Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 139 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 204750

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 204750

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3450 ne: 27-04-2009, 11:22:10
  kam digju nje keng shum te bukur ne radio po vetem ket titullin me dha ishalla ma gjeni dot ate keng qe digjova kenga ishte ne italisht


  DJ Mike - Italian Remix (Roman Productions)

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3452 ne: 27-04-2009, 17:37:40
  Dj pearl & last vegas] sexy girl 2008

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3453 ne: 28-04-2009, 08:05:17
  Dj pearl & last vegas] sexy girl 2008

  Dj Pearl & Las Vegas - Sexy Girl

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3454 ne: 28-04-2009, 10:18:05
  Dj Pearl & Las Vegas - Sexy Girl

  shum flm :)

  • Postime: 18279
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3455 ne: 28-04-2009, 20:55:32
  Kerkoj kete plsss :)

  Celine Dion - Just walk away

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer

  • Postime: 3003
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3457 ne: 29-04-2009, 01:01:42
  Kom edhe une ca kerkesa, po mundet te mi plotesoni. :D

  Jakatta feat seal - My Vision

  James Morrison & Nelly Furtado - Broken Strings

  Rio - When the sun comes down

  Ju falemners

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3458 ne: 29-04-2009, 08:13:01
  Kom edhe une ca kerkesa, po mundet te mi plotesoni. :D

  Jakatta feat seal - My Vision

  James Morrison & Nelly Furtado - Broken Strings

  Rio - When the sun comes down

  Ju falemners

  James Morrison & Nelly Furtado - Broken Strings

  Rio - When the sun comes down

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #3459 ne: 29-04-2009, 15:52:04
  He mere shoku edhe kete tjetren :D

  Jakatta feat seal - My Vision

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3460 ne: 30-04-2009, 12:36:48
  doja nji kenge greke pak e vjeter......*epimeno* dicka e till eshte refreni se sdi greqisht :p

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3461 ne: 30-04-2009, 12:43:49
  doja nji kenge greke pak e vjeter......*epimeno* dicka e till eshte refreni se sdi greqisht :p

  Kristos Kyriasis - Epimeno

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3462 ne: 30-04-2009, 12:45:01

  • Postime: 18279
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3463 ne: 04-05-2009, 10:52:22
  Jordin Sparks - Tattoo

  Thnxx

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3464 ne: 04-05-2009, 11:02:18

  • Postime: 104
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3465 ne: 05-05-2009, 02:31:33
  jamie foxx ft t-pain_blame it
  black eyed peas_boom boom pow
  keri hilson ft lil wayne_turnin me on
  flo rida_sugar
  kristina debarge_goodbye
  sean kingston_fire burning
  keri hilson ft kanye and ne-yo_knock you down
  pitbull_i know you want me & __go girl
  DJ Nelson ft. erick right_strip club(remix)
  lil flip_sunshine
  >
  >
  > lista shum e gjatee e di :(..nese keni mundsi thanks :perqafim :perqafim

  • Postime: 70
 • i identifikuar

  #3467 ne: 05-05-2009, 10:12:56
  Tung nga Marina
  Ju lutem kush mundet te me tregon se ku mund ta gjej kengen e Anastacias ''You'll never be Alone''
  ju lutem dhe ku mudn ta gjej per me shkarku
  flm shum

  • Postime: 691
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3468 ne: 05-05-2009, 10:38:45

  • Postime: 70
 • i identifikuar

  #3469 ne: 05-05-2009, 10:55:01
  Faleminderit shum shum,

  • Postime: 70
 • i identifikuar

  #3470 ne: 05-05-2009, 13:05:14
  Marina,
  E kengen ''Strong'' kenduar nga kengetari Reamonn ,
  a mundet dikush te me tregon se ku muj me shkarku edhe me gjet
  ju flm shum

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3471 ne: 05-05-2009, 13:38:11
  Marina,
  E kengen ''Strong'' kenduar nga kengetari Reamonn ,
  a mundet dikush te me tregon se ku muj me shkarku edhe me gjet
  ju flm shum

  Reamonn - Strong.mp3

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3472 ne: 05-05-2009, 13:40:42

  pitbull_i know you want me & __go girl
  DJ Nelson ft. erick right_strip club(remix)
  lil flip_sunshine
  >
  >
  > lista shum e gjatee e di :(..nese keni mundsi thanks :perqafim :perqafim

  Lillix - dirty_sunshine-ksi.mp3

  Pitbull - I Know You Want Me (Calle Ocho).mp3

  keri hilson - knock you down feat. kanye west and neyo.mp3

  • Postime: 416
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3473 ne: 06-05-2009, 03:20:10
  Kush mund ta gjej kete me kualitet te mire
  Dj antonie - Changes

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3474 ne: 06-05-2009, 07:32:52
  Ketu eshte kenga po une se bej dot danload
  le te mendihmoj ndonje njeri ta bej danload dhe gjithashtuta postoj ketu

  http://www.imeem.com/naughty4ngel/music/eIGahLMU/dj-antoine-changes/

  Temat e fundit