  « Editimi i fundit: 31-03-2007, 18:41:38 nga Terenc Pepa »

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1271 ne: 31-03-2007, 06:19:40
  terenc flm por ato te dyja linket kan kengen e kristines

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1272 ne: 31-03-2007, 07:00:35
  ju lutem mund te mi gjeni këto kengent

  ]

  pressure--belly ft ginwine

  girl fight--brooke valentine

  concentrate--xzibit  ju lutem shummmmm

  Ketu i ke edhe keto tri kenget :D

  http://www.speedyshare.com/250234409.html

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1273 ne: 31-03-2007, 07:02:20
  Snitch - Obie Trice , Akon & Eminem
  http://www.speedyshare.com/240928360.html

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1274 ne: 31-03-2007, 15:46:31
  shum flm per kenget

  Temat e fundit