Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 10 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234225

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234225

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #226 ne: 15-07-2006, 18:14:45
  black eyd peas-beep (me duket kshtu quhet kenga shume e shpejt dhe e mire)
  cetin- wo bist du

  nese keni mundesi edhe keto kenget :)

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #227 ne: 15-07-2006, 18:19:28
  A mundet ndonjeri te me postoj kengen Paul Mc Cartney & Michael Jackson~~Say Say Say
  FLM :)

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #228 ne: 16-07-2006, 08:23:53
  klikoni te ky website https://mozy.com/account/restores
  username:albdandy@libero.it
  Password:emilio

  jane 623 kenge te huaja rreth 2 Gb ju lutemi perdoreni vetem per te shkarkuar.

  • Postime: 7
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #229 ne: 16-07-2006, 18:02:34
  Micheal Jackson & Paul McCartney - Say say say
  http://www.speedyshare.com/295231318.html

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #230 ne: 16-07-2006, 18:04:35
  A mundet ndonjëri te me postoj këngën Paul Mc Cartney & Michael Jackson~~Say Say Say
  FLM :)

  http://www.megaupload.com/?d=YIYPP0YE

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #231 ne: 16-07-2006, 18:26:03
  Shum shum shum faleminderit SMARTAL & TRU  :perqafim :perqafim

  • Postime: 51
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #232 ne: 17-07-2006, 06:31:57
  Kush mundet te ma gjej këngën e (Ricky Martin I Don't Care) DHE  (Pachango Loco) FLM...

  • Postime: 7
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #233 ne: 17-07-2006, 07:50:13
  Ricky Martin- I don't care    http://www.speedyshare.com/606459651.html

  Pachanga - Loco                http://www.speedyshare.com/892966904.html

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #234 ne: 17-07-2006, 08:43:28
  ej ma gjeni pak kete kengen se di si shkruhet tamam po eshte keshtu
  ISHTAR -HABIBI SALA :)

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #236 ne: 17-07-2006, 12:19:16
  Rofsh shpirti po dua edhe këngët e klonit nuk mi shkarkon kjo
  mundohu te mi hedhësh prapë  Ku i don kenget e klonit tek  mega apo tek rapid

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #237 ne: 17-07-2006, 12:24:48
  Ju lutem kush me gjen cfaredolloj albumi TE U2
  faleminderit

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #238 ne: 18-07-2006, 02:58:04
  Ne mega edh enjeck kengen e adriano celentanos-stroria da more ;)
  Rofsh

  • Postime: 51
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #239 ne: 18-07-2006, 06:14:17
  Ricky Martin- I don't care    http://www.speedyshare.com/606459651.html

  Pachanga - Loco                http://www.speedyshare.com/892966904.html  smartal flm shum per mundsin tuaj shum shum falminderit....

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #241 ne: 18-07-2006, 07:54:43
  EJ PO QENKAM PA FAT FARE
  THOTE DONLOAD EXCATED (?) :'( :'(

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #242 ne: 18-07-2006, 09:16:56
  EJ PO QENKAM PA FAT FARE
  THOTE DONLOAD EXCATED (?) :'( :'(

  Bo ca te them un linket jane ne rregull mos eka fajin interneti jot
   (?) (?)

  • Postime: 51
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #243 ne: 18-07-2006, 17:40:15
  Bo ca te them un linket janë ne rregull mos eka fajin interneti jot
   (?) (?)

  se di ty qe nuk po te bajn po mue po me bajn nasht internti jut i ka fajet...

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #244 ne: 19-07-2006, 06:57:56
  VETEM HABIBIN SHKARKOVA TE TREJAT SME PUNUAN
  EC MO VARJA CE ME BO :(

  • Postime: 298
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #245 ne: 19-07-2006, 07:27:06
  VETEM HABIBIN SHKARKOVA TE TREJAT SME PUNUAN
  EC MO VARJA CE ME BO :(

  Cili eshte linku i Habibit se dua me shkarku edhe une , te lutem treegom :)

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #246 ne: 19-07-2006, 07:51:05
  i 3

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1
 • i identifikuar

  #247 ne: 19-07-2006, 12:03:56
  A mundet najkush kete kenge nuk po e njoh....  FLM

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #248 ne: 19-07-2006, 13:58:07
  A mundet najkush këtë këngë nuk po e njoh....  FLM

  rihanna - unfaithful

  Nqs e do un e kam me video

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #249 ne: 19-07-2006, 14:20:33
  tru:

  pus sy cat dolls- beep
  black eyd peas-my humps

  Temat e fundit