Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 153 - Muzikë e Huaj

×
Hyrja
Profili

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 201968

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 201968

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3800 ne: 10-10-2009, 20:54:04
  shum flm

  dhe keto


  beyonce--sweet dreams


  meet me half way-- black eyed peas


  -paparazzi-lady gaga


  hotel room- pitbull

  meet me half way-- black eyed peas
  http://www.mediafire.com/?2mdjydmhno2

  beyonce--sweet dreams
  http://www.emp3world.com/mp3/119079/Beyonce/Sweet%20Dreams

  paparazzi-lady gaga
  http://www.mediafire.com/?1wd3dumnzlh

  hotel room- pitbull
  http://uploaded.to/?id=6cesyf

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3801 ne: 10-10-2009, 21:13:39
  cold play--violet hill

  aranjuez


  soundtrack once upon a time in mexico


  flm per te tjerat

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3802 ne: 10-10-2009, 21:15:55
  dhe run this town tonight--rihanna jay z

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3803 ne: 10-10-2009, 21:22:18
  cold play--violet hill

  aranjuez


  soundtrack once upon a time in mexico


  flm per te tjerat

  cold play--violet hill
  http://www.emp3world.com/mp3/116346/Coldplay/Violet%20Hill

  keto dy te fundit si kuptoj

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3804 ne: 10-10-2009, 22:25:27
  flm shumm ok skagjo ato tjerat


  po keto


  run this show--rihanna ft jay z


  obssesed--mariah carey

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3805 ne: 10-10-2009, 22:32:50
  flm shumm ok skagjo ato tjerat


  po keto


  run this show--rihanna ft jay z


  obssesed--mariah carey


  Te cova me msg kengen e rihanes...se kam problem me 4shared kurse kenegen e mariah carey ja ku eshte

  http://usershare.net/q819l4p5onw0

  • Postime: 1258
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3806 ne: 11-10-2009, 17:27:34
  Chris Brown -  Wall to Wall ;  Gimme That

  • Postime: 1258
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3808 ne: 12-10-2009, 18:21:22
  Thnx shum..

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3809 ne: 16-10-2009, 13:42:21
  « Editimi i fundit: 26-10-2009, 12:14:35 nga Dora »

  • Postime: 830
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3810 ne: 18-10-2009, 11:56:14
  kerkoj kengen about a girl nga sugarbabes plz. flm

  • Postime: 18280
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3811 ne: 18-10-2009, 15:27:22
  3 Doors Down - She don't want the world
  Enrique Iglesias - Tired of being sorry

  Thnnxx :)

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3812 ne: 18-10-2009, 16:42:34
  kerkoj kengen about a girl nga sugarbabes plz. flm

  about a girl - sugarbabes
  http://www.mediafire.com/?jg3fotgckxd

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3813 ne: 18-10-2009, 16:43:41
  3 Doors Down - She don't want the world
  Enrique Iglesias - Tired of being sorry

  Thnnxx :)

  3 Doors Down - She don't want the world
  http://www.mediafire.com/?dxz4oye1pm1

  3 Enrique Iglesias - Tired of being sorry

  http://www.filestube.com/decd6a712b1a4f0303e9/go.html

  • Postime: 15
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3814 ne: 22-10-2009, 22:46:13
  50 cent ft. Ne-Yo - Baby by me plzzzzzz
 • i identifikuar

  #3815 ne: 23-10-2009, 00:28:50

  • Postime: 15
  • Gjinia: Femer

  • Postime: 416
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3817 ne: 23-10-2009, 15:53:59
  E kam kerkuar nje here po nuk e ka postuar njeri!
  Ju lutem nese mund ta gjeni nje remix te Michael Jackson - Thriler qe e leshon DJ Cherry te Zone e Lire (kete sezon)

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3818 ne: 23-10-2009, 16:17:19
  E kam kerkuar nje here po nuk e ka postuar njeri!
  Ju lutem nese mund ta gjeni nje remix te Michael Jackson - Thriler qe e leshon DJ Cherry te Zone e Lire (kete sezon)

  Konjak,

  Ka shume remikse te kesaj kenge. Shih nje here ne youtube se mos gjen versionin e duhur...

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3819 ne: 26-10-2009, 12:11:03

  • Postime: 416
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3820 ne: 26-10-2009, 16:21:46
  Po shum versione ka ne youtube nuk mund ta gjej, prandaj specifikova emisionin zone e lire se atje eshte ajo qe kerkoj, ok un do ta incizoj pak nga emisioni dhe do ta postoj. flm dora

  • Postime: 800
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3821 ne: 28-10-2009, 11:46:29
  Pershendetje  :)

  Kerkoj kenget : Cry cry cry - Ocean
                   Ed ero contentissimo - Tiziano Ferro

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3822 ne: 28-10-2009, 11:52:45
  Pershendetje  :)

  Kerkoj kenget : Cry cry cry - Ocean
                   Ed ero contentissimo - Tiziano Ferro

  Oceana - Cry, cry

  Tiziano Ferro - Ed ero contentissimo

  • Postime: 800
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3823 ne: 28-10-2009, 12:57:03
  Rrofsh Dora  :perqafim

  • Postime: 800
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3824 ne: 30-10-2009, 14:03:16
  Kerkoj kenget:

  Entre el amor Y el Odio  - Angel Lopez
  Esta ausensia  - Dadid Bizbal
  Pet Shop boys - Domino dancing
  Boys to man - To the end of road
  Beyonce  - Brocken hearted girl
  Shakira - She wolf
  Il divo - Aldagio
  Abba - Take a chance on me
  UB40 - Where did I go wrong
  Michael Jackson - Liberian girl
                  - Who is it
                  - Smooth criminal

  Thanks :)
   

  Temat e fundit