Muzikë nga Azerbaixhani - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Muzikë nga Azerbaixhani

· 5 · 1677

Muzikë nga Azerbaixhani

· 5 · 1677

 • Postime: 425
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 21-06-2010, 07:51:46
  SAFURA - IT´S MY WAR (2010) DEBUT ALBUM  Tracklist:
  1. Drip Drop (Album Version)
  2. March On
  3. Runway
  4. Something Bigger
  5. Glass House
  6. From Her, From Love
  7. Too Many Times
  8. Gonna Let You Know (Album Version)
  9. Soulless (Album Version)
  10. That Means You Don’t
  11. It’s my war
  12. Drip Drop (St. Destiny Remix) [feat. Maverick]
  13. Drip Drop (Success Remix) [feat. Perez & Radomir]

  Safura - It´s My War (2010)
  « Editimi i fundit: 23-06-2010, 17:30:24 nga Dee Yelle »

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 21-06-2010, 16:40:47
  Muzike interesante. Posto dhe disa kenge te tjera.

  • Postime: 425
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #2 ne: 22-06-2010, 08:23:08
  AYNUR ISKENDERLI - RHYTHM OF FIRE (CDS 2010)  01. Ya geri qayit, ya meni apar
  02. Rhythm of fire
  03. Swear that you will stay
  03. All the things you are
  04. God bless the child
  05. Don't forget my love

  http://rapidshare.com/files/343347560/Aynur_Iskenderli_-_Ya_geri_qayit__ya_meni_apar.rar

  • Postime: 425
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3 ne: 22-06-2010, 08:24:43
  NURA SURI - SANKI GECE IDI (2010)  01. Yol var
  02. Oxay
  03. Yuxu
  04. Agla
  05. Sanki gece idi...
  06. Söz gecesi
  07. Od, alovam
  08. Öz dünyam
  09. Cek elini
  10. Sevgilim
  11. Yol var (rmx)
  12. Hold on
  13. Zdelay shaq
  14. Vetenim

  http://www.sendspace.com/file/mcin8l

  • Postime: 4261
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #4 ne: 26-08-2010, 15:41:20
  Linku i albumit te fundit nuk punon :)


  Mundohu ta gjesh prap nje te ri dhe ta postosh ;)

  Temat e fundit