Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 55 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 203982

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 203982

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1350 ne: 15-05-2007, 16:59:28
  mund te ma gjeni kengen

  whats love- fat joe & ashanti


  flm.

  • Postime: 75
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1351 ne: 16-05-2007, 01:41:05
  Paolo Meneguzzi - Musica
  http://www.speedyshare.com/241833632.html

  michael Buble - Home
  http://www.speedyshare.com/721683237.html
  Dolly Parton - Jolene
  http://www.speedyshare.com/701748885.html
  Subsonica - Për un ora damore
  http://www.speedyshare.com/433314267.html
  Robbie Williams - She's The One
  http://www.speedyshare.com/535225269.html
  Guadalupe Pineda - Historia de un amor
  http://www.speedyshare.com/745800486.html
  Three Doors Down - Love Me When Im Gone
  http://www.speedyshare.com/192630771.html
  Dido - My lover is gone
  http://www.speedyshare.com/505954777.html
  Vasco Rossi - Siamo soli
  http://www.speedyshare.com/620731215.html
  Elisa - Almeno Tu Nell' Universo  http://www.speedyshare.com/294950648.html
  Ivana Spagna - E io penso a te
  http://www.speedyshare.com/779673640.html
  Marco Masini - Bella Stronza
  http://www.speedyshare.com/898473886.html
  Tiziano Ferro  - Non Me Lo So Spiegare
  http://www.speedyshare.com/151950387.html

  Shume faleminderit Tru.

  • Postime: 75
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1352 ne: 16-05-2007, 01:42:46
  Mund te me gjeje njeri edhe dy kenget e mbetura:

  Xhixhi Dalesio & Laura Pausini
  Adriano Celentano - Il figlio del dolore


  Thanks.

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1353 ne: 16-05-2007, 06:25:24
  Po këngën Una Roza Blu mundesh Tru ta gjesh ?

  Michele Zarrillo - Una Rosa Blu
  http://www.speedyshare.com/483502822.html

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1354 ne: 16-05-2007, 06:32:49
  mund te ma gjeni këngën

  whats love- fat joe & ashanti


  flm.


  http://www.speedyshare.com/532244738.html

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1355 ne: 16-05-2007, 06:39:07
  Mund te me gjeje njeri edhe dy këngët e mbetura:

  Xhixhi Dalesio & Laura Pausini
  Adriano Celentano - Il figlio del dolore


  Thanks.

  Gigi D'alessio me Lauren un smbaj mend te ken bere ndonje kenge bashke mos eshte me Anna Tatangelon

  Gigi D'Alessio & Anna Tatangelo - Le Cose Dette Mai
  http://www.speedyshare.com/639167632.html

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1356 ne: 16-05-2007, 06:58:49
  Tru rrofsh për këngët!!!
  N.q.s. është e mundur te gjeni nga vitet e kaluara këto këngë:
  1- Evanescense   Going under
  2- Avril Lavigne I'm with you
  3- Christina Aguilera Dirrty
  4- Gwen Stefani  Cool
  5- Sugababes     To lost in you.
  Shnet te gjithëve!

  Evanescence-Going Under
  http://www.speedyshare.com/636656559.html

  Avril Lavigne - Im with you
  http://www.speedyshare.com/352963892.html

  Christina Aguilera - Dirrty
  http://www.speedyshare.com/870786780.html

  Gwen Stefani - Cool
  http://www.speedyshare.com/332128884.html

  SugaBabes - too lost in you 
  http://www.speedyshare.com/798917653.html
 • i identifikuar

  #1357 ne: 16-05-2007, 07:51:56

  • Postime: 25
 • i identifikuar

  #1358 ne: 17-05-2007, 04:53:53
  Po kerkoj nje kenge te "Kim Wilde" qe quhet "Forgive me". Po qe se ma gjeni dot do ju isha shume mirenjohes.
  Faleminderit

  • Postime: 83
 • i identifikuar

  #1359 ne: 17-05-2007, 07:06:52
  Flm TRU per kenget.
  Je thjesht fantastike!!!
  Gjithe te mirat from Xherri
 • i identifikuar

  #1360 ne: 18-05-2007, 02:13:28
  Bonnie and Clyde kenduar nga Beyonce dhe nje zezak tjeter nqs eshte e mundur !

  Dhe kengen Nga Muhabbet"Schau hin "

  FLM

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1361 ne: 18-05-2007, 03:43:16
  Bonnie and Clyde kenduar nga Beyonce dhe një zezak tjetër n.q.s. është e mundur !

  Dhe këngën Nga Muhabbet"Schau hin "

  FLM

  Beyonce ft. Jay-Z - Bonnie and Clyde

  http://rapidshare.com/files/31961947/jay-z_ft_beyonce_-_the_gift_and_curse_-_bonnie_and_clyde.mp3.html


  Muhabbet - Schau hin

  http://rapidshare.com/files/31962957/muhabbet-schau_hin_1_.mp3.html
 • i identifikuar

  #1362 ne: 18-05-2007, 04:16:05
  Flm Charlie,nje perqafim per ty :D
 • i identifikuar

  #1363 ne: 18-05-2007, 06:07:24
  Vetem se me shpjegoni pak nqs eshte e mundur pse nuk mund te terheq me shume se 1 kenge,cfare duhet te bej per te marr kengen e dyte ?

  Aty thote no more free for today !

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1364 ne: 18-05-2007, 07:44:27
  Do te thot qe per sot kaq ishte :D Jo ree po ku di gje une ...ashtu e ka kjo Rapidshare :D nuk do te kisha bere upload ne kete faqe po te tjerat nuk me punojn diqka ...edhe ato kenget tjera qe ke kerkuar i kam po nuk po mundem ti bej upload  :) :D

  • Postime: 78
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1365 ne: 19-05-2007, 03:10:56
  pershendetje a mund te me gjej njeri keto kenget ju lutem

  electra - out work
  muzika - paolo meneguzzi
  never again - kelly clarkson
  che isiste -  j lo
  pasions - take that
  un cuore malato - gigi dalesio
  ti regalo una roza - simone cristich
  proper - education
                                faleminderit

  • Postime: 4
 • i identifikuar

  #1366 ne: 19-05-2007, 03:26:14
  Une kam paolo meneguzzi po nuk arri ta vej ktu.

  • Postime: 4
 • i identifikuar

  #1367 ne: 19-05-2007, 03:55:09
  Paolo Meneguzzi Sanremo 2007.  :)
  http://www.speedyshare.com/868414860.html

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1368 ne: 19-05-2007, 05:23:11
  Përshëndetje a mund te me gjej njeri këto këngët ju lutem

  che isiste -  j lo
  pasions - take that
  un cuore malato - gigi dalesio
  ti regalo una roza - simone cristich
  proper - education
                                faleminderit

  Gigi D'Alessio ft.Lara Fabian - Un cuore malato
  http://www.speedyshare.com/931456958.html

  Jennifer Lopez - Que hiciste
  http://www.speedyshare.com/485322308.html

  Take_That_-_Patience
  http://www.speedyshare.com/301502607.html

  nuk e di nqs do kete kengen
  Eric Prydz vs Pink Floyd - Proper Education
  http://www.speedyshare.com/269830572.html

  Simone Cristicchi - ti regalerò una rosa
  http://www.speedyshare.com/902689238.html

  • Postime: 25
 • i identifikuar

  #1369 ne: 20-05-2007, 05:23:40
  Po kerkoj një këngë te "Kim Wilde" qe quhet "Forgive me". Po qe se ma gjeni dot do ju isha shumë mirenjohes.
  Faleminderit

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1370 ne: 20-05-2007, 07:54:57
  ju lutem kerkoj kengen

  do you know--enrique iglesias

  • Postime: 13
 • i identifikuar

  #1371 ne: 20-05-2007, 14:35:25
  EVANESCENCE PLLZZ!!!!

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1372 ne: 20-05-2007, 14:54:42

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1373 ne: 20-05-2007, 15:33:13
  flm shum tru.

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1374 ne: 21-05-2007, 04:33:00
  Charlie flm për dy këngët,po të sjell nga ky linku tituj e kengeve me mirë ta kesh me te lehtë !


  Mixtape Tracks
  1. Da fam ft. fabo - dat good
  2. Huey ft. gena - bang
  3. Lil bit ft. yung joc & jim jones - seks with my ex
  4. Murphy lee ft. young dro - hatin
  5. Loon ft. t-pain - who is that
  6. Q da kid - pain a grip
  7. Ariana - catwalk
  8. John j - a new day
  9. Brisco ft. lil wayne - in the hood
  10. Rah fontaine - watch me walk
  11. David banner ft. lil wayne akon & snoop dogg - 9mm
  12. Fiyaboy - come herë
  13. Lil wayne ft. juelz santana - favorite things
  14. Kp ft. g-boi - cyclone
  15. Baby bash ft. t-pain - cyclone
  16. Gb - ya rollin baby
  17. Guerilla black - go hard
  18. La ft. akon - on my trail
  19. Rob g ft. mitchy slick & wc - reppin my block (remix)
  20. Stat quo - herë we go
  21. Cardan ft. akon - club rockin
  22. Flo-rida ft. trina - bout it girl
  Cte gjesh nga këto këngët,nëse mundet kuptohet :)


   


  Këtu i kee :D

  http://www.megaupload.com/?d=PCDDJJ0U

  http://www.megaupload.com/?d=HCVJIBNM

  http://www.megaupload.com/?d=IV41YPDW

  http://www.megaupload.com/?d=UL6NEUYJ

  Temat e fundit