Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 37 - Muzikë e Huaj

×
Hyrja
Profili

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 202004

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 202004

 • Postime: 195
 • i identifikuar

  #900 ne: 08-12-2006, 16:28:11
  flm shume shoku
  ciao

  • Postime: 1402
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #901 ne: 08-12-2006, 16:36:40
  Nino D'Angelo - Senza giacca e cravatta

  • Postime: 1402
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 1402
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #903 ne: 08-12-2006, 17:13:52
  Kërkojë këngën me te re te Sandres dhe Dj Bobo, ne speedyshare, brenda mundesive.
  Ju faleminderit!

  Ja ku i ke Dora, dhe kengen dhe videon.

  Kenga
  Video Clip

  • Postime: 524
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #905 ne: 08-12-2006, 17:28:39
  Ja dhe ne vers. R.M.X
  Starclub & Dr.Alban~~Chiki Chiki r.m.x
  http://www.speedyshare.com/286736873.html

  • Postime: 210
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #906 ne: 08-12-2006, 18:26:07
  nuk ka asgje tek    eminem the re up

  • Postime: 51
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #907 ne: 08-12-2006, 22:41:55
  hej kush mundet te ma gjej kengen e (Sarbel= Takse mou).. tung tung

  • Postime: 224
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #908 ne: 09-12-2006, 10:06:27
  hey,
  kerkoj nje kenge house qe ka ne refren keto fjale "can you feel this" ejte etj.
  dhe kush mundet te na postoj kenget house me te bukura te momentin.

  flm

  • Postime: 226
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #909 ne: 09-12-2006, 10:58:12
  DO DESHIROJA TE DEGJOJA KENGET

  2.COSTA ESTE-ELI TABO

  DHE ATO KENGET E KRISHLINDJEVE TE LUTEM VERY DHE NJEHERE NJE NGA NJE NE SPEEDYSHARE SE SI SHKARKOJ DOT :engjell: :engjell: :engjell:

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #910 ne: 09-12-2006, 14:27:08
  hej kush mundet te ma gjej këngën e (Sarbel= Takse mou).. tung tung

  http://rapidshare.com/files/6737548/Sarbel-Ta3e_mou.mp3.html

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #911 ne: 09-12-2006, 14:54:37
  mund te ma gjeni kenget

  your beautiful--james blunt
  in da club-50 cent
  wasnt me--shaggy
  waiting-john mayer  ju lutem.

  • Postime: 4261

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #913 ne: 09-12-2006, 15:15:56
  kush i ka keto 2 kenge
  ) Ja Rule ft Bobby Brown -Thug Lovin
  2) Sean Paul ft Cecile - Play Rough

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #914 ne: 09-12-2006, 15:40:23

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #915 ne: 09-12-2006, 15:56:50
  charlie rrofsh.

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #916 ne: 09-12-2006, 16:35:57
  kush i ka këto 2 këngë
  ) Ja Rule ft Bobby Brown -Thug Lovin
  2) Sean Paul ft Cecile - Play Rough

  Ja Rule ft Bobby Brown -Thug Lovin

  http://rapidshare.com/files/6748337/ja_rule_feat_bobby_brown_-_thug_lovin__dirty_version_.mp3.html


  Sean Paul ft Cecile - Play Rough
  http://rapidshare.com/files/6750885/sean_paul___cecile_-_we_will_play_rough.mp3.html

  • Postime: 524
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #917 ne: 09-12-2006, 16:56:31
  Përshëndetje!
  Kërkojë këngët:
  2)Mr.Sosa--Cochabamba
  3)Nino D'Angelo--Vita Mia

  4)Devil Doll është një këngë tip house s'më kujtohet DJ qe e ka bërë
  Faleminderit!

  • Postime: 1
 • i identifikuar

  #918 ne: 09-12-2006, 20:12:45
  Përshëndetje!

  Kërkoj këngën GREKE (e jo të madones shqiptare): Di lai la e kënduar nga Jorgos Kaciuras më duket.

  Flm shumë!

  Drenusha

  • Postime: 37
 • i identifikuar

  #919 ne: 09-12-2006, 21:36:56
  Snow Patrol - Set fire to the third bar
  Snow Patrol - Chasing Cars

  Flm

  • Postime: 524
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #920 ne: 09-12-2006, 22:51:15
  Përshëndetje!

  Kërkoj këngën GREKE (e jo të madones shqiptare): Di lai la e kënduar nga Jorgos Kaciuras më duket.

  Flm shumë!

  Drenusha

  Jorgos Kaciuras~~Di Lai La
  http://www.speedyshare.com/547652879.html

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #921 ne: 10-12-2006, 00:47:26
  Snow Patrol - Set fire to the third bar
  Snow Patrol - Chasing Cars

  Flm


  gjithashtu nga ky grupi snow patrol kerkoj dhe kengen If I lig het me fal sdi si shkruhet dicka e till esht thnx

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #922 ne: 10-12-2006, 12:34:28
  Snow Patrol - Set fire to the third bar
  Snow Patrol - Chasing Cars

  Flm

  Snow Patrol - Set fire to the third bar

  http://rapidshare.com/files/6869531/snow_patrol_-_set_the_fire_to_the_third_bar.mp3.html


  Snow Patrol - Chasing Cars

  http://rapidshare.com/files/6870448/03_chasing_cars.mp3.html

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #923 ne: 10-12-2006, 14:38:31
  ju lutem mund te mi gjeni këto këngët nga ana visi

  -Agapi Ipervoliki
  -call me
  -Eho Tosi Agapi

  • Postime: 48
 • i identifikuar

  #924 ne: 10-12-2006, 19:18:44
  Ju lutem kerkoj kengen e re nga Dandy - Because you lie

  Flmd  :)

  Temat e fundit