Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 4 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234242

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 234242

 • Postime: 51
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #75 ne: 25-06-2006, 17:12:49
  hey te gjith nëse keni mundësi me ma gjet ket keng nga  Muhabbet : Sie Liegt In Meinen Armen ju luetmi ma ktheni përgjigjen ...tung ju përshëndes shum  gjithve qao qao ..

  • Postime: 445
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #76 ne: 26-06-2006, 00:50:14
  Ju lutem kengen Josh Groban - You raise me up?

  Faleminderit shume,
   :)

  • Postime: 1508
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #77 ne: 26-06-2006, 03:26:50
  me gjin icik kto dy kanget
  AKON -LOCKED UP
  dhe
  PRINCE IGOR
  ju lutem , me duhen per sot . nqs ka mundsi

  TONY MONTANA

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #78 ne: 26-06-2006, 04:36:35
  me gjin icik këto dy kanget
  AKON -LOCKED UP
  dhe
  PRINCE IGOR
  ju lutem , me duhen për sot . n.q.s. ka mundsi

  TONY MONTANA

  AKON -LOCKED UP
  http://www.megaupload.com/?d=BLKA15SN

  Warren G & Sissel - Prince Igor
  http://www.megaupload.com/?d=TDPOL01M

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #79 ne: 26-06-2006, 06:58:46
  anglisht- jealousy ahahaha jealousy (kështu është refreni)
  se ka gjetur njeri hmmmmm:

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #80 ne: 26-06-2006, 07:03:21
  hey te gjith nëse keni mundësi me ma gjet ket keng nga  Muhabbet : Sie Liegt In Meinen Armen ju luetmi ma ktheni përgjigjen ...tung ju përshëndes shum  gjithëve qao qao ..

  Muhabbet - Sie Liegt In Meinen Armen

  http://www.megaupload.com/?d=K0U0NAT5

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #81 ne: 26-06-2006, 07:12:27
  Ju lutem këngën Josh Groban - You raise me up?

  Faleminderit shumë,
   :)


  Josh Groban - You raise me up

  http://www.megaupload.com/?d=3UXK7L34

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #82 ne: 26-06-2006, 07:15:35
  se ka gjetur njeri hmmmmm:


  Mundohu ta gjesh titullin e kenges apo emrin e kengetarit  :) sepse eshte  e  veshtire  ta  gjesh nje  kenge vetem me  refrene :D

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #83 ne: 26-06-2006, 08:29:52
  ok me gjeni nje kenge tjeter qe permban keto fjale
  if you want to be rich you have to be a bitch ;) ;) ;)

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #84 ne: 26-06-2006, 09:05:45
  Ate kengen qe kerkon ti BELLA e kendon LIL BOOSIE~~JELOUSY
  Do mundohem ta gjej un,tani shpejt besoj. ;)

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #85 ne: 26-06-2006, 10:08:50

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #86 ne: 26-06-2006, 10:46:52
  Shume e shkathet TRU sa po e hidhja ^o)

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #87 ne: 27-06-2006, 03:40:38
  jo jo nuk eshte kjo kenga eshte nje jealousy me me ritem hmmmmm:gjithsesi falemiderit per mundimin
  po patet mundësi ma gjeni  një këngë tjetër qe përmban këto fjale
  if you want to be rich you have to be a b i t c h ;)
  [/quote]

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #88 ne: 27-06-2006, 04:01:19
  ALTERED IMAGES - HAPPY BIRTHDAY.
  ANIMOTION - OBSESSION.
  DONNA SUMMER - SHE WORKS HARD FOR THE MONEY.
  EARTH WIND & FIRE - FALL IN LOVE WITH ME.
  EDDIE MONEY - TAKE ME HOME TONIGHT.
  FARLEY FUNK - LOVE CAN'T TURN AROUND.
  LEVEL 42 - TO BE WITH YOU AGAIN.
  MADONNA - LIKE A PRAYER.
  MADONNA - LIKE A VIRGIN.
  PAUL YOUNG - EVERY TIME YOU GO AWAY
  PAULA ABDUL - FOREVER YOUR GIRL.

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #89 ne: 27-06-2006, 08:49:08
  ALTERED IMAGES - HAPPY BIRTHDAY.
  ANIMOTION - OBSESSION.
  DONNA SUMMER - SHE WORKS HARD FOR THE MONEY.
  EARTH WIND & FIRE - FALL IN LOVE WITH ME.
  EDDIE MONEY - TAKE ME HOME TONIGHT.
  FARLEY FUNK - LOVE CAN'T TURN AROUND.
  LEVEL 42 - TO BE WITH YOU AGAIN.
  MADONNA - LIKE A PRAYER.
  MADONNA - LIKE A VIRGIN.
  PAUL YOUNG - EVERY TIME YOU GO AWAY
  PAULA ABDUL - FOREVER YOUR GIRL.  Animotion - Obsession

  http://www.megaupload.com/?d=IVENT8BY


  Donna Summer  - She works hard for the money

  http://www.megaupload.com/?d=PTUO22N9


  Eddie Money - Take me home tonight 

  http://www.megaupload.com/?d=Z5HX25P3


  Farley Jackmaster Funk - Love can't turn around

  http://www.megaupload.com/?d=NRXX91O2


  Madonna - Like a virgin

  http://www.megaupload.com/?d=ET2GQA09


  Madonna - Like a prayer

  http://www.megaupload.com/?d=SL9B3MJ0  Paul Young - Everytime you go away

  http://www.megaupload.com/?d=DOQDFFRJ


  Paula Abdul - Forever your girl

  http://www.megaupload.com/?d=ZE1EXJBY

  • Postime: 83
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #90 ne: 27-06-2006, 12:40:38
  E ka dikush kengen "FLER FEAT. MUHABBET - CÃœS JUNGE"

  • Postime: 5948
  • Karma: +9/-0
 • i identifikuar

  #91 ne: 27-06-2006, 12:51:36
  Ju lutem, a ka mundesi ndonje te me gjej kete kengen => KINGDOM nga Omar Kayam :-[

  Ju flm shume :engjell: :perqafim

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #92 ne: 27-06-2006, 15:15:57
  E ka dikush këngën "FLER FEAT. MUHABBET - CÃœS JUNGE"

  http://www.megaupload.com/?d=573I7K8Y

  • Postime: 298
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #93 ne: 27-06-2006, 18:20:45
  Geisha ja ku e ke këngën
  Arsenium-Loca
  http://rapidshare.de/files/15719646/Arsenium_-_Loca.mp3.html

  Flm shume edhe pse pak me vonese  :perqafim

  • Postime: 70
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #94 ne: 28-06-2006, 01:11:12
  a e ka dikush kengen e po te njetit kengetar MUHABBET Wu bi sta me duket eshte kenga

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #95 ne: 28-06-2006, 04:01:17
  jo jo nuk është kjo kënga është një jealousy më me ritem hmmmmm:gjithsesi falemiderit për mundimin
  po patet mundësi ma gjeni  një këngë tjetër qe përmban këto fjale
  if you want to be rich you have to be a b i t c h ;)

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #96 ne: 28-06-2006, 05:14:27
  po kerkoj nje keng esht habibi por esht si pun danci gjys anglisht dhe arabisht meduket qe jipe gjithmon ke fiks fare ose tek good morning albania

  nqs edini se per ke e kam fjalen te lutem ma gjeni se nuk ja di titullin e kenges
  ciao

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #97 ne: 28-06-2006, 05:31:11
  po kerkoj një keng esht habibi por esht si pun danci gjys anglisht dhe arabisht meduket qe jipe gjithmon ke fiks fare ose tek good morning albania

  n.q.s. edini se për ke e kam fjalën te lutem ma gjeni se nuk ja di titullin e kenges
  ciao
  Shife njeher kete:

  http://rapidshare.de/files/24348302/ARABE__8.mp3.html

  edhe po s'esht kjo merre se eshte e bukur ;)

  • Postime: 51
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #98 ne: 28-06-2006, 07:02:05
  hej CHARLI flm per mundesin tende qe ma gjte kengen po a mundesh me qiten kshtu ne RapidShare.de se nuk po di me ba DOWNLOAD NE  MEGAUPLOAD.COM... TUNGI TUNGI  :) :) :) :perqafim :perqafim

  • Postime: 121
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #99 ne: 28-06-2006, 08:25:26
   A e ka njeri kete kenge  Karmasutra (Swain & Snell remix) - MASHUP

  Temat e fundit