MP3 - 4 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

MP3

· 244 · 176988

MP3

· 244 · 176988

 • Postime: 1898
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #75 ne: 11-10-2005, 11:25:35
  Gary Moore - Ballads & Blues
  1. Always Gonna Love You
  2. Still Got The Blues
  3. Empty Rooms
  4. Parisienne Walkways - (live)
  5. One Day - (previously unreleased)
  6. Separate Ways
  7. Story Of The Blues
  8. Crying In The Shadows
  9. With Love (Remember) - (previously unreleased)
  10. Midnight Blues
  11. Falling In Love With You
  12. Jumpin' At Shadows
  13. Blues For Narada - (previously unreleased)
  14. Johnny Boy

  http://www.megaupload.com/?d=20EY2B7J

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #76 ne: 14-10-2005, 04:24:21
  Ja 3 kenge ne rar
  Etno Engjujt ft. Lyrical San & Dj Blunt - Albanian
  Erion Korini ft. Greta Koçi - Kush ka faj
  Borebardha

  http://rapidshare.de/files/6261039/djterenci.rar.html

  • Postime: 1898
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #77 ne: 14-10-2005, 13:45:11

  • Postime: 1898
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #78 ne: 14-10-2005, 13:45:52
  Music Of The Sun (2005)

  Kodi: [Zgjidh]
  http://www.megaupload.com/?d=5X49ZOF7

  Tracks:

  Pon De Replay
  Here I Go Again
  If It's Lovin' That You Want
  You Don't Love Me (No, No, No)
  That La, La, La
  The Last Time
  Willing To Wait
  Music Of The Sun
  Let Me
  Rush
  There's A Thug In My Life
  Now I Know

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #79 ne: 15-10-2005, 12:48:20
  Blue ft. Elton John - Sorry seems to be the hardest word
  B.S.B. - Incomplete
  Cuando seas mia (english ver.)
  Maroon 5 - She will be loved

  http://rapidshare.de/files/6318495/4-Love_Songs.rar.html
  [/b]

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 1898
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #81 ne: 19-10-2005, 14:13:17


  Tracklist:
  CD 1 :

  01. Break On Through
  02. Light My Fire
  03. The Crystal Ship
  04. People Are Strange
  05. Strange Days
  06. Love Me Two Times
  08. Five To One
  09. Waiting For The Sun
  10. Spanish Caravan
  11. When The Music's Over
  CD 2:
  01. Hello, I Love You
  02. Roadhouse Blues
  03. L.A. Woman
  05. Touch Me
  06. Love Her Madly
  07. The Unknown Soldier
  08. The End


  Download:
  CD 1:

  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20of%20The%20Doors%20(Disc%20One)/01%20Break%20On%20Through.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20of%20The%20Doors%20(Disc%20One)/02%20Light%20My%20Fire.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20of%20The%20Doors%20(Disc%20One)/03%20The%20Crystal%20Ship.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20of%20The%20Doors%20(Disc%20One)/04%20People%20Are%20Strange.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20of%20The%20Doors%20(Disc%20One)/05%20Strange%20Days.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20of%20The%20Doors%20(Disc%20One)/06%20Love%20Me%20Two%20Times.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20of%20The%20Doors%20(Disc%20One)/08%20Five%20To%20One.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20of%20The%20Doors%20(Disc%20One)/09%20Waiting%20For%20The%20Sun.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20of%20The%20Doors%20(Disc%20One)/10%20Spanish%20Caravan.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20of%20The%20Doors%20(Disc%20One)/11%20When%20The%20Music's%20Over.mp3

  CD 2:
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20Of%20The%20Doors%20(Disc%20Two)/01%20Hello,%20I%20Love%20You.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20Of%20The%20Doors%20(Disc%20Two)/02%20Roadhouse%20Blues.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20Of%20The%20Doors%20(Disc%20Two)/03%20L.A.%20Woman.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20Of%20The%20Doors%20(Disc%20Two)/05%20Touch%20Me.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20Of%20The%20Doors%20(Disc%20Two)/06%20Love%20Her%20Madly.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20Of%20The%20Doors%20(Disc%20Two)/07%20The%20Unknown%20Soldier.mp3
  http://www.mcsti.net/Music/Doors/The%20Best%20Of%20The%20Doors%20(Disc%20Two)/08%20The%20End.mp3

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #82 ne: 20-10-2005, 05:01:08

  • Postime: 1898
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #83 ne: 22-10-2005, 11:27:41
  Lenny Kravitz - Greatest Hits  1. Are You Gonna Go My Away
  2. Fly Away
  3. Rock And Roll Is Dead
  4. Again
  5. It Ain't Over 'Till It's Over
  6. Can't Get You Off My Mind
  7. Mr. Cab Driver
  8. American Woman
  9. Stand By My Woman
  10. Always On Then Run
  11. Heaven Help
  12. I Belong To You
  13. Believe
  14. Let Love Rule
  15. Black Velveteen


  download:
  http://www.megaupload.com/?d=QHWOHBC5

  • Postime: 1402
  • Karma: +18/-4
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #84 ne: 27-10-2005, 12:18:33
  Na i gjen dot albumet e Kelly Clarkson e Ashlee Simpson?
  Faleminderit.
  PS: E di qe kerkesat nuk behen ketu.. por eshte kerkese e brendshme :D


  Qe ti marresh albumet e ketyre qe kerkove, mer kete programin

  http://soft32.com/download-BT2Net_Downloader-121959-5.html

  instaloje dhe kur ta instalosh, nuk do e kesh free sepse te le te maresh vetem 10 kenge ne dite. (Po i gjete Crack, akoma me mire) Ka nje download MP3 tmerresisht te shpejte. Kur te shkruash te search emrin e kengetares, do shikosh qe do te te dalin dhe albumet e tyre. Kliko te Albumi qe do, dhe djathtas te dalin kenget e albumit perkates.
  Downlodoje programin, por mos haro se vetem 10 kenge mer ne dite.

  • Postime: 1898
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #86 ne: 27-10-2005, 12:23:05
  English-Turkish - Tarkan - Bounce (2005)  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.de/files/6765328/t.rar.html
  ose ketu

  Kodi: [Zgjidh]
  http://v157398.dd7414.kasserver.com/paylas/t.rar

  • Postime: 1898
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #88 ne: 27-10-2005, 12:26:20
  Joe Cocker - Ultimate Collection


  1. With A Little Help From My Friends
  2. Feelin' Alright
  3. Delta Lady
  4. She Came In Through The Bathroom Window
  5. The Letter (Live)
  6. Cry Me A River (Live)
  7. You Are So Beautiful
  8. I'm So Glad I'm Standing Here Today (w/The Crusaders)
  9. Sweet Little Woman
  10. Many Rivers To Cross
  11. Up Where We Belong (Duet w/Jennifer Warnes)
  12. Shelter Me
  13. You Can Leave Your Hat On
  14. Unchain My Heart (90s Version)
  15. When The Night Comes
  16. Now That The Magic Has Gone
  17. Summer In The City
  18. Have A Little Faith In Me
  19. Sail Away
  20. First We Take Manhattan


  rip mp3 VBR 75MB


  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.de/files/5975766/JC-Ultimate_Collection.part1.rar

  http://rapidshare.de/files/5982182/JC-Ultimate_Collection.part2.rar
   

  Citim
  pass=nguyenkh

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #89 ne: 28-10-2005, 03:50:39
  Flm terenc po e para e e dyta jane e njejta kenge... Prandaj e kerkova ketu, se thashe do e kerkojne ata qe arrijne te gjejne Cd e fundit, ato kenget kane ca kohe qe kane dale ;)...
  Flm per mundimin. :)

  Aha ke te drejte...ngaqe nuk i njoh...prandaj.Nejs e.
  Po shiko edhe ketu se ndoshta gjen http://www.multimedia-search.com/

  • Postime: 1898
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #90 ne: 28-10-2005, 12:47:19

  Tracklist:
  01. All I Really Want
  02. You Oughta Know
  03. Perfect
  04. Hand In My Pocket
  05. Right Through You
  06. Forgiven
  07. You Learn
  08. Head Over Feet
  09. Mary Jane
  10. Ironic
  11. Not the Doctor
  12. Wake Up

  Kodi: [Zgjidh]
  http://www.delusional-dreams.net/alanis/

  • Postime: 5949
  • Karma: +9/-0
 • i identifikuar

  #91 ne: 28-10-2005, 18:40:00
  Kelly Clarkson - Breakaway


  http://rapidshare.de/files/4884665/Kelly_Clarkson-Breakaway-2004-RNS_Part_1.rar.html


  http://rapidshare.de/files/4884356/Kelly_Clarkson-Breakaway-2004-RNS_Part_2.rar.ht  Rrofsh qe paske vendosur albumin e saj, se e pelqej shume :)
  Tani nje problem kam une, se ate te parin e shkarkova per mrekulli... kurse kete pjesen e dyte nuk arrij ta shkarkoj dot :(
  Shiko me del ky mesazh ne fund.. por une nuk e kam shkarkuar ate (?)


  You have requested the file Kelly_Clarkson-Breakaway-2004-RNS_Part_2.rar (31587564 Bytes). This file has been downloaded 153 times already.
  IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

  You have downloaded 37149 KB in one hour. Want to download more?
  Get your PREMIUM-Account now! Many advantages! Instant access!

  • Postime: 5949
  • Karma: +9/-0
 • i identifikuar

  #92 ne: 28-10-2005, 19:09:01
  Oh ok Gjumash, faleminderit :)
  Po pres atehere neser per shkarkimin :D

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #93 ne: 02-11-2005, 04:18:57
  CD 1
  01 - Tokio Hotel - Durch den Monsum
  02 - Marc Terenzi - Love To Be Loved By You
  03 - Gwen Stefani - Cool
  04 - Juanes - La Camisa Negra
  05 - Rihanna - Pon De Replay
  06 - Seeed Feat. Cee-Lo Green - Aufstehn!
  07 - Black Eyed Peas - Don't Lie
  08 - The Game - Dreams
  09 - Snoop Dogs - Snoop D.O. Double G
  10 - Dean Dawson Feat. DMX - Streetlife
  11 - Deine Lieblingsrapper - Steh wieder auf
  12 - Fler feat. G-Hot - Nach eigenen Regeln
  13 - Kool Savas & Azad - Guck My Man
  14 - Fettes Brot mit Finkenauer - An Tagen wie diesen
  15 - Raptile - Fight Back
  16 - Aneela - Jaande
  17 - Akon - Belly Dancer (Bananza)
  18 - Shaggy Feat. Olivia - Wild 2Nite
  19 - Elize - I'm No Latino
  20 - Ch!ps - Captain Hook
  21 - Ilona - C'est Les Vances


  CD 2
  01 - Bon Jovi - Have A Nice Day
  02 - The Rasmus - No Fear
  03 - Bloodhound Gang - Foxtrot Uniform Charlie Kilo
  04 - Backstreet Boys - Just Want You To Know
  05 - Maya Saban - Aus und vorbei
  06 - Revolverheld - Die Welt steht still
  07 - Nickelback - Photograph
  08 - Apoptygma Berzerk - In This Together
  09 - Nightwish - Sleeping Sun
  10 - Phantom Planet - Lonely Day
  11 - 3 Doors Down - Landing In London
  12 - Doreen - Der Brief (den ich nie schrieb)
  13 - Joana Zimmer - I've Learned To Walk Alone
  14 - Katie Melua - Nine Million Bicycles
  15 - Blank & Jones - Revealed
  16 - Gorillaz - Dare
  17 - Paul Van Dyke Feat. Wayne Jackson - The Other Side
  18 - Bodyrockers - I Like The Way
  19 - Room 5 Feat. Oliver Cheatham - Make Luv
  20 - Scooter - Hello! (Good To Be Back)
  21 - Mia-Sophie - Fruchtalarm


  http://s12.invisionfree.com/DjTerenci/index.php?s=637e17133f388dbcb59dcbbfa9415c3c&showtopic=41

  [attachment[/attachment]

  • Postime: 8132
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #94 ne: 02-11-2005, 08:54:48
  Jeni te lutur te na jepni edhe passin e username per kete albumin me lart!

  • Postime: 1402
  • Karma: +18/-4
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #95 ne: 02-11-2005, 20:56:00

  Qe ti marresh albumet e ketyre qe kerkove, mer kete programin

  http://soft32.com/download-BT2Net_Downloader-121959-5.html

  instaloje dhe kur ta instalosh, nuk do e kesh free sepse te le te maresh vetem 10 kenge ne dite. (Po i gjete Crack, akoma me mire) Ka nje download MP3 tmerresisht te shpejte. Kur te shkruash te search emrin e kengetares, do shikosh qe do te te dalin dhe albumet e tyre. Kliko te Albumi qe do, dhe djathtas te dalin kenget e albumit perkates.
  Downlodoje programin, por mos haro se vetem 10 kenge mer ne dite.  AngelD

  nje korrigjim. Ai link qe te kam dhene me lart, eshte mbyllur, dhe mund te hapet perdite, por ti mund ta marresh ketu
  http://download.bt2net.com/en/download.php?wm=919&sub=0

  • Postime: 8132
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #96 ne: 02-11-2005, 21:46:49

  AngelD

  nje korrigjim. Ai link qe te kam dhene me lart, eshte mbyllur, dhe mund te hapet perdite, por ti mund ta marresh ketu
  http://download.bt2net.com/en/download.php?wm=919&sub=0
  Uaaaaaa shume faleminderit... me vertete... ishte shume i dobishem!
  :p

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #97 ne: 07-11-2005, 04:56:52

  • Postime: 8132
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #99 ne: 20-11-2005, 13:58:55
  Mp3 nga Crazy Frog...
  Une vdes per kete....
  LOL

  http://www.trueseo.com/crazy-frog/crazy-hits/

  Temat e fundit