Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 2 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234235

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234235

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #25 ne: 13-06-2006, 10:51:29
  po pate mundesi charlie ose ndokush tjeter dhe kete keng:

  mario winans-never really was

  tungiii

  • Postime: 11
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #26 ne: 13-06-2006, 11:26:05
  Hello sebashku. Separi ju pershedes dhe nqofse ka munsi dikush, me ma gjeten kangen te
  LOLA PONCE - I Can Do It do tju isha shum mirenjohes dhe faliminderues.
  flm paraprakisht dhe pershedetje.

  tung tung Besi  ;)

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #27 ne: 13-06-2006, 12:32:42
  po pate mundësi charlie ose ndokush tjetër dhe këtë keng:

  mario winans-never really was

  tungiii

  http://www.megaupload.com/?d=1Y6JUEHJ

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #28 ne: 13-06-2006, 12:48:31
  Hello sebashku. Separi ju pershedes dhe nqofse ka munsi dikush, me ma gjeten këngën te
  LOLA PONCE - I Can Do It do tju isha shum mirenjohes dhe faliminderues.
  flm paraprakisht dhe pershedetje.

  tung tung Besi  ;)

  Lola Pance - I can do it
  http://www.megaupload.com/?d=T2W1IAZT

  • Postime: 11
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #29 ne: 13-06-2006, 14:01:36
  Lola Pance - I can do it
  http://www.megaupload.com/?d=T2W1IAZT

  Ej njery, flm pa mass a. Respekt!!

  Tung tung Besi

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #30 ne: 13-06-2006, 17:30:08
  tru respekt shume dhe shume faleminer!
  jeni njesha te gjithe!

  • Postime: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #31 ne: 14-06-2006, 07:35:37
  http://rapidshare.de/files/22960209/bep-pumpit.wma.html

  flm.shume per kengen unnuk mundem te bej download ne Rapidshare...nese ka mundesi te beni Megaupload..
  flm shume...

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #32 ne: 14-06-2006, 07:50:10
  flm.shumë për këngën unnuk mundem te bëj download ne Rapidshare...nëse ka mundësi te bëni Megaupload..
  flm shumë...

  Black Eyed Peas - Pump it
  http://www.megaupload.com/?d=B29XCQK6

  • Postime: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #33 ne: 14-06-2006, 07:55:01
  Black Eyed Peas - Pump it
  http://www.megaupload.com/?d=B29XCQK6
  hej Tru shume shume faliminderit...Me te vertet jeni TRU...se jo mahi...
  o shume shume flm...shumeeeeeeeee eeeeee :perqafim

  • Postime: 64
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #34 ne: 14-06-2006, 10:09:25
  Pershendetje te gjitheve.....me ne fund po shoh faqen "zeriyt"!!!

  kisha gjithe ato kenge per te skarikuar......ufff fa......

  • Postime: 19
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #35 ne: 15-06-2006, 04:54:58
  te shumenderuar
  kerkoj albumin me te ri grupit YOOMIII ,nje grup i tri vajzave te reja
  ju falemnderes

  • Postime: 19
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #36 ne: 15-06-2006, 04:57:38
  kerkoj albumin e grupit YOOMIII
  FLMN

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #37 ne: 15-06-2006, 07:02:04
  do deshiroja kengen e maria carey -we belong together

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #38 ne: 15-06-2006, 07:04:30
  Shife njëherë mos është kjo  boo
  Akcent - Jokero (Que Të Gusta)
  http://www.megaupload.com/?d=J9I275S6
  kjo eshte po me mesoni pak si ta dawnloadoj

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #39 ne: 15-06-2006, 08:10:57
  kjo është po me mesoni pak si ta dawnloadoj

  kur te hapet faqja te thote qe duhet te presesh 40 sek pastaj te kliko tek ajo qe thote CLICK HERE TO DOWNLOAD ose (Clicca qui per scaricare)  dhe te del vete.

  Mariah Carey - We belong together
  http://www.megaupload.com/?d=MIC5PMZ0

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #40 ne: 15-06-2006, 08:49:31
  Po mu kush do ma gjej kete kengen Adrienne Pierce - Lost & Found
  E kam gjetur diku tjeter po gjate kenges ngec zeri

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #41 ne: 15-06-2006, 09:45:35

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #42 ne: 15-06-2006, 11:25:58
  kengen LOVE GENERATION ma gjeni ??

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #43 ne: 15-06-2006, 15:28:00
  këngën LOVE GENERATION ma gjeni ??

  Bob Sinclar - Love Generation
  http://www.megaupload.com/?d=0SDVFSVX

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #44 ne: 15-06-2006, 17:23:55
  flm shume tru je ba edhe ti shume i mire tash se 2 kenge mi ke gjetur :)

  • Postime: 5948
  • Karma: +9/-0
 • i identifikuar

  #45 ne: 15-06-2006, 19:14:21
  Aman kush do ma gjej icik këtë këngën, se mbaroj për te :D :-[

  I See You Baby (Shaking That Ass) - nga Groove Armada


  Shumë shuuuuuuuuume flm :engjell: :perqafim

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #46 ne: 16-06-2006, 04:41:17
  Shife njëherë mos është kjo  boo
  Akcent - Jokero (Que Të Gusta)
  http://www.megaupload.com/?d=J9I275S6

  FALEMINDERIT YLLI KJO ESHTE perq ohoho:

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #48 ne: 16-06-2006, 04:45:27
  Tarkan - Come Closer (2006)

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #49 ne: 16-06-2006, 08:51:23

  Temat e fundit