MP3 - 5 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

MP3

· 244 · 177005

MP3

· 244 · 177005

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #100 ne: 21-11-2005, 04:41:45
  1. Bob Sinclar - Love Generation
  2. DHT feat. Edmee - Listen To Your Heart (remix)
  3. Mylo vs Miami Sound Machine - Doctor Pressure
  4. Ernesto vs Bastian - Darkside Of The Moon
  5. Tom Novy - Your Body
  6. Faith Evans - Mesmerized (Freemasons radio edit)
  7. Ferry Corsten - Fire
  8. Paul van Dyk feat. Wayne Jackson - The Other Side
  9. Tiga - You Gonna Want Me
  10. Faithless - Insomnia 2005
  11. Olav Basoski feat. Michie One - Waterman
  12. Dennis Christopher ft. Tony Cha Cha - Slut!
  13. Ron van den Beuken - Tibet
  14. Uniting Nations - You & Me
  15. Roy Gates - We Rock Together
  16. Roger Sanchez - Turn On The Music
  17. Van Helsing & Van Giessen - Enjoy The Silence
  18. Frank van Polanen - Denmark
  19. Marco V - Second Bite
  20. John Marks - Do It Again
  21. Randy Katana - Play It Loud


  http://s12.invisionfree.com/DjTerenci/index.php?s=1a30f3ff1ab365713e319950b7786f0e&showtopic=
  67

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #101 ne: 21-11-2005, 04:47:14
  01.My Prerogative
  02.Toxic
  03.I'm A Slave 4 U
  04.Oops!...I Did It Again
  05.Me Against The Music
  06.Stronger
  07.Everytime
  08.Baby One More Time
  09.(You Drive Me) Crazy
  10.Boys
  11.Sometimes
  12.Overprotected
  13.Lucky
  14.Outrageous
  15.Don't Let Me Be The Last To Know
  16.Born To Make You Happy
  17.I Love Rock 'n' Roll
  18.I'm Not A Girl, Not Yet A Woman
  19.(I've Just Begun) Having My Fun

  http://s12.invisionfree.com/DjTerenci/index.php?showtopic=69

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #102 ne: 27-11-2005, 06:37:03
  Eminem - (2005) + BUNUS CD, Curtain Call
  01. Intro 0:00
  02. My Name Is 4:29
  03. The Way I Am 4:50
  04. The Most Shady Feat Obie Tice and Diddy (Exclusive) 3:22
  05. Stan 6:43
  06. Lose Yourself 5:27
  07. Shake That Feat Nate Dogg (Exclusive) 0:00
  08. Sing For The Moment 5:42
  09. Without Me 4:55
  10. Like Toy Soldiers 4:56
  11. The Real Slim Shady 4:45
  12. Mockingbird 4:10
  13. Guilty Conscience Feat. Dr. Dre 3:22
  14. Cleanin' Out My Closet 5:03
  15. Just Lose It 4:09
  16. When I'm Gone (Exclusive) 4:42
  17. Stan Feat. Elton John (Live Bonus Track) 6:35

  + BONUS Tracks
  01. Dead Wrong With Notorious B.I.G. 4:57
  02. Role Model 3:25
  03. Kill You 4:24
  04. Shit On You With D-12 5:30
  05. Criminal 5:19
  06. Renegade Feat Jay-Z 5:37
  07. Just Don't Give A [përmirësoje fjalorin!] 4:07

  http://s12.invisionfree.com/DjTerenci/index.php?s=2528a629e2c0b9b8a79413af11c18155&showtopic=71

  • Postime: 34
  • Karma: +1/-0
 • i identifikuar

  #103 ne: 08-12-2005, 13:49:34

    ketu mundeni me vendos vetem kenge italiane ;) , dmth kerkoni kenge dhe kush ka i vendos ketu,,, edhe niher "VETEM ITALIANE" ...

    ciaooo  VIVA ITALIA  :D hehe

  • Postime: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #104 ne: 09-12-2005, 06:24:44
  Miredita çuna e goca. A ka ndonjeri nga ju ndonje album Best of R&B ose Best of Hip Hop? Do me ndihmonit shume.

  • Postime: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #105 ne: 09-12-2005, 10:41:26
  Une mendova te hap kete teme per te kembyer sa me shume kenge me njeri-tjetrin pa i kerkuar ato.
  Po e nis une me nje kenge te re qe me pelqeu dhe qe sot e mora. Besoj se do ju pelqeje....

  50Cent - Window shoper

  http://s53.yousendit.com/d.aspx?id=1ELSND1JT34CY2TTGIE3AIEOAL

  • Postime: 316
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #106 ne: 09-12-2005, 18:41:10
  Mir pra une mas teje  :P

  Shkarkoje
  Mike Jones - We gon' Screw dat

  real G ridin on 24's

  P.S-Who is MIKE JONES ????? LoL  :P
       -Who???
       -MIKE JONES...

  • Postime: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #107 ne: 10-12-2005, 14:15:16
  Edhe keto te bukura fare..

  Aventura - Ella Y Yo Feat. Don Omar


  http://s41.yousendit.com/d.aspx?id=0DNHL9CRYJP9B2M0MHUGR10PPB  Aventura -  Me extranara


  http://s41.yousendit.com/d.aspx?id=38DPUCZFKQ2GG1D0B5DAGXQ8PH  Don Omar - Pobre Diabla bachata

  http://s41.yousendit.com/d.aspx?id=33NXIUX2FUEXP18MFADUG31B31  Besoj se do ju pelqejne keto dhe ftoj dhe antaret e forumit te kontribojne ne kete teme. Faleminderit  ;)

  • Postime: 27109
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #108 ne: 10-12-2005, 14:42:43
  Tiziano Ferro - Ti Voglio Bene

  Shkarko

  Festival - Paola & Chiara

  Shkarko

  Overdoze d'amore - Zucchero

  Shkarko

  Juanes - Tengo La Camicia Nera

  Shkarko

  • Postime: 34
  • Karma: +1/-0
 • i identifikuar

  #109 ne: 10-12-2005, 18:51:19

   flm Berni !!!

     ciaoo

  • Postime: 34
  • Karma: +1/-0
 • i identifikuar

  #110 ne: 10-12-2005, 19:09:59
   
   ja nje kenge --> ANNA OXA - DONNA CON TE

      http://s32.yousendit.com/d.aspx?id=36R78X59AELVY3N213MNT3R8WB

  • Postime: 316
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #111 ne: 11-12-2005, 15:27:22
  Gemilli Diversi - Mary (Kjo eshte kenga qe me ban per te qa )
  Shkarkoje Ketu  :alb:

  • Postime: 316
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #112 ne: 11-12-2005, 16:00:51
  Tiziano Ferro - Roso Relativo (Kjo a kange fantastike)
  Shkarkoje Ketu :alb:

  • Postime: 316
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #113 ne: 11-12-2005, 16:32:34
  A Chira piacere vivere - Gemelli Diversi
  Shkarkoje Ketu[/b]  :alb:


  Tiziano Ferro- L'Olimpiade
  Shkarkoje Ketu  :alb:

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #114 ne: 12-12-2005, 05:30:23
  Kengen e fundit te Madones dua  une. Kush e ka eshte i lutur ta vendose ketu!

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #115 ne: 12-12-2005, 06:32:16
  kengen e 50 cent-pimp???

  • Postime: 34
  • Karma: +1/-0
 • i identifikuar

  #116 ne: 13-12-2005, 05:52:01

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #117 ne: 13-12-2005, 05:56:17

  • Postime: 34
  • Karma: +1/-0
 • i identifikuar

  #118 ne: 13-12-2005, 06:06:54

    NEK - CONTROMANO

      http://s44.yousendit.com/d.aspx?id=1TU9C8HD1IISX0BA23UJU86S2J

   degjim te kendshem  ;)  !!!   CIAO ...

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #119 ne: 13-12-2005, 06:08:16
  Kengen e fundit te Madones dua  une. Kush e ka eshte i lutur ta vendose ketu!
  kush asht ai album te pakten?Apo eshte ky Madonna
  Confessions On A Dance Floor

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #120 ne: 13-12-2005, 06:30:14
  gjithsesi e shkarkova dhe ja po ta vendos nje album..

  http://rapidshare.de/files/9088978/Madonnaalbum.zip.html

  me thuaj a asht ketu ajo kenga?

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #121 ne: 13-12-2005, 08:20:34
  Rrofsh lal ;)

  • Postime: 12
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #122 ne: 15-12-2005, 01:35:38
  Falemnderit XXKINGE,

  nuk munda ta shkarkoj, nqs di ndonje source tjeter te lutem ma thuj.BYE

  Nana I REMEMBER THE TIME

  • Postime: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #123 ne: 15-12-2005, 06:25:53
  Henri une sapo e provova vete meqe ti the qe s ben por linku eshte i rregullt. Mere ate link qe te kam dhene une dhe kopjoje ne browser ose me shqip aty ku jep adresen e nje site dhe jepi enter dhe te del pastaj download file.

  Shpresoj te te kem ndihmuar . Bye

  • Postime: 1898
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #124 ne: 06-01-2006, 02:09:40
  Despina Vandi - Come Along Now [2005]

  01. Gia (Original Version)
  02. Come Along Now (English Version)
  03. Opa Opa (Big World Radio Mix)
  04. I Believe It (Olo Lipis)
  05. Anavis Fotis
  06. Thelo Na Se Do
  07. Gia (Uk Radio Edit)
  08. C'est La Vie (Simera)
  09. Ola Odigoun Se Esena
  10. Lathos Anthropos
  11. Ela
  12. Deste Mou Ta Matia
  13. Thimisou
  14. Greek Town Song
  15. Gia (DJ Gregory Remix)
  16. Opa Opa (Bass Bumpers Video Edit)
  17. Come Along Now Vs Gia

  Download :
  Kodi: [Zgjidh]
  http://www.megaupload.com/?d=20PHBPTX

  Temat e fundit