Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 158 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 204878

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 204878

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3925 ne: 19-02-2010, 22:39:42
  thnx man :)

  • Postime: 18279
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3926 ne: 20-02-2010, 09:36:34
  Mi gjeni dot disa kenge te Lady Gaga nga albumi "Fame" pasi linket qe jane tek tema e albumeve nuk punojne?! :)

  Mi gjeni dhe keto

  Westlife - When you tell me that you love me
  S Club 7 - Never had a dream come true

  Thnxx :)

  • Postime: 1570
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3927 ne: 20-02-2010, 09:58:12
  Mi gjeni dot disa kenge te Lady Gaga nga albumi "Fame" pasi linket qe jane tek tema e albumeve nuk punojne?! :)

  Mi gjeni dhe keto

  Westlife - When you tell me that you love me
  S Club 7 - Never had a dream come true

  Thnxx :)

  ti postoj une me vone nqs si poston njeri tjeter

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3928 ne: 22-02-2010, 09:56:02
  Akcent - Make Me Shiver (wanna lick your ear) &
  ket kengen
  Black Eyed Peas - Imma Be & Rock That Body + [FREE Official Video & Mp3 Links][/url]

  Akcent - Make Me Shiver

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3929 ne: 22-02-2010, 10:08:08
  Mi gjeni dot disa kenge te Lady Gaga nga albumi "Fame" pasi linket qe jane tek tema e albumeve nuk punojne?! :)

  Mi gjeni dhe keto

  Westlife - When you tell me that you love me
  S Club 7 - Never had a dream come true

  Thnxx :)

  02  Westlife - When You Tell Me That You Love Me [With Diana Ross]

  S Club 7 - Never Had A Dream Come True.mp3

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3932 ne: 28-02-2010, 00:05:53
  ......

  • Postime: 14
 • i identifikuar

  #3933 ne: 01-03-2010, 05:53:49
  Julio Iglesias - Goodbye my love Goodbye , nuk jam i sakte per titullin por keshtu eshte refreni i kenges , nese e ka kush le ta postoj mundesishte

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3934 ne: 01-03-2010, 08:32:13
  BlueMind-I Was Born In a System

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3935 ne: 01-03-2010, 09:40:40
  Julio Iglesias - Goodbye my love Goodbye , nuk jam i sakte per titullin por keshtu eshte refreni i kenges , nese e ka kush le ta postoj mundesishte

  Nje refren te tille une di qe e ka kenduar Demis Roussos. Shihe njehere, mos eshte ajo qe kerkon:

  Demis Roussos - Goodbye my love goodbye

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3936 ne: 01-03-2010, 11:56:44
  "The Innocent One "- Chris Spheeris
  "Friends and lovers" Chris Spheeris
   " Kingdom In The Clouds"Chris Spheeris
    -"Always"Chris Spheeris
  plss and thnxx :perqafim

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3937 ne: 01-03-2010, 13:13:08
  "The Innocent One "- Chris Spheeris
  "Friends and lovers" Chris Spheeris
   " Kingdom In The Clouds"Chris Spheeris
    -"Always"Chris Spheeris
  plss and thnxx :perqafim

  Chris Spheeris - Lovers and Friends

  Chris Spheeris - Innocent One

  Kingdom in the Clouds - Chris Spheeris

  • Postime: 425
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3938 ne: 01-03-2010, 14:23:53
  I WOULD RECOMMEND ALL TO LISTEN TO "YOU'RE OUT OF MY LIFE" BY DARIN. HE IS A VERY TALENTED ARTIST FROM SWEDEN ORIGINALLY FROM KURDISTAN. HE PARTICIPATED IN "MELODIFESTIVALEN" AND WENT THROUGH TO THE FINAL WHICH IS TAKEN PLACE MARCH 13TH IN "GLOBEN" STOCKHOLM. WHERE HE COMPETED TO REPRESENT SWEDEN IN EUROVISION SONG CONTEST 2010 IN OSLO.

  HE IS ALREADY A WINNER IN MY EYES. I HOPE HE TAKES HOME THE VICTORY ALSO IN OSLO.

  The song is a touching ballad which goes into HEART STRAIGHT.
  I PREFER YOU TO BUY YOUR COPY OF THIS SONG ON ITUNES.

  DOWNLOAD:
  http://www.divshare.com/download/10624208-063

  HERE YOU HAVE OTHER ALBUMS BY DARIN, YOU CAN BUY THEM ALL ON ITUNES OR ASK ME FOR THE DOWNLOAD LINK:

  2005 – The Anthem (#1) Guld
  2005 – Darin (#1) Platina
  2006 – Break the News (#1) Guld
  2007 – Break the News (Germany, Austry, Schwizerland)
  2008 - Flashback (#10)

  HE ALSO MADE A COVER OF THE HIT SONG "VIVA LA VIDA" BY COLDPLAY.

  HE WROTE A SONG "LOVE STRUCK" FOR THE AMERICAN BOY BAND "V-FACTORY".

  HE ALSO HAVE A SONG WITH DAVID JASSY NAMED "POP THAT".

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3939 ne: 01-03-2010, 15:44:37
  Thnx Dora  :perqafim

  ma gjen dot dhe kete please?? :)

  "Ti lascerò" - Anna Oxa e Fausto Leali

  Thank You :)

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3940 ne: 01-03-2010, 15:51:23
  Thnx Dora  :perqafim

  ma gjen dot dhe kete please?? :)

  "Ti lascerò" - Anna Oxa e Fausto Leali

  Thank You :)

  Ti Lascerò - Fausto Leali & Ana Oxa

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3941 ne: 02-03-2010, 10:24:05
  morning :) thnx Dora :engjell:

  Chris Spheeris-"Juliette"
  CHRIS SPHEERIS - Carino
  plss :)

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3942 ne: 02-03-2010, 10:46:41
  morning :) thnx Dora :engjell:

  Chris Spheeris-"Juliette"
  CHRIS SPHEERIS - Carino
  plss :)

  Chris Spheeris - Juliette

  Chris Spheeris - Carino

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3943 ne: 02-03-2010, 10:52:41
  Bless U Dora  :perqafim

  Romantic Guitar - Francis Goya -" Mon Amour"
  Shahin & Sepehr - "The Last Goodbye"


  the last for 2 day..promise :P and thnx again :engjell:

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3944 ne: 02-03-2010, 10:57:38
  Bless U Dora  :perqafim

  Romantic Guitar - Francis Goya -" Mon Amour"
  Shahin & Sepehr - "The Last Goodbye"


  the last for 2 day..promise :P and thnx again :engjell:

  Shahin & Sepehr - The Last Goodbye

  Mon Amour - Francis Goya

  Mund te kerkosh sa here te duash :)

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3945 ne: 02-03-2010, 22:14:17
  u bo gjo per ket kengen BlueMind-I Was Born In a System

  • Postime: 14
 • i identifikuar

  #3946 ne: 02-03-2010, 23:44:14
  flm Dora ajo kenge eshte

  • Postime: 14
 • i identifikuar

  #3947 ne: 03-03-2010, 02:30:05
  Me falni po kete keng mos e ka dikush
  May Sandra dhe Vik Klemetsen - Susanna Im crazy loving you
  mundesisht nese e gjeni apo e keni

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3948 ne: 03-03-2010, 08:18:44
  u bo gjo per ket kengen BlueMind-I Was Born In a System

  Bluemind - I was born in a system

  • Postime: 2870
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3949 ne: 03-03-2010, 08:19:52
  Me falni po kete keng mos e ka dikush
  May Sandra dhe Vik Klemetsen - Susanna Im crazy loving you
  mundesisht nese e gjeni apo e keni

  Kliko ketu

  Nuk eshte cilesi shume e mire.

  Temat e fundit