Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 153 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 232749

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 232749

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3800 ne: 10-10-2009, 20:54:04
  shum flm

  dhe keto


  beyonce--sweet dreams


  meet me half way-- black eyed peas


  -paparazzi-lady gaga


  hotel room- pitbull

  meet me half way-- black eyed peas
  http://www.mediafire.com/?2mdjydmhno2

  beyonce--sweet dreams
  http://www.emp3world.com/mp3/119079/Beyonce/Sweet%20Dreams

  paparazzi-lady gaga
  http://www.mediafire.com/?1wd3dumnzlh

  hotel room- pitbull
  http://uploaded.to/?id=6cesyf

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3801 ne: 10-10-2009, 21:13:39
  cold play--violet hill

  aranjuez


  soundtrack once upon a time in mexico


  flm per te tjerat

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3802 ne: 10-10-2009, 21:15:55
  dhe run this town tonight--rihanna jay z

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3803 ne: 10-10-2009, 21:22:18
  cold play--violet hill

  aranjuez


  soundtrack once upon a time in mexico


  flm per te tjerat

  cold play--violet hill
  http://www.emp3world.com/mp3/116346/Coldplay/Violet%20Hill

  keto dy te fundit si kuptoj

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3804 ne: 10-10-2009, 22:25:27
  flm shumm ok skagjo ato tjerat


  po keto


  run this show--rihanna ft jay z


  obssesed--mariah carey

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3805 ne: 10-10-2009, 22:32:50
  flm shumm ok skagjo ato tjerat


  po keto


  run this show--rihanna ft jay z


  obssesed--mariah carey


  Te cova me msg kengen e rihanes...se kam problem me 4shared kurse kenegen e mariah carey ja ku eshte

  http://usershare.net/q819l4p5onw0

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3806 ne: 11-10-2009, 17:27:34
  Chris Brown -  Wall to Wall ;  Gimme That

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3808 ne: 12-10-2009, 18:21:22
  Thnx shum..

  • Postime: 2887
  • Karma: +16/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3809 ne: 16-10-2009, 13:42:21
  « Editimi i fundit: 26-10-2009, 12:14:35 nga Dora »

  • Postime: 830
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3810 ne: 18-10-2009, 11:56:14
  kerkoj kengen about a girl nga sugarbabes plz. flm

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3811 ne: 18-10-2009, 15:27:22
  3 Doors Down - She don't want the world
  Enrique Iglesias - Tired of being sorry

  Thnnxx :)

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3812 ne: 18-10-2009, 16:42:34
  kerkoj kengen about a girl nga sugarbabes plz. flm

  about a girl - sugarbabes
  http://www.mediafire.com/?jg3fotgckxd

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3813 ne: 18-10-2009, 16:43:41
  3 Doors Down - She don't want the world
  Enrique Iglesias - Tired of being sorry

  Thnnxx :)

  3 Doors Down - She don't want the world
  http://www.mediafire.com/?dxz4oye1pm1

  3 Enrique Iglesias - Tired of being sorry

  http://www.filestube.com/decd6a712b1a4f0303e9/go.html

  • Postime: 15
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3814 ne: 22-10-2009, 22:46:13
  50 cent ft. Ne-Yo - Baby by me plzzzzzz
 • i identifikuar

  #3815 ne: 23-10-2009, 00:28:50

  • Postime: 15
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  • Postime: 416
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3817 ne: 23-10-2009, 15:53:59
  E kam kerkuar nje here po nuk e ka postuar njeri!
  Ju lutem nese mund ta gjeni nje remix te Michael Jackson - Thriler qe e leshon DJ Cherry te Zone e Lire (kete sezon)

  • Postime: 2887
  • Karma: +16/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3818 ne: 23-10-2009, 16:17:19
  E kam kerkuar nje here po nuk e ka postuar njeri!
  Ju lutem nese mund ta gjeni nje remix te Michael Jackson - Thriler qe e leshon DJ Cherry te Zone e Lire (kete sezon)

  Konjak,

  Ka shume remikse te kesaj kenge. Shih nje here ne youtube se mos gjen versionin e duhur...

  • Postime: 2887
  • Karma: +16/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3819 ne: 26-10-2009, 12:11:03

  • Postime: 416
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3820 ne: 26-10-2009, 16:21:46
  Po shum versione ka ne youtube nuk mund ta gjej, prandaj specifikova emisionin zone e lire se atje eshte ajo qe kerkoj, ok un do ta incizoj pak nga emisioni dhe do ta postoj. flm dora

  • Postime: 800
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3821 ne: 28-10-2009, 11:46:29
  Pershendetje  :)

  Kerkoj kenget : Cry cry cry - Ocean
                   Ed ero contentissimo - Tiziano Ferro

  • Postime: 2887
  • Karma: +16/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3822 ne: 28-10-2009, 11:52:45
  Pershendetje  :)

  Kerkoj kenget : Cry cry cry - Ocean
                   Ed ero contentissimo - Tiziano Ferro

  Oceana - Cry, cry

  Tiziano Ferro - Ed ero contentissimo

  • Postime: 800
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3823 ne: 28-10-2009, 12:57:03
  Rrofsh Dora  :perqafim

  • Postime: 800
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3824 ne: 30-10-2009, 14:03:16
  Kerkoj kenget:

  Entre el amor Y el Odio  - Angel Lopez
  Esta ausensia  - Dadid Bizbal
  Pet Shop boys - Domino dancing
  Boys to man - To the end of road
  Beyonce  - Brocken hearted girl
  Shakira - She wolf
  Il divo - Aldagio
  Abba - Take a chance on me
  UB40 - Where did I go wrong
  Michael Jackson - Liberian girl
                  - Who is it
                  - Smooth criminal

  Thanks :)

  Temat e fundit