Shkarko MP3 te huaja duke perdorur Youtube - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkarko MP3 te huaja duke perdorur Youtube

· 8 · 9087

Shkarko MP3 te huaja duke perdorur Youtube

· 8 · 9087

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 10-04-2009, 14:19:43
  Tashme ekziston nje mundesi shume e lehte per te shkarkuar mp3 nga videot e YouTube. Sic e dime ne YouTube gjenden miliona kenge dhe gati cdo gje qe kerkohet mund te gjendet atje.

  Ne kete menyre nese ju nevojitet nje kenge per ta shkarkuar ne kompjuterin tuaj nevojitet thjeshte qe te shkoni ne YouTube.com ta kerkoni kengen qe deshironi dhe ta shkarkoni ate si Mp3.

  Per te bere kete duhet te keni te instaluar Mozilla Firefox ne PC tuaj dhe te perdorni ate si Shfletues (Browser). Nese nuk e keni Firefox, atehere mund ta merrni nga ketu: http://www.mozilla.com/en-US/

  Pasi te keni instaluar Firefox-in ju nevojitete pastaj nje shtojce e cila mundeson kthimin e videove te Youtube ne MP3. Per te shkarkuar kete shtojce klikoni lidhjen qe vijon: http://www.video2mp3.net/firefox/youtube2mp3.xpi

  Pasi keni bere keto dy gjera jeni gati te shkoni ne Youtube dhe te shkarkoni cdo gje deshironi.
  Shikoni imazhin e meposhtem per te pare se si do te duken videot dhe ku gjendet linku per shkarkimin e MP3.  E gjithe procedura mund te duket e komplikuar, por ne fakt nuk eshte fare. Ju nevojitet vetem shkarkimi i Firefox dhe i shtojces per Mp3-te.
  Kush ka paqartesi mund te shkruaje ketu pa problem dhe ia shpjegoj me ne detaje nese eshte e nevojshme.

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1 ne: 08-06-2009, 23:30:54
  pse nuk me dalin sikur ne foto une i kam shkarkuar  ju lutem me tregoni

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 09-06-2009, 00:51:22
  Je duke perdorur Firefox, apo Internet Explorer?

  • Postime: 531
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 09-06-2009, 09:57:32
  Citim nga: kastri   16 ne 08-06-2009, 23:30:54
  pse nuk me dalin sikur ne foto une i kam shkarkuar  ju lutem me tregoni

  punon punon se e provova edhe une....po pasi e ke instalu mbylle edhe hape prap mozillen(nese ke mozillen) edhe ka per te funkisonuar  ;)

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #4 ne: 14-09-2009, 09:58:16
  mozilen e kam cfare duhet te bej tani?

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #5 ne: 20-10-2009, 15:43:44
  flm  ma te mirit jeni  ju:p

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #6 ne: 12-02-2010, 21:10:56
  a shpjego me hollesi proceduren qe duhet te ndjek ju lutem.faleminderit

  • Postime: 1439
  • Karma: +13/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #7 ne: 12-02-2010, 21:37:04
  Është shpjeguar shumë mirë ;)

  gjithsesi nëse je duke përdorur Mozilla dhe jo Internet Explorer të duhet vetëm të instalosh këtë add http://www.video2mp3.net/firefox/youtube2mp3.xpi  pastaj jepi restart Firefox ose Mozillës dhe kur të shkosh në youtube do të shfaqet si në foto ;)
  klm

  Temat e fundit