Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 7 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234234

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234234

 • Postime: 226
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #150 ne: 06-07-2006, 02:41:39
  po ajo eshte

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #151 ne: 06-07-2006, 03:23:37

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #152 ne: 06-07-2006, 06:35:16
  NUK DOWNLODOHET KETU MUND TE VINI NJE LINK TJETER ;) :S

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #153 ne: 06-07-2006, 07:27:11
  bella kontrollo linkun mire se shume mire ban e mos i ban njerzve kahre me i ba upload 2 here se ti na ke mare ne qafe moj sa her duhet me ab nje keng upload per ty?

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #154 ne: 06-07-2006, 08:31:57
  bella kontrollo linkun mirë se shumë mirë ban e mos i ban njerzve kahre me i ba upload 2 herë se ti na ke mare ne qafe moj sa her duhet me ab një keng upload për ty?
  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dalin sekondat pastaj del nje faqe e bardhe dhe thote download limit exeetid

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #155 ne: 06-07-2006, 08:36:18

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #156 ne: 06-07-2006, 08:39:38
   ;)rrosh ylli te puth fort fare :XX :X
 • i identifikuar

  #157 ne: 06-07-2006, 09:59:51
  me gjeni nje cik nqs mundeni te gjitha kenget e Roxette ju lutem !

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #158 ne: 06-07-2006, 10:36:30
  Kerkoj një këngë qe e këndon një çun me një goce titullin e ka LOCO është një keng e re. Flm :)

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #159 ne: 06-07-2006, 10:46:37
  kerkoj kenget  e cd se filmit kloni kush mund te mi gjej ose te pakte titujt e kengeve?

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #160 ne: 06-07-2006, 10:50:16
  me gjeni një çik n.q.s. mundeni të gjitha këngët e Roxette ju lutem !

  Roxette - Greatest Hits (1995)

  01 June Afternoon
  02 You Don't Understand Me
  03 The Look
  04 Dressed For Success
  05 Listen To Your Heart
  06 Dangerous
  07 It Must Have Been Love
  08 Joyride
  09 Fading Like A Flower
  10 The Big L.
  11 Spending My Time
  12 How Do You Do!
  13 Almost Unreal
  14 Sleeping In My Car
  15 Crash! Boom! Bang!
  16 Vulnerable
  17 She Doesn't Live Here Anymore
  18 I Don't Want To Get Hurt  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.de/files/23128310/Rghs.part1.rar.html
  http://rapidshare.de/files/23131751/Rghs.part2.rar.html  Roxette - Baladas en Español


  01. Un Dia Sin Ti (Spending My Time)
  02. Crash! Boom! Boom!
  03. Directamente A Ti (Run To You)
  04. No Se Si Es Amor (It Must Have Been Love)
  05. Cuanto Lo Siento (I\'m Sorry)
  06. Timida (Vulnerable)
  07. Habla El Corazon (Listen To Your Hurt)
  08. Como La Lluvia En El Cristal (Watercolours In The Rain)
  09. Soy Una Mujer (Fading Like A Flower (Everytime You Leave))
  10. Quiero Ser Como Tu (I Don\'t Want to Get Hurt)
  11. Una Reina Va Detras De Un Rey (Queen Of Rain)
  12. El Dia Del Amor (Perfect Day)


  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.de/files/16668964/Espanol.rar.html


  Roxette - Look Sharp!


  1. The Look
  2. Dressed For Success
  3. Sleeping Single
  4. Paint
  5. Dance Away
  6. Cry
  7. Chances
  8. Dangerous
  9. Half A Woman, Half A Shadow
  10. View From A Hill
  11. (I Could Never) Give You Up
  12. Shadow Of A Doubt
  13. Listen To Your Heart  Kodi: [Zgjidh]
  http://randall.spb.ru/media/Roxette/02%20Look%20Sharp%201988/


  Roxette - Pearls of Passion

  1. Soul Deep
  2. Secrets That She Keeps
  3. Goodbye to You
  4. I Call Your Name
  5. Surrender
  6. Voices
  7. Neverending Love
  8. Call of the Wild
  9. Joy of a Toy
  10. From One Heart to Another
  11. Like Lovers Do
  12. So Far Away
  13. Pearls of Passion
  14. It Must Have Been Love [Christmas for the Broken Hearted]
  15. Turn to Me
  16. Neverending Love [Tits & Ass Demo/1986]
  17. Secrets That She Keeps [Tits & Ass Demo/1986]
  18. I Call Your Name [Montezuma Demo/26.07.86]
  19. Neverending Love [Frank Mono-Mix/1987]
  20. I Call Your Name [Frank Mono-Mix/1987]


  Kodi: [Zgjidh]
  http://randall.spb.ru/media/Roxette/01%20Pearls%20of%20Passion%201986/

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #161 ne: 06-07-2006, 11:00:14
  Kush ka mundesi dhe kohe ndonjeri te me gjej albumin e
  Michael Bubble - It's Time
  Flm

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #162 ne: 06-07-2006, 17:15:02
  tru provoje pak kete  link ndoshta e gjen qfare ke kerku ;)
   michael bubble-it's time

  http://rapidshare.de/files/11102230/mb_itstime.zip.html
  tungi ;)

  • Postime: 11
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #163 ne: 06-07-2006, 19:22:35
  Prsh "dragonfire"!
  Une nuk disponoj asnje kenge te "SEAN"
  keshtu qe ç'do kenge qe te vendosni eshte ok!!


  N.B Mbajeni fjalen ;)

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #164 ne: 06-07-2006, 19:35:59
  Sean paul-temperature- kënga me e re mere këtë iher është shumë e mirë

  Download

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #165 ne: 06-07-2006, 19:52:18
  Sean paul-we be burnin- mere the kete shume kenge e mire

  Download

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #166 ne: 07-07-2006, 02:14:56
  kerkoj këngët  e cd se filmit kloni kush mund te mi gjej ose te pakte titujt e kengeve?
  po edhe mua do em pelqenin shume :)

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #167 ne: 07-07-2006, 02:46:26
  Diskun E KLONIT e kam un ti bej Uplod me vone dhe po ju a dergoj

  • Postime: 64
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #168 ne: 07-07-2006, 04:31:21
  Mund te me gjeni:

  Modern Talking  albumin "Back For Good" 1998.

  Thanx,
  M.

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #169 ne: 07-07-2006, 05:06:52
  Diskun E KLONIT e kam un ti bëj Uplod me vonë dhe po ju a dergoj
  SA YLL BOTE JE TI TRU :XX perq TE PUC FORT

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #170 ne: 07-07-2006, 05:20:22
  Mund te me gjeni:

  Modern Talking  albumin "Back For Good" 1998.

  Thanx,
  M.

  Modern Talking - Back For Good 1998


  1 You`re My Heart, You`re My Soul (New Version) 3:51
  2 Brother Louie (New Version) 3:37
  3 I Will Follow You (New Hit `98) 4:01
  4 Cheri Cheri Lady (New Version) 3:03
  5 You Can Win If You Want (New Version) 3:37
  6 Don`t Play With My Heart (New Hit `98) 3:29
  7 Atlantis Is Calling (New Version) 3:24
  8 Geronimo`s Cadillac (New Version) 3:09
  9 Give Me Peace On Earth (New Version) 4:27
  10 We Take The Chance (New Hit `98) 4:08
  11 Jet Airliner (New Version) 4:00
  12 Lady Lai (New Version) 5:06
  13 Anything Is Possible (New Hit `98) 3:39
  14 In 100 Years (New Version) 3:59
  15 Angie`s Heart (New Version) 3:33
  16 You`re My Heart, You`re My Soul (Original No.1 Mix `84) 3:23
  17 You Can Win If You Want (Original No.1 Mix `84) 3:48
  18 No.1 Hit Medley 7:03

  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.de/files/23742242/MT-Back_For_Good-1998.rar.html
  Kodi: [Zgjidh]
  Pass: www.devilived.com

  • Postime: 64
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #171 ne: 07-07-2006, 06:04:52
  Tru..

  mund te me nisesh Modern Talking ne nje version tjeter se Rar nuk ma hap, me duhet password ose nuk me punon Rar qe kisha.

  Thanx
  M

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #172 ne: 07-07-2006, 06:07:16
  meilissa nese eke programin winrar ben nese nuk eke ta dergoj versionin e fundit dhe paswordat bajne!

  • Postime: 64
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #173 ne: 07-07-2006, 06:16:41
  Thanx Dradonfire,

  gabimi ishte i imi se e lexoja pass si delivered por ishte devilived....stupid!!

  Mel.

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #174 ne: 07-07-2006, 06:27:11

  Temat e fundit