Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ] - 39 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 204885

Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]

· 4619 · 204885

 • Postime: 23
 • i identifikuar

  #950 ne: 13-12-2006, 18:50:00
  Kerkoj nje kenge nga Mary J. Blige  transmetohet keto dite ne Tv ,po nuk me kujtohet titulli,mendoj qe eshte me e reja,nese e din kush cila eshte le ta poston,thnx

  • Postime: 524
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #951 ne: 14-12-2006, 20:46:52
  Kerkoj kengen "Nino D'Angelo~~Vita Mia"

  • Postime: 19
 • i identifikuar

  #952 ne: 15-12-2006, 06:22:28
  Hi,

  Can someone get for me the songs of Luis Fonsi: "Nada es Para Siempre", Estoy Perdido, Paso a paso!
   
  and any song by Nancy Ajram

  Thank You!!!

  • Postime: 226
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #953 ne: 15-12-2006, 10:11:46
  kerkoj kengen e brusko-ti penso sempre :)

  • Postime: 524
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #954 ne: 15-12-2006, 15:53:41

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #955 ne: 16-12-2006, 10:10:27
  Përshëndetje,

  Can someone get for me the songs of Luis Fonsi: "Nada es Para Siempre", Estoy Perdido, Paso a paso!
   
  Thank You!!!

  Luis Fonsi - Nada es para siempre
  http://www.speedyshare.com/333434410.html

  Luis Fonsi - Estoy Perdido
  http://www.speedyshare.com/963932404.html

  Luis Fonsi - Paso a Paso
  http://www.speedyshare.com/963193124.html

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #956 ne: 16-12-2006, 15:07:00

  • Postime: 27103
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #957 ne: 16-12-2006, 15:45:05
  Kush mund te me gjej kengen e re nga The Pussycat Dollstitullin nuk ja di e kam degjuar ne Radio dhe eshte kenge shume e lezetshme.


   

  • Postime: 19
 • i identifikuar

  #958 ne: 16-12-2006, 20:46:45
  Tru thx so much:)

  Can someone find me some songs by Nancy Ajram: Ya tabtab wa dalla, Yay, ehsas jedid, oul tani keda.

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #959 ne: 16-12-2006, 23:08:29
  Kush mund te me gjeje keto 2 kenge
  Girls Aloud- I'll stand by you
  Live 8- Christmas time

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #960 ne: 17-12-2006, 17:37:07
  Kush mund te me gjeje këto 2 këngë
  Girls Aloud- I'll stand by you
  Live 8- Christmas time

  hey i gjeta keto por me ndihmoni me keto 2 te tjerat :D
  Christina Aguilera - I'm ok
  Snoop Dog and Lil Kim - Do You Wanna Roll

  • Postime: 75
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #961 ne: 18-12-2006, 12:17:05
  Mund te ndihmoje njeri me gjetjen e disa kengeve te:
  EVANESENCE


  « Editimi i fundit: 20-12-2006, 14:24:00 nga tru »

  • Postime: 69
 • i identifikuar

  #962 ne: 19-12-2006, 21:21:31
  tung
  a ka mundesi te ma gjeni kengen e
  GWEN STEFANI-Wind it up

  • Postime: 1258
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #963 ne: 20-12-2006, 12:09:03
  A mund te mi gjeni ndokush keto kenge pak me te vjetra :

  No Doubt- Dont Speak
  Britney Spears Feat. Madonna -Me Against the Music

  Ju Flm

  • Postime: 226
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #964 ne: 20-12-2006, 12:42:27
  DISA KENGE NGA KENGETARJA LIO :)

  • Postime: 27103
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #965 ne: 20-12-2006, 13:13:17
  Kush mund te me gjej këngën e re nga The Pussycat Dollstitullin nuk ja di e kam dëgjuar ne Radio dhe është këngë shumë e lezetshme.


  Ja dhe titulli Pussycat Dolls - I Don't Need A Man  • Postime: 75
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #966 ne: 20-12-2006, 13:34:13
  Faleminderit, kushdo qe ishte qe e vendosi.

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #967 ne: 20-12-2006, 14:24:45
  Mund te ndihmoje njeri me gjetjen e disa kengeve te:
  EVANESENCE

  Evanescence - Lithium 2006

  1. Lithium (Album Version)
  2. The Last Song I'm Wasting On You (New Song)
  3. All That I'm Living For (Acoustic Version)

  http://rapidshare.com/files/8100622/Evanescence-Lithium.rar

   :D  gabimi im  :-[

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #968 ne: 20-12-2006, 14:31:25
  hey i gjeta këto por me ndihmoni me këto 2 te tjerat :D
  Christina Aguilera - I'm ok
  Snoop Dog and Lil Kim - Do You Wanna Roll

  Snoop Dogg RL & Lil Kim - Do You Wanna Roll
  http://www.speedyshare.com/171281185.html

  Christina Aguilera - I'm ok     :D
  http://www.speedyshare.com/846769947.html

  « Editimi i fundit: 20-12-2006, 15:11:54 nga CharLie »

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #969 ne: 20-12-2006, 14:37:27

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #970 ne: 20-12-2006, 14:44:21

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #971 ne: 20-12-2006, 14:50:08
  A mund te mi gjeni ndokush këto këngë pak me te vjetra :

  No Doubt- Dont Speak
  Britney Spears Feat. Madonna -Me Against the Music

  Ju Flm

  No Doubt - Don't Speak
  http://www.speedyshare.com/126374307.html

  Britney Spears ft. Madonna - Me Against The Music
  http://www.speedyshare.com/619497226.html

  • Postime: 390
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #972 ne: 20-12-2006, 14:51:45
  tung
  a ka mundësi te ma gjeni këngën e
  GWEN STEFANI-Wind it up

  http://www.speedyshare.com/607358682.html

  • Postime: 531
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #973 ne: 20-12-2006, 15:27:27
  Snoop Dogg RL & Lil Kim - Do You Wanna Roll
  http://www.speedyshare.com/171281185.html

  Christina Aguilera - I'm ok     :D
  http://www.speedyshare.com/846769947.html  shume shume flm :)

  • Postime: 78
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #974 ne: 20-12-2006, 16:16:49
   JU LUTEM KUSH MUND TE MI GJEJ ATO KENGET ROME ( HAREM )  QE JANE KENDUAR NE TOP SHOW  E DI QE NJE KENGETARE E KA EMRIN MUHAMEDI  FALEMINDERIT

  Temat e fundit