Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 38 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 242508

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 242508

 • Postime: 78
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #925 ne: 10-12-2006, 21:13:00
  urime ato koleksionet e vitit te ri ishin shum te bukura  . Por a mundet njeri te me vendosi vetem kenget )We wish you a marry christma) edhe )Jingle balls(   FALEMINDERIT

  • Postime: 281
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #926 ne: 10-12-2006, 22:13:46
  ju lutem mund te mi gjeni këto këngët nga ana visi

  -Agapi Ipervoliki
  -call me
  -Eho Tosi Agapi
  http://www.speedyshare.com/538547475.html
   po deshe na i album me thuaj se kam te gjithe albumet e ana visit
   

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #927 ne: 11-12-2006, 01:47:10
  flm shum mandi, nqs nuk e ke problem te mi vendosesh albumet e anes se me pelqen shummmm si kengetare
  i love her.

  • Postime: 7
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #928 ne: 11-12-2006, 02:07:51
  Pershendetje te gjitheve!
  Me ndihmoni po mundet sadopak per te gjetur kenget e listes qe vijon:

  A.Celentano-Arrivano gli uomini
  Pol McCartney-Hope on deliverance
  George Michael-Freek
  Shaggy-Boombastic
  Afroman-Crazy rap
  Bob Marley-A la la long(dicka e tille)
  Arsenium&..-Loco
  Metallica-Whiskey in the jar
  Van Halen-Jump
  Guano Apes-Open your eyes
  HIM-Wings of a butterfly
  Spin doctors-Two princes
  Madonna-Music
  Articolo 31-Domani smetto
  M.Jackson-Smooth criminals
  Deep Purple-Highway star
  J.Timberlake-Sexyback
  Aerosmith-Pink
  Aerosmith-ndonje kenge nga albumi "big one"
  Queen-Another one beat the dust
  Nirvana-Heart Shaped Box
  Megadeth-Symphonia of destruction
  Prince-When doves cry
  Freddie Mercury-Livin on my own
  Roxette-Look

  Jane pak si shume,sidoqofte faleminderit!

  • Postime: 281
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #929 ne: 11-12-2006, 02:50:25
  Gipsy Kings Pasajero
     
  1. Si Tu Me Quieres
  2. Pueblos
  3. Mira La Chica
  4. Café
  5. Chan Chan
  6. Canastero
  7. Donde Esta Mi Amor
  8. Amor
  9. Tounga
  10. Sol y Luna
  11. Guaranga
  12. Pasajero
  13. Recuerdos a Zucarados
  14. Vida de Gipsy

  Code:

  http://www.sendspace.com/file/nvhsfr

  • Postime: 7
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #930 ne: 11-12-2006, 06:25:01
  Me ndihmoni per pjesen e mbetur,se disa i gjeta:

  A.Celentano-Arrivano gli uomini
  Paul McCartney-Hope on deliverance
  Afroman-Crazy rap
  Bob Marley-A la la long(diçka e tillë)
  Arsenium&..-Loco
  HIM-Wings of a butterfly
  Madonna-Music
  Articolo 31-Domani smetto
  Justin Timberlake-Sexyback
  Aerosmith-ndonjë këngë nga albumi "big one"
  Queen-Another one beat the dust
  Megadeth-Symphonia of destruction
  Prince-When doves cry
  Freddie Mercury-Living on my own

  Te gjitha version origjinal mundesisht,faleminderit!

  • Postime: 70
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #931 ne: 11-12-2006, 07:03:37
  Life is a Highway - Tom Cochrane.ju lutem kush mundet te ma gjen ket keng,
  flm shum
  marina

  • Postime: 226
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #933 ne: 11-12-2006, 14:49:33
  Life is a Highway - Tom Cochrane.ju lutem kush mundet te ma gjen ket keng,
  flm shum
  marina

  http://rapidshare.com/files/7024195/tom_cochrane_-_life_is_a_highway_2__2_.mp3.html

  • Postime: 70
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #934 ne: 11-12-2006, 15:31:17
  Ju  faleminderi shum charlie per kengen ,
  marina

  • Postime: 224
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #935 ne: 11-12-2006, 15:55:43
  kush me ndihmon me ca kenget house me te bukura per momentin,

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #936 ne: 11-12-2006, 20:09:53
  ma gjen dikush kengen

  h.i.m-killing lonliness dhe ate kengen e u2 me green day

  ju lutem

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #937 ne: 11-12-2006, 21:30:05
  Mere këngën moj Erlehta :), beji te fala gjyshit :D.
  Download


  :perqafim

  do i bej gjyshit kur te vij per kafe te "barkafeja" :D

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #938 ne: 11-12-2006, 21:37:31
  Kerkoj kenge te grupit

  "Pet Shop Boys"

  p.s besoj se e kam shkruar drejt emrin e grupit :D
 • i identifikuar

  #939 ne: 11-12-2006, 22:36:36

  :perqafim

  do i bëj gjyshit kur të vij për kafe te "barkafeja" :D
  O nusja jone e Zeri Yt !

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #940 ne: 12-12-2006, 07:42:22
  Pershendetje

  A mund te ma gjeni nje kang te ri nga Sean Paul e kendon me nje vajze veq sa e ndegjova ne radio...Ju faleminderit

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #941 ne: 12-12-2006, 13:51:33
  Kërkojë këngë te grupit

  "Pet Shop Boys"

  p.s besoj se e kam shkruar drejt emrin e grupit :D


  Pet Shop Boys - Fundamental (2006)

  01. Psychological
  02. The Sodom And Gomorrah Show
  03. I Made My Excuses And Left
  04. Minimal
  05. Numb
  06. God Willing
  07. Luna Park
  08. I'm With Stupid
  09. Casanova In Hell
  10. Twentieth Century
  11. Indefinite Leave To Remain
  12. Integral   http://rapidshare.com/files/5558151/Pet_Shop_Boys-Fundamental_2006.part1.rar
  http://rapidshare.com/files/5558063/Pet_Shop_Boys-Fundamental_2006.part2.rar  Pet Shop Boys - Concrete Disc 1 & 2

  CD 1
       
  1. Left To My Own Devices  Listen  Listen 
  2. Rent  Listen  Listen 
  3. You Only Tell Me You Love Me When You're Drunk
  4. The Sodom And Gomorrah Show
  5. Casanova In Hell
  6. After All
  7. Friendly Fire
  8. Integral


  http://rapidshare.com/files/2864436/PetShopBoys_Concrete_Disc1.rar

  CD 2
       
  1. Numb
  2. It's Alright
  3. Luna Park
  4. Nothing Has Been Proved
  5. Jealousy
  6. Dreaming Of The Queen
  7. It's A Sin
  8. Indefinite Leave To Remain
  9. West End Girls


  http://rapidshare.com/files/2865976/PetShopBoys_Concrete_Disc2.rar

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #942 ne: 12-12-2006, 14:02:09
  ma gjen dikush këngën

  h.i.m-killing lonliness dhe atë këngën e u2 me green day

  ju lutem

  H.I.M. - Killing lonliness

  http://rapidshare.com/files/7162002/him_-_killing_lonliness.mp3.html

  U2 ft. Green Day - The saints are coming

  http://rapidshare.com/files/7162673/u2___green_day_-_the_saints_are_coming.mp3.html

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #943 ne: 12-12-2006, 14:22:34
  Vetem per kenge te huaja !
  « Editimi i fundit: 12-12-2006, 14:31:15 nga CharLie »

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #944 ne: 12-12-2006, 14:30:17
  Përshëndetje

  A mund te ma gjeni një kang të ri nga Sean Paul e këndon me një vajzë veç sa e ndegjova ne radio...Ju faleminderit

  Sean Paul ft Rihanna - Break it off

  http://rapidshare.com/files/7165850/sean_paul_feat_rihanna_-_break_it_off.mp3.html

  • Postime: 2887
  • Karma: +16/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #945 ne: 12-12-2006, 15:13:01
  Brenda mundesive, kerkoj kolonen zanore te fimit "Closer". Titulloher "The Blower's Daughter" dhe kendohet nga Damien Rice (mundesisht ne speedyshare ose 4shared".
  Ju falenderoj.

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #946 ne: 12-12-2006, 15:40:16
  Brenda mundesive, kerkoj kolonen zanore te fimit "Closer". Titulloher "The Blower's Daughter" dhe këndohet nga Damien Rice (mundesisht ne speedyshare ose 4shared".
  Ju falenderoj.


  http://www.speedyshare.com/346958346.html

  • Postime: 48
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #947 ne: 13-12-2006, 05:29:45
  Ju lutem kerkoj këngën e re nga Dandy - Because you lied

  Flmd  :)

  • Postime: 2887
  • Karma: +16/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #948 ne: 13-12-2006, 08:07:33
  Faleminderit Charlie :)

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #949 ne: 13-12-2006, 13:50:51
  Charlie Flm per mundim por nuk ishte ajo kenga..
  ajo qe e kerkoj e mbaj ne mend Sean paul me nje vajze dhe permendet fjala
  Tomorow...
  Flm

  Temat e fundit