Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 37 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 233723

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 233723

 • Postime: 195
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #900 ne: 08-12-2006, 16:28:11
  flm shume shoku
  ciao

  • Postime: 1399
  • Karma: +18/-4
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #901 ne: 08-12-2006, 16:36:40
  Nino D'Angelo - Senza giacca e cravatta

  • Postime: 1399
  • Karma: +18/-4
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 1399
  • Karma: +18/-4
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #903 ne: 08-12-2006, 17:13:52
  Kërkojë këngën me te re te Sandres dhe Dj Bobo, ne speedyshare, brenda mundesive.
  Ju faleminderit!

  Ja ku i ke Dora, dhe kengen dhe videon.

  Kenga
  Video Clip

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #905 ne: 08-12-2006, 17:28:39
  Ja dhe ne vers. R.M.X
  Starclub & Dr.Alban~~Chiki Chiki r.m.x
  http://www.speedyshare.com/286736873.html

  • Postime: 210
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #906 ne: 08-12-2006, 18:26:07
  nuk ka asgje tek    eminem the re up

  • Postime: 51
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #907 ne: 08-12-2006, 22:41:55
  hej kush mundet te ma gjej kengen e (Sarbel= Takse mou).. tung tung

  • Postime: 224
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #908 ne: 09-12-2006, 10:06:27
  hey,
  kerkoj nje kenge house qe ka ne refren keto fjale "can you feel this" ejte etj.
  dhe kush mundet te na postoj kenget house me te bukura te momentin.

  flm

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #909 ne: 09-12-2006, 10:58:12
  DO DESHIROJA TE DEGJOJA KENGET

  2.COSTA ESTE-ELI TABO

  DHE ATO KENGET E KRISHLINDJEVE TE LUTEM VERY DHE NJEHERE NJE NGA NJE NE SPEEDYSHARE SE SI SHKARKOJ DOT :engjell: :engjell: :engjell:

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #910 ne: 09-12-2006, 14:27:08
  hej kush mundet te ma gjej këngën e (Sarbel= Takse mou).. tung tung

  http://rapidshare.com/files/6737548/Sarbel-Ta3e_mou.mp3.html

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #911 ne: 09-12-2006, 14:54:37
  mund te ma gjeni kenget

  your beautiful--james blunt
  in da club-50 cent
  wasnt me--shaggy
  waiting-john mayer  ju lutem.

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57

  • Postime: 531
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #913 ne: 09-12-2006, 15:15:56
  kush i ka keto 2 kenge
  ) Ja Rule ft Bobby Brown -Thug Lovin
  2) Sean Paul ft Cecile - Play Rough

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #914 ne: 09-12-2006, 15:40:23

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #915 ne: 09-12-2006, 15:56:50
  charlie rrofsh.

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #916 ne: 09-12-2006, 16:35:57
  kush i ka këto 2 këngë
  ) Ja Rule ft Bobby Brown -Thug Lovin
  2) Sean Paul ft Cecile - Play Rough

  Ja Rule ft Bobby Brown -Thug Lovin

  http://rapidshare.com/files/6748337/ja_rule_feat_bobby_brown_-_thug_lovin__dirty_version_.mp3.html


  Sean Paul ft Cecile - Play Rough
  http://rapidshare.com/files/6750885/sean_paul___cecile_-_we_will_play_rough.mp3.html

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #917 ne: 09-12-2006, 16:56:31
  Përshëndetje!
  Kërkojë këngët:
  2)Mr.Sosa--Cochabamba
  3)Nino D'Angelo--Vita Mia

  4)Devil Doll është një këngë tip house s'më kujtohet DJ qe e ka bërë
  Faleminderit!

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #918 ne: 09-12-2006, 20:12:45
  Përshëndetje!

  Kërkoj këngën GREKE (e jo të madones shqiptare): Di lai la e kënduar nga Jorgos Kaciuras më duket.

  Flm shumë!

  Drenusha

  • Postime: 37
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #919 ne: 09-12-2006, 21:36:56
  Snow Patrol - Set fire to the third bar
  Snow Patrol - Chasing Cars

  Flm

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #920 ne: 09-12-2006, 22:51:15
  Përshëndetje!

  Kërkoj këngën GREKE (e jo të madones shqiptare): Di lai la e kënduar nga Jorgos Kaciuras më duket.

  Flm shumë!

  Drenusha

  Jorgos Kaciuras~~Di Lai La
  http://www.speedyshare.com/547652879.html

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #921 ne: 10-12-2006, 00:47:26
  Snow Patrol - Set fire to the third bar
  Snow Patrol - Chasing Cars

  Flm


  gjithashtu nga ky grupi snow patrol kerkoj dhe kengen If I lig het me fal sdi si shkruhet dicka e till esht thnx

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #922 ne: 10-12-2006, 12:34:28
  Snow Patrol - Set fire to the third bar
  Snow Patrol - Chasing Cars

  Flm

  Snow Patrol - Set fire to the third bar

  http://rapidshare.com/files/6869531/snow_patrol_-_set_the_fire_to_the_third_bar.mp3.html


  Snow Patrol - Chasing Cars

  http://rapidshare.com/files/6870448/03_chasing_cars.mp3.html

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #923 ne: 10-12-2006, 14:38:31
  ju lutem mund te mi gjeni këto këngët nga ana visi

  -Agapi Ipervoliki
  -call me
  -Eho Tosi Agapi

  • Postime: 48
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #924 ne: 10-12-2006, 19:18:44
  Ju lutem kerkoj kengen e re nga Dandy - Because you lie

  Flmd  :)

  Temat e fundit