×
Hyrja
Profili

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 201941

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 201941

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3850 ne: 12-12-2009, 10:51:22
  Beyonce-broken hearted girl
 • i identifikuar

  #3851 ne: 12-12-2009, 12:08:56

  • Postime: 18280
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3852 ne: 12-12-2009, 23:39:05
  Keto plss

  Beyonce - Listen
  Beyonce & Saun Paul - Baby boy
  Beyonce - Naughty girl
  Beyonce & JayZ  - Deja vu
  Celine Dion - Power of love

  Thnxx :)

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3853 ne: 13-12-2009, 05:25:29
  Keto plss

  Beyonce - Listen
  Beyonce & Saun Paul - Baby boy
  Beyonce - Naughty girl
  Beyonce & JayZ  - Deja vu
  Celine Dion - Power of love

  Thnxx :)
  [/quote

  Beyonce - Listen

  « Editimi i fundit: 26-12-2009, 05:18:33 nga adushe »

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer

  • Postime: 18280
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3855 ne: 19-12-2009, 10:02:50
  Deja vu..Naughty girl dhe Baby boy....thote qe link is not valid?! :S

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3856 ne: 19-12-2009, 21:46:05
  Deja vu..Naughty girl dhe Baby boy....thote qe link is not valid?! :S
  i fshiva une padashje nga account im prandaj ka dal ashtu..do ti postoj dhe njehere

  Beyonce - Deja Vu
  Kliko Ketu

  Beyonce - Naughty girl
  Kliko Ketu

  • Postime: 18280
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3857 ne: 20-12-2009, 16:37:00
  ThankU.. :perqafim

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3858 ne: 25-12-2009, 00:35:35
  The Cranberries - Zombie

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3859 ne: 25-12-2009, 04:29:42
  The Cranberries - Zombie
  The Cranberries - Zombie
  Kliko ketu

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3860 ne: 25-12-2009, 19:50:41
  Sam Brown -" Stop" plsss. :)
  thank you.

  • Postime: 26688
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3861 ne: 26-12-2009, 00:46:10
  Me gjen dot njeri: Faithless - Insomnia (Armand's European Vacation Mix)

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3862 ne: 26-12-2009, 01:31:11

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3863 ne: 26-12-2009, 01:45:43
  Sam Brown -" Stop"

  • Postime: 26688
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3864 ne: 26-12-2009, 02:32:09
  ja ku e ke


  Rrofsh. Edhe se nuk eshte tamam fare ajo qe kerkoj une. Ajo qe kerkoj fillon me disa ushetima kembanash dhe pastaj vazhdon pak a shume si kjo qe gjete ti. Ne fakt kam vite qe e kerkoj kete Remix, qe e kam degjuar ne disko disa here. Duhet me pyt DJ si titullohet tamam fare sic duket :)

  « Editimi i fundit: 26-12-2009, 05:15:50 nga adushe »

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3865 ne: 26-12-2009, 05:16:44


  nuk e di kete me dha ajo sipas kerkeses tende ciao


  [/quote]
 • i identifikuar

  #3866 ne: 26-12-2009, 19:08:01
  Ndoshta eshte Kjo:

  Faithless - Insomnia ( Moody Mix ) 

  Nese nuk eshte, atehere me poshte jan te gjith remix-at e kesaj kenge:

  1. Insomnia Short Edit
  2. Moody Mix
  3. Album Extended Mix
  4. Sasha B.A. Remix
  5. Armands European Vacation Mix

  Shkarko:
  Kodi: [Zgjidh]
  http://www.megaupload.com/?d=O9PD47JVOse:
  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.com/files/79093064/FAI-insom.rar

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
  « Editimi i fundit: 30-12-2009, 11:30:26 nga Dora »

  • Postime: 800
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3868 ne: 05-01-2010, 14:14:35
  October and April - The Rasmus feat Anette Olzon
  Justify - The Rasmus

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3869 ne: 05-01-2010, 15:38:20

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3870 ne: 07-01-2010, 15:00:37
  "New Divide" Linking Park  plss  :)
 • i identifikuar

  #3871 ne: 07-01-2010, 15:52:56

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3872 ne: 07-01-2010, 16:29:33
  thnx Niki :) 

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3873 ne: 08-01-2010, 22:33:28
  Jay-z Ft. Alicia Keys - Empire State Of Mind

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3874 ne: 08-01-2010, 22:50:31
  Jay-z Ft. Alicia Keys - Empire State Of Mind

  kliko ketu
  « Editimi i fundit: 29-01-2010, 16:06:41 nga adushe »
   

  Temat e fundit