Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 140 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 203980

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 203980

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3475 ne: 06-05-2009, 08:21:15

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3476 ne: 06-05-2009, 08:42:27
  kerkoj keto te dyja

  NO GAMES - SERANI

  take her home--fito blanko

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3477 ne: 06-05-2009, 09:20:21
  kerkoj keto te dyja

  NO GAMES - SERANI

  take her home--fito blanko

  Serani - No Games

  Fito Blanko- Take Her Home 1.mp3

  • Postime: 416
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3478 ne: 06-05-2009, 10:18:18

  • Postime: 59
 • i identifikuar

  #3479 ne: 06-05-2009, 21:37:42
  Akon - Right Now (Na Na Na)
  Basshunet - Now You're Gone

  Flm  :)

  • Postime: 104
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3480 ne: 06-05-2009, 22:20:59
  flo rida_sugar
  sean kingston_fire burning
  pitbull__go girl
  DJ Nelson ft. erick right_strip club(remix)
  lil flip_sunshine( kte e dua nga lil flip ju lutem)

  >Gorilla zoe ft p diddy_echo
  >lil wayne__paYow
  >frankie J__i aint trippin


  flm shum

  • Postime: 416
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3481 ne: 07-05-2009, 00:12:04
  Akon - Right Now (Na Na Na)
  Basshunet - Now You're Gone

  Flm  :)
  Akon - Right Now (Na Na Na)  http://www.box.net/shared/onb5vpz8jl
  Basshunet - Now You're Gone   http://www.box.net/shared/f017fvglj5

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3482 ne: 07-05-2009, 08:42:39
  flo rida_sugar
  sean kingston_fire burning
  pitbull__go girl
  DJ Nelson ft. erick right_strip club(remix)
  lil flip_sunshine( kte e dua nga lil flip ju lutem)

  >Gorilla zoe ft p diddy_echo
  >lil wayne__paYow
  >frankie J__i aint trippin


  flm shum

  Lil Wayne - Payow

  gorilla zoe - echo.mp3

  Pitbull feat. Trina - Go Girl.mp3

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3483 ne: 07-05-2009, 10:40:06
  flm dora per kenget

  kerkoj dhe nje keng te re qe ka ber eminem & jessica simpson po sja di titullin


  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3484 ne: 07-05-2009, 11:08:08
  flm dora per kenget

  kerkoj dhe nje keng te re qe ka ber eminem & jessica simpson po sja di titullin


  Eminem & J. Simpson - We made you

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3485 ne: 08-05-2009, 10:29:06
  thanks

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3486 ne: 09-05-2009, 13:50:55
  "Bring Him Home" Colm Wilkinson plss and thnxx :)

  • Postime: 104
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3487 ne: 10-05-2009, 03:33:15
  >lil flip_sunshine( kte e dua nga lil flip ju lutem)
  >frankie J__i aint trippin

  kto dyja please se ato tjereat i gjeta flm dhe respekte : purepoison

  • Postime: 416
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3488 ne: 10-05-2009, 15:55:10
  "Bring Him Home" Colm Wilkinson plss and thnxx :)
  Bring Him Home" Colm Wilkinson  http://www.box.net/shared/1iskcqsoou
  Vetem se nuk ka kualitet te mire kenga

  • Postime: 18279
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3489 ne: 10-05-2009, 22:18:54
  Nje kerkese per disa kenge turke e kam bere tek tema "Kenge turke"...mos duhet ta bej ketu qe te mi gjeni apo??!! :S

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3490 ne: 11-05-2009, 16:09:36

  • Postime: 22
 • i identifikuar

  #3491 ne: 12-05-2009, 16:13:01
  kerkoj kengen basshunter-every morning

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3492 ne: 13-05-2009, 16:18:44
  NEW HIT!!!!

  Rihanna & Lady Gaga - Silly Boy

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3493 ne: 14-05-2009, 16:16:06
  EUROVISION 2009 TURKEY - HADISE - DUM TEK TEK

  • Postime: 416
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3494 ne: 14-05-2009, 21:10:47
  EUROVISION 2009 TURKEY - HADISE - DUM TEK TEK


  Turkey - Hadise - Düm tek tek  http://www.box.net/shared/ltmz4xsqpo

  • Postime: 830
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3495 ne: 15-05-2009, 00:01:58
  Kerkoj kenget : Soulja Boy- Kiss me through the phone
  Keri Hilson - Return The Favor (Ft. Timbaland)
  Kelly Clarkson - My Life Would Suck Without You

  -Flm-

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3496 ne: 15-05-2009, 03:47:23
  Punojne tani kenget

  Soulja Boy- Kiss me through the phone

  http://www.mediafire.com/?teoxgg2e2zu

  Keri Hilson - Return The Favor (Ft. Timbaland)

  http://www.4shared.com/file/68142501/41638a06/Return_The_Favor.html

  Kelly Clarkson - My Life Would Suck Without You

  http://www.4shared.com/file/105585918/ded43348/Kelly_Clarkson_-_My_Life_Would_Suck_Without_You.html

  • Postime: 830
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3497 ne: 15-05-2009, 18:11:31
  Soulja Boy- Kiss me through the phone

  http://www.zshare.net/download/58741223a7eab345/

  Keri Hilson - Return The Favor (Ft. Timbaland)

  http://www.zshare.net/download/5043887473036b44/

  Kelly Clarkson - My Life Would Suck Without You

  http://www.zshare.net/download/60023217be07539d/

  Kenget jan shume te shkurta :S

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3498 ne: 15-05-2009, 19:41:35
  Tani punojne i ke te gjitha

  • Postime: 59
 • i identifikuar

  #3499 ne: 15-05-2009, 23:16:07
  Akon - Right Now (Na Na Na)  http://www.box.net/shared/onb5vpz8jl
  Basshunet - Now You're Gone   http://www.box.net/shared/f017fvglj5


  Flm ::)

  Temat e fundit