Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 9 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234240

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234240

 • Postime: 269
 • Karma: +0/-1
 • i identifikuar

  #200 ne: 10-07-2006, 12:41:19
  Po i kerkoj kenget:

  3rd Wish - Obsesion
  T.a.T.u - Not gonna get us
  Christina Milian -Dip it low
  N'Sync & Nelly - Girlfriend
  Anastacia - Left outside alone
  Evanescence - Bring me to live

  • Postime: 51
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #201 ne: 10-07-2006, 12:43:58
  Shife njëherë këtë mos është kjo

  Jay Sean - Got My Eyes On You
  http://www.megaupload.com/?d=Q4H1SJI3

  po kjo keng asht shum flm per mundsin tuaj....tungi tungi

  • Postime: 5948
  • Karma: +9/-0
 • i identifikuar

  #202 ne: 10-07-2006, 17:41:28
  Si ti marr këto këngë se s'po mund!

  Faleminderit !

  Capkene, fillimisht bëj Copy linkun e pare, për albumin e pare. Me pas hap një faqe te re interneti, dhe bëj Paste linkun qe kopjove me pare ne "address bar". Do te shohësh qe do të hapet një faqe, dhe aty një si tabele me 2 mundësi për te shkarkuar. Kliko ne butonin qe lexon Free. Nga këtu do të hapet një faqe tjetër... ku do të shohësh disa numra duke levizur (nga 30 seconda... duke zbritur). Pasi te arrijnë tek zeroja, do të dali një si tip kodi me 3 germa (ka raste dhe me ndonjë numer ne mes)... shkruaj këto ne kutine e vogël aty... pasi të kesh mbaruar se shkruajturi, jepi Enter. E pastaj ka për tu hapur një dritare e vogël, ku do të pyes se ku deshiron te ruash folderin qe po shkarkon.... vendos se ne c'vend kërkon ta ruash ne PC-ne, e pastaj bëj Save.
  Mundohu te ndjekesh ne njëjtën procedure dhe për linke-t e tjera. Kaq :)

  • Postime: 9
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #203 ne: 11-07-2006, 09:19:08
  ma gjeni dot kengen:loco
  nuk e di kush e kendon.refreni esh kshtu
  hey loca give me, give me your boca.you are my girl loca you are breaking my heart...etj. :)

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #204 ne: 11-07-2006, 09:47:12
  ma gjeni dot këngën:loco
  nuk e di kush e këndon.refreni esh kshtu
  hey loca give me, give me your boca.you are my girl loca you are breaking my heart...etj. :)

  Eurovision Song Contest Athens 2006 - Moldova - Arsenium & Natalia Gordienco - Loca
  http://www.megaupload.com/?d=507LUEYH

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #205 ne: 11-07-2006, 10:13:31
  Po i kerkoj këngët:

  3rd Wish - Obsesion
  T.a.T.u - Not gonna get us
  Christina Milian -Dip it low
  N'Sync & Nelly - Girlfriend
  Anastacia - Left outside alone
  Evanescence - Bring me to live


  3rd Wish - Obsesion
  http://www.megaupload.com/?d=K64NHRKB

  T.a.T.u - Not gonna get us
  http://www.megaupload.com/?d=F6OX0QZO

  Anastacia - Left outside alone
  http://www.megaupload.com/?d=NBWEEZC0

  N'Sync & Nelly - Girlfriend
  http://www.megaupload.com/?d=2WRWYRGR

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #206 ne: 13-07-2006, 07:34:34
  The Chemical Brothers - Hey boy hey girl  please?

  • Postime: 1399
  • Karma: +18/-4
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #207 ne: 13-07-2006, 11:04:47
  The Chemical Brothers - Hey boy hey girl  please?

  Mere ketu.
  Download

  • Postime: 1399
  • Karma: +18/-4
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #209 ne: 13-07-2006, 11:27:18
  Dragonfire mi gjen dot keto dy albumet  :-*

  Artist:  Lene Marlin
  Album:  Playing My Game
  Tracks
   1. Sitting Down Here [Original Version]
   2. Playing My Game
   3. Unforgivable Sinner
   4. Flown Away
   5. The Way We Are
   6. So I See
   7. Maybe I'll Go
   8. Where I'm Headed
   9. One Year Ago
   10. A Place Nearby  Artist:  Lene Marlin
  Album:  Lost in a Moment
  Tracks
  1. My Lucky Day
  2. All I Can Say
  3. How Would It Be
  4. Hope You're Happy
  5. What If
  6. Leave My Mind  
  7. When You Were Around
  8. Never to Know
  9. Eyes Closed
  10. It's True  
  11. Wish I Could

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #210 ne: 13-07-2006, 19:29:53
  tru i kerkova keto dy albume shume por pasi jan pak te vjetra shume veshtir po kerkoj edhe pak dhe te kthej pergjegje....

  nese ke mundesi edhe ti gjama

  kevin little-tempty to touch

  nihemi ;)

  • Postime: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #211 ne: 14-07-2006, 01:34:35
  pershendetje....Tri bbiani Ose TRU ju luten njeri nga  ju te me gjen keto dy kenge :
  No-Yo-Sexy Love
  Gloria Estefan-Wrape my arms around you(eshte keshtu disi po nuk me kujtohet teksti mire)
  christina milian-deep it low...por jo ne rapidshare...ja ne mega upload ose ne you sendit....please... se do vdes per keto dy kenget e para....
  thank

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #212 ne: 14-07-2006, 05:34:34
  Përshëndetje....Tribbiani Ose TRU ju luten njeri nga  ju te me gjen këto dy këngë :
  No-Yo-Sexy Love
  Gloria Estefan-Wrape my arms around you(është kështu disi po nuk më kujtohet teksti mirë)
  christina milian-deep it low...por jo ne rapidshare...ja ne mega upload ose ne you sendit....please... se do vdes për këto dy këngët e para....
  thank


  christina milian-deep it low
  http://www.megaupload.com/?d=HJDZKPS5

  No-Yo-Sexy Love
  http://www.megaupload.com/?d=O3VIQYKG
   
  Shife mos eshte kjo ( kjo kenge eshte shum e bukur un e kam dhe ne nje version tjeter)
  Gloria Estefan-Wrapped
  http://www.megaupload.com/?d=T3TYJRI4

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #213 ne: 14-07-2006, 05:39:11
  tru i kërkova këto dy albume shumë por pasi jan pak te vjetra shumë veshtir po kerkoj edhe pak dhe te kthej pergjegje....

  nëse ke mundësi edhe ti gjama

  kevin little-tempty to touch

  nihemi ;)


  Kevin Little ~ Tempting to Touch
  http://www.megaupload.com/?d=P6TGRQ0S

  Dragonfire faleminderit per mundim leri fare ska gje

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #214 ne: 14-07-2006, 06:00:22
  lrc-sensual
  san paul-temperature
  lil kim-nyniggas
  so sick-ne yo
  pink-stupid girl
   :)

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #215 ne: 14-07-2006, 06:24:30
  Shume faleminderit Tribbiani :perqafim

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #216 ne: 14-07-2006, 07:08:17
  KLONI   ;)

  http://rapidshare.de/files/25177037/KLONI.rar.html
  verini edh enjehere kete kengen e klonit se spunon ajo
  verini nje nga nje mbase punon :( :)

  • Postime: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #217 ne: 14-07-2006, 07:11:39

  christina milian-deep it low
  http://www.megaupload.com/?d=HJDZKPS5

  No-Yo-Sexy Love
  http://www.megaupload.com/?d=O3VIQYKG
   
  Shife mos është kjo ( kjo këngë është shum e bukur un e kam dhe ne një version tjetër)
  Gloria Estefan-Wrapped
  http://www.megaupload.com/?d=T3TYJRI4


  hej TRU shume flm.wow i kom qe te trijat.... :puth :puth :puth

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #219 ne: 14-07-2006, 07:26:17
  verini edh enjehere këtë këngën e klonit se spunon ajo
  verini një nga një mbase punon :( :)

  Sot nuk kam mundësi ti postoj ne nga një se kam për te mësuar kam provim nesër,

  LINKU eshte ne RREGULL

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #220 ne: 14-07-2006, 07:34:09
  tru e gjeta njerin :)

  Artist:Lene Marlin
  Album:Lost In A Moment
  Year:2005
  Bitrate:320k/bit

  Tracklist:

  01 My Lucky Day
  02 All I Can Say
  03 How Would It Be
  04 Hope You're Happy
  05 What If
  06 Leave My Mind
  07 When You Were Around
  08 Never To Know
  09 Eyes Closed
  10 It's True
  11 Wish I could


  Kodi: [Zgjidh]
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721435/4721435.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721509/4721509.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721576/4721576.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721632/4721632.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721683/4721683.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721741/4721741.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721778/4721778.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721846/4721846.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721883/4721883.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721939/4721939.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721963/4721963.mp3

  i ke nje nga nje kenget sharkoj :) pershendetje

  p.s. flm shume per kengen qe kerkova

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #221 ne: 14-07-2006, 08:03:56
  tru e gjeta njerin :)

  Artist:Lene Marlin
  Album:Lost In A Moment
  Year:2005
  Bitrate:320k/bit

  Tracklist:

  01 My Lucky Day
  02 All I Can Say
  03 How Would It Be
  04 Hope You're Happy
  05 What If
  06 Leave My Mind
  07 When You Were Around
  08 Never To Know
  09 Eyes Closed
  10 It's True
  11 Wish I could


  Kodi: [Zgjidh]
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721435/4721435.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721509/4721509.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721576/4721576.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721632/4721632.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721683/4721683.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721741/4721741.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721778/4721778.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721846/4721846.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721883/4721883.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721939/4721939.mp3
  http://grm.cdn.hinet.net/xuite/c4/f3/14126448/blog_161495/dv/4721963/4721963.mp3

  i ke një nga një këngët sharkoj :) Përshëndetje

  p.s. flm shumë për këngën qe kërkova


  Te falenderoj shum per kenget qe mi gjete :puth
  Ps: me fal per mundimin ;)

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #222 ne: 14-07-2006, 08:56:48
  Sot nuk kam mundësi ti postoj ne nga një se kam për te mësuar kam provim nesër,

  LINKU është ne RREGULL
  SUKSESE NE PROVIM NJEHERE
  LINKU MUND TE JETE NE RREGULL POR MUA SMI SHKARKON hmmmmm:

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #224 ne: 14-07-2006, 15:04:02
  Albdandy faleminderit per kenget por Thote:  The download link is expired


  bella -stronza Faleminderit

  Temat e fundit