Muzike Irlandeze - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Muzike Irlandeze

· 1 · 488

Muzike Irlandeze

· 1 · 488

 • Postime: 425
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 29-07-2011, 10:02:25
  JEDWARD - JEDWARD PLANET (2011)  01. Lipstick
  02. Under pressure (Ice ice baby)
  03. All the small things
  04. Everybody
  05. Ghostbusters
  06. Fight for your right to party
  07. I want candy
  08. Jump
  09. I like to move it
  10. Rock DJ
  11. Teenage kicks
  12. Pop muzik
  13. Walk this way

  Jedward - Jedward Planet (2011)

  Temat e fundit