Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 54 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 203833

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 203833

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1325 ne: 07-05-2007, 14:56:54
  Mund te me gjej dikush këngën Justin Timberlake-What goes around...comes around sepse me herët ishete e postuar por nuk po mundem ta shkarkoj sepse nuk bën.
  Nëse dikush mundet sërish ta postoj ju falemnderit shumë.


  http://www.speedyshare.com/130556837.html

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1326 ne: 07-05-2007, 19:43:08
  Mund te me gjeje njeri këngën:
  Puff Dady- last night

  p.diddy & keyshia cole--last night
  http://www.speedyshare.com/180731409.html

  • Postime: 1608
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1327 ne: 07-05-2007, 22:37:00

  O ty o kujt tjetër :D

  http://www.speedyshare.com/687863860.html

  Charlie flm. shume  :perqafim e kerkonte vellai im dhe nuk e gjente dot dhe un i thash mos u merzit se ta gjen motra ty..hyra te zeri yt dhe ja gjeta :D

  • Postime: 3096
  • Gjinia: Femer

  • Postime: 83
 • i identifikuar

  #1329 ne: 08-05-2007, 07:21:41
  Pershendetje te gjithve!
  Kush me ndimhon ne gjetjen e ketyre 2 kengeve?
  1. Hillary Duff    With love
  2. Avril Lavigne   Kenga e re qe nuk i di titullin.
  Flm Shnet!

  • Postime: 75
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1330 ne: 09-05-2007, 00:38:23
  Kerkoj ndihme me gjetjen e kengeve ne listen e meposhtme:

  Paolo Meneguzzi - Musica
  Subsonica - Per un ora damore
  Dolly Parton - Jolene
  michael Buble - Home
  Robi Williams - One
  Xhixhi Dalesio & Laura Pausini
  Guadalupe Pineda - Histeria de un amor
  Three doors down - Love me when i'm gone
  Dido - My love has gone
  Adriano Celentano - Il figlio del dolore
  Vasco Rosi - Siamo soli
  Marco Masini - Bell stronza
  Eliza - almeno tu nell universo
  Ivana Spanja - E mi sveglio al matino
  Ticiano Ferro - Non me lo so spiegare

  Ato qe gjeni, mund ti vendosni.

  Thanks

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1331 ne: 10-05-2007, 10:19:29
  Përshëndetje te gjithëve!
  Kush me ndimhon ne gjetjen e këtyre 2 kengeve?
  1. Hillary Duff    With love
  2. Avril Lavigne   Kënga e re qe nuk i di titullin.
  Flm Shnet!

  Girlfriend duhet te jete
  http://www.speedyshare.com/818415517.html

  Hillary Duff    With love
  http://www.speedyshare.com/963773323.html

  • Postime: 27105
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1332 ne: 11-05-2007, 00:27:13
  Po kengen e re qe ka ber grupi Maroon 5 e ka ndonjeher se e japin keto radiot ne Austri dhe eshte e lezetshme.

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1333 ne: 11-05-2007, 02:56:08
  Po këngën e re qe ka ber grupi Maroon 5 e ka ndonjeher se e japin këto radiot ne Austri dhe është e lezetshme.

  Shiko a eshte kjoo :D

  http://www.speedyshare.com/633433314.html
 • i identifikuar

  #1334 ne: 11-05-2007, 07:22:14
  kengen e Shakiren se Bionsinen eshte vertet e bukur po spo ja mbaj mend titutllin :(

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1335 ne: 11-05-2007, 09:58:14
  këngën e Shakiren se Bionsinen është vërtetë e bukur po s'po ja mbaj mend titutllin :(

  As të shkruash nuk di mirë tii oreee ... ca është kjo Bionsinen ee :D vetëm unë qe te kuptoj ty se tjetër kush kurr nuk te kishte  kuptuar LOL

  mgjth. merre ;)

  http://www.speedyshare.com/659121544.html
 • i identifikuar

  #1336 ne: 12-05-2007, 07:28:56
  Po me perkedhelje pra Beyonce(ne shqip Bionsina LOL LOL )

  FLM FLM..po ti me kupton mua
 • i identifikuar

  #1337 ne: 13-05-2007, 06:13:37
  Po këngën Amore për te..se mbaj mend prapë kush e këndon e dëgjova ne mëngjes dhe këngën e Pink"Dear Mister President" kush mund te mi gjej ?
 • i identifikuar

  #1338 ne: 13-05-2007, 08:40:39
  faktikisht kam dhe nje kerkese..kush ka mundesi le te me gjej disa nga keto kenge :
  http://www.datpiff.com/images/tapes/The-R--B-Jumpoff-Pt8----The-R--B-King-mid2868-back-large.jpg qe jane ne kete disk !

  FLM !

  • Postime: 5949
 • i identifikuar

  #1339 ne: 13-05-2007, 09:27:15
  Nese eshte e mundur, mund te me gjej ndokush keto 2 kenge, pls :)

  1- Moi.. Lolita nga Alizee
  2- Eppure Sentire (Un senso di te) nga Elisa

  Me pelqejne te dyja shume :-[

  Flm ne advance :perqafim

  • Postime: 1258
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1340 ne: 13-05-2007, 11:42:44
  Smiley, te kryen Pune krejt Albumi i alizee ?

  Alizee - Gourmandises [2001]

  01 Moi ... Lolita
  02 Lui Ou Toi
  03 L' Alizé
  04 J.B.G.
  05 Mon Maquis
  06 Parler Tout Bas
  07 Veni Vedi Vici
  08 Abracadabra
  09 Gourmandises
  10 A Quoi Rêve Une Jeune Fille

  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.com/files/25591037/Alizee_Gourmandises__2k1__mhky.rar
  Dhe pasi : by-mhky

  Ekam gjetur ne nje tjeter Forum, linku punon :)

  • Postime: 1258
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1341 ne: 13-05-2007, 12:00:18
  Ja dhe kenga e dyte, ekisha ne Pc..
  Kenge shume e kadalshme, do te vajtoj ?? :D

  Eppure Sentire-Elisa

  Kodi: [Zgjidh]
  http://www.speedyshare.com/335595124.html
  Tung kalofsh mire, Djdiki  :perqafim

  • Postime: 75
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1342 ne: 14-05-2007, 00:58:08
  Kërkojë ndihmë me gjetjen e kengeve ne listen e meposhtme:

  Paolo Meneguzzi - Musica
  Subsonica - Për un ora damore
  Dolly Parton - Jolene
  michael Buble - Home
  Robi Williams - One
  Xhixhi Dalesio & Laura Pausini
  Guadalupe Pineda - Histeria de un amor
  Three doors down - Love me when i'm gone
  Dido - My love has gone
  Adriano Celentano - Il figlio del dolore
  Vasco Rosi - Siamo soli
  Marco Masini - Bell stronza
  Eliza - almeno tu nell universo
  Ivana Spanja - E mi sveglio al matino
  Ticiano Ferro - Non me lo so spiegare

  Ato qe gjeni, mund ti vendosni.

  Thanks

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1343 ne: 14-05-2007, 11:52:00
  Po këngën Amore për te..se mbaj mend prapë kush e këndon e dëgjova ne mëngjes dhe këngën e Pink"Dear Mister President" kush mund te mi gjej ?

  Te dyjat i ke ketu :D

  http://www.speedyshare.com/810785189.html

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1344 ne: 14-05-2007, 11:54:52
  faktikisht kam dhe një kërkesë..kush ka mundësi le të me gjej disa nga këto këngë :
  http://www.datpiff.com/images/tapes/The-R--B-Jumpoff-Pt8----The-R--B-King-mid2868-back-largë.jpg qe janë ne këtë disk !

  FLM !


  Kontrollo linkun edhe nihere sepse mua nuk me  hapet  ky link :D
 • i identifikuar

  #1345 ne: 15-05-2007, 01:21:39
  Charlie flm per dy kenget,po te sjell nga ky linku tituj e kengeve me mire ta kesh me te lehte !


  Mixtape Tracks
  1. Da fam ft. fabo - dat good
  2. Huey ft. gena - bang
  3. Lil bit ft. yung joc & jim jones - sex with my ex
  4. Murphy lee ft. young dro - hatin
  5. Loon ft. t-pain - who is that
  6. Q da kid - pain a grip
  7. Ariana - catwalk
  8. John j - a new day
  9. Brisco ft. lil wayne - in the hood
  10. Rah fontaine - watch me walk
  11. David banner ft. lil wayne akon & snoop dogg - 9mm
  12. Fiyaboy - come here
  13. Lil wayne ft. juelz santana - favorite things
  14. Kp ft. g-boi - cyclone
  15. Baby bash ft. t-pain - cyclone
  16. Gb - ya rollin baby
  17. Guerilla black - go hard
  18. La ft. akon - on my trail
  19. Rob g ft. mitchy slick & wc - reppin my block (remix)
  20. Stat quo - here we go
  21. Cardan ft. akon - club rockin
  22. Flo-rida ft. trina - bout it girl
  Cte gjesh nga keto kenget,nese mundet kuptohet :)


   

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1346 ne: 15-05-2007, 06:50:51
  Kërkojë ndihmë me gjetjen e kengeve ne listen e meposhtme:

  Paolo Meneguzzi - Musica
  Subsonica - Për un ora damore
  Dolly Parton - Jolene
  michael Buble - Home
  Robi Williams - One
  Xhixhi Dalesio & Laura Pausini
  Guadalupe Pineda - Histeria de un amor
  Three doors down - Love me when i'm gone
  Dido - My love has gone
  Adriano Celentano - Il figlio del dolore
  Vasco Rosi - Siamo soli
  Marco Masini - Bell stronza
  Eliza - almeno tu nell universo
  Ivana Spanja - E mi sveglio al matino
  Ticiano Ferro - Non me lo so spiegare

  Ato qe gjeni, mund ti vendosni.

  Thanks

  Paolo Meneguzzi - Musica
  http://www.speedyshare.com/241833632.html

  michael Buble - Home
  http://www.speedyshare.com/721683237.html

  Dolly Parton - Jolene
  http://www.speedyshare.com/701748885.html

  Subsonica - Për un ora damore
  http://www.speedyshare.com/433314267.html

  Robbie Williams - She's The One
  http://www.speedyshare.com/535225269.html

  Guadalupe Pineda - Historia de un amor
  http://www.speedyshare.com/745800486.html

  Three Doors Down - Love Me When Im Gone
  http://www.speedyshare.com/192630771.html

  Dido - My lover is gone
  http://www.speedyshare.com/505954777.html

  Vasco Rossi - Siamo soli
  http://www.speedyshare.com/620731215.html

  Elisa - Almeno Tu Nell' Universo  http://www.speedyshare.com/294950648.html

  Ivana Spagna - E io penso a te
  http://www.speedyshare.com/779673640.html

  Marco Masini - Bella Stronza
  http://www.speedyshare.com/898473886.html

  Tiziano Ferro  - Non Me Lo So Spiegare
  http://www.speedyshare.com/151950387.html


 • i identifikuar

  #1347 ne: 15-05-2007, 07:14:42
  Po kengen Una Roza Blu mundesh Tru ta gjesh ?

  • Postime: 83
 • i identifikuar

  #1348 ne: 15-05-2007, 08:21:50
  Tru rrofsh per kenget!!!
  Nqs eshte e mundur te gjeni nga vitet e kaluara kto kenge:
  1- Evanescense   Going under
  2- Avril Lavigne I'm with you
  3- Christina Aguilera Dirrty
  4- Gwen Stefani  Cool
  5- Sugababes     To lost in you.
  Shnet te gjithve!

  • Postime: 5949
 • i identifikuar

  #1349 ne: 15-05-2007, 13:29:16
  Smiley, te kryen Pune krejt Albumi i alizee ?

  Alizee - Gourmandises [2001]

  Si ore s'me kryen pune, rrofsh :engjell: :perqafim
  Me pelqeu albumi, dhe te flm shume qe me gjete dhe kengen e Elises :lule

  Temat e fundit