Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 155 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 232555

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 232555

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3850 ne: 12-12-2009, 10:51:22
  Beyonce-broken hearted girl
 • i identifikuar

  #3851 ne: 12-12-2009, 12:08:56

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3852 ne: 12-12-2009, 23:39:05
  Keto plss

  Beyonce - Listen
  Beyonce & Saun Paul - Baby boy
  Beyonce - Naughty girl
  Beyonce & JayZ  - Deja vu
  Celine Dion - Power of love

  Thnxx :)

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3853 ne: 13-12-2009, 05:25:29
  Keto plss

  Beyonce - Listen
  Beyonce & Saun Paul - Baby boy
  Beyonce - Naughty girl
  Beyonce & JayZ  - Deja vu
  Celine Dion - Power of love

  Thnxx :)
  [/quote

  Beyonce - Listen

  « Editimi i fundit: 26-12-2009, 05:18:33 nga adushe »

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3855 ne: 19-12-2009, 10:02:50
  Deja vu..Naughty girl dhe Baby boy....thote qe link is not valid?! :S

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3856 ne: 19-12-2009, 21:46:05
  Deja vu..Naughty girl dhe Baby boy....thote qe link is not valid?! :S
  i fshiva une padashje nga account im prandaj ka dal ashtu..do ti postoj dhe njehere

  Beyonce - Deja Vu
  Kliko Ketu

  Beyonce - Naughty girl
  Kliko Ketu

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3857 ne: 20-12-2009, 16:37:00
  ThankU.. :perqafim

  • Postime: 531
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3858 ne: 25-12-2009, 00:35:35
  The Cranberries - Zombie

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3859 ne: 25-12-2009, 04:29:42
  The Cranberries - Zombie
  The Cranberries - Zombie
  Kliko ketu

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3860 ne: 25-12-2009, 19:50:41
  Sam Brown -" Stop" plsss. :)
  thank you.

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3861 ne: 26-12-2009, 00:46:10
  Me gjen dot njeri: Faithless - Insomnia (Armand's European Vacation Mix)

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3862 ne: 26-12-2009, 01:31:11

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3863 ne: 26-12-2009, 01:45:43
  Sam Brown -" Stop"

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3864 ne: 26-12-2009, 02:32:09
  ja ku e ke


  Rrofsh. Edhe se nuk eshte tamam fare ajo qe kerkoj une. Ajo qe kerkoj fillon me disa ushetima kembanash dhe pastaj vazhdon pak a shume si kjo qe gjete ti. Ne fakt kam vite qe e kerkoj kete Remix, qe e kam degjuar ne disko disa here. Duhet me pyt DJ si titullohet tamam fare sic duket :)

  « Editimi i fundit: 26-12-2009, 05:15:50 nga adushe »

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3865 ne: 26-12-2009, 05:16:44


  nuk e di kete me dha ajo sipas kerkeses tende ciao


  [/quote]
 • i identifikuar

  #3866 ne: 26-12-2009, 19:08:01
  Ndoshta eshte Kjo:

  Faithless - Insomnia ( Moody Mix ) 

  Nese nuk eshte, atehere me poshte jan te gjith remix-at e kesaj kenge:

  1. Insomnia Short Edit
  2. Moody Mix
  3. Album Extended Mix
  4. Sasha B.A. Remix
  5. Armands European Vacation Mix

  Shkarko:
  Kodi: [Zgjidh]
  http://www.megaupload.com/?d=O9PD47JVOse:
  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.com/files/79093064/FAI-insom.rar

  • Postime: 2887
  • Karma: +16/-0
  • Gjinia: Femer
  « Editimi i fundit: 30-12-2009, 11:30:26 nga Dora »

  • Postime: 800
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3868 ne: 05-01-2010, 14:14:35
  October and April - The Rasmus feat Anette Olzon
  Justify - The Rasmus

  • Postime: 2887
  • Karma: +16/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3869 ne: 05-01-2010, 15:38:20

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3870 ne: 07-01-2010, 15:00:37
  "New Divide" Linking Park  plss  :)
 • i identifikuar

  #3871 ne: 07-01-2010, 15:52:56

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3872 ne: 07-01-2010, 16:29:33
  thnx Niki :) 

  • Postime: 531
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3873 ne: 08-01-2010, 22:33:28
  Jay-z Ft. Alicia Keys - Empire State Of Mind

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3874 ne: 08-01-2010, 22:50:31
  Jay-z Ft. Alicia Keys - Empire State Of Mind

  kliko ketu
  « Editimi i fundit: 29-01-2010, 16:06:41 nga adushe »

  Temat e fundit