Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 8 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234203

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234203

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #175 ne: 07-07-2006, 08:40:22
  tru, mund te me gjej kengen Dont Cha nga pussycat dolls?
  thanks

  • Postime: 64
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #176 ne: 07-07-2006, 08:52:31
  Hello everyone...

  mund te me gjeni Bryan Adams album me kenget me te mira (the best)...

  Thanx,
  Mel

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #177 ne: 07-07-2006, 09:07:34
  te kryen pune ky album melissa?:

  Bryan Adams-the best of me

  1.The Best Of Me
  2.Cant Stop This Thing We Started
  3.Im Ready
  4.Summer Of 69
  5.Lets Make A Night To Remember
  6.All For Love (with Rod Stewart Sting)
  7.Have You Ever Really Loved A Woman
  8.Run To You
  9.Cloud Number Nine
  10.(Everything I Do) I Do It For You
  11.Back To You
  12.When Youre Gone (feat. Mel C)
  13.Please Forgive Me
  14.The Only Thing That Looks Good On Me Is You
  15.Inside Out


  ja linket:
  Kodi: [Zgjidh]
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/1.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/2.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/3.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/4.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/5.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/6.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/7.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/8.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/9.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/10.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/11.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/12.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/13.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/14.mp3
  http://dl.zvuki.ru/758/mp3/15.mp3

  • Postime: 64
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #178 ne: 07-07-2006, 09:29:02
  dragonfire thanx

  po me thote not found per linket

  why??

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #179 ne: 07-07-2006, 09:38:36
  tru, mund te me gjej këngën Dont Cha nga pussycat dolls?
  thanks

  http://www.megaupload.com/?d=3CO26JA4

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #180 ne: 07-07-2006, 10:03:01
  tru faleminderit shume per kengen :perqafim

  • Postime: 11
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #181 ne: 07-07-2006, 12:57:45
  Shume flm dragonfire......... ..i shkarkova qe te dyja
  shume te bukura!!
  Ciaoooooooooooo :engjell:

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #182 ne: 07-07-2006, 20:28:20
  nexhi..s'ka përse  :)

  mi gjeni dot dhe disa këngë :

  maria varey-we belong together

  yvonne catterfeld-fur dich ( gjermanisht )

  u2- city of blinding light's


  ju falenderoj shumë :)

  p.s. nëse njehni këngë dashurie te mirë sikur kjo e maria carey ma tregoni emrin e kenges dhe nëse është e mirë me tregoni por këngë te ngadalshme dashurie :)

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #183 ne: 08-07-2006, 07:39:20
  tru provoje pak këtë  link ndoshta e gjen çfarë ke kerku ;)
   michael bubble-it's time

  http://rapidshare.de/files/11102230/mb_itstime.zip.html
  tungi ;)

  Dragonfire me ne fund e mora. Po albumi qe kerkoja ishte Te falenderoj Shummmm!!!  perq

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #184 ne: 08-07-2006, 08:25:26

  mi gjeni dot dhe disa këngë :

  maria varey-we belong together

  yvonne catterfeld-fur dich ( gjermanisht )

  u2- city of blinding light's


  ju falenderoj shumë :)


  Mariah Carey - We belong together
  http://www.megaupload.com/?d=MVIJHM7L

  Yvonne Catterfeld - Für Dich
  http://www.megaupload.com/?d=KD20STUD

  U2 - City of Blinding Lights
  http://www.megaupload.com/?d=RC2AI4F8

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #185 ne: 08-07-2006, 08:47:53
  p.s. nëse njehni këngë dashurie te mirë sikur kjo e maria carey ma tregoni emrin e kenges dhe nëse është e mirë me tregoni por këngë te ngadalshme dashurie :)
  [/quote]
  Albume Love Songs un kam shum.Ja 2 kenge qe per momentin i kisha kollaj ketu ne pc.Mua e para me pelqen shum

  Richard Marx - Right here waiting
  http://www.megaupload.com/?d=08W9OCAR

  Beyonce & Marc Anthony -After All Is Said And Done
  http://www.megaupload.com/?d=P1HQQ1G6

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #186 ne: 08-07-2006, 16:13:49
  Dragonfire rastesisht gjete kete ne internet

  Moments of Love Collection 20 albums

  http://rapidshare.de/files/25172385/M_Of_L__Vol_01.zip
  http://rapidshare.de/files/25171192/M_Of_L_Vol_02.zip
  http://rapidshare.de/files/25170080/M_Of_L_Vol_03.zip
  http://rapidshare.de/files/25169274/M_Of_L_Vol__04.zip
  http://rapidshare.de/files/25168191/M_Of_L_Vol_05.zip
  http://rapidshare.de/files/25167475/M_Of_L_Vol__06.zip
  http://rapidshare.de/files/25166521/M_Of_L_Vol_07.zip
  http://rapidshare.de/files/25165716/M_Of_L_Vol_08.zip
  http://rapidshare.de/files/25164829/M_Of_L_Vol__09.zip
  http://rapidshare.de/files/25163443/M_Of_L_Vol_10.zip
  http://rapidshare.de/files/25175157/M_Of_L_Vol_11.zip
  http://rapidshare.de/files/25176333/M_Of_L_Vol_12.zip
  http://rapidshare.de/files/25177701/M_Of_L_Vol_13.zip
  http://rapidshare.de/files/25178945/M_Of_L__Vol_14.zip
  http://rapidshare.de/files/25179916/M_Of_L_Vol_15.part1.rar
  http://rapidshare.de/files/25180463/M_Of_L_Vol_15.part2.rar
  http://rapidshare.de/files/25181807/M_Of_L_Vol_16.zip
  http://rapidshare.de/files/25182827/M_Of_LVol_17.part1.rar
  http://rapidshare.de/files/25183368/M_Of_LVol_17.part2.rar
  http://rapidshare.de/files/25184761/M_Of_L_Vol_18.zip
  http://rapidshare.de/files/25186094/M_Of_L_Vol_19.part1.rar
  http://rapidshare.de/files/25186913/M_Of_L_Vol_19.part2.rar
  http://rapidshare.de/files/25187980/M_Of_L_Vol_20.part1.rar
  http://rapidshare.de/files/25188557/M_Of_L_Vol_20.part2.rar


  Nuk e di cfare kengesh ka po nga emri kenge dashurie do jene
  Un per vete do pres ndonje premium account se skam nerva ti marr duke pritur nje ore

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #187 ne: 08-07-2006, 17:08:32
  Shumë flm dragonfire......... ..i shkarkova qe te dyja
  shumë te bukura!!
  Ciaoooooooooooo :engjell:


  Sean Paul - The Trinity


  01. Fire Links I¿Œntro
  02. Head In The Zone
  03. We Be Burnin'
  04. Send It On
  05. Ever Blazin'
  06. Eye Deh A Mi Knee
  07. Give It Up To Me
  08. Yardie Bone (Feat. Wayne Marshall)
  09. Never Gonna Be The Same
  10. I'll Take You There
  11. Temperature
  12. Breakout
  13. Head To Toe
  14. Connection (Feat. Nina Sky)
  15. Straight Up
  16. All On Me (Feat. Tami Chynn)
  17. Change The Game (Feat. Looga Man & Kid K»©urup)
  18. The Trinity


  http://remylienhard.free.fr/MUSIQUES/TOUTE%20MA%20MUSIQUE/ALBUMS/Sean%20Paul%20-%20The%20trinity/
   
  Sean Paul - Dutty Rock

  1. Dutty Rock (Intro)
  2. Shout (Street Respect)
  3. Gimme the Light
  4. Like Glue
  5. Get Busy
  6. Top of the Game - Sean Paul, Rahzel
  7. Police (Skit)
  8. G**ja Breed
  9. Concrete
  10. I'm Still in Love With You - Sean Paul, Sasha
  11. International Affair - Debbie Nova, Sean Paul
  12. Can You Do the Work - Ce'Cile, Sean Paul
  13. Punkie
  14. My Name
  15. Jukin' Punny
  16. Uptown Haters (Skit)
  17. Gimme the Light [Pass the Dro-Vosier Remix] - Busta Rhymes, Sean Paul
  18. Bubble - Fahrenheit, Sean Paul
  19. Shake That Thing
  20. Esa Loca - Sean Paul, , Tony Touch
  21. It's On
  22. Punkie [Espanol]
  23. Samfy I


  http://dl2.uploadgalaxy.com/files/7e33fb2405b7/SEPADU03-MusicDown.WS.html  Sean Paul - Ever Blazin and Rare Tunes 2006


  1. Ever blazin
  2. Feel alright
  3. Bounce it right there
  4. Get with it girl
  5. U a pro
  6. As time goes on


  http://rapidshare.de/files/19598987/Ever_Blazin_and_Rare_Tunes-2006.rar.html

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #188 ne: 08-07-2006, 18:54:31
  tru faleminderit per kenget se ato dy te parat i sharkova dhe ishin te mira kto te tjeret ende jo :)

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #189 ne: 09-07-2006, 05:42:45
  Shume faleminderit per kenget.
  Une kam shakiren hips dont lie ne video,pussycatdolls-save the last dance,David gueta-the world is mine ne video.Kush do mund ti postoj ketu.Une desha kengen e shakires hips dont lie ne worldcup version Thanks.

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #190 ne: 09-07-2006, 08:25:17
  Shumë faleminderit për këngët.
  Unë kam shakiren hips dont lie ne video,pussycatdolls-save the last dance,David gueta-the world is mine ne video.Kush do mund ti postoj këtu.Unë desha këngën e shakires hips dont lie ne worldcup version Thanks.

  shakira_(feat.wyclef_jean)-hips_dont_lie-bamboo 2006_fifa_world_cup _mix
  http://www.megaupload.com/?d=6WNKQ4Y4
 • i identifikuar

  #191 ne: 09-07-2006, 11:13:43
  Roxette - Greatest Hits (1995)

  01 June Afternoon
  02 You Don't Understand Me
  03 The Look
  04 Dressed For Success
  05 Listen To Your Heart
  06 Dangerous
  07 It Must Have Been Love
  08 Joyride
  09 Fading Like A Flower
  10 The Big L.
  11 Spending My Time
  12 How Do You Do!
  13 Almost Unreal
  14 Sleeping In My Car
  15 Crash! Boom! Bang!
  16 Vulnerable
  17 She Doesn't Live Here Anymore
  18 I Don't Want To Get Hurt  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.de/files/23128310/Rghs.part1.rar.html
  http://rapidshare.de/files/23131751/Rghs.part2.rar.html  Roxette - Baladas en Español


  01. Un Dia Sin Ti (Spending My Time)
  02. Crash! Boom! Boom!
  03. Directamente A Ti (Run To You)
  04. No Se Si Es Amor (It Must Have Been Love)
  05. Cuanto Lo Siento (I\'m Sorry)
  06. Timida (Vulnerable)
  07. Habla El Corazon (Listen To Your Hurt)
  08. Como La Lluvia En El Cristal (Watercolours In The Rain)
  09. Soy Una Mujer (Fading Like A Flower (Everytime You Leave))
  10. Quiero Ser Como Tu (I Don\'t Want to Get Hurt)
  11. Una Reina Va Detras De Un Rey (Queen Of Rain)
  12. El Dia Del Amor (Perfect Day)


  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.de/files/16668964/Espanol.rar.html


  Roxette - Look Sharp!


  1. The Look
  2. Dressed For Success
  3. Sleeping Single
  4. Paint
  5. Dance Away
  6. Cry
  7. Chances
  8. Dangerous
  9. Half A Woman, Half A Shadow
  10. View From A Hill
  11. (I Could Never) Give You Up
  12. Shadow Of A Doubt
  13. Listen To Your Heart  Kodi: [Zgjidh]
  http://randall.spb.ru/media/Roxette/02%20Look%20Sharp%201988/


  Roxette - Pearls of Passion

  1. Soul Deep
  2. Secrets That She Keeps
  3. Goodbye to You
  4. I Call Your Name
  5. Surrender
  6. Voices
  7. Neverending Love
  8. Call of the Wild
  9. Joy of a Toy
  10. From One Heart to Another
  11. Like Lovers Do
  12. So Far Away
  13. Pearls of Passion
  14. It Must Have Been Love [Christmas for the Broken Hearted]
  15. Turn to Me
  16. Neverending Love [Tits & Ass Demo/1986]
  17. Secrets That She Keeps [Tits & Ass Demo/1986]
  18. I Call Your Name [Montezuma Demo/26.07.86]
  19. Neverending Love [Frank Mono-Mix/1987]
  20. I Call Your Name [Frank Mono-Mix/1987]


  Kodi: [Zgjidh]
  http://randall.spb.ru/media/Roxette/01%20Pearls%20of%20Passion%201986/

  Si ti marr keto kenge se spo mund!

  Faleminderit !

  • Postime: 11
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #192 ne: 09-07-2006, 18:18:46
  Salve CHarlie!
  Grazie mille.............. ........& visto ke l'italia Ú già campione
  Urimeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #193 ne: 10-07-2006, 05:02:20
  KLONI   ;)

  http://rapidshare.de/files/25177037/KLONI.rar.html
  nuk po shkarkod dot kenget e klonit
  me ndihmoni pak :-[

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #194 ne: 10-07-2006, 05:04:04
  Salve CHarlie!
  Grazie mille.............. ........& visto ke l'italia Ú già campione
  Urimeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee

  forca Italia jeni me te miret :) :) :)

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #195 ne: 10-07-2006, 08:19:42
  nuk po shkarkod dot këngët e klonit
  me ndihmoni pak :-[
  Nuk ka asgje shtyp free shkruaj kodin qe sheh aty click Download

  • Postime: 51
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #196 ne: 10-07-2006, 08:59:31
  hej kush mundet te mi gjej qito dy këng (jay sean Eyes On You) edhe (burak aziz Tarihe Gomdum).......

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #197 ne: 10-07-2006, 09:19:52
  Nuk ka asgjë shtyp free shkruaj kodin qe sheh aty click Download
  e di por kjo nuk funksion thote prit 40 min smi nxjer min qe te fus kodin hmmmmm:

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #198 ne: 10-07-2006, 09:42:28
  e di por kjo nuk funksion thotë prit 40 min smi nxjer min qe te fus kodin hmmmmm:
  ke marr dicka tjeter perpara dhe tek rapid duhet te presesh 1 ore dhe pastaj te download ate qe don

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #199 ne: 10-07-2006, 10:21:06
  hej kush mundet te mi gjej qito dy këng (jay sean Eyes On You) edhe (burak aziz Tarihe Gomdum).......

  Shife njehere kete mos eshte kjo

  Jay Sean - Got My Eyes On You
  http://www.megaupload.com/?d=Q4H1SJI3

  Temat e fundit